Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως να ξανά κάνει μια εργοστασιακή στο ρολόι; Το έχω και εγώ το μονο που μου κάνει είναι ότι πρώτα χτυπάει στο ρολόι και στο P20 αργεί να χτυπήσει λίγο
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ξανά κάνει μια εργοστασιακή στο ρολόι; Το έχω και εγώ το μονο που μου κάνει είναι ότι πρώτα χτυπάει στο ρολόι και στο P20 αργεί να χτυπήσει λίγο

 

Ευχαριστώ για την απάντηση θα το δοκιμάσουμε για αρχή και θα ενημερώσω αν λύθηκε το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση θα το δοκιμάσουμε για αρχή και θα ενημερώσω αν λύθηκε το πρόβλημα...
AΑν εχει ταυτοχρονα συνδεδεμενο καποιο BT ακουστικο το ρολοι προωθει την κληση στο τηλεφωνο και αυτο δεν αλλαζει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς δεν έχει κάποιο μπλουτουθ. Μόνο ρολόι και τηλέφωνό. Για αυτό δεν βγάζω Ακρη.ελεγα μήπως δεν είναι συμβατό το τηλέφωνό. Αλλά ο φίλος πιο πάνω είπε ότι δουλεύει κανονικά με p20 pro.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να δοκιμασει το ρολοι και με αλλο τηλεφωνο. Κανει ενα back up οτι εχει, pair με αλλη συσκευη και βλεπει. Αν και πιστευω οτι ειναι καποια ρυθμιση στο τηλεφωνο. Δεν το εχω αυτη τη στιγμη για να ψαξω στις ρυθμισεις του wear Για να σε βοηθησω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά έστρωσε. Έκανε και μια επανεκκίνηση τηλεφώνου μετά την επαναφορά του ρολογιού και έστρωσε.. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά έστρωσε. Έκανε και μια επανεκκίνηση τηλεφώνου μετά την επαναφορά του ρολογιού και έστρωσε.. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!
Λογικά θα το ξαναπάθει.Μάλλον το τηλ. τερματίζει την εφαρμογή plugin του ρολογιού. Να το αφαιρέσεις απο τις βελτιστοποιησεις

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα το ξαναπάθει.Μάλλον το τηλ. τερματίζει την εφαρμογή plugin του ρολογιού. Να το αφαιρέσεις απο τις βελτιστοποιησεις

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολύ χρήσιμο αυτό φίλε μου. Σε ευχαριστώ. Θα το έχω στο νου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες εφαρμογές χρειάζεται το p20 pro για να δουλέψει το ρολόι σωστά και μπορείς μέσα από το samsung gear να κατεβάσεις κανονικά watchfaces; Γιατί πρόσφατα δοκίμασα σε ένα φιλο το frontier και δεν μου το έκανε pair μέσα από την εφαρμογή μόνο από το Bluetooth. Επειδή θέλω πολύ να το αγοράσω θα παίζει κανονικά στο p20 pro ή θα έχω κάποιο πρόβλημα?

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To εχει χρησιμοποιησει καποιος με xiaomi;

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Να ξερω αν θα κρατησω το Note 5 ή να το δωσω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει (αν σας ενδιαφέρει να το ψάξετε) τρόπο να κλειδώνει το ρολόι όταν το φοράτε (όχι το ενσωματωμένο κλείδωμα όταν το βγάζετε από το χερι); Στο Google διάβασα για το Screen Block 2, αλλά ο developer έγραφε στο xda ότι είναι μέχρι Tizen 2...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει (αν σας ενδιαφέρει να το ψάξετε) τρόπο να κλειδώνει το ρολόι όταν το φοράτε (όχι το ενσωματωμένο κλείδωμα όταν το βγάζετε από το χερι); Στο Google διάβασα για το Screen Block 2, αλλά ο developer έγραφε στο xda ότι είναι μέχρι Tizen 2...

Εαν εννοείς, να μην πατιούνται κατα λαθος τα κουμπιά ενώ το φοράς, πρότεινε ενας φίλος πιο πάνω, το "κλείδωμα στο νερό" που εχει το ρολοι μας

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα. galaxy watch me lg g2 . εδω και ενα μηνα μετα απο ενα update οταν παω να μπω στο gear app με πεταει και βγαζει μηνυμα ''δυστυχώς galaxy watch plugin εχει σταματησει'' . τα χω δοκιμασει ολα uninstall - install τα app,επανεκκινηση το ρολοι μεχρι και το κινητο....το χει παθει κανεις αλλος?

Σε αλλο κινητο (ZTE) που το δοκιμασα συνδεεται κανονικα!..

Edited by understanding_81
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δε θα είναι καινούριο, θα πατάει πάνω στο Galaxy Watch και θα είναι το Sport μοντέλο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αληθινα τα renders τοτε δεν θα εχει στεφανη, οποτε μαλλον μιλαμε για αλλο λειτουργικο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καποιος με καλο λουρακι ιδως σε μπρασελε να μας καθοδηγησει?

Κι εγώ έψαχνα πάνω από μήνα αλλά τελικά δεν υπήρχε πουθενά feedback.

Έχω παραγγείλει αυτό από Amazon και περιμένω να μου έρθει για να γράψω εντυπώσεις.

 

https://www.amazon.de/gp/product/B07J6S1LKC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, ειδα μολις αυτο: https://www.spigen.com/products/galaxy-watch-46mm-watch-band-modern-fit-22mm?variant=9796372267055
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, ειδα μολις αυτο: https://www.spigen.com/products/galaxy-watch-46mm-watch-band-modern-fit-22mm?variant=9796372267055

Τα έχω δει τα μαύρα μπρασελέ, αλλά δε μου ταιριάζουν με την ασημί κάσα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, ειδα μολις αυτο: https://www.spigen.com/products/galaxy-watch-46mm-watch-band-modern-fit-22mm?variant=9796372267055

Μου ηρθε χθες με 5€ κ αφου αφαιρεσα 3 κρίκους με τα εργαλεία της συσκευασιας, γιατι ηταν μεγάλο , το φόρεσα (0χι της spigen)

https://www.ebay.com/itm/22mm-Stainless-Steel-Link-Bracelet-for-Samsung-Galaxy-Watch-46mm-Wrist-Band-Belt-/401642189816?skus=Band Color:Black&varId=671387247937

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...