Jump to content

Poll: Θα αγοράζατε κάποιο από τα νέα iPhones και αν ναι, ποιό;


ZZW30
 Κοινοποίηση

Θα αγοράζατε ένα από τα νέα iPhones και αν ναι, ποιό;  

506 members have voted

  1. 1. Θα αγοράζατε ένα από τα νέα iPhones και αν ναι, ποιό;

    • Θα αγόραζα κάποιο αλλά δεν έχω αποφασίσει ποιό από τα τρία
      5
    • Το iPhone XS
      31
    • Το iPhone XS Max
      56
    • Το iPhone XR
      18
    • Όχι, δε θεωρώ ότι αξίζει η αναβάθμιση σε σχέση με την προηγούμενη γενιά/Είναι πολύ ακριβά
      117
    • Όχι, είμαι χρήστης Android και δε σκοπεύω να αλλάξω τώρα
      279


Recommended Posts

δε θα αγόραζα ποτέ iphone, ούτε cent για iphone, και να μου το χάριζαν θα το πούλαγα!
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΟ my phone είναι εδώ και χρόνια fansite της Apple με αναφορές σε άλλα προϊόντα απλά. Αν ξυπνήσω μια μέρα και το site λέγεται my iPhone δεν θα το πάρω καν πρέφα καθώς δεν θα αλλάξει κάτι έτσι κι αλλιώς

 

Καταρχην αν παρατηρησες, εχει 1,2 μηνες που ακουστηκαν και βγηκαν αρθρα πολυ θετικα για την OnePlus απο θεμα αποδοσης πωλησεων στην Ινδια που ξεπερασε την Samsung κτλ, που εφερε ηδη την Android P και οπου να ναι και official, που θα δωσει Android P σε 3 και 3Τ και το myphone μουγκα. Αριστεροστροφη κινηση :lol: Μαλλον αναρτουν αρθρα απο αυτους που τους δινουν τα ραβασακια η κατι τελος παντων :lol: Ποιοτικα πραγματα. Μιλαω για τα τελευταια 2 χρονια οπως και καποιοι ειπαν :happy:

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αν παρατηρησες, εχει 1,2 μηνες που ακουστηκαν και βγηκαν αρθρα πολυ θετικα για την OnePlus απο θεμα αποδοσης πωλησεων στην Ινδια που ξεπερασε την Samsung κτλ, που εφερε ηδη την Android P και οπου να ναι και official, που θα δωσει Android P σε 3 και 3Τ και το myphone μουγκα. Αριστεροστροφη κινηση :lol: Μαλλον αναρτουν αρθρα απο αυτους που τους δινουν τα ραβασακια η κατι τελος παντων :lol: Ποιοτικα πραγματα. Μιλαω για τα τελευταια 2 χρονια οπως και καποιοι ειπαν :happy:

Εδώ και κάνα χρόνο και Huawei honor προωθούν. Λογικό το βλέπω όποιος πληρώνει καλύτερα αυτό είναι η διαφήμιση.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάνα χρόνο και Huawei honor προωθούν. Λογικό το βλέπω όποιος πληρώνει καλύτερα αυτό είναι η διαφήμιση.

 

Αρα δεν μιλαμε για αγνη κοινοτητα τεχνολογικων νεων και πληροφοριων πλεον σωστα; Μιλαμε κατι σαν YouTuber που παλευει να βγαλει λεφτα απο διαφημισεις αλλα σε μια ιστοσελιδα πασαροντας μονο οτι συμφερει που ακομα και αστοχο μπορει να ειναι σωστα; Για να καταλαβεις ποσο δεν τους νοιαζει η ποιοτητα της σελιδας πλεον, ουτε καν πρωτοκολλο https ενσωμάτωσαν σε αυτήν. Παω να μπω απο διαφορα browser που δοκιμαζω και μου γραφει η σελιδα αυτη δεν ειναι ασφαλες υπαρχει κινδυνος κτλ. ΡΙΝΤΙΚΙΟΥΛΟΥΣ :lol:

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν μιλαμε για αγνη κοινοτητα τεχνολογικων νεων και πληροφοριων πλεον σωστα; Μιλαμε κατι σαν YouTuber που παλευει να βγαλει λεφτα απο διαφημισεις αλλα σε μια ιστοσελιδα πασαροντας μονο οτι συμφερει που ακομα και αστοχο μπορει να ειναι σωστα; Για να καταλαβεις ποσο δεν τους νοιαζει η ποιοτητα της σελιδας πλεον, ουτε καν πρωτοκολλο https ενσωμάτωσαν σε αυτήν. Παω να μπω απο διαφορα browser που δοκιμαζω και μου γραφει η σελιδα αυτη δεν ειναι ασφαλες υπαρχει κινδυνος κτλ. ΡΙΝΤΙΚΙΟΥΛΟΥΣ :lol:

Δεν είναι βιώσιμα τέτοια φόρουμ χωρίς προώθηση κάποιας εταιρίας. Έχω ad block παντού και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σε αγχωσω ποτε κανενα iPhone "απλο" δεν ειχε FHD (δεν μιλαω για Plus ή X).

 

Αυτό και μόνο λέει όμως πολλά αν το δούμε από τεχνολογική άποψη.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η λογική του αγοράζω 3-4 άλλα με την τιμή του ενός με τρελαινει

Αγοράζω 3 Toyota Auris αντί για μια BMW

12 SEIKO αντί για 1 ROLEX

Δεν μπορώ να καταλάβω τι νόημα έχει μια τέτοια σύγκριση

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αν παρατηρησες, εχει 1,2 μηνες που ακουστηκαν και βγηκαν αρθρα πολυ θετικα για την OnePlus απο θεμα αποδοσης πωλησεων στην Ινδια που ξεπερασε την Samsung κτλ, που εφερε ηδη την Android P και οπου να ναι και official, που θα δωσει Android P σε 3 και 3Τ και το myphone μουγκα. Αριστεροστροφη κινηση :lol: Μαλλον αναρτουν αρθρα απο αυτους που τους δινουν τα ραβασακια η κατι τελος παντων :lol: Ποιοτικα πραγματα. Μιλαω για τα τελευταια 2 χρονια οπως και καποιοι ειπαν :happy:

Ξέρω ότι το λες συγκριτικά

Αλλά τέτοια άρθρα αν κάποια εταιρία πάει στα τάρταρα η όχι από θέμα πωλήσεων Μ αφήνουν παγερά αδιάφορο και είναι από τα άρθρα που μάλλον με απομακρύνουν από τα my phone γενικά,όπως και ισολογισμοί τριμήνων κτλ

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μόδα iPhone,galaxy οδεύει προς κορεσμό!

Το καλύτερο γκάλοπ είναι ποια κινητά έχουν οι φίλοι,συγγενείς,συνάδελφοι,ο κόσμος στον δρόμο,στον καφέ.

IPhone 8,8plus,X & galaxy s9 δεν τα βλέπεις και κάθε μέρα....

6,6s,5s,se & 7 καθώς και s7 & 8 συναντάς παντού...

Αυτό λέει πολλά!

Επίσης,τα τελευταία χρόνια έχει αυξηθεί η αγορά refurbished κινητών,και αυτό λέει πολλά.

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσε(ι) το iOS αλλα οι τιμες ειναι απαγορευτηκες πλεον.. εχω 7αρι και θα μεινω με αυτο αλλο ενα χρονο και ειμαι μια χαρα.. εχω λεφτα να παρω τη νεα σειρα αλλα το θεωρω κοροιδια οσο και να μου αρεσει το λειτουργικο. δεν βλεπω κανενα feature που να δικαιολογει αυξηση τιμης 2 συνεχομενα χρονια και γενικοτερα η τιμη ειναι γελοια.. θεωρω πως η apple αργοπροθεσμα θα αντιμετωπισει προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Είστε όλοι υποκριτές. Δαγκωμένο μήλο ούτε από τη λαϊκή θα αγόραζε κανείς σας, ούτε θα το έκοβε από το δέντρο.

 

Πέρα από την πλάκα, δεν έδωσε κάτι το ιδιαίτερο φέτος η εν λόγω. Όσοι πιστοί ας περιμένουν την επόμενη γενιά.

Link to comment
Share on other sites

Είστε όλοι υποκριτές. Δαγκωμένο μήλο ούτε από τη λαϊκή θα αγόραζε κανείς σας, ούτε θα το έκοβε από το δέντρο.

 

Πέρα από την πλάκα, δεν έδωσε κάτι το ιδιαίτερο φέτος η εν λόγω. Όσοι πιστοί ας περιμένουν την επόμενη γενιά.

Ακόμα και ο A12 μια από τα ίδια είναι με τον Α11. Αρκετά καλύτερη gpu έβαλε στον Α11 είχε gpu παρόμοια με του kyrin 970.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Οχι γιατι δεν μου αρεσει το ιος

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσε(ι) το iOS αλλα οι τιμες ειναι απαγορευτηκες πλεον.. εχω 7αρι και θα μεινω με αυτο αλλο ενα χρονο και ειμαι μια χαρα.. εχω λεφτα να παρω τη νεα σειρα αλλα το θεωρω κοροιδια οσο και να μου αρεσει το λειτουργικο. δεν βλεπω κανενα feature που να δικαιολογει αυξηση τιμης 2 συνεχομενα χρονια και γενικοτερα η τιμη ειναι γελοια.. θεωρω πως η apple αργοπροθεσμα θα αντιμετωπισει προβλημα

Ισχυρές πιέσεις προς τα κάτω δέχεται το τμήμα των premium smartphone, εξαιτίας της μεγάλης μείωσης των αποστολών της*Apple.

https://www.insider.gr/epiheiriseis/tehnologia/115847/katrakyla-i-pagkosmia-agora-ton-premium-smartphones?amp

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...