Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν μπορώ να βρω αυτήν τη εφαρμογή; Που την βρίσκω;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο galaxy store υπάρχει.

 

Σε θέμα ακουστικών είναι πως βολεύει τον καθένα είχα πάρει τα xiaomi που μοιάζουν λίγο με της Samsung και δεν μου καθόταν πολύ καλά στο αυτή και πήρα τα airpods 2

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Στο galaxy store υπάρχει.

 

Σε θέμα ακουστικών είναι πως βολεύει τον καθένα είχα πάρει τα xiaomi που μοιάζουν λίγο με της Samsung και δεν μου καθόταν πολύ καλά στο αυτή και πήρα τα airpods 2

 

Ναι, αλλά πήγες από ακουστικά του κιλού στα airpods ρε συ! Εντάξει είπαμε είναι πολύ πίσω στο θέμα ήχος, αλλά σε σχέση με ακουστικά ~70€ και πάνω, όχι από όλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορώ να βρω αυτήν τη εφαρμογή; Που την βρίσκω;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://galaxystore.samsung.com/geardetail/com.mobiteka.gkeyboard

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου έγραψα και στο μήνυμα είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δίνει τον όγκο που του λείπει, αν έχεις συνηθίσει το 46αρι watch, αλλά και την προστασία που χρειάζεται περιμετρικά.45bb2065cd456542681778f35846557a.jpg1abf8d14a8b8e12cf7d92cbabd496182.jpgd7f5de7caceaaf742919ba7de93a1bbf.jpg

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Πλέον κι εγώ με το ίδιο σετακι ακριβώς Γιώργο και σε ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση!

Έτοιμος κι εγώ. Η θήκη καταπληκτική, καθώς εφαρμόζει τέλεια και προστάτευει πραγματικά καλά στην καθημερινότητα! Έπεσε κι η ζελατίνα κι έτοιμο και το ρολογακι...;)

ΥΓ έχει κι ένα μείον η θηκουλα. Το κουμπάκι που θα είναι χρήσιμο για το ECG όταν πάρει έγκριση κι ενεργοποιηθεί σαν λειτουργια αρχές του έτους είναι καλυμμένο και κατά συνέπεια ECQ με τη θήκη γιοκ...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Ουτε ετσι παει το πραγμα παιδια.

Καπου ενδιαμεσα ειναι η αληθεια και σιγουρα πιο κοντα σε αυτο, που αναφερει ο nikos523.

Η samsung κατασκευαζει το μοναδικο smarwatch (ή, πιο σωστα, τη μοναδικη σειρα smartwatches), που προσφερει σοβαρη εμπειρια χρησης στο android στερεωμα.

Η απαιτηση του κοσμου (τασεις) για υιοθετηση ολοενα και περισσοτερων wearables στην καθημερινοτητα του (συν το fitness trend της εποχης, που καλπαζει) και δεδομενου του "μη ανοιγματος" της apple (βλεπε applewatch) στον κοσμο του android, δινει τη δυνατοτητα στη σαμμυ να παιζει μπαλα μονη της.

Στον αντιποδα εχεις ενα wear os (α ρε κατακαημενη google, κριμα οι ποροι που διαθετεις), που απλα "δε μπορει" (lags, τραγικη αυτονομια, μη σωστη συνδεση hardware/software, αργες αναβαθμισεις κλπ κλπ) και μετα... το χαος.

Αρα ο φιλος εχει μαλλον αρκετο δικιο. Στους τυφλους επικρατει ο μονοφθαλμος.

Αν δηλαδη ανοιγε η μηλια τα μηλορολογα στο android στερεωμα (συμβατοτητα), τοτε το μεριδιο της θα εκτινασσοταν σε επιπεδα της ταξης του 80-90%. Ευκολα κιολας. Η διαφορα στην ποιοτητα ειναι χαωδης...

Να στο θεσω κι αλλιως. Η εξελιξη του tizen στα ρολογια ειναι πολυ μικρη την τελευταια 4ετια. Ενα gear s3 πχ, ελαχιστα παραπανω και πιο ουσιαστικα πραγματα προσφερει απο ενα watch ή ένα watch active. Παρολα αυτα, οταν εχεις μια προϊοντικη κατηγορια, που ειναι hot (βλεπε smartwatches, fitness trackers κλπ), τοτε πουλας και με ενα "μετριο", "στασιμο" προϊον. Σε καμια περιπτωση η εξελιξη αυτων των gadgets δηλαδη, δε συναδει/συμβαδιζει με την γεωμετρικα αυξανομενη ζητηση του κοσμου.

 

Δεν συμφωνώ, λοιπάμαι.

Η samsung δημιουργεί συγκεκριμένα μια συγκεκριμένη σειρά smartwatches για το οικοσυστημά της κυρίως, βασισμένη στο tizen.

Δίνει συμβατότητα και σε android αλλά και σε iOS αλλά το primary mission της όσο και αν αυτό δεν αρέσει σε κάποιους ειναι το οικοσύστημα της samsung.

 

Ακριβώς δηλαδή (αλλά καλύτερα) ότι κάνει και η Apple..

Το πως , τι, πως βελτιώνεται κλπ ειναι στο χέρι του καθενός να κρίνει, πχ. σε ότι με αφορά και μόνο, μια χαρά μου κάνει, για κάποιον αλλο, so and so και για κάποιον άλλο ειναι για πέταμα.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ, λοιπάμαι.

Η samsung δημιουργεί συγκεκριμένα μια συγκεκριμένη σειρά smartwatches για το οικοσυστημά της κυρίως, βασισμένη στο tizen.

Δίνει συμβατότητα και σε android αλλά και σε iOS αλλά το primary mission της όσο και αν αυτό δεν αρέσει σε κάποιους ειναι το οικοσύστημα της samsung.

 

Ακριβώς δηλαδή (αλλά καλύτερα) ότι κάνει και η Apple..

Το πως , τι, πως βελτιώνεται κλπ ειναι στο χέρι του καθενός να κρίνει, πχ. σε ότι με αφορά και μόνο, μια χαρά μου κάνει, για κάποιον αλλο, so and so και για κάποιον άλλο ειναι για πέταμα.

 

Δε χρειάζεται να συμφωνούμε. Καθείς με την άποψη του... ;)

ΥΓ primary mission το οικοσύστημα της Samsung με το να παίζουν 2 εφαρμογες παραπάνω (SMS, email) ΔΕΝ... Η Samsung έχει ακριβώς την αντίθετη φιλοσοφία με την Apple. Δίνοντας καλά περιφερειακά προϊόντα θέλει να σε κάνει να δοκιμάσεις και το Core business της, δηλαδή το κινητό... Αυτή έχει κανονικό ανταγωνισμό στο Android στερέωμα (Huawei, ανερχόμενες xiaomi κλπ κλπ).

Τελείως διαφορετικό business Model με την Apple...

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις κάτοχος galaxy watch active 2 που να διαθέτει αξεσουάρ για πώληση; θήκες, γυαλιά κλπ; αν ναι, ας μου στείλει ένα pm

Εξαιρετικό το active 2. Είχα καιρό να φορέσω στυλατο smartwatch, που να παίζει με Android. Ο ορισμός του καθαρού design, μετά το φοβερό moto 360 1st gen...

 

To πήρα και εγώ χθες και επαυξάνω σε αυτό. Πολύ όμορφο ρολοι. Νομίζω best android watch at the moment.

Link to comment
Share on other sites

1. Πως κάνουμε "reset" μιας εφαρμογής;

 

2. Το δικό μου που είναι LTE (46mm) πως του περνάω e-sim και το μετατρέπω σε τηλέφωνο (με νέο τηλεφωνικό αριθμό φυσικά).

 

4. Γιατί δεν υπάρχει η επιλογή Βluetooth σέρνοντας κάτω το ρολόι για να εμφανιστούν λειτουργίες όπως το Wi-Fi, Λειτουργία Πτήσης κλπ. ακόμα και Βluetooth ακουστικών υπάρχει αλλά όχι Bluetooth και πρέπει να πηγαίνω να το ανοίγω από τις ρυθμίσεις.

Κανείς; :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για κολύμπι στην επιφάνεια της πισίνας, φόρα το.

Για βουτιές από ύψος και καταδύσεις σε βάθος μεγαλύτερο από 2m, βρες άλλο ρολόι. Υπάρχουν καταδυτικά ρολόγια γι'αυτό το σκοπό.

Άλλο 50m σύμφωνα με το πρότυπο ISO 22810:2010 και άλλο καταδύομαι επανειλημμένα στα 50m και το ρολόι παραμένει άθικτο. Είναι δύο διαφορετικά πράγματα αυτά. Αν οποιοδήποτε ρολόι δεν γράφει Diver's 100m/200m/300m, όπως λέει και η Samsung: "Δεν είναι κατάλληλο για καταδύσεις".

Εντάξει για απλό κολύμπι μιλάω, όχι καταδύσεις. Δηλαδή να μπαίνει και να βγαίνει το ρολόι στο νερό. Συνεπώς (λογικά) δεν θα έχω θέμα. Ευχαριστώ για την απάντηση. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τον τελευταίο καιρό επίσης παρατήρησα πως δε μου συνδέεται με το wifi του σπιτιού μου που είναι αποθηκευμένο.

Κάνει προσπάθεια σύνδεσης όταν το ενεργοποιώ αλλά δεν συνδέεται.

Για να συνδεθεί πρέπει να το διαγράψω και να του περάσω ξανά το pass και έτσι συνδέεται κατευθείαν.

Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο το συγκεκριμένο πρόβλημα;

 

Υ.Γ.: Μιλάω για το Watch 46mm και όχι το Active 2.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς; :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει για απλό κολύμπι μιλάω, όχι καταδύσεις. Δηλαδή να μπαίνει και να βγαίνει το ρολόι στο νερό. Συνεπώς (λογικά) δεν θα έχω θέμα. Ευχαριστώ για την απάντηση. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τον τελευταίο καιρό επίσης παρατήρησα πως δε μου συνδέεται με το wifi του σπιτιού μου που είναι αποθηκευμένο.

 

Κάνει προσπάθεια σύνδεσης όταν το ενεργοποιώ αλλά δεν συνδέεται.

 

Για να συνδεθεί πρέπει να το διαγράψω και να του περάσω ξανά το pass και έτσι συνδέεται κατευθείαν.

 

Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο το συγκεκριμένο πρόβλημα;

 

 

 

Υ.Γ.: Μιλάω για το Watch 46mm και όχι το Active 2.

 

E sim πρέπει να πας στην εταιρεία που είσαι συνδρομητής . Θυμάμαι ότι το είχε η cosmote μόνο ως κλωνο του κανονικού σου αριθμού δεν θυμάμαι να ήταν αυτόνομο τελείως με δικο του νούμερο .

 

Ποια εφαρμογής θες να κάνεις reset; Αν την σβήσεις και την βάλεις πάλι νομίζω την επαναφέρει .

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει συντόμευση bt. Μπορεί να αφαιρέθηκε σε κάποιο update.

 

Το πρόβλημα με το wifi είναι γενικό . Τα έκαναν μαντάρα σε ένα update . Η λύση που δοκίμασα εγώ και φαίνεται να λειτουργεί είναι στην εφαρμογή wear στο τηλέφωνο να απενεργοποιήσω τον συγχρονισμό μεσω wifi, να σβήσω το αποθηκευμένο δίκτυο στο ρολόι , να το περάσω ξανά και μετά να λειτουργεί .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για Το σημα gps ..

Τρεχω με σταΘερη ταχυτητα πχ 10κμ/Η για 1 ωρα, και ενω δεν αλλαζω ρυθμο, καποιες στιγμες μου δειχνει οτι παω με 7κμ πχ η μπορει και λιγοτερο, ενω ειμαι σε ανοιχτο χωρο με καλο σημα gps υποτιθεται..

Το εχει παρατηρησει κανεις αυτο? Ειναι φυσιολογικο?

 

ρε παιδια... κανεις??

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται να συμφωνούμε. Καθείς με την άποψη του... ;)

ΥΓ primary mission το οικοσύστημα της Samsung με το να παίζουν 2 εφαρμογες παραπάνω (SMS, email) ΔΕΝ... Η Samsung έχει ακριβώς την αντίθετη φιλοσοφία με την Apple. Δίνοντας καλά περιφερειακά προϊόντα θέλει να σε κάνει να δοκιμάσεις και το Core business της, δηλαδή το κινητό... Αυτή έχει κανονικό ανταγωνισμό στο Android στερέωμα (Huawei, ανερχόμενες xiaomi κλπ κλπ).

Τελείως διαφορετικό business Model με την Apple...

Κατά τη γνώμη μου το ότι έχει διαφορετικό ανταγωνισμό (προφανώς), αυτό δεν αλλάζει το business model (ότι φτιάχνει ένα οικοσύστημα με περιφεριακά και services ακριβώς όπως η apple και προσπαθεί να φέρει κόσμο σε αυτή).

Η διαφορά είναι απλά ότι σε αντίθεση με την Apple δίνει μεγαλυτερη συμβατότητα προς τα έξω (apple , android) ακριβώς αναγνωρίζοντας τον ανταγωνισμό.

 

Καθόλα όμως τα άλλα ισχύει ότι τα smart watches της απευθυνονται primarily προς samsung users όχι προς android users.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγει κανένα σοβαρό smartwatch που να με καλύπτει πλήρης δεν βλέπω να αλλάζω αν δω ότι βγαίνει κανένα με μεγαλύτερη μνήμη αυτόνομες εφαρμογές viber messenger κτλ να μπορώ να δεχτώ κλήσεις να στείλω φωνητικό μήνυμα ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση κτλ δεν με βλέπω να αλλάζω.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγει κανένα σοβαρό smartwatch που να με καλύπτει πλήρης δεν βλέπω να αλλάζω αν δω ότι βγαίνει κανένα με μεγαλύτερη μνήμη αυτόνομες εφαρμογές viber messenger κτλ να μπορώ να δεχτώ κλήσεις να στείλω φωνητικό μήνυμα ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση κτλ δεν με βλέπω να αλλάζω.
Κ για μένα δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος..

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγει κανένα σοβαρό smartwatch που να με καλύπτει πλήρης δεν βλέπω να αλλάζω αν δω ότι βγαίνει κανένα με μεγαλύτερη μνήμη αυτόνομες εφαρμογές viber messenger κτλ να μπορώ να δεχτώ κλήσεις να στείλω φωνητικό μήνυμα ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση κτλ δεν με βλέπω να αλλάζω.

 

Η πας σε Apple watch + iphone ή θα περιμένεις χροοοοοονιαααα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η πας σε Apple watch + iphone ή θα περιμένεις χροοοοοονιαααα... :lol:
Με γεια τους με χαρά τους. Αυτοί χάνουν , όχι εμείς.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πας σε Apple watch + iphone ή θα περιμένεις χροοοοοονιαααα... :lol:

 

Για κάτι ποιο ολοκληρωμένο πιστεύω ναι. Σε iphone τώρα δεν πάω αν βγει το καινούριο θα το σκεφτώ μαζί με το apple watch αλλά βγαίνουν πολλά λεφτά 2+ σίγουρα θα πρέπει να δώσω και προς το παρών δεν με πάει η καρδιά να δώσω τόσα χρήματα.

 

Απλά θεωρώ ότι στο κομμάτι smartwatch έχει μήνη στάσιμη κατά την γνώμη μου σαν να μην ενδιαφέρεται μέχρι στιγμής δεν είδα καμία σοβαρή αναβάθμιση η να διαβάσω κάτι ότι θα κάνει αυτό εκείνο το άλλο όπως και από εφαρμογές σαν να μην ενδιαφέρεται πέρα από πολλά watch face's και 2 3 εφαρμογές τρίτων δεν είδα κάτι το ενδιαφέρον στους 6 μήνες που το έχω.

Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που με ξενερώνει σε πολλά watchfaces με δείκτες είναι ότι ενώ το ρολόι έχει γύρω από την οθόνη τα λεπτά (ο κύκλος με τα 05...55...60) πάνε και τα βάζουν και αυτοί και χάνεται το "εφέ"... Φαίνεται ψεύτικο , χαλιά. Χρησιμοποιήστε ότι υπάρχουν ήδη και κάντε πιο μεγάλο το watchface να φαίνεται και πιο αληθοφανες

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μόνο για Samsung . Πάντως αυτό που λέει ότι πρέπει να είσαι στο ίδιο δίκτυο για να δέχεσαι ειδοποιήσεις δεν νομίζω να ισχύει .

Θυμάμαι ότι είχα ξεχάσει το ρολόι μου σπίτι μια μέρα και έβλεπα τις ειδοποιήσεις μέσω 4G και μέσω της εφαρμογής wear. Μπορούσα να δω και το ρολόι σαν να το φορούσα . Ποσοστό μπαταρίας του , να αλλάξω ρυθμίσεις κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μόνο για Samsung . Πάντως αυτό που λέει ότι πρέπει να είσαι στο ίδιο δίκτυο για να δέχεσαι ειδοποιήσεις δεν νομίζω να ισχύει .

Θυμάμαι ότι είχα ξεχάσει το ρολόι μου σπίτι μια μέρα και έβλεπα τις ειδοποιήσεις μέσω 4G και μέσω της εφαρμογής wear. Μπορούσα να δω και το ρολόι σαν να το φορούσα . Ποσοστό μπαταρίας του , να αλλάξω ρυθμίσεις κλπ.

Να υποθέσω ότι έχεις το LTE.

 

Πάντως σε μένα από τις ρυθμίσεις που δείχνει το άρθρο, δεν υπάρχει καμμία, ούτε στην εφαρμογή του κινητού ούτε στο ρολόι....και άντε η εφαρμογή να δείχνει αυτά που δείχνει επειδή το κινητό μου δεν είναι Samsung, το ρολόι; Δεν θα έπρεπε να είναι συγκεκριμένο το μενού;...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Το continuity παίζει κάνα 2 χρόνια τώρα στα Samsung κινητά και ρολογια. Και όχι, δε χρειάζεται να είναι συνδεδεμένα στο ίδιο wifi.

Πχ όταν πάω γυμναστήριο αφήνω το κινητό σπίτι και παίρνω κανονικά όλες τις ειδοποιήσεις κλπ στο watch active 2, καθώς συνδέεται στο wifi του γυμναστηριου...

Το Samsung οικοσύστημα έχει πολλά καλούδια, μεταξύ των οποίων και το continuity...

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι έχεις το LTE.

 

Πάντως σε μένα από τις ρυθμίσεις που δείχνει το άρθρο, δεν υπάρχει καμμία, ούτε στην εφαρμογή του κινητού ούτε στο ρολόι....και άντε η εφαρμογή να δείχνει αυτά που δείχνει επειδή το κινητό μου δεν είναι Samsung, το ρολόι; Δεν θα έπρεπε να είναι συγκεκριμένο το μενού;...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το απλο εχω. Με την επιλογη συγχρονισμου μεσω wifi , εχω προσβαση στο ρολοι ακομη και αν ειναι σε αλλη χωρα αρκει να ειναι συνδεδεμενο σε καποιο wifi δικτυο .

 

Εχω ολες τις λειτουργιες στην εφαρμογη στο κινητο εκτος απο αυτο "Ρυθμίσεις -> Σύνθετες λειτουργίες -> Κλήση και μήνυμα σε άλλες συσκευές" που ειναι καθαρα samsung κινητο. Εχω xiaomi.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

E sim πρέπει να πας στην εταιρεία που είσαι συνδρομητής . Θυμάμαι ότι το είχε η cosmote μόνο ως κλωνο του κανονικού σου αριθμού δεν θυμάμαι να ήταν αυτόνομο τελείως με δικο του νούμερο .

 

Ποια εφαρμογής θες να κάνεις reset; Αν την σβήσεις και την βάλεις πάλι νομίζω την επαναφέρει .

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει συντόμευση bt. Μπορεί να αφαιρέθηκε σε κάποιο update.

 

Το πρόβλημα με το wifi είναι γενικό . Τα έκαναν μαντάρα σε ένα update . Η λύση που δοκίμασα εγώ και φαίνεται να λειτουργεί είναι στην εφαρμογή wear στο τηλέφωνο να απενεργοποιήσω τον συγχρονισμό μεσω wifi, να σβήσω το αποθηκευμένο δίκτυο στο ρολόι , να το περάσω ξανά και μετά να λειτουργεί .

Ως κλώνο θα το ήθελα κι εγώ αλλά προ καιρού στη Vodafone που είμαι εγώ (Καρτοκινητό Cu) και είχα ρωτήσει όταν και αγόρασα το ρολόι μου είχαν πει πως στο ρολόι πάει καινούριο νούμερο.

 

Για την ακρίβεια θέλω να κάνω reset το <<Άγχος>> (νομίζω πως δεν είναι εφαρμογή αλλά widget) αλλά ήθελα γενικώς όπως γίνεται και στο android, αντί βάλε - βγάλε εφαρμογής (που δεν είμαι και σίγουρος αν σβήνονται και κάποιες info της εφαρμογής).

 

Τελικά δεν είναι μόνο στο δικό μου. Μεγάλη πατάτα σε μια από τις πιο βασικές λειτουργίες να μην υπάρχει συντόμευση και να υπάρχει συντόμευση σε κάτι άλλα πιο άκυρα όπως bluetooth για ακουστικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ολες τις λειτουργιες στην εφαρμογη στο κινητο εκτος απο αυτο "Ρυθμίσεις -> Σύνθετες λειτουργίες -> Κλήση και μήνυμα σε άλλες συσκευές" που ειναι καθαρα samsung κινητο. Εχω xiaomi.
Κι εγώ που έχω το RN 7 αυτήν την λειτουργία δε μου την εμφανίζει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...