Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου\Κλείδωμα Οθόνης\Smart lock καθορίζεις στις αξιόπιστες συσκευές το ρολόι σου. Έτσι δεν χρειάζεται να εισάγεις πιν ή δακτυλικό αποτύπωμα, όταν η συσκευή βρίσκεται κοντά στο ρολόι.

 

Το κινητό που έχω είναι το xioami note 5 έφαγα τον τόπο ψάχνοντας να κάνω αυτό που λες δεν υπάρχει, πάντως ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό που έχω είναι το xioami note 5 έφαγα τον τόπο ψάχνοντας να κάνω αυτό που λες δεν υπάρχει, πάντως ευχαριστώ.

 

Για να το βρεις στο note θα μεταβείς στη καρτέλα "ρυθμίσεις - Οθόνη κλειδώματος & ασφάλεια - Συνθέτες ρυθμίσεις - Ξεκλείδωμα με συσκευή Bluetooth".

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι είναι σε εγγύηση και η samsung Θεσσαλονίκης στην Δωδεκανήσου είπε ότι η εγγύηση δεν το καλύπτει γιατι μπήκε θαλλασινο νερό, το ρολόϊ έκανε συνέχεια rebootScreenshot-2019-08-20-12-12-25-654-com-viber-voip.png Edited by petran64
Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι είναι σε εγγύηση και η samsung Θεσσαλονίκης στην Δωδεκανήσου είπε ότι η εγγύηση δεν το καλύπτει γιατι μπήκε θαλλασινο νερό, το ρολόϊ έκανε συνέχεια reboot

 

Το ρολόι δεν το καλύπτει η εγγύηση, όχι γιατί μπήκε σε θαλασσινό νερό, αλλά γιατί θαλασσινό νερό μπήκε στο ρολόι.

Αυτό να το δουν και όσοι κολυμπούν με το Gear S3 που δεν έχει πιστοποίηση 5ΑΤΜ όπως το Galaxy Watch.

Καινούργιο έχει €213.

 

Από το manual του Galaxy Watch:

Maintaining water and dust resistance

CAUTION! To avoid electric shock and damage to your device, do not charge device while it is wet or in an area where it could get wet. Do not handle device, charger or cords with wet hands while charging.

This device is rated 5ATM. Your device is water resistant up to 50 meters per ISO standard 22810:2010. Not intended for scuba diving. Avoid excessive, sudden temperature changes, and high velocity activities. Falls and shocks may breach integrity. After use in sea water, rinse in fresh water and dry device. Despite this classification, your device is not impervious to water damage in any situation. It is important that all compartments are closed tightly.

Note: If any liquid is found to have entered your device components or an internally sealed system, this condition will void your device warranty.

Link to comment
Share on other sites

Το s3 η Samsung το δίνει ip68

Το οποίο σημαίνει για βύθιση σε 1μ νερό για πάντα.τυχον ΕΠΙΠΛΕΟΝ δυνατότητες αναφέρονται από την κατασκευάστρια εταιρία.η 30min. βύθιση είναι ip67 .

Σε καμία περίπτωση δεν φταίει ο αγοραστής ενός προϊόντος επειδή ο ταγκανικανεζος δεν έχει τις απαιτούμενες γνώσεις και το το προϊόν βγήκε ακατάλληλο.

Περί θαλασσινού κλπ είναι υπό συζήτηση.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Το s3 η Samsung το δίνει ip68

Το οποίο σημαίνει για βύθιση σε 1μ νερό για πάντα.τυχον ΕΠΙΠΛΕΟΝ δυνατότητες αναφέρονται από την κατασκευάστρια εταιρία.η 30min. βύθιση είναι ip67 .

Σε καμία περίπτωση δεν φταίει ο αγοραστής ενός προϊόντος επειδή ο ταγκανικανεζος δεν έχει τις απαιτούμενες γνώσεις και το το προϊόν βγήκε ακατάλληλο.

Περί θαλασσινού κλπ είναι υπό συζήτηση.

 

Δες και εδώ.

 

Από αγγλικό manual S3:

Your device has been tested in a controlled environment and shown to be water and dust resistant in certain circumstances (meets requirements of classification IP68 as described by the international standard IEC 60529 - Degrees of Protection provided by Enclosures [iP Code]; test conditions: 15-35°C, 86-106 kPa, 1.5m, for 30 minutes). Despite this classification, your device is not impervious to water damage in any situation. It is important that all compartments are closed tightly.

 

Και από το ελληνικό manual του S3:

Μην βυθίζετε τη συσκευή σε νερό βαθύτερο από 1,5 μ. ή μην την κρατάτε βυθισμένη για περισσότερα από 30 λεπτά.

Μην εκθέτετε τη συσκευή σε νερό που κινείται με δύναμη.

Όταν φοράτε τη συσκευή μην κάνετε ντους ή μην κολυμπάτε.

Edited by Prime
Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι δεν το καλύπτει η εγγύηση, όχι γιατί μπήκε σε θαλασσινό νερό, αλλά γιατί θαλασσινό νερό μπήκε στο ρολόι.

[/b]

 

Τι μου λες τώρα ρε φίλε; δηλαδή είναι αδιάβροχο άλλα άμα πάρει νερό δεν σε καλύπτουμε!;!;

πάντως δεν γράφει στο εγχειρίδιο να μην μπει σε θαλασσινό νερό και θεωρώ ότι από την στιγμή που μπήκε νερό πρέπει να το καλύψει η εγγύηση αλλιώς ας έγραφε να μην μπαίνει σε νερό ή θαλασσινό κλπ. πάμε για συνήγορο καταναλωτή να τελειώνουμε με το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τι μου λες τώρα ρε φίλε; δηλαδή είναι αδιάβροχο άλλα άμα πάρει νερό δεν σε καλύπτουμε!;!;

πάντως δεν γράφει στο εγχειρίδιο να μην μπει σε θαλασσινό νερό και θεωρώ ότι από την στιγμή που μπήκε νερό πρέπει να το καλύψει η εγγύηση αλλιώς ας έγραφε να μην μπαίνει σε νερό ή θαλασσινό κλπ. πάμε για συνήγορο καταναλωτή να τελειώνουμε με το θέμα.

 

Η Samsung το λέει φίλε μου, όχι εγώ.

If any liquid is found to have entered your device components or an internally sealed system, this condition will void your device warranty.

PkwiuEvOjWvLBxtn.large

Γι'αυτό μέσα στο ρολόι, υπάρχει αυτοκόλλητο που αλλάζει χρώμα όταν ανιχνεύσει υγρασία. Στη δεύτερη εικόνα κάτω αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung το λέει φίλε μου, όχι εγώ.

If any liquid is found to have entered your device components or an internally sealed system, this condition will void your device warranty.

PkwiuEvOjWvLBxtn.large

Γι'αυτό μέσα στο ρολόι, υπάρχει αυτοκόλλητο που αλλάζει χρώμα όταν ανιχνεύσει υγρασία. Στη δεύτερη εικόνα κάτω αριστερά.

 

ναι αλλά αφού στο πουλάει σαν αδιάβροχο μέχρι 50 μέτρα και δεν υπάρχουν εξωτερικά σημάδια οτι το ρολόι έχει ανοιχτεί και έχει χαθεί η στεγανοποίηση, γιατί δεν στο καλύπτει αφου είναι λάθος εργοστασιακό που μπήκε νερό.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αφού στο πουλάει σαν αδιάβροχο μέχρι 50 μέτρα και δεν υπάρχουν εξωτερικά σημάδια οτι το ρολόι έχει ανοιχτεί και έχει χαθεί η στεγανοποίηση, γιατί δεν στο καλύπτει αφου είναι λάθος εργοστασιακό που μπήκε νερό.

 

Γιατί μπορεί να μπήκε νερό από λάθος χρήση. Μπορείς να αποδείξεις ότι μπήκε νερό από εργοστασιακό λάθος και όχι από λάθος χρήση;

 

Από το manual πάλι:

Αντοχή στο νερό και τη σκόνη

 

Η συσκευή σας υποστηρίζει την αντοχή στο νερό και τη σκόνη. Ακολουθήστε προσεκτικά τις συμβουλές αυτές για να διατηρήσετε τη αντοχή στο νερό και τη σκόνη της συσκευής σας. Εάν δεν το κάνετε, ενδέχεται να προκληθεί ζημιά στη συσκευή σας.

 

Μην εκθέτετε τη συσκευή σε νερό που κινείται με δύναμη.

Μην χρησιμοποιείτε τη συσκευή όταν βουτάτε σε νερό, κάνετε κολύμπι με μάσκα ή δοκιμάζετε οποιοδήποτε θαλάσσιο άθλημα σε νερό με γρήγορη ροή.

Αν η συσκευή ή τα χέρια σας είναι βρεγμένα, στεγνώστε τα εντελώς πριν χειριστείτε τη συσκευή.

Αν η συσκευή εκτεθεί σε γλυκό νερό, στεγνώστε την καλά με καθαρό, μαλακό πανί. Αν η συσκευή εκτεθεί σε άλλα υγρά, όπως αλμυρό νερό, νερό πισίνας, νερό με σαπούνι, λάδι, άρωμα, αντηλιακό, καθαριστικό χεριών ή χημικά προϊόντα όπως καλλυντικά, ξεπλύνετέ την με γλυκό νερό και στεγνώστε την καλά με καθαρό, μαλακό πανί. Αν δεν ακολουθήσετε τις οδηγίες αυτές, ενδέχεται να επηρεαστεί η απόδοση και η εμφάνιση της συσκευής.

Αν η συσκευή υποστεί πτώση ή κρούση, ενδέχεται τα χαρακτηριστικά αντοχής στο νερό και τη σκόνη της συσκευής να υποστούν ζημιά.

Μην αποσυναρμολογείτε τη συσκευή σας. Οι ιδιότητες αντοχής στο νερό και στη σκόνη της συσκευής μπορεί να υποστούν ζημιά.

Μην εκθέτετε τη συσκευή σας σε ακραίες αλλαγές στη θερμοκρασία του αέρα ή στη θερμοκρασία του νερού.

Μην στεγνώνετε τη συσκευή σας με θερμαντικό μηχάνημα όπως πιστολάκι μαλλιών.

Η αδιάβροχη ιδιότητα της συσκευής μπορεί να υποστεί ζημιά στη σάουνα.

Ορισμένες λειτουργίες όπως η οθόνη αφής ενδέχεται να μην λειτουργούν σωστά αν η συσκευή χρησιμοποιείται μέσα σε νερό.

Η συσκευή σας έχει υποβληθεί σε δοκιμή σε ελεγχόμενο περιβάλλον και έχει πιστοποιηθεί ως ανθεκτική στο νερό και τη σκόνη υπό συγκεκριμένες περιστάσεις και συνθήκες. (Πληροί τις προϋποθέσεις της ανθεκτικότητας στο νερό σε νερό βάθους 50 μ. όπως περιγράφονται στο διεθνές πρότυπο ISO 22810:2010 και η συσκευή σας μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ρηχό νερό. Πληροί τις προϋποθέσεις της ανθεκτικότητας στη σκόνη όπως περιγράφονται στην ταξινόμηση IEC 60529 IP6X.)

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν διαφωνεί με τα παραπάνω, άλλωστε η χρήση ήταν ευγενική ως προς το προϊόν παρόλα αυτά ξεκίνησε να κάνει loop reboot. Δεν χτυπήθηκε, ούτε ένα σημάδι, ούτε γρατζουνιά.
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν διαφωνεί με τα παραπάνω, άλλωστε η χρήση ήταν ευγενική ως προς το προϊόν παρόλα αυτά ξεκίνησε να κάνει loop reboot. Δεν χτυπήθηκε, ούτε ένα σημάδι, ούτε γρατζουνιά.

 

Ούτε μπορώ να ξέρω τι χρήση έγινε στο ρολόι, ούτε αμφιβάλλω γι'αυτά που λες.

 

Η Samsung λέει ότι αν στη χρήση που θα του κάνεις στη θάλασσα, το ρολόι εκτεθεί σε μεγάλες πιέσεις (βουτιές από ύψος, κατάδυση κάτω από την επιφάνεια της θάλασσας, jet ski κ.ά), νερό μπορεί να μπει στο εσωτερικό του ρολογιού. Και σου λέει εγώ σχεδίασα το ρολόι για άλλη χρήση, πιστοποίησα ότι για τη χρήση που το προορίζω δεν μπαίνει νερό μέσα στο ρολόι και άρα αν το αυτοκόλλητο μέσα στο ρολόι ανιχνεύσει υγρασία, δεν σε καλύπτω.

Link to comment
Share on other sites

Εντέλει για το πρόβλημα που είχα με το αλτιμετρο το ρολόι πήγε σμαρτεκ.

Βασικά ο κόμπος έφτασε στο χτένι διότι έφαγε μια φρίκη και δεν άνοιγε καν...

Η εμπειρία από τη σμαρτεκ θετική του κέρατά, σε 2 ώρες η συσκευή ήταν έτοιμη.

Τα άλλαξαν όλα εκτός από τη οθόνη και τη κάσα, τώρα όλα δουλεύουν ρολόι και το αλτιμετρο ακριβέστατο.

Μπράβο στη σμαρτεκ, τρομερή αντιμετώπιση και κάλυψη, να φανταστείς πήγα χωρίς απόδειξη και μέσω imei τα βρήκαμε όλα!

Link to comment
Share on other sites

Εντέλει για το πρόβλημα που είχα με το αλτιμετρο το ρολόι πήγε σμαρτεκ.

Βασικά ο κόμπος έφτασε στο χτένι διότι έφαγε μια φρίκη και δεν άνοιγε καν...

Η εμπειρία από τη σμαρτεκ θετική του κέρατά, σε 2 ώρες η συσκευή ήταν έτοιμη.

Τα άλλαξαν όλα εκτός από τη οθόνη και τη κάσα, τώρα όλα δουλεύουν ρολόι και το αλτιμετρο ακριβέστατο.

Μπράβο στη σμαρτεκ, τρομερή αντιμετώπιση και κάλυψη, να φανταστείς πήγα χωρίς απόδειξη και μέσω imei τα βρήκαμε όλα!

 

Χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημα. Η Smartec είναι έξτρα λόγος αγοράς συσκευών Samsung!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημα. Η Smartec είναι έξτρα λόγος αγοράς συσκευών Samsung!

 

Όντως και θα το ξανά πω, μπράβο τους!!

Η πολιτική τους σε αφήνει άφωνο, πραγματικά!!

Στο δια ταύτα, προφανώς είχε θέμα ο αισθητήρας στο καπάκι, πλέον μετράει καλύτερα και από καινούριο.

Όταν το είχα αγοράσει καινούριο είχε τεράστια απόκλιση, μόλις επέστρεψα από απογευματινή ανάβαση Κιθαιρώνα με το ποδήλατο, σε όλη τη διαδρομή οι τιμές που πήρα ήταν το ίδιο με το όργανο του ποδηλάτου, το οποίο και δουλεύει υποδειγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Για να το βρεις στο note θα μεταβείς στη καρτέλα "ρυθμίσεις - Οθόνη κλειδώματος & ασφάλεια - Συνθέτες ρυθμίσεις - Ξεκλείδωμα με συσκευή Bluetooth".

Το έκανα φιλε μου ακριβώς όπως το λες και ενώ το ρολόι είναι συνδεδεμένο κανονικά δεν μου το βγάζει στις διαθέσεις συσκευές!!!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την υγρασία είναι πράγματι ένας δύσκολος γρίφος.

Ναι μεν αλλά, και αυτό σε φαύλο κύκλο.

Ενα είναι σίγουρο.

Τα ηλεκτρονικά "παιχνίδια" πόσο μάλλον όταν έχουν πόρους, αισθητήρες κλπ δεν υπάρχει λόγος να μπαίνουν στο νερό ανεξάρτητα τι πιστοποίηση δίνεται. Θες να πας για μπάνιο, πάρε μαζί αου ένα "απλό" αδιάβροχο. Τώρα θα μπεις σε μια διαδικασία που λίγο πολύ είναι γνωστό για το πως αντιμετωπίζεται ο πελάτης. Ακόμη και να βγεις νικητής, θα έχεις χάσει το συκώτι σου και δεν θα είναι δεδικασμένο για τους επόμενους.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Εντέλει για το πρόβλημα που είχα με το αλτιμετρο το ρολόι πήγε σμαρτεκ.

 

Βασικά ο κόμπος έφτασε στο χτένι διότι έφαγε μια φρίκη και δεν άνοιγε καν...

 

Η εμπειρία από τη σμαρτεκ θετική του κέρατά, σε 2 ώρες η συσκευή ήταν έτοιμη.

 

Τα άλλαξαν όλα εκτός από τη οθόνη και τη κάσα, τώρα όλα δουλεύουν ρολόι και το αλτιμετρο ακριβέστατο.

 

Μπράβο στη σμαρτεκ, τρομερή αντιμετώπιση και κάλυψη, να φανταστείς πήγα χωρίς απόδειξη και μέσω imei τα βρήκαμε όλα!

Περιμένω μετά από κάνα δυο μέρες που θα το έχεις δουλέψει να δεις αν υπάρχει πάλι το θέμα . Αν όχι , έφυγα για smartec . Δεν θα με κοροϊδεύει η ts solutions και η Samsung εδώ και 6 μήνες .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω μετά από κάνα δυο μέρες που θα το έχεις δουλέψει να δεις αν υπάρχει πάλι το θέμα . Αν όχι , έφυγα για smartec . Δεν θα με κοροϊδεύει η ts solutions και η Samsung εδώ και 6 μήνες .

 

3 ημέρες μετά το service στη smartec και ολα λειτουργούν άψογα, έφυγες για smartec.

Μπορείς να περιμένεις στη αναμονή για τη διάγνωση και αφού έχουν όλα τα ανταλλακτικά στο φτιάχνουν επιτόπου, πίνεις και ένα καφεδάκι και μέχρι να το τελειώσεις παίρνεις το ρολόι και φεύγεις, σε μια- μιάμιση ωρίτσα!

Link to comment
Share on other sites

Από χθές το απόγευμα σταμάτησαν τά εξής.

 

Δεν μετράει τους παλμούς

 

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by lempoi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι όπως έχω ξαναγράψει να πάρω το ρολογακι, σε καμία 10αρια μέρες το πιθανότερο. Μια ερώτηση επειδή θα το χρησιμοποιώ σε διάδρομο για τρέξιμο και ιδρώνω αρκετά, με τον ιδρώτα πως τα πάει? Δουλεύουν οι αισθητήρες πχ για βήματα, απόσταση κτλ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι όπως έχω ξαναγράψει να πάρω το ρολογακι, σε καμία 10αρια μέρες το πιθανότερο. Μια ερώτηση επειδή θα το χρησιμοποιώ σε διάδρομο για τρέξιμο και ιδρώνω αρκετά, με τον ιδρώτα πως τα πάει? Δουλεύουν οι αισθητήρες πχ για βήματα, απόσταση κτλ? Ευχαριστώ
Γνώμη μου πάντα είναι πως δεν είναι καί πολύ για άθληση τό ρολόι, όταν ιδρώνει το χέρι τίς πιο πολλές φορές σταματάει νά μετράει παλμούς.

Νομίζω ότι υπάρχουν πιο οικονομικές και καλύτερες λύσεις στην αγορά.

Σάν smart watch είναι μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καθημερινά κάνω εναλλάξ τρέξιμο 5 με 10 κ και ποδηλασία 20 με 30κ.

Δεν έχει χάσει ποτέ χτύπους και gps σήμα και δεν κόλλησε ποτέ.

Δεν παίρνω ποτέ μαζί κινητό και πάντα έχω και μουσική σε ασύρματα ακουστικά.

Παλιότερα έτρεχα με το κινητό ζώνη παλμών και premium user runtastic.

Καμμία διαφορά. Και πολύ βολικό το ρολόι.

Όσο αφορά τα sport watches , δεν μπόρεσα να τα κρατήσω γιατί δεν είχαν smart λειτουργίες και μάπα οθόνη.

Αν όμως είσαι hardcore runner , triathlete κτλπ τότε θα σου λείψουν λειτουργίες όπως stride length , foot time contact και άλλα παρόμοια .

Link to comment
Share on other sites

Καθημερινά κάνω εναλλάξ τρέξιμο 5 με 10 κ και ποδηλασία 20 με 30κ.

Δεν έχει χάσει ποτέ χτύπους και gps σήμα και δεν κόλλησε ποτέ.

Δεν παίρνω ποτέ μαζί κινητό και πάντα έχω και μουσική σε ασύρματα ακουστικά.

Παλιότερα έτρεχα με το κινητό ζώνη παλμών και premium user runtastic.

Καμμία διαφορά. Και πολύ βολικό το ρολόι.

Όσο αφορά τα sport watches , δεν μπόρεσα να τα κρατήσω γιατί δεν είχαν smart λειτουργίες και μάπα οθόνη.

Αν όμως είσαι hardcore runner , triathlete κτλπ τότε θα σου λείψουν λειτουργίες όπως stride length , foot time contact και άλλα παρόμοια .

 

ετσι ακριβως, το s3 εχανε, αυτο δε χανει. εγω στο ποδηλατο το εχω με strava και παει αψογα. απλα το ξεπλενω μετα απο καθε βολτα για να μην μενει πανω ο ιδρωτας. το ρολοι δεν εχει θεμα και ειναι αρκετα πιστοποιημενο για τετοια χρηση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όντος το s3 έχανε σφυξεις αλλά το κυριότερο είναι ότι κάποιες φορές κολλούσε κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Επίσης μπορεί να έκανε και 2 λεπτά για να λοκαρει δορυφόρο. Τότε ήταν που είχα δοκιμάσει sport watches.

Αυτό που μου λείπει με το watch είναι cadence. Έχω ένα road computer της πλάκας με οδόμετρο για να ξέρω κάθε πότε να κάνω τα σέρβις το οποίο χαζομετραει και cadence αλλά δεν φαίνεται μετά στα στατιστικά της εφαρμογής του ρολογιού.

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο δοκιμασμένο αξεσουάρ; Να μη βγούμε όμως και στο κλαρί...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...