Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Yparxdos said:
2 ώρες πριν, stark said:

Σε ευχαριστώ θα δοκιμάσω και θα σου πω. Βασικά κραταω την 9 μόνο για αυτο το λογο αλλα δε μου παίζει το Android auto καο νομίζω οτι εχει να κανει με την εκδοση του emui δε ξέρω. Θα σου πω thanks. Καλημερα

Και για την 9 υπάρχει αντίστοιχο αρχείο.
Το Android Auto εννοείς το κανονικό της οθόνης του αμαξιού ή το Mobile Screen edition. Το τελευταίο το έχουν καταργήσει για όλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Και για την 9 υπάρχει αντίστοιχο αρχείο.
Το Android Auto εννοείς το κανονικό της οθόνης του αμαξιού ή το Mobile Screen edition. Το τελευταίο το έχουν καταργήσει για όλους.
Το κανονικο του αυτοκινήτου. Μπαινω στο auto.Myzone.Gr εχω κατεβασει εν σωρο versions κανω εγκατάσταση permissions κλπ κλπ και οταν ρο συνδέω με το usb του αυτοκινήτου μου βγαζει στο κινητο αφενός update νακ κανω και στην οθονη του αμαξιου οτι δε συνεθηκε η συσκευη. Οταν πατω στο κινητό να κανω update μου λεει δεν υποστηρίζεται στη χωρα σου. Ταλαιπωρία κια ψαχνω μηπως φταιει το οτι εχω κρατήσει την 9 version στο κινητό
Το κανονικο του αυτοκινήτου. Μπαινω στο auto.Myzone.Gr εχω κατεβασει εν σωρο versions κανω εγκατάσταση permissions κλπ κλπ και οταν ρο συνδέω με το usb του αυτοκινήτου μου βγαζει στο κινητο αφενός update νακ κανω και στην οθονη του αμαξιου οτι δε συνεθηκε η συσκευη. Οταν πατω στο κινητό να κανω update μου λεει δεν υποστηρίζεται στη χωρα σου. Ταλαιπωρία κια ψαχνω μηπως φταιει το οτι εχω κρατήσει την 9 version στο κινητό
Λοιπόν εχουμε και λεμε. Καταρχην δουλεύει το recording με τη 10. 0.0.175 version. Οσο για το Android auto δούλεψε κανονικα με το που εκανα το update. Αυτό που παρατηρησα για όσους τους ενδιαφέρει ειναι οτι οταν το κινητο ειναι συνδεμενο με το android auto δε δουλεύει το recording. Αν ξερει κάποιος κάποιο αλλο software να δουλεύει με το android auto θα ήταν super. Σε ευχαριστώ πολυ παντως
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κάτοχος κι εγω του 8X το οποίο παρ΄ότι δεν το χρησιμοποιώ πια (το έχω δώσει στον μικρό μου αδερφό), από τα πιο τίμια phones που είχαν βγει τότε και κρίμα που η Honor έφυγε από Ελλάδα... Εχετε ακουσει τιποτα για πιθανη επιστροφη της ρε παιδια; Βγαζει κινηταρες και δεν μπορουμε να τα εχουμε εδω επισημα, ειναι κριμα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...