Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναβαθμίστηκε πριν λίγο πάντως η εφαρμογή για το κινητό πότε έρχεται και εδώ σιγά σιγά .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα πριν κάποιες μέρες αναβαθμίστηκε η εφαρμογή, οπότε φαντάστηκα ότι πλησιάζει ενημέρωση (δεν ήρθε ακόμα σε μένα).

Καιρός ήταν να έρθει η αναβάθμιση, μιας και έπρεπε να τα είχαμε εδώ και μήνες όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας.

έχω ένα LG G Watch r με android wear 2.x, το είχα συνδεδεμένο με το κινητό μου ( OnePlus 6), μέχρι που πήρα το Galaxy Watch.

διέγραψα εφαρμογές (WEAR) από το κινητό, έκανα ρισετ το ρολόι και το σύνδεσα με το κινητό της γυναίκας μου.

το θέμα είναι ότι με το που ανοίγω το ΒΤ στο κινητό μου, αν δεν είναι το LG συνδεδεμένο με το κινητό της γυναίκας μου, μου βγάζει απανωτές ειδοποιήσεις να συνδεθεί με το κινητό μου....

πως μπορώ να απορρίψω μόνιμα την σύνδεση ώστε να μην με ξαναρωτήσει?

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας.

έχω ένα LG G Watch r με android wear 2.x, το είχα συνδεδεμένο με το κινητό μου ( OnePlus 6), μέχρι που πήρα το Galaxy Watch.

διέγραψα εφαρμογές (WEAR) από το κινητό, έκανα ρισετ το ρολόι και το σύνδεσα με το κινητό της γυναίκας μου.

το θέμα είναι ότι με το που ανοίγω το ΒΤ στο κινητό μου, αν δεν είναι το LG συνδεδεμένο με το κινητό της γυναίκας μου, μου βγάζει απανωτές ειδοποιήσεις να συνδεθεί με το κινητό μου....

πως μπορώ να απορρίψω μόνιμα την σύνδεση ώστε να μην με ξαναρωτήσει?

 

καταργηση ζευγους στις ρυθμισεις του bluetooth εκανες ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα πάντα, στις ρυθμίσεις ΒΤ δεν φαίνεται ούτε στις παλιές συσκευές ούτε πουθενά...

μου έχει σπάσει τα νεύρα, το έχω μόνιμα συνδεδεμένο με το κινητό της γυναίκας μου για να μην με πρήζει...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εφθασανδερμάτινα λουρακια και προστατευτικό οθόνης που έχω ξαναπάρει και ήταν τοπ.

 

Καλές πρώτες εντυπώσεις και από τα λουρακια που φαίνονται ποιοτικά

4606f3d5baf70ae11f96b1b4578b5b2c.jpg0e9b7cb41e136bd7aa534480f60622a8.jpg9070d1fea4df8a082c814051f4152d5d.jpgd9186478c7d453c389fd63f2ab3cdff2.jpg833ebc6fb9b38bc10d020efa0e79d551.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Του πηγαίνουν πολύ τα δερμάτινα αλλά σε νερό δεν μπαίνουν . Το swatch μου είχε δερμάτινο και χάλασε σε 1 χρόνο από τον ιδρώτα και το πλύσιμο των χεριών . Αγόρασα καουτσούκ και το έχω 8 χρόνια... Έχω δει κάποια υβριδικά . Μέσα καουτσούκ έξω δέρμα που λένε πως είναι αδιάβροχα . Ίσως κάποια στιγμή. Τσιγκουνευομαι τα 20-25€ ένα καφέ θα είναι κούκλα .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εφθασανδερμάτινα λουρακια και προστατευτικό οθόνης που έχω ξαναπάρει και ήταν τοπ.

 

Καλές πρώτες εντυπώσεις και από τα λουρακια που φαίνονται ποιοτικά

4606f3d5baf70ae11f96b1b4578b5b2c.jpg0e9b7cb41e136bd7aa534480f60622a8.jpg9070d1fea4df8a082c814051f4152d5d.jpgd9186478c7d453c389fd63f2ab3cdff2.jpg833ebc6fb9b38bc10d020efa0e79d551.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είδα ότι πήρες σε 20χιλ το 42αρι έχεις; Γιατί στο 46 δεν ταιριάζουν...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι πήρες σε 20χιλ το 42αρι έχεις; Γιατί στο 46 δεν ταιριάζουν...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φαίνεται το 42αρι και από το μαύρο χρώμα .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σωστά...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα ίδια ομως λουράκια αν μπεις στο Amazon, τα έχει και για το 46αρι

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μπήκα και τα είδα.

Αλήθεια, έχει πάρει κανείς την αναβάθμιση? το δικό μου είναι (μάλλον) Ιταλικό και ακόμα δεν μου έβγαλε ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκε στα γνωστα 4 μεγαλα μαγαζια 229 το 46mm.

 

Εδω και 4 ημερες, το βλεπω στα 198€

https://www.skroutz.gr/s/15598345/Samsung-Galaxy-Watch-46mm.html

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει και πού λουράκι stainless steel και titanium?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει και πού λουράκι stainless steel και titanium?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εάν ψάξεις στο skroutz θα βγεις πολλές επιλογές ανά είδος αλλά και καταστήματα.

Εάν είσαι Αθήνα, ευχαρίστως με pm να σου πω από που αγόρασα το δικό μου stainless steel bracelet και έχω μείνει ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εάν ψάξεις στο skroutz θα βγεις πολλές επιλογές ανά είδος αλλά και καταστήματα.

Εάν είσαι Αθήνα, ευχαρίστως με pm να σου πω από που αγόρασα το δικό μου stainless steel bracelet και έχω μείνει ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πες και σε μενα εαν θες.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εάν ψάξεις στο skroutz θα βγεις πολλές επιλογές ανά είδος αλλά και καταστήματα.

Εάν είσαι Αθήνα, ευχαρίστως με pm να σου πω από που αγόρασα το δικό μου stainless steel bracelet και έχω μείνει ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε,Ναι Αθήνα μένω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σας στέλνω pm για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.;)

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε,Ναι Αθήνα μένω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες και σε μενα εαν θες.

Ευχαριστώ

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Σταύρο στειλε κ σε εμενα.

Θενκς

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει και πού λουράκι stainless steel και titanium?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγω πηρα αυτο. Εκανε βεβαια κανα μηνα να ερθει αλλα ηρθε μαζι με το πλαστικο μηχανακι που αφαιρεις με ευκολια κομματια ωστε να το φερεις στο επιθυμητο μεγεθος

https://www.ebay.com/itm/22mm-Stainless-Steel-Watch-Band-for-Samsung-Galaxy-Watch-46mm-Bracelet-w-Tool-US/173554937201?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=472237543145&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Υπαρχει και αναλογο χωρις μηχανακι αφαιρεσης πιο φτηνο (αφαιρουνται ευκολα τα κομματια με πινεζα)

https://www.ebay.com/itm/22mm-Stainless-Steel-Link-Bracelet-for-Samsung-Galaxy-Watch-46mm-Wrist-Band-Belt/401642189816?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=671387247938&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

τιμες παιζουν αναλογα τους χρωματισμους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρς παίδες,δεν εχω ασχοληθεί με watches μεχρι τώρα και θα ήθελα να ρωτήσω για το κομματι των notification και συνεργασια με το κινητό,το fitness κομμάτι δεν με απασχολεί καθόλου,προτείνεται το galaxy watch για αυτη τη χρήση η κάποιο άλλο; ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ χτες το απόγευμα από κοτσοβολο. Όλα οκ ειδικά με τις ειδοποιήσεις όπως ρωτάει και ένας φίλος πιο πάνω. Πρώτες εντυπώσεις όλα δουλεύουν σωστά.Για να το θέσω καλύτερα όλα δουλεύουν ποιοτικά.Το μόνο που με χάλασε το ηχειακι του.Το ήθελα λιιιιιγο πιο δυνατό και να έχει λιιιιγο πιο μπασατο-καλυτερο ηχο. Αυτό που με ξενέρωσε απίστευτα αλλά απίστευτα όμως είναι ότι δεν φορτίζει από το mate 20 pro μου. Υποτίθεται και τα 2 έχουν qi αλλά καμία επικοινωνία. Μπήκα αλιεξπρες πήρα και κάτι χαζοαξεσουαρ. Θέλω να ρωτήσω αν έχει βάλει κανείς από πάνω την στεφανη την εξτρα. Κάθεται; Κολλάει καλά; Μετά ξεκολλάει καλά η θα ξηλώσουμε-χαλασουμε την δικιά του; Edited by nikolis2000

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...