Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, itsmeorestis said:

Αυτές στο πανεπιστήμιο εννοείς?

 

5 minutes ago, panos.kar said:

Νομίζω οι άλλες δυο εταιρίες εννοει

αυτο πάντως που περιγράφεις στη Λάρισα μου θυμίζει τα Γιάννενα σε παρά πολλά σημεία. 

Α συγνώμη τώρα κατάλαβα, στο πανεπιστήμιο μπλε - κόκκινη παίζουν με τυπικές ταχύτητες (20-40Mbps) σε 4G+, ενώ ανάμεσα στον ΟΤΕ και στο στάδιο ΑΕΛ μόνο η μπλε έχει 5G με ταχύτητες 150-200 σε εσωτερικούς χώρους. Η κόκκινη πάνω κάτω σαν την Cosmote σε αυτή την περιοχή, χάλια δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, itsmeorestis said:

 

Α συγνώμη τώρα κατάλαβα, στο πανεπιστήμιο μπλε - κόκκινη παίζουν με τυπικές ταχύτητες (20-40Mbps) σε 4G+, ενώ ανάμεσα στον ΟΤΕ και στο στάδιο ΑΕΛ μόνο η μπλε έχει 5G με ταχύτητες 150-200 σε εσωτερικούς χώρους. Η κόκκινη πάνω κάτω σαν την Cosmote σε αυτή την περιοχή, χάλια δηλαδή.

Ρίξε τους ένα τηλ να τους ενημερώσεις για τα χάλια αυτά.. να δούμε τι θα πουν..

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickchris36 said:

Ρίξε τους ένα τηλ να τους ενημερώσεις για τα χάλια αυτά.. να δούνε τι θα πουν..

Θα το κάνω, γιατί δε πάει άλλο αυτή η κατάσταση, να κόβονται οι κλήσεις, να μην μπορούμε να κάνουμε τίποτα με τα δεδομένα. Όλο πληρώνουμε και τίποτα δε παίρνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, itsmeorestis said:

 

Α συγνώμη τώρα κατάλαβα, στο πανεπιστήμιο μπλε - κόκκινη παίζουν με τυπικές ταχύτητες (20-40Mbps) σε 4G+, ενώ ανάμεσα στον ΟΤΕ και στο στάδιο ΑΕΛ μόνο η μπλε έχει 5G με ταχύτητες 150-200 σε εσωτερικούς χώρους. Η κόκκινη πάνω κάτω σαν την Cosmote σε αυτή την περιοχή, χάλια δηλαδή.

Ξεκαθαρα η κατάσταση σε πολλά σημεία στα Γιάννενα. 
Μην τολμήσεις και πάρεις τηλέφωνο. Θα φας τζάμπα αναμονή και θα σε βγάλουν και τρελό από πάνω. φίλος που πήρε επειδή στο σπίτι του δεν βγάζει κληση ούτε στο μπαλκόνι, επέμεναν πεισματικά στο τεχνικό τμήμα ότι η περιοχή έχει δυνατό σημα 4G/5G, ενώ στο μπαλκόνι 2ου ορόφου έχει 3 μπαρες EDGE. Εν τελει, πήρε τα μπογαλάκια του και έφυγε σε άλλη εταιρια. Οχι που θα κάτσει να παρακαλάει και να προσπαθεί να Πείσει τους αγενέστατους υπαλλήλους της εταιρίας

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Κλασική περίπτωση αντιμετώπισης συνδρομητή, δυστυχώς...

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panos.kar said:

Ξεκαθαρα η κατάσταση σε πολλά σημεία στα Γιάννενα. 
Μην τολμήσεις και πάρεις τηλέφωνο. Θα φας τζάμπα αναμονή και θα σε βγάλουν και τρελό από πάνω. φίλος που πήρε επειδή στο σπίτι του δεν βγάζει κληση ούτε στο μπαλκόνι, επέμεναν πεισματικά στο τεχνικό τμήμα ότι η περιοχή έχει δυνατό σημα 4G/5G. Εν τελει, πήρε τα μπογαλάκια του και έφυγε σε άλλη εταιρια. Οχι που θα κάτσει να παρακαλάει και να προσπαθεί να Πείσει τους αγενέστατους υπαλλήλους της εταιρίας

Πριν μερικούς μήνες σκεφτήκαμε με έναν συμφοιτητή μου να συντάξουμε ένα email με μετρήσεις ισχύος από κεντρικά σημεία στη σχολή αλλά και στα περίχωρα της πόλης και να τους το στείλουμε μήπως τους ανοίγαμε λίγο τα μάτια σχετικά με το πρόβλημα της κάλυψης αλλά το αφήσαμε γιατί σκεφτήκαμε πως απλά θα μας αγνοούσαν, τελικά ευτυχώς που δεν ασχοληθήκαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, itsmeorestis said:

Πριν μερικούς μήνες σκεφτήκαμε με έναν συμφοιτητή μου να συντάξουμε ένα email με μετρήσεις ισχύος από κεντρικά σημεία στη σχολή αλλά και στα περίχωρα της πόλης και να τους το στείλουμε μήπως τους ανοίγαμε λίγο τα μάτια σχετικά με το πρόβλημα της κάλυψης αλλά το αφήσαμε γιατί σκεφτήκαμε πως απλά θα μας αγνοούσαν, τελικά ευτυχώς που δεν ασχοληθήκαμε.

 

Αν δε σε δεσμεύει συμβόλαιο και αφού παίζει κάποια άλλη καλύτερα στις περιοχές,πήγαινε εκεί.Εγω αυτό θα έκανα.. 

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, itsmeorestis said:

Πριν μερικούς μήνες σκεφτήκαμε με έναν συμφοιτητή μου να συντάξουμε ένα email με μετρήσεις ισχύος από κεντρικά σημεία στη σχολή αλλά και στα περίχωρα της πόλης και να τους το στείλουμε μήπως τους ανοίγαμε λίγο τα μάτια σχετικά με το πρόβλημα της κάλυψης αλλά το αφήσαμε γιατί σκεφτήκαμε πως απλά θα μας αγνοούσαν, τελικά ευτυχώς που δεν ασχοληθήκαμε.

 

Το γνωρίζουν. Έχουν τα κατάλληλα εργαλεία για την κάλυψη. Έχουν πλήρη έλεγχο θαρρώ. Μέχρι τέλος του έτους που θα ξεπεράσουν το 90% κάλυψη με επέκταση κάλυψης και σταθμών θα βελτιωθεί η κατάσταση. Έχε και μια καβάτζα sim "μαύρη" πρώην "μπλέ".

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, itsmeorestis said:

Πριν μερικούς μήνες σκεφτήκαμε με έναν συμφοιτητή μου να συντάξουμε ένα email με μετρήσεις ισχύος από κεντρικά σημεία στη σχολή αλλά και στα περίχωρα της πόλης και να τους το στείλουμε μήπως τους ανοίγαμε λίγο τα μάτια σχετικά με το πρόβλημα της κάλυψης αλλά το αφήσαμε γιατί σκεφτήκαμε πως απλά θα μας αγνοούσαν, τελικά ευτυχώς που δεν ασχοληθήκαμε.

 

Έχεις καλή προσφορά στην COSMOTE; Αν όχι, δεν ασχολείσαι παραπάνω και φεύγεις από την εταιρια. Σε τέτοιες περιπτώσεις, δεν το σκέφτεσαι καν. Βαζεις οποία έχει καλύτερη κάλυψη. Μην ασχοληθείς ούτε 1 δευτερόλεπτο με το να αναφέρεις το πρόβλημα, είναι χαμένος κόπος. Απλά θα σε αγνοήσουν και θα σου πουν από πάνω ότι έχουν το καλύτερο σκορ στο σπιντεστ και δεν γίνεται να πιάνει άλλη εταιρία καλυτερα, οπως είπαν στον φίλο που μίλησε μαζί τους. 
 Από μένα έχουν φάει μαύρο στην COSMOTE. Απ τη στιγμή που μου ζητησαν 27€ τα 10GB σε COSMOTE One, με έχασαν αυτομάτως από πελάτη τους. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickchris36 said:

Αν δε σε δεσμεύει συμβόλαιο και αφού παίζει κάποια άλλη καλύτερα στις περιοχές,πήγαινε εκεί.Εγω αυτό θα έκανα.. 

Έχω και τις 3 εταιρείες και χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση τις άλλες 2, η Cosmote έχει μείνει στο ράφι για όταν κατεβαίνω στο χωριό που έχει 5G. Αν είχα μόνο Cosmote θα τα είχα πάθει όλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, itsmeorestis said:

Έχω και τις 3 εταιρείες και χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση τις άλλες 2, η Cosmote έχει μείνει στο ράφι για όταν κατεβαίνω στο χωριό που έχει 5G. Αν είχα μόνο Cosmote θα τα είχα πάθει όλα.

Σα και μένα και συ είμαστε με 3 εταιρίες για να χουμε την σιγουριά μας..εκεί μας κατάντησαν.. 🤣

Ε μια χαρά τότε.

Συνεχίζεις και παίζεις μπαλίτσα με τις άλλες δυο και την έχεις αποκούμπι αν βελτιωθεί η κάλυψη ακόμα καλύτερα.. 

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chrischal1908 said:

Το γνωρίζουν. Έχουν τα κατάλληλα εργαλεία για την κάλυψη. Έχουν πλήρη έλεγχο θαρρώ. Μέχρι τέλος του έτους που θα ξεπεράσουν το 90% κάλυψη με επέκταση κάλυψης και σταθμών θα βελτιωθεί η κατάσταση. Έχε και μια καβάτζα sim την "μαύρη" πρώην μπλέ.

Και να το γνωρίζουν, δεν το παραδέχονται ούτε κατά διάνοια. Μη τους χαλάσει η φήμη. Στην εξυπηρέτηση όλο μπούρδες και ασάφειες. Τους αναφέρει ο φίλος 3 κατ εξοχήν προβληματικά σημεία, και το μονο που ελεγαν είναι «Βλέπω πως στην περιοχή υπάρχει άριστο σημα, μπορεί να ευθύνεται το κινητό σας για το κακό σημα»

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panos.kar said:

Και να το γνωρίζουν, δεν το παραδέχονται ούτε κατά διάνοια. Μη τους χαλάσει η φήμη. Στην εξυπηρέτηση όλο μπούρδες και ασάφειες. Τους αναφέρει ο φίλος 3 κατ εξοχήν προβληματικά σημεία, και το μονο που ελεγαν είναι «Βλέπω πως στην περιοχή υπάρχει άριστο σημα, μπορεί να ευθύνεται το κινητό σας για το κακό σημα»

Πάντα τα κινητά φταίνε!!🤣🤣🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chrischal1908 said:

Το γνωρίζουν. Έχουν τα κατάλληλα εργαλεία για την κάλυψη. Έχουν πλήρη έλεγχο θαρρώ. Μέχρι τέλος του έτους που θα ξεπεράσουν το 90% κάλυψη με επέκταση κάλυψης και σταθμών θα βελτιωθεί η κατάσταση. Έχε και μια καβάτζα sim την "μαύρη" πρώην μπλέ.

Θα δείξει όταν κάνουν κάποιο "πέρασμα" στις κεραίες. Η "μαύρη" είναι η καθημερινή μαζί με την κόκκινη, εφόσον μόνο αυτές λειτουργούν.

1 minute ago, panos.kar said:

Έχεις καλή προσφορά στην COSMOTE; Αν όχι, δεν ασχολείσαι παραπάνω και φεύγεις από την εταιρια. Σε τέτοιες περιπτώσεις, δεν το σκέφτεσαι καν. Βαζεις οποία έχει καλύτερη κάλυψη. Μην ασχοληθείς ούτε 1 δευτερόλεπτο με το να αναφέρεις το πρόβλημα, είναι χαμένος κόπος. Απλά θα σε αγνοήσουν και θα σου πουν από πάνω ότι έχουν το καλύτερο σκορ στο σπιντεστ και δεν γίνεται να πιάνει άλλη εταιρία καλυτερα, οπως είπαν στον φίλο που μίλησε μαζί τους. 
 Από μένα έχουν φάει μαύρο στην COSMOTE. Απ τη στιγμή που μου ζητησαν 27€ τα 10GB σε COSMOTE One, με έχασαν αυτομάτως από πελάτη τους. 

Δεν ασχολούμαι άλλο αν είναι να μας βγάζουν και τρελούς από πάνω. Όπως είπα και σε άλλο μου μήνυμα, έχει μπει στο ράφι η Cosmote, εφόσον δεν έχω ούτε κάποια καλή προσφορά..

2 minutes ago, Nickchris36 said:

Σα και μένα και συ είμαστε με 3 εταιρίες για να χουμε την σιγουριά μας..εκεί μας κατάντησαν.. 🤣

Ε μια χαρά τότε.

Συνεχίζεις και παίζεις μπαλίτσα με τις άλλες δυο και την έχεις αποκούμπι αν βελτιωθεί η κάλυψη ακόμα καλύτερα.. 

Ε δε γίνεται αλλιώς, τώρα περιμένω να βγει κινητό που θα πωλείται μόνο Ελλάδα με 3 SIM να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο 😂

Θα την ελέγχω που και που μπας και γίνει κάποια αλλαγή.

2 minutes ago, panos.kar said:

Και να το γνωρίζουν, δεν το παραδέχονται ούτε κατά διάνοια. Μη τους χαλάσει η φήμη. Στην εξυπηρέτηση όλο μπούρδες και ασάφειες. Τους αναφέρει ο φίλος 3 κατ εξοχήν προβληματικά σημεία, και το μονο που ελεγαν είναι «Βλέπω πως στην περιοχή υπάρχει άριστο σημα, μπορεί να ευθύνεται το κινητό σας για το κακό σημα»

Έχουν κάτι χάρτες που υπολογίζονται στο περίπου και σου λέει μετά ότι φταίνε οι δικές μας συσκευές. Ότι να'ναι.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, itsmeorestis said:

Πριν μερικούς μήνες σκεφτήκαμε με έναν συμφοιτητή μου να συντάξουμε ένα email με μετρήσεις ισχύος από κεντρικά σημεία στη σχολή αλλά και στα περίχωρα της πόλης και να τους το στείλουμε μήπως τους ανοίγαμε λίγο τα μάτια σχετικά με το πρόβλημα της κάλυψης αλλά το αφήσαμε γιατί σκεφτήκαμε πως απλά θα μας αγνοούσαν, τελικά ευτυχώς που δεν ασχοληθήκαμε.

 

Έχουν δρομολογηθεί 3 νέοι σταθμοί για Λάρισα. Ελπίζω να φτιάξει η κατάσταση στην περιοχή. Δεν έχω έρθει με κοσμοτε ποτε στη Λάρισα στα προάστια. Κέντρο θυμάμαι σούπερ είναι…

55 minutes ago, panos.kar said:

Ξεκαθαρα η κατάσταση σε πολλά σημεία στα Γιάννενα. 
Μην τολμήσεις και πάρεις τηλέφωνο. Θα φας τζάμπα αναμονή και θα σε βγάλουν και τρελό από πάνω. φίλος που πήρε επειδή στο σπίτι του δεν βγάζει κληση ούτε στο μπαλκόνι, επέμεναν πεισματικά στο τεχνικό τμήμα ότι η περιοχή έχει δυνατό σημα 4G/5G, ενώ στο μπαλκόνι 2ου ορόφου έχει 3 μπαρες EDGE. Εν τελει, πήρε τα μπογαλάκια του και έφυγε σε άλλη εταιρια. Οχι που θα κάτσει να παρακαλάει και να προσπαθεί να Πείσει τους αγενέστατους υπαλλήλους της εταιρίας

Δεν ισχύει αυτό. Για δυο θέματα κάλυψης που είχα πάρει παλιότερα τα διόρθωσαν και τα δυο.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό. Για δυο θέματα κάλυψης που είχα πάρει παλιότερα τα διόρθωσαν και τα δυο.
Για Πιερία έχουμε νεότερα για νέους σταθμούς;



Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cris4524 said:

Για Πιερία έχουμε νεότερα για νέους σταθμούς;


 

Θα ρωτήσω. Τρέχει αναβάθμιση.

Μέχρι καλοκαίρι λογικά θα έχει αναβαθμιστεί όλος ο νόμος Μαγνησίας. Θα γίνει πάρτι μετρήσεων.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mixtri said:

Θα ρωτήσω. Τρέχει αναβάθμιση.

Γνωρίζω για την αναβάθμιση, με τους νέους σταθμούς είχα ακούσει παλαιότερα ότι υπήρχε θέμα με τον δήμαρχο που δεν έδινε άδειες κατασκευής. Δεν ξέρω αν λύθηκε ή αν είναι ακόμα στον πάγο.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cris4524 said:

Για Πιερία έχουμε νεότερα για νέους σταθμούς;


 

Άλλη μια μέσα στην πόλη αναβαθμίστηκε. Για να δούμε αν θα τις αναβαθμίσουν όλες. Από τους καινούργιους σταθμούς που έχουν πάρει άδεια, προς το παρόν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mixtri said:

Δεν ισχύει αυτό. Για δυο θέματα κάλυψης που είχα πάρει παλιότερα τα διόρθωσαν και τα δυο.

Ισχύει. αρκετοί έχουμε αναφέρει εδώ ότι δεν παραδεχονται ουτε με σφαίρες οτι έχουν τρύπες κάλυψης. 
Φαινεται οτι εσυ ανεφερες περιοχες που είχανε παραπονεθεί παρά πολλοί πρλατες, γιατί Εγώ όταν είχα πάρει για έξω από την Πρέβεζα παλιοτερα μου είχαν πει οτι θα το κοιτάξουν, αλλά ακόμα τα ίδια σκατα ειναι.  Κάνουν τους ηλίθιους για να μην χαλάσουν την φήμη της εταιρίας. 

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panos.kar said:

Ισχύει. αρκετοί έχουμε αναφέρει εδώ ότι δεν παραδεχονται ουτε με σφαίρες οτι έχουν τρύπες κάλυψης. 
Φαινεται οτι εσυ ανεφερες περιοχες που είχανε παραπονεθεί παρά πολλοί πρλατες, γιατί Εγώ όταν είχα πάρει για έξω από την Πρέβεζα παλιοτερα μου είχαν πει οτι θα το κοιτάξουν, αλλά ακόμα τα ίδια σκατα ειναι.  Κάνουν τους ηλίθιους για να μην χαλάσουν την φήμη της εταιρίας. 

Εξαρτάται τι πρόβλημα υπάρχει. Γενικά περνάω εύκολα ticket. Η μόνη φορά που δεν πέρασα ήταν όταν έκανα roaming και λογικό είναι… έκανα ticket στην 3 και το έστειλαν στην κοσμοτε. Μια χαρά εξυπηρέτηση έχουν. Στη σταθερή είναι ανάλογα που πετυχαίνεις. Κινητή είναι οκ.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mixtri said:

Εξαρτάται τι πρόβλημα υπάρχει. Γενικά περνάω εύκολα ticket. Η μόνη φορά που δεν πέρασα ήταν όταν έκανα roaming και λογικό είναι… έκανα ticket στην 3 και το έστειλαν στην κοσμοτε. Μια χαρά εξυπηρέτηση έχουν. Στη σταθερή είναι ανάλογα που πετυχαίνεις. Κινητή είναι οκ.

Κινητή είναι όντως καταπληκτικοί. Βέβαια περιμένεις αρκετά. Στη σταθερή συνήθως για κλάματα 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Gv2008 said:

Κινητή είναι όντως καταπληκτικοί. Βέβαια περιμένεις αρκετά. Στη σταθερή συνήθως για κλάματα 

O @p_k που δεν είχε ποτέ ΚΟΣΜΟΤΕ κινητή λέει ότι η εξυπηρέτηση είναι χάλια. Μάλλον μιλάει από την εμπειρία του στη σταθερή ή στην κινητή Nova. Ας είμαστε αντικειμενικοί σε κάποια θέματα όταν δεν έχουμε εμπειρία... Στη σταθερή η εξυπηρέτηση είναι όπου πετύχεις - έχω πετύχει τζιμάνια έχω πετύχει και άσχετους -, αλλά στην κινητή ποτέ δεν είχα το παραμικρό θέμα. Σε ακούνε προσεκτικά και καταχωρούν ό,τι τους πεις.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mixtri said:

O @p_k που δεν είχε ποτέ ΚΟΣΜΟΤΕ κινητή λέει ότι η εξυπηρέτηση είναι χάλια. Μάλλον μιλάει από την εμπειρία του στη σταθερή ή στην κινητή Nova. Ας είμαστε αντικειμενικοί σε κάποια θέματα όταν δεν έχουμε εμπειρία... Στη σταθερή η εξυπηρέτηση είναι όπου πετύχεις - έχω πετύχει τζιμάνια έχω πετύχει και άσχετους -, αλλά στην κινητή ποτέ δεν είχα το παραμικρό θέμα. Σε ακούνε προσεκτικά και καταχωρούν ό,τι τους πεις.

@mixtri

Ξεχνάς όμως ότι έχω ΚΟΣΜΟΤΕ σταθερή ανέκαθεν, οπότε έχω εμπειρία και γνωρίζω πολύ καλά τι λέω για την εξυπηρέτηση, που ψάχνεις να βρεις πατέντες με άλλα νούμερα για να πετύχεις εκπρόσωπο και να μην περιμένεις δύο ώρες στην αναμονή...

Ας μην ωραιοποιούμε τις καταστάσεις η εξυπηρέτηση είναι αυτή που είναι και δεν αλλάζει δυστυχώς, όσα χρόνια κι αν περάσουν.

 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, p_k said:

@mixtri

Ξεχνάς όμως ότι έχω ΚΟΣΜΟΤΕ σταθερή ανέκαθεν, οπότε έχω εμπειρία και γνωρίζω πολύ καλά τι λέω για την εξυπηρέτηση, που ψάχνεις να βρεις πατέντες με άλλα νούμερα για να πετύχεις εκπρόσωπο και να μην περιμένεις δύο ώρες στην αναμονή...

Ας μην ωραιοποιούμε τις καταστάσεις η εξυπηρέτηση είναι αυτή που είναι και δεν αλλάζει δυστυχώς, όσα χρόνια κι αν περάσουν.

 

Ναι, αλλά η κινητή δεν είναι σταθερή. Είναι εντελώς διαφορετικό department και ειδικά το τεχνικό τμήμα - frontdesk. Είναι πολύ ευγενικοί και γρήγοροι. Στη σταθερή η εμπειρία μου ποικίλει. Μην τα ξαναλέμε.

Προφανώς και ο @itsmeorestis πρέπει να πάρει την εξυπηρέτηση πελατών να δηλώσει τα προβληματικά σημεία. Τι φοβάστε; Μη βάλει η κοσμοτε καμία κεραία και πάρει τους λιγοστούς πελάτες της Nova; 😄

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...