Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Δεν έχει κατάστημα, όποιος θέλει δίνω το δικό μου πήγα να εγκαταστήσω το apk της bet η της stoiximan κ δεν λειτουργεί κανέναν από τα δύο, όποιος θέλει pm το δίνω, ευχαριστώ.

 

 

μην το δώσεις,η συσκευή είναι εκπληκτική.

μιλά με το support των στοιχηματικών

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

  • 2 weeks later...

Εδω και 2 μερες δεν λειτουργει η εναλλαγή φωτο στην οθόνη κλειδώματος, νομιζω στις ρυθμισεις αναφέρεται ως "Ξεκλειδωμα περιοδικου"

Υπάρχει μονο μια συγκεκριμενη εικονα που το κινητό ειχε ως default απο την αρχη.

 

Εχει παρατηρησει καποιος τίποτα;

 

MakTheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 μερες δεν λειτουργει η εναλλαγή φωτο στην οθόνη κλειδώματος, νομιζω στις ρυθμισεις αναφέρεται ως "Ξεκλειδωμα περιοδικου"

Υπάρχει μονο μια συγκεκριμενη εικονα που το κινητό ειχε ως default απο την αρχη.

 

Εχει παρατηρησει καποιος τίποτα;

 

MakTheo

 

 

Εμένα λειτουργεί κανονικά.

Μήπως έχει κολλήσει.Δεν δοκιμάζεις μια επανεκκίνηση ;

:)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα λειτουργεί κανονικά.

Μήπως έχει κολλήσει.Δεν δοκιμάζεις μια επανεκκίνηση ;

Εκανα και επανεκκίνηση, τίποτα..

 

Edit :

Τελικα εκανα update το HMS core και μετά μια επανεκκίνηση και έστρωσε..

 

MakTheo

Edited by MakTheo
Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και επανεκκίνηση, τίποτα..

 

Edit :

Τελικα εκανα update το HMS core και μετά μια επανεκκίνηση και έστρωσε..

 

MakTheo

Την αναβάθμιση του hms την είχε βγάλει από προχθές Πέμπτη.

Καλό ειναι οταν βγαίνουν τέτοιες αναβαθμίσεις να τις κάνουμε αμέσως.

Εξ ου και θεώρησα ότι από updates είσαι οκ και δεν σε ενημέρωσα από την αρχή.

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νέα αναβάθμιση

10.0.0.241 με ενημερώσεις ασφαλείας Δεκέμβριος 2020

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Δυστυχώς σήμερα μού προέκυψε θέμα με το κινητό. Στις περισσότερες εφαρμογές που ανοίγω η συσκευή επιστρέφει στην αρχική οθόνη. Σαν να κρασάρει... Ιδίως το viber. Το ίδιο η μουσική, η εφαρμογή της Vodafone και άλλες. Το έχει παρατηρήσει άλλος αυτό το φαινόμενο? Έκανα επανεκκινήσεις αλλά δυστυχώς τίποτα.

 

Βρέθηκε η λύση. Ιδού το... αποκαλυπτικό άρθρο! Έπραξα τα σχετικά και επανήλθαν οι εφαρμογές σε λειτουργία. Άντε γιατί ανησύχησα ότι ήταν θέμα συσκευής...

https://unboxholics.com/news/tech/83574-provlima-sto-android-kanei-tis-efarmoges-na-krasaroun

Edited by Astrolavosg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εχει κανεις την μαμα εφαρμογη email απο το Honor 8X να την ανεβασει καπου να την κατεβασω? Την ειχα διαγραψει παλιοτερα και δεν μπορω να την βρω καπου.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εχει κανεις την μαμα εφαρμογη email απο το Honor 8X να την ανεβασει καπου να την κατεβασω? Την ειχα διαγραψει παλιοτερα και δεν μπορω να την βρω καπου.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://consumer.huawei.com/uk/community/details/Reinstall-email-app/topicId_27364/

 

Νομίζω με αυτό εντάξει είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν λειτουργούν σωστά οι ειδήσεις της Google (αυτές που βρίσκονται αριστερά της κυρίας οθόνης). Με το που γυρίζω στις ειδήσεις και κατεβαίνω προς τα κάτω με πετάει στην κύρια οθόνη, όσες φορές και αν το επαναλάβω με αποτέλεσμα να μην μπορώ να διαβάσω καμία είδηση.

Μήπως γνωρίζετε πού οφείλεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

https://consumer.huawei.com/uk/community/details/Reinstall-email-app/topicId_27364/

 

Νομίζω με αυτό εντάξει είσαι.

Αυτο ηταν. Το κατεβασα, κομπλε. Ευχαριστω!
Το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν λειτουργούν σωστά οι ειδήσεις της Google (αυτές που βρίσκονται αριστερά της κυρίας οθόνης). Με το που γυρίζω στις ειδήσεις και κατεβαίνω προς τα κάτω με πετάει στην κύρια οθόνη, όσες φορές και αν το επαναλάβω με αποτέλεσμα να μην μπορώ να διαβάσω καμία είδηση.

Μήπως γνωρίζετε πού οφείλεται αυτό;

Εμενα μου το κανει αυτο απο οταν εκανα το update στο android/emui 10, παει πολυς καιρος δηλαδη. Λυση δεν εχω βρει.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Update στο hms core κανετε;

Σε εμενα εκανε κατι κουλά στην οθονη κλειδωματος με τις φωτο που δεν εναλλάσσονταν και εφταιγε οτι ειχα αναβάλει το update εκείνο το διάστημα.. Αναβαθμισα και ολα καλα

 

MakTheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους! Αγόρασα το Huawei 8x ds

από Γερμανό και ενώ βλέπω παντού ότι έχει πάρει android 10, σε εμένα σταματάει σε android 9. Γνωριζει κάποιος γιατί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X
  • 2 months later...

Αναμένεται αναβάθμιση σε harmony 2 το πρώτο εξάμηνο του 22. Προς το παρόν είμαστε εδώ :

Screenshot_20211125_124649_com.huawei.android.hwouc.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα.

Ξεθαβω το θέμα γιατί μου προέκυψε κάτι περίεργο...

Εδώ και μέρες η θήκη δεν έκανε καλή εφαρμογή στο κινητό κινείται σήμερα αποφάσισα να την βγάλω.

Τότε έκπληκτος διαπίστωσα πως η πλάτη της συσκευής έχει ξεκολλήσει (μάλλον) στο κέντρο της, με αποτέλεσμα να είναι κυρτή και γι' αυτό και δεν εφαρμοζε καλά η θήκη.

Γνωρίζει κάποιος εάν μπορεί να επισκευαστεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.
Ξεθαβω το θέμα γιατί μου προέκυψε κάτι περίεργο...
Εδώ και μέρες η θήκη δεν έκανε καλή εφαρμογή στο κινητό κινείται σήμερα αποφάσισα να την βγάλω.
Τότε έκπληκτος διαπίστωσα πως η πλάτη της συσκευής έχει ξεκολλήσει (μάλλον) στο κέντρο της, με αποτέλεσμα να είναι κυρτή και γι' αυτό και δεν εφαρμοζε καλά η θήκη.
Γνωρίζει κάποιος εάν μπορεί να επισκευαστεί;
Μήπως έχει φουσκώσει η μπαταρία και γι αυτό ξεκόλλησε η πλάτη; Για πήγαινε το καλού κακού αύριο κάπου να το κοιτάξουν μην συμβεί τίποτα άλλο...

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ikgamsu said:

Μήπως έχει φουσκώσει η μπαταρία και γι αυτό ξεκόλλησε η πλάτη; Για πήγαινε το καλού κακού αύριο κάπου να το κοιτάξουν μην συμβεί τίποτα άλλο...

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το σκέφτηκα και αυτό το σενάριο και αυτό θα κάνω αύριο πρωί.

Πάντως η μπαταρία δείχνει να λειτουργεί κανονικά. Έτρεξα και κάποια διαγνωστικά και πέρασε τα τεστ με επιτυχία. Βέβαια δεν γνωρίζω εάν μία φουσκωμένη μπαταρία θα έβγαζε κάποια σφάλματα...

Link to comment
Share on other sites

Μπα. Η θεία μου είχε ένα honor 6x που είχε φουσκώσει τόσο η μπαταρία που άρχισε να κάνει ζημιά στην οθόνη. Κατά τα άλλα κανονικά δούλευε. Αλλά είναι επικίνδυνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα. Γνωρίζει καποιος αν στο emui 10 λειτουργεί η ηχογράφηση κλήσεων? Στην 9 δουλεύει. Μετα ομως η google άλλαξε κάτι και ειπαν οτι δε θα δουλευει στις αναβαθμισεις. Αν ξερει κάποιος στα σίγουρα κι αν ναι, ποια εφαρμογή προτεινετε? Thanks

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Yparxdos said:

Καλησπέρα. Γνωρίζει καποιος αν στο emui 10 λειτουργεί η ηχογράφηση κλήσεων? Στην 9 δουλεύει. Μετα ομως η google άλλαξε κάτι και ειπαν οτι δε θα δουλευει στις αναβαθμισεις. Αν ξερει κάποιος στα σίγουρα κι αν ναι, ποια εφαρμογή προτεινετε? Thanks

Κάνε μια δοκιμή με το παρακάτω αρχείο:

EMUI 10
https://forum.xda-developers.com/t/call-recorder-for-all-huawei-model-android-pie.3926346/post-83399369


EMUI 10.1
https://forum.xda-developers.com/t/call-recorder-for-all-huawei-model-android-pie.3926346/page-20#post-83653079

 

 

CallRecording_10.1.0.apk

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ θα δοκιμάσω και θα σου πω. Βασικά κραταω την 9 μόνο για αυτο το λογο αλλα δε μου παίζει το Android auto καο νομίζω οτι εχει να κανει με την εκδοση του emui δε ξέρω. Θα σου πω thanks. Καλημερα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...