Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εγώ φίλε τα τελευταία μου κινητά, όπως και το συγκεκριμένο, τα έχω αγοράσει όλα από το γερμανικό Amazon. Με δυνατότητα επιστροφής χρημάτων για οποιονδήποτε λόγο μέσα στον πρώτο μήνα, (έχω επιστρέψει ένα Samsung έτσι και μου πλήρωσαν και τα μεταφορικά της επιστροφής...) . Ναι είναι ευρωπαϊκό αυτό και όπως και όλα από το γερμανικό Amazon ίδιο με το ελληνικό το Jsn L21.
Πόσο το δίνει το γερμανικό Amazon?

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πόσο το δίνει το γερμανικό Amazon? Εννοώ το 4/128

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το δίνει το γερμανικό Amazon?

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.amazon.de/s?k=honor+8x&crid=3IQ6MVS800Q9A&sprefix=Honor&ref=nb_sb_ss_i_1_5

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 64GB, πρέπει να επιλέξεις παρακάτω τα 128GB για να δεις τη σωστή τιμή στα 259,99€

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 64GB, πρέπει να επιλέξεις παρακάτω τα 128GB για να δεις τη σωστή τιμή στα 259,99€

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Δεν συμφέρουν αυτες οι τιμες....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση δοκιμασατε; όχι οτι παίζει ρόλο αλλά ποτέ δεν ξέρεις

 

MakTheo

Έχω κάνει αρκετές φορές επανεκκίνηση. Θα κάνω υπομονή. Που θα πάει; Θα έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 64GB, πρέπει να επιλέξεις παρακάτω τα 128GB για να δεις τη σωστή τιμή στα 259,99€

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Στα 260 γιατί να το πάρει κανείς από εξωτερικό από τη στιγμή που εδώ έχει 225 περίπου και παρόλο που είναι skrutz μπορείς να τεστάρεις αν θα είναι ευρωπαϊκό. Ακόμα και το πλαίσιο παρόλο που τώρα το ανέβασε πριν το είχε 249. Δε συμφέρει από εξωτερικό .

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 260 γιατί να το πάρει κανείς από εξωτερικό από τη στιγμή που εδώ έχει 225 περίπου και παρόλο που είναι skrutz μπορείς να τεστάρεις αν θα είναι ευρωπαϊκό. Ακόμα και το πλαίσιο παρόλο που τώρα το ανέβασε πριν το είχε 249. Δε συμφέρει από εξωτερικό .

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνώ. Θα πρέπει να το πάρεις την κατάλληλη στιγμή. Εγώ όταν παρουσιάστηκε το 64άρι στην Ελλάδα και είχε παντού 299 ευρώ, το πήρα από το γερμανικό Amazon με δώρο την αυθεντική flip θήκη στα 259. Τώρα πια στην τιμή αυτή δε λέει.

Μου ήρθε η 9 και το wifi calling δεν υπάρχει σαν επιλογή και σε μένα. Και το χρησιμοποιούσα συνέχεια και στο mate 10 lite που είχα και σε αυτό. Τι κάνουμε; περιμένουμε update;

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Θα πρέπει να το πάρεις την κατάλληλη στιγμή. Εγώ όταν παρουσιάστηκε το 64άρι στην Ελλάδα και είχε παντού 299 ευρώ, το πήρα από το γερμανικό Amazon με δώρο την αυθεντική flip θήκη στα 259. Τώρα πια στην τιμή αυτή δε λέει.

Μου ήρθε η 9 και το wifi calling δεν υπάρχει σαν επιλογή και σε μένα. Και το χρησιμοποιούσα συνέχεια και στο mate 10 lite που είχα και σε αυτό. Τι κάνουμε; περιμένουμε update;

Kαλα εχει γραφτει τοσες φορες πιο πισω οτι δουλευει και με την 9,εσενα δεν δουλευει?

Δοκιμασες αυτα που εγραψαν στις πισω σελιδες φιλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Kαλα εχει γραφτει τοσες φορες πιο πισω οτι δουλευει και με την 9,εσενα δεν δουλευει?

Δοκιμασες αυτα που εγραψαν στις πισω σελιδες φιλε?

Με το που πήρα την 9 είδα πως δεν έχει την επιλογή wifi calling και έκανα factory reset, (που θα έκανα ούτως ή άλλως). Πάλι μόνο Volte μου έχει να επιλέξω.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα υπάρχει επιλογή για wificalling. Μόνο volte μου εμφανίζει. Η συσκευή είναι αγορασμένη από Ελλάδα, JSN L21 4/128, αλλά όχι από το δίκτυο germanos-cosmote. Αυτό που στα ψιλά γράμματα γράφει στο side της cosmote στις υποστηριζομενες συσκευές ότι πρέπει να είναι από το παραπάνω δίκτυο αγορασμένες τελικά πρέπει να ισχύει. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας το πει.
Link to comment
Share on other sites

Με το που πήρα την 9 είδα πως δεν έχει την επιλογή wifi calling και έκανα factory reset, (που θα έκανα ούτως ή άλλως). Πάλι μόνο Volte μου έχει να επιλέξω.

Με airplane mode + data η wifi ανοιχτά μιλαμε παντα.Και κλήσεις και sms πρεπει να εχεις.

Aφου ειχες πριν το 9 πρεπει να εχεις και τωρα.

Ενεργοποιηση απο τον παροχο εχεις κανει υποθετω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με airplane mode + data η wifi ανοιχτά μιλαμε παντα.Και κλήσεις και sms πρεπει να εχεις.

Aφου ειχες πριν το 9 πρεπει να εχεις και τωρα.

Ενεργοποιηση απο τον παροχο εχεις κανει υποθετω.

Μέχρι χτες το βράδυ χρησιμοποιούσα WiFi calling. Με την 8 φυσικά. Στη συνέχεια πάπαλα. Έστειλα και μήνυμα, έτσι για να δω, στην cosmote και μου ήρθε πως η υπηρεσία είναι ενεργοποιημένη. Δεν είμαι ο μόνος φίλε που έχω μόνο Volte.

Να σε ρωτήσω, την έχεις πάρει την 9 και έχεις WiFi calling;

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι χτες το βράδυ χρησιμοποιούσα WiFi calling. Με την 8 φυσικά. Στη συνέχεια πάπαλα. Έστειλα και μήνυμα, έτσι για να δω, στην cosmote και μου ήρθε πως η υπηρεσία είναι ενεργοποιημένη. Δεν είμαι ο μόνος φίλε που έχω μόνο Volte.

Να σε ρωτήσω, την έχεις πάρει την 9 και έχεις WiFi calling;

Oχι ουτε cosmo δεν εχω φαντασου,απο τα σχολια πιο πισω καταλαβαινω οτι οσοι εχουν την 9 εχουν και w.calling.

Εκτος εαν εχω καταλαβει λαθος....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα υπάρχει επιλογή για wificalling. Μόνο volte μου εμφανίζει. Η συσκευή είναι αγορασμένη από Ελλάδα, JSN L21 4/128, αλλά όχι από το δίκτυο germanos-cosmote. Αυτό που στα ψιλά γράμματα γράφει στο side της cosmote στις υποστηριζομενες συσκευές ότι πρέπει να είναι από το παραπάνω δίκτυο αγορασμένες τελικά πρέπει να ισχύει. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας το πει.

 

Από Ιταλικό Αμαζον 4/128 εγώ είχα WIFICALL με COSMOTE......

Δε βλέπω να κανω την αναβαθμιση

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Θα πρέπει να το πάρεις την κατάλληλη στιγμή. Εγώ όταν παρουσιάστηκε το 64άρι στην Ελλάδα και είχε παντού 299 ευρώ, το πήρα από το γερμανικό Amazon με δώρο την αυθεντική flip θήκη στα 259. Τώρα πια στην τιμή αυτή δε λέει.

 

Μου ήρθε η 9 και το wifi calling δεν υπάρχει σαν επιλογή και σε μένα. Και το χρησιμοποιούσα συνέχεια και στο mate 10 lite που είχα και σε αυτό. Τι κάνουμε; περιμένουμε update;

Εγώ πέρασα χθες την 9 και έχω κανονικά την ενδειξη volte. Δεν το γύρισα εργοστασιακες και τέτοια.

 

Αυτό δεν είναι για το wifi calling? Διορθώστε με αν κάνω λάθος

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Πες, εγώ δεν το έχω αγοράσει από το δίκτυο Cosmote ή Γερμανός και δεν έχω WiFi calling με την 9 (αν και είχα με την 8), εσείς που το έχετε πάρει από εκεί με την 9 έχετε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πέρασα χθες την 9 και έχω κανονικά την ενδειξη volte. Δεν το γύρισα εργοστασιακες και τέτοια.

 

Αυτό δεν είναι για το wifi calling? Διορθώστε με αν κάνω λάθος

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άλλο Volte και άλλο wifi calling...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που βρίσκεται η επιλογή "Άγνωστες πηγές";

 

Επίσης, πως μπαίνω στις ρυθμίσεις προγραμματιστη;;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πες, εγώ δεν το έχω αγοράσει από το δίκτυο Cosmote ή Γερμανός και δεν έχω WiFi calling με την 9 (αν και είχα με την 8), εσείς που το έχετε πάρει από εκεί με την 9 έχετε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άλλο Volte και άλλο wifi calling...

 

εγω αγορα απο γερμανο και συνδεση cosmote μονο το volte υπαρχει wificalling πουθενα δεν βλεπω

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ποιος χαζος εκει στην Huawei σκεφτηκε να κρυβεται το εικονιδιο του wifi στην οθονη κλειδωματος σε συσκευη με 2 καρτες σιμ; Οποτε ειναι κλειδωμενη η συσκευη δεν φαινεται το wifi εικονιδιο και φαινονται τα αχρηστα ονοματα των παροχων. Υπαρχει καμια λυση για αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Ποιος χαζος εκει στην Huawei σκεφτηκε να κρυβεται το εικονιδιο του wifi στην οθονη κλειδωματος σε συσκευη με 2 καρτες σιμ; Οποτε ειναι κλειδωμενη η συσκευη δεν φαινεται το wifi εικονιδιο και φαινονται τα αχρηστα ονοματα των παροχων. Υπαρχει καμια λυση για αυτο;

Εγώ με 1 σιμ το βλέπω πάντως.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

HONOR 8X G-CAM/Google Camera.

Την εβαλα σημερα και δουλευει,σε απειραχτη συσκευη και χωρις root σε pie 9.

Για δοκιμαστε την και πειτε μου εντυπωσεις.

 

Κατεβαζετε το GOOGLE CAMERA - 2 απο εδω---->

https://www.officialsgfreak.com/2019/01/honor-8x-g-camgoogle-camera.html

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...