Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με απλή αποστολή, έλαβα το tracking number σήμερα το πρωί.

 

Η ετικέτα δημιουργήθηκε 06.11.2018 13:07 Poland

 

και γω απλη εβαλα..!! ακομη αναμενω

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έφτασε Αθήνα πριν λίγο!!

Λογικά έως το απόγευμα θα παραλαβω.

 

509da3190f3d8e7a1de5112e6a70c8d5.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο σήμερα το πρωί στην DHL και μου λένε το πακέτο δεν έχει παραδοθεί ακόμη στην DHL Πολωνίας απλά η OnePlus δημιούργησε ένα ψηφιακό αριθμό. Δηλαδή ρουφα και έρχεται!!!

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

Παιδια η μεταφορικη (dhl στην προκειμενη) παραλαμβανει μια φορα τη μερα απο τις αποθηκες στην Πολωνια. Αυτο σημαινει οτι οταν παιρνετε τρακινγκ αργα το απογευμα και μετά η αποστολη θα παραληφθει και αποσταλει την επομενη εργασιμη.

Μην αγχωνεστε, το 99,9% οσων περιμενουν σημερα θα φυγουν τα πακετα και αυριο Αθηνα.

Λεω 99,9% γιατι παντα υπαρχουν κι αυτοι που εχουν βαλει πχ στην παραγγελια τους καποιο αξεσουαρ που δεν υπαρχει στην πραγματικοτητα σε στοκ (κι ας εγραφε την ωρα της παραγγελιας οτι ηταν σε στοκ) και σε αυτη την περιπτωση η παραγγελια μπορει να καθυστερησει αρκετες μερες ;)

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε Αθήνα πριν λίγο!!

Λογικά έως το απόγευμα θα παραλαβω.

 

509da3190f3d8e7a1de5112e6a70c8d5.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Κι εμένα Αθήνα είναι. Το απόγευμα θα το έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

AINTEEEEE.. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

ΕΦΥΓΕ.. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΟ ΧΩ.! ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...

Nov 7, 2018 10:40 am

Shipment has been sent out.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να πέσει κράξιμο ποιο πολύ για το θέμα της έλλειψης led notification...το θεωρώ πολύ πιο σημαντικό...πολύς κόσμος ( ανάμεσα τους κ εγώ ) απογοητεύτηκαμε παρά πολύ από αυτό κ είναι κ ο λόγος που δεν το παράγγειλα ..θεωρώ πως όλοι οι χρήστες του OnePlus μέρα με τη μέρα θα τους ενοχλεί αρκετά αυτή η έλλειψη ...Τεράστιο φάουλ της εταιρείας ...κ αν διαβάσετε την εξήγηση που δώσανε είναι σαν να μη ξέρουν να το δικαιολογήσουν ...

 

Συμφωνώ μαζί σου!Είναι ο λόγος για τον οποίο δεν το παράγγειλα day one...και δεν ξέρω αν θα το κάνω γενικότερα.Θα περιμένω λίγες μέρες να διαβάσω τις εμπειρίες των παιδιών που το πήραν και θα αποφασίσω τότε...

Link to comment
Share on other sites

ας προσθέσω και εγώ πολύτιμες πληροφορίες στο τσατ...εε σόρρυ...στις τελευταίες πολύ ενημερωτικές σελίδες του τόπικ ήθελα να γράψω και να πω ότι εγώ δεν το έχω παραγγείλει και ακόμα δεν έχω πάρει shipment confirmation ή έστω ένα tracking number... !!! Για τυχόν εξελίξεις θα ενημερώσω εκ νέου.Ευχαριστώ, χαίρομαι που βοήθησα!
Link to comment
Share on other sites

ας προσθέσω και εγώ πολύτιμες πληροφορίες στο τσατ...εε σόρρυ...στις τελευταίες πολύ ενημερωτικές σελίδες του τόπικ ήθελα να γράψω και να πω ότι εγώ δεν το έχω παραγγείλει και ακόμα δεν έχω πάρει shipment confirmation ή έστω ένα tracking number... !!! Για τυχόν εξελίξεις θα ενημερώσω εκ νέου.Ευχαριστώ, χαίρομαι που βοήθησα!

 

Χαχαχα, ελα ρε Νικο, μην τους μαλωνεις. Συμμερισου την αγωνία τους, όταν περάσει το πρώτο κύμα παραλαβων (αυτη τη βδομαδα δηλαδη) αυτά τα μηνύματα θα χαθούν ανάμεσα σε χρήσιμες πληροφορίες, από τη χρηση της συσκευης.

Για λεγε ομως εσυ, θα τιμησεις και το 6Τ ή θα πας σε pixel τελικα?

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες μονο εγω εχω μεινει στην απεξω , κανουν τις παπιες στο τσατ και ουτε λογος να δωσουν πισω το δεκαρικο.

 

11.02 παραγγειλα, πληρωσα και εξτρα και ειναι ακομα στο processing ριχνω κραξιμο αλλα τιποτα, μη βαλει κανας αλλος εξτρα δεκαρικο ειναι απλα κοροιδια, πραγματικα σε αυτο το κομματι ειναι οτινανε.

 

αν μπορει καποιος που εβαλε με απλο και εφυγε να μου δωσει αριθμο παραγγελιας, username και το email του να τους τα τριψω στη μουρη θα με βοηθουσε, με πμ αν γινεται παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, ελα ρε Νικο, μην τους μαλωνεις. Συμμερισου την αγωνία τους, όταν περάσει το πρώτο κύμα παραλαβων (αυτη τη βδομαδα δηλαδη) αυτά τα μηνύματα θα χαθούν ανάμεσα σε χρήσιμες πληροφορίες, από τη χρηση της συσκευης.

Για λεγε ομως εσυ, θα τιμησεις και το 6Τ ή θα πας σε pixel τελικα?

 

 

χα..δε μαλώνω...εφιστώ την προσοχή γιατί είμαστε ένα τσακ από το να το παραχ*σουμε..:D

Και μιας και το πιάσαμε, ακόμα δεν ξέρω...θα το σκεφτώ κανά μήνα και θα σου πω! btw, αν βρεις κάτι καλό όπως σου έλεγα, let me know ;)

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη, Νοέμβριος 07, 2018 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

8 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 10:12

1 Τεμάχιο

7 Αναχώρησε από τον σταθμό LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:14

1 Τεμάχιο

Τρίτη, Νοέμβριος 06, 2018 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

6 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:50

1 Τεμάχιο

5 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 21:55

1 Τεμάχιο

4 Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 18:28

1 Τεμάχιο

3 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 18:27

1 Τεμάχιο

2 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 18:16

1 Τεμάχιο

1 Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL SZCZECIN - POLAND 12:03

 

το δικό μου αποστολή με priority

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, ελα ρε Νικο, μην τους μαλωνεις. Συμμερισου την αγωνία τους, όταν περάσει το πρώτο κύμα παραλαβων (αυτη τη βδομαδα δηλαδη) αυτά τα μηνύματα θα χαθούν ανάμεσα σε χρήσιμες πληροφορίες, από τη χρηση της συσκευης.

Για λεγε ομως εσυ, θα τιμησεις και το 6Τ ή θα πας σε pixel τελικα?

 

O s3 θα δώσει ενα χιλιάρικο για να πάρει το Πιξελ με το όμορφο σχέδιο και το επιβλιτικό "πηγούνι" της συσκευης :lol::lol::lol:

 

PS - s3 - εμένα η θήκη μου που είχα παραγγείλει εχθές παραδωθηκε!:cool:

Link to comment
Share on other sites

O s3 θα δώσει ενα χιλιάρικο για να πάρει το Πιξελ με το όμορφο σχέδιο και το επιβλιτικό "πηγούνι" της συσκευης :lol::lol::lol:

 

PS - s3 - εμένα η θήκη μου που είχα παραγγείλει εχθές παραδωθηκε!:cool:

 

Ψαχνεται λεει, δεν το εχει αποφασισει ακομα. Ειναι σε σκεψεις. Ελπιζω να λογικευτει... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ανοιχτό ρε τι το κοιτάς ?? Χαχαχααα. Καλορίζικο. Πες εντυπώσεις. Δώσε και άλλες φωτος

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε οσους παρελαβαν!

Ερωτηση παιδια. Εξω απο το κουτι αναγραφει τα GB της RAM?

Πχ ενα Mirror Black 128GB πως ξεχωριζει οτι ειναι 8 αντί για 6 GB RAM (καθως το mirror βγαινει και σε 6 και σε 8 γιγα variant)...

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε οσους παρελαβαν!

Ερωτηση παιδια. Εξω απο το κουτι αναγραφει τα GB της RAM?

Πχ ενα Mirror Black 128GB πως ξεχωριζει οτι ειναι 8 αντί για 6 GB RAM (καθως το mirror βγαινει και σε 6 και σε 8 γιγα variant)...

 

Δεν γράφει τα GB η κούτα.. Ίσως αλλάζει το model nr..(αυτό υπάρχει στην κούτα..) Εμένα το 8GB/128GB είναι το A6013..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγώ. Οι εντυπώσεις σε λίγο

 

 

Καλοριζικο σε οσους παρελαβαν!

Ερωτηση παιδια. Εξω απο το κουτι αναγραφει τα GB της RAM?

Πχ ενα Mirror Black 128GB πως ξεχωριζει οτι ειναι 8 αντί για 6 GB RAM (καθως το mirror βγαινει και σε 6 και σε 8 γιγα variant)...

 

Δεν ξεχωρίζει. Είναι σαν τα αυγά kinder. Ανοίγεις και περιμένεις το δωράκι σου

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφει τα GB η κούτα.. Ίσως αλλάζει το model nr..(αυτό υπάρχει στην κούτα..) Εμένα το 8GB/128GB είναι το A6013..

 

Οχι 6013 ειναι τα ευρωπαϊκα variants. Πρακτικα δεν υπαρχει τροπος...

Link to comment
Share on other sites

Οχι 6013 ειναι τα ευρωπαϊκα variants. Πρακτικα δεν υπαρχει τροπος...

 

Τελικά υπάρχει τρόπος.

Στο πίσω μέρος υπάρχει ένα barcode το οποίο αν το κάνεις scan με ενα πρόγραμμα και πατήσεις αναζήτηση σου βγάζει το μοντέλο.

 

Εμενα μου βγάζει το σωστό 8/128 αλλά δεν έχω και το 6/128 να το δοκιμάσω. Αν κάποιο μέλος το έχει ας το δοκιμάσει

 

 

IMG-20181107-151747.jpg

al203 compound name

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ρε πες τε τίποτα για την συσκευή και αφήστε τα gb ... Έλεος...!! Πρώτες εντυπώσεις τι λέει??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...