Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει ακουστεί πότε μπορεί να έρθει νέο ρολόι απτή σαμι;; για κολυμβητήριο είχε γράψει ένα παιδί με μια άλλη ξένη εφαρμογή να έχει καλύτερα αποτελέσματα.. Με τη μαμά μετράει ότι ναναι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν τελικά πρόβλημα της αναβάθμισης?

Σήμερα το δικό μου δεν μετράει ορόφους.....όλα τα άλλα μια χαρά εκτός πάλι την μπαταρία που έκανε βουτιά από 37 στο 15... λέτε να μιλήσω στο service?

Έχετε κάποιο τηλέφωνο να τους πάρω είμαι από λίγο μακριά.... Λέρο....

 

https://smartec.gr/en.html

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα ρε παιδια, αλλα το ζητουμενο ειναι να πιεσουμε τη samsung με σχετικη επικοινωνια/αναφορα απο την εφαρμογη, να προσθεσουν φωνητικη πληκτρολογηση στα ελληνικα σε μελλοντικο update. Ετσι οπως εχει η καταταση, πρακτικα η δυνατοτητα του να απαντησεις κατι στα γρηγορα απο το ρολοϊ ειναι εντελως αβολη και μη πρακτικη (με το εικονικο πληκτρολογιο)...
Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα ρε παιδια, αλλα το ζητουμενο ειναι να πιεσουμε τη samsung με σχετικη επικοινωνια/αναφορα απο την εφαρμογη, να προσθεσουν φωνητικη πληκτρολογηση στα ελληνικα σε μελλοντικο update. Ετσι οπως εχει η καταταση, πρακτικα η δυνατοτητα του να απαντησεις κατι στα γρηγορα απο το ρολοϊ ειναι εντελως αβολη και μη πρακτικη (με το εικονικο πληκτρολογιο)...
Έτσι ακριβώς
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς

 

Δυστυχώς τα tizen ρολόγια φαντάζουν φτωχός συγγενής σε λειτουργίες - δυνατότητες πλάι στα Apple watch... Κι εκεί πέρα από τις πολλές και ποιοτικές εφαρμογές, υπάρχει και πολύ καλή υποστήριξη στα ελληνικά για φωνητική εισαγωγή...

Link to comment
Share on other sites

Καλά θέλεις να σου πω που βρίσκεται αυτό στη λίστα με μελλοντικά additions στο OS... Lol

Ακόμα και όλοι οι αγοραστές της Ελλάδας και της Κύπρου μαζί εάν φωνάξουν θα μπει στον πάτο της λίστας... Δηλαδή ποτέ!

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από σήμερα. Δεν έχω προλάβει να δω πολλά. Στα γρήγορα η οθόνη του φοβερή και πάνω από όλα είναι ρολόι, όχι πλακάκι/γκατζετια στο χέρι, οι ειδοποίησεις όλεςστην ώρα τους και η περιστρεφόμενη στεφάνη απίστευτη. Επίσης συνδεσιμότητα με galaxy s9 plus πολύ καλή. Αυτά προς το παρόν. Θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους ότι η ελλειψη google play services γενικότερα( Φωνητική πληκτρσολογηση κτλ)στοιχίζει πολύ στην τελική αίσθηση που αφήνει. Δυστυχώς κάνει το software να μοιάζει μισοτελειωμένο αν και είναι μία πολύ καλή προσπάθεια. Ας βάλουν τουλάχιστον ένα πληκτρολόγιο της google για να έχουμε και φωνητική πληκτρολόγηση ,μεγάλο μείον.Επίσης αρνητική εντύπωση μου έκανε ότι δεν υπάρχουν εφαρμογές τύπου viber what's up αυτόνομες. Κρίμα..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Καλά θέλεις να σου πω που βρίσκεται αυτό στη λίστα με μελλοντικά additions στο OS... Lol

Ακόμα και όλοι οι αγοραστές της Ελλάδας και της Κύπρου μαζί εάν φωνάξουν θα μπει στον πάτο της λίστας... Δηλαδή ποτέ!

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Μόνο αν αποφασίσουν να δώσουν φωνητική σε όλες τις γλώσσες, μέσω της μηχανής της Google. Αλλιώς δεν. Το τελευταίο είναι εφικτό, το είχαμε δει παλιά στο Androidwear 1.0...

Το θεωρώ σχεδόν απίθανο κι εγώ πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Καλά θέλεις να σου πω που βρίσκεται αυτό στη λίστα με μελλοντικά additions στο OS... Lol

Ακόμα και όλοι οι αγοραστές της Ελλάδας και της Κύπρου μαζί εάν φωνάξουν θα μπει στον πάτο της λίστας... Δηλαδή ποτέ!

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Σωστά. Εδώ δεν αναβαθμίζουν το προβληματικό Helth και έχουν φάει τρελό κράξιμο στα σχόλια της εφαρμογής και θα ξεκινήσουν απο το μηδέν έργο;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ έλλειψη ελληνικής γλώσσας σε ομιλία είναι ένα αρνητικό ελπίζω με μελλοντική ενημέρωση να έρθει δεν είναι και κάτι τόσο δύσκολο. Συμφωνώ ότι και η έλλειψη messenger, what's up, Viber σε εφαρμογές είναι και αυτό ένα αρνητικό όπως και η κλήσεις να δεχτείς είναι ένα αρνητικό μιας και από ότι είδα δεν υποστηρίζεται εύχομαι με κάποια μελλοντική αναβάθμιση να λυθούν πολλά.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το ρολόι, αλλά υπάρχουν πολλές ελλείψεις αν το δεις σαν συσκευή που σου επιτρέπει να αφήσεις το κινητό στην άκρη ή στην τσέπη για λίγο.

Προσωπικά θα το κρατήσω όσο πάει, μέχρι να βγει συσκευή που μπορεί να δεχτεί κλήσεις, μηνύματα, φωνητικά μυνήματα, φωτογραφίες κλπ από τρίτες εφαρμογές ώστε να μπορώ να κάνω την δουλειά μου άνετα.

Είτε πάρει 2 χρόνια είτε 10, δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Εάν δεν πληρεί όλες τις προδιαγραφές το επόμενο, απλά δεν ασχολούμαι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σαν ρολόι είναι πολύ καλό και ένα από τα καλύτερα smartwatch μακάρι να δούμε πολλά από 3 τες εφαρμογές.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το ρολόι, αλλά υπάρχουν πολλές ελλείψεις αν το δεις σαν συσκευή που σου επιτρέπει να αφήσεις το κινητό στην άκρη ή στην τσέπη για λίγο.

Προσωπικά θα το κρατήσω όσο πάει, μέχρι να βγει συσκευή που μπορεί να δεχτεί κλήσεις, μηνύματα, φωνητικά μυνήματα, φωτογραφίες κλπ από τρίτες εφαρμογές ώστε να μπορώ να κάνω την δουλειά μου άνετα.

Είτε πάρει 2 χρόνια είτε 10, δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Εάν δεν πληρεί όλες τις προδιαγραφές το επόμενο, απλά δεν ασχολούμαι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ακριβώς αυτό είναι το σκεπτικό μου και εμένα. Συμφωνώ 1000%

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Galaxy watch....με s10 plus.

Εχω 2 αριθμούς μέσα.υπάρχει επιλογή από το ρόλοι να επιλέγω με ποιον αριθμό θα κάνω κλήση;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy watch....με s10 plus.

Εχω 2 αριθμούς μέσα.υπάρχει επιλογή από το ρόλοι να επιλέγω με ποιον αριθμό θα κάνω κλήση;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όποιο έχεις ως κύριο στο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το τελευταίο που πρέπει να έχεις ήχο στο ρολόι στις ειδοποιήσεις για να έχει ήχο στο ξυπνητήρι, απαράδεκτο!!

Εγώ θέλω να έχω αθόρυβο το ρολόι μόνιμα αλλά στο ξυπνητήρι να έχω ήχο, δεν έπρεπε να το πειράξουν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το τελευταίο που πρέπει να έχεις ήχο στο ρολόι στις ειδοποιήσεις για να έχει ήχο στο ξυπνητήρι, απαράδεκτο!!

Εγώ θέλω να έχω αθόρυβο το ρολόι μόνιμα αλλά στο ξυπνητήρι να έχω ήχο, δεν έπρεπε να το πειράξουν αυτό.

 

Στην εφαρμογη του τηλεφώνου απενεργοποίησε στις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή ρολόι. Έτσι δε θα συγχρονίζεται το ένα με το άλλο.

Η επόμενη λύση είναι να διαγράψεις εντελώς την εφαρμογή στο ρολόι αν δε τη χρειάζεσαι.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη του τηλεφώνου απενεργοποίησε στις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή ρολόι. Έτσι δε θα συγχρονίζεται το ένα με το άλλο.

Η επόμενη λύση είναι να διαγράψεις εντελώς την εφαρμογή στο ρολόι αν δε τη χρειάζεσαι.

Δεν νομίζω οτι σχετίζεται με αυτό που λέω.

Εγω θέλω να χρησιμοποιώ το ξυπνητήρι του ρολογιού,την εφαρμογή του τηλεφώνου δεν τη χρησιμοποιώ.

Καλά κατάλαβα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι σχετίζεται με αυτό που λέω.

Εγω θέλω να χρησιμοποιώ το ξυπνητήρι του ρολογιού,την εφαρμογή του τηλεφώνου δεν τη χρησιμοποιώ.

Καλά κατάλαβα;

 

Ουπς, άλλο κατάλαβα..

Πάντως στο δικό μου είτε το έχω σε δόνηση είτε στο αθόρυβο, το ξυπνητήρι έχει και ήχο και δόνηση κανονικά.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ουπς, άλλο κατάλαβα..

Πάντως στο δικό μου είτε το έχω σε δόνηση είτε στο αθόρυβο, το ξυπνητήρι έχει και ήχο και δόνηση κανονικά.

Χμμμ εμένα είχε πριν το Update.

Τώρα αν το έχω στη δόνηση δεν έχει ήχο το ξυπνητήρι.

Link to comment
Share on other sites

Ουπς, άλλο κατάλαβα..

 

Πάντως στο δικό μου είτε το έχω σε δόνηση είτε στο αθόρυβο, το ξυπνητήρι έχει και ήχο και δόνηση κανονικά.

Έτσι είναι, σωστά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές πια μέρες με την αναβαθμιση, μπορώ να πω πως δεν παρατηρώ αλλαγή στη μπαταρία.

 

Παρήγγειλα και 4 λουρακια από Amazon , θα έρθουν ως το τέλος της βδομάδας.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά βρίσκομαι στην Αθήνα για δουλειές.

Σήμερα ανακάλυψα ότι με τη ζέστη ξεκόλλησε το τζαμακι που έχει στο κάτω μέρος του ρολογιού στους αισθητήρες, ευτυχώς το βρήκα .

Επειδή μένω Καλλιθέα πήγα στο service......... εδώ στην Καλλιθέα αλλά μου είπαν ότι για να το δουν και μόνο να το δουν πρέπει να έχω την απόδειξη αγοράς.

Τι να κάνω καμμιά ιδέα????

Αυτό άμα συνεχίσω να το φοράω μπορεί να περάσει μέσα ιδρώτας ή νερό....

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στη smartec στο Χαϊδάρι https://smartec.gr/gr.php

Και σε μια ώρα θα είσαι έτοιμος.

Δεν θα πιστεύεις την αντιμετώπιση που θα έχεις.

Πες ότι συνέβη τώρα και η απόδειξη είναι Θεσσαλονίκη.

Δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα τα τσεκαρουν μέσω σειριακού αριθμού.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά από πολλές πια μέρες με την αναβαθμιση, μπορώ να πω πως δεν παρατηρώ αλλαγή στη μπαταρία.

 

Παρήγγειλα και 4 λουρακια από Amazon , θα έρθουν ως το τέλος της βδομάδας.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μαργαρίτα για δώσε Link να τα δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...