Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ παιδιά εξακολουθώ να έχω θέμα με την περιστρεφόμενη στεφάνη, που και που δεν λειτουργεί κατευθείαν δλδ πρέπει να γυρίσω τη στεφάνη κάμποσο πχ 5-6 "κλικ" για να πιάσει και να αλλάξει το μενού η τέλος πάντων όπου έχω μπει.

Σκέφτομαι να το πάω στο service εδώ στα Γιάννενα..

Αλήθεια, δεν έχει τύχει σε κανένα αλλον αυτό;

Εκεί δλδ που λειτουργεί η στεφάνη μια χαρά ξαφνικά να σταματάει να ανταποκρίνεται ενω εσυ τη γυρνάς για να πας πχ από ένα μενού στο άλλο και μετά από λίγο να ξεκινάει πάλι να ανταποκρίνεται κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Αν είναι ευρωπαϊκά ελληνικά δηλαδή η ιταλικά στέιλτα δωρεάν στη σμαρτεκ μέσω acs κ θα το τακτοοοιησουν. Όχι δεν δουλεύει δυστυχώς σωστά το ρολόι σου. Για να φταίει κάποιο update δεν νομίζω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρινό look...500e790aab1a8cca126b59f2bba9053d.jpg

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ωραίο φίλος !

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εμείς βάλαμε τα κόκκινα

 

03371b4a4f10c2caa9db1c76761b80f6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκά ελληνικά δηλαδή η ιταλικά στέιλτα δωρεάν στη σμαρτεκ μέσω acs κ θα το τακτοοοιησουν. Όχι δεν δουλεύει δυστυχώς σωστά το ρολόι σου. Για να φταίει κάποιο update δεν νομίζω
Καλύτερα λες να το στείλω σε αυτούς; Οπότε να επικοινωνήσω μαζί τους για λεπτομέρειες και τα σχετικά;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα λες να το στείλω σε αυτούς; Οπότε να επικοινωνήσω μαζί τους για λεπτομέρειες και τα σχετικά;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Δεν θα χρεωθείς ούτε μεταφορικά ούτε τίποτα. Με χίλια να το στείλεις κ όλα θα πάνε καλά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε μια μεταλλική καδένα σε μπλε σκούρο που ειναι με μαγνήτη και περιμένω τωρα και κάποια αλλα χρήματα.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε μια μεταλλική καδένα σε μπλε σκούρο που ειναι με μαγνήτη και περιμένω τωρα και κάποια αλλα χρήματα.
Προφανώς χρώματα θα εννοείς.

Για βάλε καμιά φώτο να δούμε καθώς και από ποιότητα πως τα πάει.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς χρώματα θα εννοείς.

Για βάλε καμιά φώτο να δούμε καθώς και από ποιότητα πως τα πάει.

 

Ναι χρώματα εννοούσα

 

Επειδή δεν το έχω προσπαθήσει πως ανεβάζουμε εικόνα ?

Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες Μαργαρίτα; Υπάρχει κάποιο site εξειδικευμένο για straps;
Από amazon

 

Σε φυσικό κατάστημα από Ελλάδα μπορείς να κοιτάξεις στο Mozik

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανείς θάλασσα παιδιά;
Συνέχεια, κανένα πρόβλημα. Απλά μετά κάνε ένα ντουζάκι να το ξεπλύνεις λίγο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα το bezel δεν το έχω βάλει θάλασσα ούτε καν στο γλυκό νερό. Κάποιος με ringke bezel που να το έχει βρέξει να μας πει. Φοβάμαι μη ξεκολλήσει....
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν έκανε ποτέ τίποτα περίεργο (Premium λογαριασμός) και είναι μόνιμα συνδεδεμένο από το πρωί.

Το δουλεύω εδώ και μήνες σαν remote, όχι standalone και πάντα με bt ακουστικά.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ζηλεύω, κάτω από 12-15% κατανάλωση δεν έχει ποτέ εμένα, το έσβησα για 3η φορά όσο και να βολεύει... Δεν έβγαζα 3η μέρα οριακά

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το back key έχω την εντύπωση ότι δεν δουλεύει. Το ρολόι το έχω ένα 24ωρο μόνο και ενώ το home key με ένα απλό κλικ ανταποκρίνεται μια χαρά, το back key δεν κάνει κάτι. Αν το πιέσω αρκετά πιο δυνατά (σε σχέση με το home key) δουλεύει. Δεν μου φαίνεται φυσιολογικό όμως αυτό. Το έχει πάθει κάποιος άλλος; Να το πάω πίσω; Κάνοντας χρήση του DOA το πάω πίσω και παίρνω επί τόπου άλλο ή πρέπει να σταλεί στο service πρώτα;
Link to comment
Share on other sites

Το back key έχω την εντύπωση ότι δεν δουλεύει. Το ρολόι το έχω ένα 24ωρο μόνο και ενώ το home key με ένα απλό κλικ ανταποκρίνεται μια χαρά, το back key δεν κάνει κάτι. Αν το πιέσω αρκετά πιο δυνατά (σε σχέση με το home key) δουλεύει. Δεν μου φαίνεται φυσιολογικό όμως αυτό. Το έχει πάθει κάποιος άλλος; Να το πάω πίσω; Κάνοντας χρήση του DOA το πάω πίσω και παίρνω επί τόπου άλλο ή πρέπει να σταλεί στο service πρώτα;

Θα έπρεπε να πιάνει αμέσως όπως και το άλλο.

Πήγαινε για Doa και πάρε άλλο επί τόπου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρησιμοποιεί κάποιος το Samsung Wireless Charger Pad Μαύρο (EP-P3100) για την φόρτιση του watch είδα σε βίντεο ότι φορτίζει πιο γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και κανονικό fast charger για να φορτίσει πιο γρήγορα.

Το θέμα είναι ότι η μπαταρία του ρολογιού είναι πολύ μικρή και δεν είναι καλό για την υγεία της μπαταρίας να φορτίζει τοσο γρήγορα (λόγο προδιαγραφών και μεγέθους).

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από χθες δεν μου "ξυπνάει" το ρολόι με το σήκωμα του χεριού. Ανάβει μόνο με τα κουμπιά και τη στεφάνη. Αξίζει ο κόπος μιας επαναφοράς ή να πάω απευθείας στο service;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Από χθες δεν μου "ξυπνάει" το ρολόι με το σήκωμα του χεριού. Ανάβει μόνο με τα κουμπιά και τη στεφάνη. Αξίζει ο κόπος μιας επαναφοράς ή να πάω απευθείας στο service;

Δοκίμασες επανεκκίνηση;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες επανεκκίνηση;

 

Ναι αλλά δεν έκανε κάτι.

 

*Τελικά έκανα επαναφορά και πάλι τίποτα. Θα παω για service. Υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνουμε έλεγχο την αισθητήρων κάπως; Κάτι σαν τεστ;

Edited by _dimdim_

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν έκανε κάτι.

 

*Τελικά έκανα επαναφορά και πάλι τίποτα. Θα παω για service. Υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνουμε έλεγχο την αισθητήρων κάπως; Κάτι σαν τεστ;

*#0*# στην εφαρμογη τηλέφωνο.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...