Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχεις δικιο... συγνωμη. Αδικα σε κατηγορησα. Νομιζω ομως τυχαιο θα ηταν . αν ειναι να ερθει η αναβαθμιση θα ερθει.

 

Φιλε μου ολα οκ δεν εγινε κατι...δεν ξερω αν ηταν τυχαιο ή οχι απλά σχεδόν μια βδομαδα προσπαθουσα και με τους 2 τρόπους και δεν μου εβγαζε την ενημέρωση.... μόλις εκανα την επαναφορα και για να μην παρεξηγηθω οχι επαναφορα εργοστασιακων απλα επαναφορά ρυθμίσεων ..μου την εβγαλε κατευθειαν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Mε το Hicare βρηκε την αναβάθμιση σε εμένα.

 

 

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Mε το Hicare βρηκε την αναβάθμιση σε εμένα.

 

 

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ιδιο και σε μενα

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πιο αέρινο το κινητό μετά την αναβάθμιση.

 

Και η κάμερα ανοίγει αρκετά πιο γρήγορα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Με τη νεα ενημερωση δεν δουλευει το otg καλωδιο που χρησιμοποιουσα παντα στο κινητο.

Εχει βρει κανεις μηπως εχει προστεθει στις ρυθμισεις καποια επιλογη; εψαξα αρκετα αλλα δεν βρηκα κατι.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την ανάβαθμιση. Νομίζω λίγο πιο αέρινη αίσθηση όπως έγραψε και ένας φίλος πιο πάνω. Ναι η κάμερα πιο γρήγορη.. Άλλες διαφορές δεν παρατήρησα. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω επαναφορα εργοστασιακων, βασικά βαριέμαι να το ξαναστησω. Αν όμως βελτιώνει κάποια πράγματα να το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την ανάβαθμιση. Νομίζω λίγο πιο αέρινη αίσθηση όπως έγραψε και ένας φίλος πιο πάνω. Ναι η κάμερα πιο γρήγορη.. Άλλες διαφορές δεν παρατήρησα. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω επαναφορα εργοστασιακων, βασικά βαριέμαι να το ξαναστησω. Αν όμως βελτιώνει κάποια πράγματα να το κάνω.

 

Εγω εκανα επαναφορα εργοστασιακών μετα την αναβαθμιση ....δεν εχει καμια τρελή διαφορά ισως καλυτερη διαχειρηση ram.....πηρα backup με την εφαρμογή της Huawei στην καρτα μνημης και ξαναστηθηκε το τηλ μονο του σχεδόν....7στις 10 εφαρμογες ετοιμες με τους κωδικους τους.. .αυτο που επιβάλλεται νομίζω ειναι wipe cache partition...

Edited by stiv78
Link to comment
Share on other sites

Εγινε και σε μενα η εγκατασταση της 9.1 απο hicare γιατι με τον κλασσικο τροπο δεν την εβρισκε.

Εμενα γιατι μου φαινεται και βελτιωμενη η καμερα περαν της ταχυτητας? Στο AI τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Η ενσωματωμένη μεμβράνη της οθόνης ψιλοτραβήχτηκε στην άκρη κι έτσι, καθαρά για αισθητικούς λόγους, λέω να την αφαιρέσω.

Προβληματιζομαι, όμως, διότι ουδέποτε κατάφερα να εφαρμόσω με ακρίβεια και δίχως φουσκάλες μεμβρανη σε οθόνη κινητού!!!

Έχει κάποιος να μου προτείνει ποιοτική μεμβράνη που να εφαρμόζει εύκολα; Το τζαμάκι, άραγε, θα κάτσει καλύτερα και ευκολότερα;

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι το τζαμακι ειναι πιο ευκολο στην τοποθετηση. Η μεμβρανη δεν προσφερει τιποτα πλεον στα συγχρονα κινητα αφου ολα εχουν gorilla οθονες.
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... Αρκεί να βρεθεί ένας κόκκος από κάτι σκληρότερο από το γυαλί και μια χαρά αποκτά γρατζουνιά.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γνωρίζει κανεις αν υπάρχει τρόπος ή εφαρμογή να ανακτησω sms που έσβησα? Όχι να κάνω backup και μετά restore. Απλώς να κανω ανάκτηση ενος sms. Αν γνωρίζεις κάποιος φίλος θα είναι ωραία βοήθεια. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πρόταση για κάποιο tempered glass είτε από εξωτερικό (ali ή ebay) είτε από Ελλαδα, που να καλύπτει ολόκληρη την επιφάνεια και να έχει καλή εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω αλλα προβληματιζομαι με το μεγεθος του.Περα απο ψηλο πρεπει να ειναι και πλατυ και θα ειναι δυσκολο για κρατημα με το ενα χερι.Τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω αλλα προβληματιζομαι με το μεγεθος του.Περα απο ψηλο πρεπει να ειναι και πλατυ και θα ειναι δυσκολο για κρατημα με το ενα χερι.Τι λετε?
Είναι ψηλό αλλά όχι πλατύ. Είναι άνετο και βολικό στο χέρι. Είναι λίγο μεγαλούτσικο αλλά βολικό.

Πήγαινε να το δεις /δοκιμάσεις από κοντά σε κάποιο κατάστημα.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω αλλα προβληματιζομαι με το μεγεθος του.Περα απο ψηλο πρεπει να ειναι και πλατυ και θα ειναι δυσκολο για κρατημα με το ενα χερι.Τι λετε?
Πάρτο

Έχω μέτρια χέρια.και είναι κομπλέ

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παντως ακουω οτι ακομα και οι βραδινες του φωτογραφιες ειναι πολυ καλες.Ισχυει?
Απόλυτο σκοτάδι

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

051e8872e5ece9a5ea674f2d67149a8b.jpg

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Απόλυτο σκοτάδι

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

051e8872e5ece9a5ea674f2d67149a8b.jpg

 

Η φωτό είναι με την stock εφαρμογή της κάμερας;

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό είναι με την stock εφαρμογή της κάμερας;

 

ναι στοκ εφαρμογη

και σταθερο χερι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι βρε παιδια ...εβαλα ενα tempered glass στον γερμανο....το εβαλαν αυτοί και δεν παρατήρησα εκείνη την στιγμή κατι....εχει κενο γυρω γύρω το τζαμακι αυτο η μου βαλαν αλλο?

https://ibb.co/zS9NTzj

Edited by stiv78
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...