Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί να βάλουμε Ινδία;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα παρατήρησα ότι έχει κάνει ενα φούσκωμα - καρούμπαλο η μπαταρία λιγο κατω και αριστερά απο τον αισθητήρα δακτυλικου. Αρα η μπαταρία τα έπαιξε. Επειδή θα αργήσει να έρθει απο aliexpress αυτή που παραγγειλα ειναι επικίνδυνο να το χρησιμοποιήσω;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα μπαταρία για τον ίδιο λόγο..η μπαταρία είχε πετάξει καρούμπαλο πολύ καιρό..κ το χρησιμοποιούσα κανονικά..έβαλα από το AliExpress..μέχρι στιγμής όλα καλά!!η παλιά είχε μαλακώσει κάπως!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,σς πόσο καιρό σου ήρθε από Αλί;

Καλημέρα..περίπου 40 μέρες..μου έκανε εντύπωση που ήρθε κ με speedex..πρώτη φορά για σένα από ali..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..περίπου 40 μέρες..μου έκανε εντύπωση που ήρθε κ με speedex..πρώτη φορά για σένα από ali..

Το θέμα είναι να είναι "φρέσκια"...

Αυτή που έβαλα, ΔΕΝ ήταν.

Την πήρα από πωλητή με πολύ καλές κριτικές και πολλούς "ευχαριστημένους" αγοραστές στη συγκεκριμένη μπαταρία...:(

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να είναι "φρέσκια"...

Αυτή που έβαλα, ΔΕΝ ήταν.

Την πήρα από πωλητή με πολύ καλές κριτικές και πολλούς "ευχαριστημένους" αγοραστές στη συγκεκριμένη μπαταρία...:(

Είναι ένα ρισκο..χθες έκανα πρώτη φόρτιση κ έβγαλα φορτιστή στις 2 το μεσημέρι..είμαι στις 22 ώρες , με 4 ώρες οθόνη, 1κ μισή ώρα κλήσεις κ μπαταρία τώρα 37...θα δω μετά από 3-4 κύκλους πώς θα πάει!!9,50 με τα μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός για ξεκλείδωμα bootloader κι αλλαγή rom?

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει μια αλλαγή ρύθμισης και από τότε και κάθε φορά που ανοίγω το κινητό δηλαδή την οθόνη μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει " μην καλύπτετε την υποδοχή ακουστικών και πατήστε το volume up για να το φτιάξετε" κάτι τέτοιο . Θέλω να μη βγαίνει αυτό το μήνυμα .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα μπαταρία για τον ίδιο λόγο..η μπαταρία είχε πετάξει καρούμπαλο πολύ καιρό..κ το χρησιμοποιούσα κανονικά..έβαλα από το AliExpress..μέχρι στιγμής όλα καλά!!η παλιά είχε μαλακώσει κάπως!!
Πάλι καλά, κάτι τέτοιες μπαταρίες (φουσκωμένες) ειναι που κάνουν μπαμ :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει μια αλλαγή ρύθμισης και από τότε και κάθε φορά που ανοίγω το κινητό δηλαδή την οθόνη μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει " μην καλύπτετε την υποδοχή ακουστικών και πατήστε το volume up για να το φτιάξετε" κάτι τέτοιο . Θέλω να μη βγαίνει αυτό το μήνυμα .

 

Απάντηση κάποιος;;

 

Καμμία ενημέρωση θα πάρουμε;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση κάποιος;;

 

Καμμία ενημέρωση θα πάρουμε;;;

 

αν εμφανιζεται και σαν ειδοποιηση, δεν μπορεις, πατοντας παρατεταμενα πανω της, να την αποκρυψεις;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες το φορτίζω και σε 5 ώρες χωρίς να το αγγιξω έχει παει στο 60%. Πανω απο 1μιση ώρα οθονης δεν βγάζει με τίποτα, υπάρχει περίπτωση να φταίει κάτι άλλο εκτός της μπαταρίας;
Link to comment
Share on other sites

αν εμφανιζεται και σαν ειδοποιηση, δεν μπορεις, πατοντας παρατεταμενα πανω της, να την αποκρυψεις;

 

Δεν εμφανίζεται σαν ειδοποίηση αλλά επικαλύπτει όλη την οθόνη με ένα μαύρο και διαφανές πέπλο όπου γράφει αυτό που είπα .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζεται σαν ειδοποίηση αλλά επικαλύπτει όλη την οθόνη με ένα μαύρο και διαφανές πέπλο όπου γράφει αυτό που είπα .

 

Δοκίμασε το εξής: στις ρυθμίσεις ψάξε το pocket mode (αν το έχεις ελληνικά ίσως το γράφει σαν "λειτουργία τσέπης") και απενεργοποίησέ το.

Αν δεν το βρεις μέσω της αναζήτησης στις ρυθμίσεις, πήγαινε Ρυθμίσεις (Settings)-Οθόνη κλειδώματος (Lock screen) και θα το βρεις κάτω, τελευταία επιλογή.

Πες μας αν λειτουργεί αυτό ή όχι. Σε ένα redmi 9 είχα παρόμοιο θέμα και το έλυσα έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2021-04-07-22-07-36-268-com-google-android-youtube.jpg

 

Αυτό με βγάζει, θα τσεκαρω ναι.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα και λύθηκε με τη ρύθμιση που έγραψα προηγουμένως

 

Ναι δούλεψε ευχαριστώ πολύ

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πότε έγινε αναβάθμιση στην εφαρμογή της μπαταρίας αλλά τώρα το πρόσεξα.

 

Έφτιαξαν τα ποσοστά της μπαταρίας που έδειχναν λάθος και ας ελπίσουμε να μην μηδενίζει την άλλη μέρα. e00b2a4466af4c06f999ae0cf433924e.jpgb5ac3a58478c77f78fda2383b97ff12d.jpg

 

POCO F1

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει περίπου μία εβδομάδα που άλλαξε. Απορώ πως μπορούν και τα αλλάζουν χωρίς να έχουμε πάρει αναβάθμιση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος αλλά το μενού της μπαταρίας πρέπει να άλλαξε όταν έγινε εγκατάσταση στις 09 του μήνα η εφαρμογή Ασφάλεια στις ενημερώσεις εφαρμογών συστήματος.

Μου έκανε εντύπωση ότι ενώ έγιναν αλλαγές στην μπαταρία , το μόνο που εγκατέστησα ήταν αυτή η ενημέρωση.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Αν και άσχετος με τις φωτογραφίες απλά θέλω χωρίς πολλά πολλά και ένα κλικ να βγαίνει ενα καλό αποτέλεσμα.

 

Διαβάζοντας ότι πολλά παιδιά είναι ευχαριστημένα με αυτή την έκδοση

https://t.me/PocoPhonePhotography/431507

Έκανα και τις ρυθμίσεις που έχω στο SS και το αποτέλεσμα vs μαμά κάμερα είναι καλύτερο. 5d0aa259e157ba0b608dccf31a26b1bd.jpga1df0e60a9ca97b6cdef425463645ba1.jpg6774878824772bcdecfffafa39cf0a2f.jpg

 

POCO F1

Link to comment
Share on other sites

Και το graphene OS αξίζει αλλά δυστυχώς μόνο Google pixel συσκευές υποστηρίζει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...