Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τελικά κανει carrier agrregation ???

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00MD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα σημερα, θα το εχω το αργοτερο σάββατο.279 απο γερμανο. ΔΕν ειμαι σιγουροε για την επιλογη μου, γιατι δεν καταφερα να το πιασω στα χερια μου. μονο σε φωτο το εχω δει. πως όμως γινεται να το εχει αποκλειστικότητα ο γερμανος. Είναι δυνατον η haιwai να μην θελει να το προωθησει και μεσω άλλων? Edited by vasicristo
Link to comment
Share on other sites

Είναι οκ, μη φοβάσαι

το παρήγγειλα σημερα, θα το εχω το αργοτερο σάββατο.279 απο γερμανο. ΔΕν ειμαι σιγουροε για την επιλογη μου, γιατι δεν καταφερα να το πιασω στα χερια μου. μονο σε φωτο το εχω δει. πως όμως γινεται να το εχει αποκλειστικότητα ο γερμανος. Είναι δυνατον η haιwai να μην θελει να το προωθησει και μεσω άλλων?

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το παρήγγειλα σημερα, θα το εχω το αργοτερο σάββατο.279 απο γερμανο. ΔΕν ειμαι σιγουροε για την επιλογη μου, γιατι δεν καταφερα να το πιασω στα χερια μου. μονο σε φωτο το εχω δει. πως όμως γινεται να το εχει αποκλειστικότητα ο γερμανος. Είναι δυνατον η haιwai να μην θελει να το προωθησει και μεσω άλλων?
Είναι οκ, μη φοβάσαι

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή μόλις το πήρα, και θέλω να καταγγείλω το myphone.gr γιατί δεν υπάρχει σχετικό avatar

 

Δεν χρειάζεται καταγγελία, απευθύνεσαι εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=124232

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Oπως βλέπετε vowifi κανονικά.....91f5c4b6ba7389e87e15519e4c4730c2.jpg

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμισεις εχεις κανει στη διπλη σιμ τραβα ενα screenshot αν μπορεις. Και ποια θεση καρτας χρησιμοποιεις για data.?
Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμισεις εχεις κανει στη διπλη σιμ τραβα ενα screenshot αν μπορεις. Και ποια θεση καρτας χρησιμοποιεις για data.?
Στο.αυτοματο οι ρυθμίσεις

Και οι θέσεις τυχαίες των SIM

 

Απλά.εβαλα 4G ενεργό.σε.ολες.και ενεργοποίησα την επιλογή VOWIFI όπου το είχε σαν επιλογή.

Παράλληλα έστειλα στην κοσμοτε καρτα μου μηνυμα στο 1333: WIFI CALL και έκανα επανεκκίνηση στο 10λεπτο

 

 

Έχω ανεβάσει screen shot ,3-4 σελίδες πιο πίσω

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Στο.αυτοματο οι ρυθμίσεις

Και οι θέσεις τυχαίες των SIM

 

Απλά.εβαλα 4G ενεργό.σε.ολες.και ενεργοποίησα την επιλογή VOWIFI όπου το είχε σαν επιλογή.

Παράλληλα έστειλα στην κοσμοτε καρτα μου μηνυμα στο 1333: WIFI CALL και έκανα επανεκκίνηση στο 10λεπτο

 

 

Έχω ανεβάσει screen shot ,3-4 σελίδες πιο πίσω

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτα6e9a606bcab6e9f68d5a153dea0c34f5.jpg9605101bb8318bd3a33fbbdca496d81f.jpg

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το κ εγω το Honor 8X απο Γερμανό στα 279€. Τωρα εχω το Mate 10 lite απο το οποίο δεν έμεινα κ πολυ ευχαριστημένος, ιδιαίτερα για την οθόνη του. Ήθελα να ρώτησω αξίζει τελικά η αγορά του 8Χ?

Τα χρώματα της οθόνης είναι καλά, έχει ωραία ανάλυση??

4G+ πιάνει?? Γτ το Mate 10 lite δεν πιάνει.

Notification light εχει σ ενα χρώμα?

Η κάμερα δεν με απασχολεί γτ εχω Dslr, οποτε θα βγαζω αραιά και πού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το κ εγω το Honor 8X απο Γερμανό στα 279€. Τωρα εχω το Mate 10 lite απο το οποίο δεν έμεινα κ πολυ ευχαριστημένος, ιδιαίτερα για την οθόνη του. Ήθελα να ρώτησω αξίζει τελικά η αγορά του 8Χ?

Τα χρώματα της οθόνης είναι καλά, έχει ωραία ανάλυση??

4G+ πιάνει?? Γτ το Mate 10 lite δεν πιάνει.

Notification light εχει σ ενα χρώμα?

Η κάμερα δεν με απασχολεί γτ εχω Dslr, οποτε θα βγαζω αραιά και πού.

Πρόταση μου, αφού έχεις άποψη για το τί σε ικανοποιεί και τί όχι, κάνε μια βόλτα σε κατάστημα Γερμανός και δες από κοντά την συσκευή σε άμεση σύγκριση με το κινητό που έχεις τώρα.

Είναι ο μόνος και πλέον ασφαλής τρόπος για να επιλέξεις και να αποφασίσεις για το αν αξίζει η αλλαγή.

Και στο λέω αφού αναφέρεις ότι δεν έχεις μείνει ευχαριστημένος στο θέμα οθόνης.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Τα χρώματα ειναι μια χαρα, εχει και επιλογές για να τα προσαρμόσεις. Πιο θερμο, πιο ψυχρο, πιο εντονα τα χρώματα κτλ.

 

Πιάνει κανονικά 4G+ το δικο μου τουλάχιστον που εχω Wind. Φαντάζομαι και τα υπόλοιπα.

 

Notification ledάκι εχει σε λευκο, πράσινο, μπλε, πορτοκαλί και μωβ. Τουλάχιστον σε αυτα τα χρώματα το εχω "πετύχει" εγω νομίζω.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει να μου πει καποιο ατομο αν το τηλεφωνο υποστηριζει γρηγορη φορτιση?
Δεν υποστηρίζει, οχι. Κανονικη φορτιση εχει απο 0 στα 100 γυρω στις 2 ωρες και κανα τέταρτο.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2.5 ώρες χοντρικά από 0%--100%

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

σε σχέση με xiaomi mi note 2 6/128 αν εξαιρέσει κανεις το μεγεθος της οθόνης που για μενα είναι στα συν, υπερτερεί κάπου αλλού???????
Link to comment
Share on other sites

Εκδοση android, διπλη καμερα πισω με ΑΙ, αυτονομια μπαταριας, volte, modem με ερωτηματικο γιατι ο 821 ναι μεν πολυ δυνατος 2χρονων και πλεον δε.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια γενική εικόνα του κινητού?? Οθόνη, σημα 4G, GPS?? Γιατι στον Γερμανό Αλεξανδρούπολης δεν το έχουν το 8Χ(γκατζολια).Αν ειναι σαν την οθόνη του Mate 20 lite τοτε ειναι κόμπλε!
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε ξαναπει το μοντεμ του 8x ειναι κορυφαιο σε σημα. Gps ακαριαιο. Οθονη fhd+ μεγαλυτερη κατα 0,2 ιντσες του 8x, 10ppi λιγοτερα απο huawei. Θεωρητικα ειναι ιδιες οθονες.
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε ξαναπει το μοντεμ του 8x ειναι κορυφαιο σε σημα. Gps ακαριαιο. Οθονη fhd+ μεγαλυτερη κατα 0,2 ιντσες του 8x, 10ppi λιγοτερα απο huawei. Θεωρητικα ειναι ιδιες οθονες.
Τρομερό.....

 

Η αυτονομία δεν έχει προηγούμενο

 

Bluetooth, GPS, camera, radio FM,

 

Το VOLTE ενεργό (κάνει όντως διαφορά προς το θετικό επί της αυτονομίας)...747147a3f83bb38f58ac2cab9b4fa663.jpg

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Για τους ενδιαφερόμενους, ξανά διαθέσιμη στα MediaMarkt.de η έκδοση των 128gb στα 280€.

Σπεύσατε!

https://www.mediamarkt.de/de/product/_honor-8x-128-gb-schwarz-dual-sim-2488293.html

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...