Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, king2009 said:

Ευχαριστω για τις προτασεις. Θα μπει ethernet δεν το ειχα καν σκεφτει ελεγα να το βαλω εκει που ειχα το fritzbox αλλα μου ηρθε φλασια μολις το ειπες λεω καλα γιατι δεν το βαζω στο δωματιο του υπολογιστη και με ενα 3μετρο καλωδιο να παιξω μπαλιτσα. Οποτε παμε για full ταχυτητες να γινει πανηγυρι. Σε μια ωρα ανεβαινουν 36gb με 100mb upload ενω πριν ηθελα ολη μερα για 40GB. Σαν να βγηκα απο τη σπυλια. Μην πω για 4Κ που βλεπω συνηθως ταινιες 70-80GB με 260MB ειναι 5 φορες πιο γρηγορα απο τα 55. Θα το δω και στην πραξη αν οντως δουλευουν ολα οπως τα σκεφτομαι καθε εβδομαδα θα ενεργοποιω το πακετο απο το my cosmote με τα 6.5 ευρω και θα βαζω και 30 ευρω το μηνα στην καρτα. Νομιζω εκανα την καλυτερη επιλογη που θα μπορουσα να κανω αυτη τη στιγμη για ανθρωπινες ταχυτητες ειδικα σε upload. 

Αυτό με το καρτοκινητο what's up θα χρειαστείς δύο sim γιατί επιτρέπει μόνο 2 ενεργοποιήσεις ανά μήνα ανά sim. Οπότε για να έχεις ένα μήνα θέλεις 2 sim.

Όσο για το τι δίνει η γραμμή σε upload δεν σημαίνει ότι θα εκμεταλλεύεται πλήρως είναι και θέμα υπηρεσίας. Για YouTube που ανεβάζεις δεν έτυχε πρόσφατα να το δοκιμάσω αλλά σε cloud που ανεβάζω έχω θέματα με την μέγιστη ταχύτητα που έδινε πράγματα και όχι στα speedtest σε εσωτερικό σέρβερ της cosmote. Εκεί παίζει το διεθνές κύκλωμα και όχι οι εσωτερικές υποδομές.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mixtri said:

Λογικά ναι, το ΑΡΝ το έχει εσωτερικά! Ποιο router πήρες;

Με γεια σου! Ποια συσκευή πήρες;

Ευχαριστώ πολύ! Πήρα το Xiaomi Redmi Note 10 5G. Εξαιρετικό μέχρι στιγμής. Το 5G στην Περιοχή του Πειραιά δεν με έχει εντυπωσιάσει βέβαια ανά σημεία. Ή θα έχει 700+ η 5G 1 γραμμή N1. Βέβαια δεν το έχει χάσει ούτε δευτερόλεπτο το 5G

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cmvr said:

Αυτό με το καρτοκινητο what's up θα χρειαστείς δύο sim γιατί επιτρέπει μόνο 2 ενεργοποιήσεις ανά μήνα ανά sim. Οπότε για να έχεις ένα μήνα θέλεις 2 sim.

Οχι οχι νομιζω το εκαναν μεχρι απεριοριστες ενεργοποιησεις το μηνα το ειχα διαβασει πριν μερες στο θεμα του whats up. Δεν ισχυει? Μια sim πηρα δεν ηξερα νομιζα το εκαναν οσες φορες θελουμε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, king2009 said:

Οχι οχι νομιζω το εκαναν μεχρι απεριοριστες ενεργοποιησεις το μηνα το ειχα διαβασει πριν μερες στο θεμα του whats up. Δεν ισχυει? Μια sim πηρα δεν ηξερα νομιζα το εκαναν οσες φορες θελουμε. 

GIGA Week Unlimited

• Το πακέτο UNLIMITED GIGA WEEK μπορεί να ενεργοποιηθεί 2 φορές εντός 1 μήνα. H ενεργοποίηση δεύτερου πακέτου μπορεί να γίνει μόνο εάν έχει λήξει το πρώτο.

https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/gigaweek

Εύκολα αλλάζει η sim με σιδεράκι από το πλάι οπότε απλά πάρε μια δεύτερη sim.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, cmvr said:

GIGA Week Unlimited

• Το πακέτο UNLIMITED GIGA WEEK μπορεί να ενεργοποιηθεί 2 φορές εντός 1 μήνα. H ενεργοποίηση δεύτερου πακέτου μπορεί να γίνει μόνο εάν έχει λήξει το πρώτο.

https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/gigaweek

Οποτε οταν παω για επιστροφη ρουτερ θα παρω ακομια μια sim δεν πειραζει. 12 ευρω εδωσα 11.15 εμειναν στην καρτα σημερα οποτε χαμενα δεν πανε. 30 ευρω ανα διμηνο δηλαδη σε καθε καρτα θα βαζω δινουν και 6 ευρω δωρο θα μενει κατι λιγοτερο απο 30 ευρω. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, HORGRAP said:

Και άλλοι πάροχοι έχουν κατα πολυ πικνοτερο δίκτυο ( με ίδια κάλυψη βέβαια) και με 3 φορές περισσότερα γειτονικά Cells με ανεξέλεγκτη διάχυση ισχύος και ΕΠΙΚΑΛΎΨΕΙΣ  οπου δεν εχουν ασχοληθεί και ομως παίζουν καλυτερο Upload απο τις συσκευές προς τους σταθμούς βασης.

Γραψε το περισσότερο απλα και ειλικρινά :

 

 

Η Cosmote ακομα υποφερει απο παλιά Panels που μπηκαν σε ολοκαινουργια Basebands και Radios πού χαραμιζονται.

Τα παλιά Panels που ειχαν δεν παλεύουν τοσα MHz εύρος και " ρουφάνε " οτι θόρυβο μπορεις να φανταστείς.

Στο 5G βέβαια κάνουν Carrier Aggregation στο Upload επίσης οπότε η κατάσταση ειναι αποδεκτή. 

Αν έπαιζαν οι παλιές κεραίες τους " καθαρα "...

....( όπου δεν τις άλλαξαν)

θα ειχαμε ολοι 110 MBps Upload εύκολα και το MIMO 4 θα έπαιζε αρμονικά επίσης στο Download  🙂

Κάθε πτυχή optimisation έχει πολλές παραμέτρους.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, king2009 said:

Οποτε οταν παω για επιστροφη ρουτερ θα παρω ακομια μια sim δεν πειραζει. 12 ευρω εδωσα 11.15 εμειναν στην καρτα σημερα οποτε χαμενα δεν πανε. 30 ευρω ανα διμηνο δηλαδη σε καθε καρτα θα βαζω δινουν και 6 ευρω δωρο θα μενει κατι λιγοτερο απο 30 ευρω. 

Το οικονομικό σκέλος θα το βρεις. Δεν το δουλεύω το πακέτο γιατί έχω συμβόλαιο unlimited σε δύο εταιρίες cosmote και vodafone οπότε δεν το έχω δοκιμάσει το what's up.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cmvr said:

Το οικονομικό σκέλος θα το βρεις. Δεν το δουλεύω το πακέτο γιατί έχω συμβόλαιο unlimited σε δύο εταιρίες cosmote και vodafone οπότε δεν το έχω δοκιμάσει το what's up.

Ελπιζω να το βρω ναι. Στην τελικη παω και στο πακετο με τα 37 ευρω+μια καρτα sim. Κραταω το δικο μου νουμερο για απεριοριστα+λεπτα και εχω και την sim στο router για το σπιτι. Δηλαδη 40 ευρω το μηνα για φουλ ιντερνετ σπιτι + λεπτα δεδομενα για μενα που ετσι και αλλιως βαζω. Μακαρι να γινουν απεριοριστες οι ενεργοποιησεις και με 2 sim ειναι 28 μερες παλι δεν βγαινει ο μηνας τωρα λιγο εδω θα ειναι θεματακι αν οντως ειναι μονο 2. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, king2009 said:

Ελπιζω να το βρω ναι. Στην τελικη παω και στο πακετο με τα 37 ευρω+μια καρτα sim. Κραταω το δικο μου νουμερο για απεριοριστα+λεπτα και εχω και την sim στο router για το σπιτι. Δηλαδη 40 ευρω το μηνα για φουλ ιντερνετ σπιτι + λεπτα δεδομενα για μενα που ετσι και αλλιως βαζω. Μακαρι να γινουν απεριοριστες οι ενεργοποιησεις και με 2 sim ειναι 28 μερες παλι δεν βγαινει ο μηνας τωρα λιγο εδω θα ειναι θεματακι αν οντως ειναι μονο 2. 

Αν συμβεί όπως πέρσι τον Μάιο μπορεί να βρεις το απεριόριστο σε όλα στα 36 ευρώ. Μακάρι να το δώσουν πάλι.

16 minutes ago, king2009 said:

Ελπιζω να το βρω ναι. Στην τελικη παω και στο πακετο με τα 37 ευρω+μια καρτα sim. Κραταω το δικο μου νουμερο για απεριοριστα+λεπτα και εχω και την sim στο router για το σπιτι. Δηλαδη 40 ευρω το μηνα για φουλ ιντερνετ σπιτι + λεπτα δεδομενα για μενα που ετσι και αλλιως βαζω. Μακαρι να γινουν απεριοριστες οι ενεργοποιησεις και με 2 sim ειναι 28 μερες παλι δεν βγαινει ο μηνας τωρα λιγο εδω θα ειναι θεματακι αν οντως ειναι μονο 2. 

Δεν σε πειράζει για τις 28 μέρες ενεργοποιείς στο καπάκι. Απλά θα σου βγαίνει θεωρητικά λίγο ποιο ακριβό 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cmvr said:

Αν συμβεί όπως πέρσι τον Μάιο μπορεί να βρεις το απεριόριστο σε όλα στα 36 ευρώ. Μακάρι να το δώσουν πάλι.

Δεν σε πειράζει για τις 28 μέρες ενεργοποιείς στο καπάκι. Απλά θα σου βγαίνει θεωρητικά λίγο ποιο ακριβό 

Κατσε για το δευτερο μπερδευτηκα. Εφοσον ειναι 2 ενεργοποιησεις το μηνα αν εχω 2 sim αν πχ ενεργοποιησω στις 1 του μηνος μετα το αλλο στις 7 μεσημερι μετα 14 μεσημερι μετα 21 μεσημερι μετα 28 μεσημερι αυτη στις 28 ειναι η 5η ενεργοποιηση οποτε δεν θα μπορω απο τις 2 sim ετσι δεν βγαινει? Παντως ειχα διαβασει αυτο για απεριοριστες ενεργοποιησεις το μηνα απο μια sim και ειχα ξενοιασει. Καπως θα το λυσουμε και αυτο. Με ειπαν και απο τον οτε οτι εχουν πακετο με απεριοριστα το μηνα με 37 ευρω λογικα θα ηταν αυτο που εβγαλαν με 36 φετος το καλοκαιρι και εδινες και 3.5 ευρω για καθε extra sim που εχει απεριοριστα. Ισως παιζει ακομα η προσφορα για να μου το προτειναν στον οτε. 

Καλα στο γερμανο η κοπελιτσα που δεν ηξερε καν το 5G router με λεει εχουμε με 20 ευρω πακετο με 8GB μετα της εξηγουσα ποση ωρα πιστευω κατι να καταλαβε. 

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, king2009 said:

Ελπιζω να το βρω ναι. Στην τελικη παω και στο πακετο με τα 37 ευρω+μια καρτα sim. Κραταω το δικο μου νουμερο για απεριοριστα+λεπτα και εχω και την sim στο router για το σπιτι. Δηλαδη 40 ευρω το μηνα για φουλ ιντερνετ σπιτι + λεπτα δεδομενα για μενα που ετσι και αλλιως βαζω. Μακαρι να γινουν απεριοριστες οι ενεργοποιησεις και με 2 sim ειναι 28 μερες παλι δεν βγαινει ο μηνας τωρα λιγο εδω θα ειναι θεματακι αν οντως ειναι μονο 2. 

Συμφέρει να πας σε συμβολαιο GigaMax Unlimited σε συνδυαστικό με το VDSL 50 σε πρώτη φάση και μετά βλέπεις αν θα το κόψεις. Κάτοχος Unlimited συμβολαίου εδώ και ένα χρόνο σε άλλη εταιρεία,και υπάρχουν φορές που θα ήθελα backup το Σταθερο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikolas14 said:

Συμφέρει να πας σε συμβολαιο GigaMax Unlimited σε συνδυαστικό με το VDSL 50 σε πρώτη φάση και μετά βλέπεις αν θα το κόψεις. Κάτοχος Unlimited συμβολαίου εδώ και ένα χρόνο σε άλλη εταιρεία,και υπάρχουν φορές που θα ήθελα backup το Σταθερο.

Το σταθερο το κραταγα τοσο καιρο λογο ιντερνετ δεν το δουλευα καθολου σαν σταθερο. Εδω που ειμαι εχουμε μονιμα πολυ καλη συνδεση με δεδομενα δεν εχω κανενα παραπονο απο 4G και τωρα με το 5G ακομα και τωρα σε ωρα αιχμης βλεπω ακουμπαει 250mb download και 95mb upload. Αν δεν μπορεσω να κανω δουλεια με sim και ειναι οντως 2 φορες το μηνα θα κοιταξω για εκεινο το πακετο στα 37+3.5 καθε extra sim οποτε θα βγαινει 40 ευρω 26 ευρω το σπιτι και 14 ευρω για μενα συμβολαιο καθε μηνα με ολα μεσα απεριοριστα δεδομενα+λεπτα. Αλλα ενα παιδι εγραψε στο θεμα το παρακατω οποτε καπου θα το ειδε ισως το κανουν σιγα σιγα. 

 

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, king2009 said:

Το σταθερο το κραταγα τοσο καιρο λογο ιντερνετ δεν το δουλευα καθολου σαν σταθερο. Εδω που ειμαι εχουμε μονιμα πολυ καλη συνδεση με δεδομενα δεν εχω κανενα παραπονο απο 4G και τωρα με το 5G ακομα και τωρα σε ωρα αιχμης βλεπω ακουμπαει 250mb download και 95mb upload. Αν δεν μπορεσω να κανω δουλεια με sim και ειναι οντως 2 φορες το μηνα θα κοιταξω για εκεινο το πακετο στα 37+3.5 καθε extra sim οποτε θα βγαινει 40 ευρω 26 ευρω το σπιτι και 14 ευρω για μενα συμβολαιο καθε μηνα με ολα μεσα απεριοριστα δεδομενα+λεπτα. Αλλα ενα παιδι εγραψε στο θεμα το παρακατω οποτε καπου θα το ειδε ισως το κανουν σιγα σιγα. 

 

Screenshot_3.png

 

42921D1A-38BF-4DFF-A136-4E82DE213C4B.jpeg

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, waeo said:

 

42921D1A-38BF-4DFF-A136-4E82DE213C4B.jpeg

Θα παρω ακομα μια sim και τις αλλες μερες θα βαζω με 2 ευρω τη μερα δεν γινεται να κανω κατι αλλο. Και με το νεο μηνα παλι απο την αρχη. Θα βγαινει 30 το μηνα δεν πειραζει. Μακαρι να το κανουν 4 ενεργοποιησεις το μηνα οι αλλες 2 εταιριες εχουν κανονικα για ολο το μηνα πακετα μονο η cosmote ειναι ετσι. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, king2009 said:

Θα παρω ακομα μια sim και τις αλλες μερες θα βαζω με 2 ευρω τη μερα δεν γινεται να κανω κατι αλλο. Και με το νεο μηνα παλι απο την αρχη. Θα βγαινει 30 το μηνα δεν πειραζει. Μακαρι να το κανουν 4 ενεργοποιησεις το μηνα οι αλλες 2 εταιριες εχουν κανονικα για ολο το μηνα πακετα μονο η cosmote ειναι ετσι. 

Μπορείς να δοκιμάσεις με 4g? Είμαι περίεργος να δω διαφορά.

Edited by mixtri

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δοκιμάσει. Στο 1ο.ποστ με τα speedtest έχει 2 φωτός, μια 5G και μια 4G+

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις με 4g? Είμαι περίεργος να δω διαφορά.
Ότι είπε ο φίλος. Σε download είμαι στα ίδια και πιο πάνω σε upload πιάνω 60 ενώ σε 5G πάνω από κάτω. Για αυτό πήγα και σε τέτοιο ρουτερ αλλιώς με 100 ευρώ θα είχα πάρει 4G. Είναι και future proof προφανώς για μελλοντικές ταχύτητες του 5G. Η μόνη λύση για αξιοπρεπής ταχύτητες εδώ που μένω.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κουκάκι - Δημητρακοπούλου

https://www.speedtest.net/my-result/a/8913510765

https://www.speedtest.net/my-result/a/8913516739

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ppkmoby said:

Τέλειο 

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται σήμερα το router οπότε απόγευμα θα το έχω. Θα γράψω αναλυτικά τι ταχύτητες πιάνει. Θα βάλω και 90gb από το δώρο της cosmote για λίγες μέρες μέχρι να κόψουν την adsl και μετά κανονικά απεριόριστο πακέτο. Βλέπω να κάνουν δωράκι από cosmote απεριόριστα βέβαια για την επόμενη βδομάδα οπότε θα μου έρθει κουτί. Στο μεταξύ το ρουτερ το έχει άμεσα διαθέσιμο online η Vodafone 249 ευρω ούτε καν σκέφτηκα να δω. Δεν πειράζει ήταν πάνω στη χαρά μου να κάνω τη παραγγελία και δεν είδα αλλού.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, king2009 said:

Έρχεται σήμερα το router οπότε απόγευμα θα το έχω. Θα γράψω αναλυτικά τι ταχύτητες πιάνει. Θα βάλω και 90gb από το δώρο της cosmote για λίγες μέρες μέχρι να κόψουν την adsl και μετά κανονικά απεριόριστο πακέτο. Βλέπω να κάνουν δωράκι από cosmote απεριόριστα βέβαια για την επόμενη βδομάδα οπότε θα μου έρθει κουτί. Στο μεταξύ το ρουτερ το έχει άμεσα διαθέσιμο online η Vodafone 249 ευρω ούτε καν σκέφτηκα να δω. Δεν πειράζει ήταν πάνω στη χαρά μου να κάνω τη παραγγελία και δεν είδα αλλού.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η vodafone UK έχει κάνει ανάκληση δυο φορές τα ΖΤΕ λόγω θερμοκρασίας. Ελπίζω αυτά να μην έχουν καταλήξει Ελλάδα και τα έχουν πιο φθηνά. Τα non branded δεν έχω ακούσει να έχουν θέμα.

37 minutes ago, doganos said:

Το modem/κεραία του pixel 7 pro είναι εφάμιλλο του x65?; 

Πολύ χειρότερο. Και νομίζω η Ελλάδα δεν είναι μέσα στις υποστηριζόμενες χώρες.

7 ώρες πριν, king2009 said:

Ότι είπε ο φίλος. Σε download είμαι στα ίδια και πιο πάνω σε upload πιάνω 60 ενώ σε 5G πάνω από κάτω. Για αυτό πήγα και σε τέτοιο ρουτερ αλλιώς με 100 ευρώ θα είχα πάρει 4G. Είναι και future proof προφανώς για μελλοντικές ταχύτητες του 5G. Η μόνη λύση για αξιοπρεπής ταχύτητες εδώ που μένω.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εννοώ δοκίμασε και με το ρουτερ. Μπορεί ένα band combo να δίνει καλύτερες ταχύτητες στο LTE…

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mixtri said:

Η vodafone UK έχει κάνει ανάκληση δυο φορές τα ΖΤΕ λόγω θερμοκρασίας. Ελπίζω αυτά να μην έχουν καταλήξει Ελλάδα και τα έχουν πιο φθηνά. Τα non branded δεν έχω ακούσει να έχουν θέμα.

Πολύ χειρότερο. Και νομίζω η Ελλάδα δεν είναι μέσα στις υποστηριζόμενες χώρες.

Εννοώ δοκίμασε και με το ρουτερ. Μπορεί ένα band combo να δίνει καλύτερες ταχύτητες στο LTE…

Θα το διαπιστωσουμε σιγα σιγα αυτο. 2 χρονια εγγυηση απο Γερμανο για να τα πουλανε επισημα ελπιζω να μην υπαρχει θεμα. Θα δω και τις ρυθμισεις που αναφερεις lte vs 5g. Τo lte μου εδωσε μεγαλυτερο download 240 εναντι 280 αλλα στο Up ειναι 60 vs 110 που εκεινο με καιει η διαφορα ειναι τεραστια. Κουμπωσα Cat 5e 5μετρο ethernet και ειμαι ετοιμος. Εχω και cat 7 αλλα απο οτι βλεπω ειμαι καλλυμενος με το 5e για 1000αρι ethernet. 

Link to comment
Share on other sites



Εννοώ δοκίμασε και με το ρουτερ. Μπορεί ένα band combo να δίνει καλύτερες ταχύτητες στο LTE…


Μιχάλη το έχω πολύ καιρό της Vodafone για ιδιωτική χρήση και στην δουλειά αγορασμενα από Cosmote, Vodafone και εμπόριο. Κανένα θέμα με θερμοκρασία με κανένα μέχρι στιγμής. Εντάξει αν το αφήσεις το καλοκαίρι στο ταμπλό του αυτοκινήτου να το βαραει ο ήλιος με 40+ θα πάρει φωτιά όπως οποιαδήποτε άλλο
31 minutes ago, mixtri said:

Η vodafone UK έχει κάνει ανάκληση δυο φορές τα ΖΤΕ λόγω θερμοκρασίας. Ελπίζω αυτά να μην έχουν καταλήξει Ελλάδα και τα έχουν πιο φθηνά. Τα non branded δεν έχω ακούσει να έχουν θέμα.

Πολύ χειρότερο. Και νομίζω η Ελλάδα δεν είναι μέσα στις υποστηριζόμενες χώρες.

Εννοώ δοκίμασε και με το ρουτερ. Μπορεί ένα band combo να δίνει καλύτερες ταχύτητες στο LTE…

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...