Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

350 αυτή τη στιγμή έχει το μωβ που είναι μια σκέτη αηδία..αυτό με το χρώμα και ανάλογη τιμή ποτέ δεν το κατάλαβα

 

Εαν ολοι θελουν ενα συγκεκριμενο χρωμα, η τιμη παει στο θεο γιατι εχει μεγαλη ζητηση. Το μωβ δεν το παιρνει κανεις οποτε εινια χαμηλη η τιμη του

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

350 αυτή τη στιγμή έχει το μωβ που είναι μια σκέτη αηδία..αυτό με το χρώμα και ανάλογη τιμή ποτέ δεν το κατάλαβα

 

Υπάρχουν θήκες πάντως όπως αυτή που φοράω, όπου το λευκό χρώμα του κινητού δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου. Γενικώς με θήκη ξεχνάς τι χρώμα έχει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

πως βαζουμε αναποδα τα κουμπια του poco se F1 ?

Ρυθμισεις->πρόσθετες ρυθμισεις->προβολή πλήρους οθόνης->αντικατοπτρισμος κουμπιών.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν ενεργοποιούμε τη νέα γραμμή κατάστασης του miui 12 δεν φαίνονται οι ειδοποιήσεις όταν κατεβάζουμε τη κουρτίνα?έτσι είναι και σε εσάς?

Link to comment
Share on other sites

πως βαζουμε αναποδα τα κουμπια του poco se F1 ?

Ρυθμίσεις -> Προβολή -> Προβολή Πλήρους Οθόνης -> Αντικατοπτρισμός Κουμπιών

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί βλέπεις την αναβάθμιση λες θα την κάνω όταν γυρίσω από την δουλειά. Γυρνάς το απόγευμα σπίτι και η αναβάθμση κλασσικά δεν υπάρχει. Αγαπώ Xiaomi.
Link to comment
Share on other sites

εβαλα τη global βαζω dark mode και μπαινω στο fb κα κανω στορυ ενα κομματι απο youtube

μαυριζω απο κατω την εικονα και παω να γραψω με ασπρα γραμματα αλλα τα κανει παντα μαυρα και δε φαινονται

τι βλακεια ειναι αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε αλλον, μετα απο αναβαθμιση σε μιυι 12, το κουμπι που ανοιγοκλεινει την οθονη να ειναι τοοοοοσο ευαισθητο, που να πατιεται και χωρις να το πατησεις, μονο ακουμποντας το;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν θέμα με το dark mode, μπείτε στις ρυθμίσεις και κάτω κάτω υπάρχει επιλογή ποιες εφαρμογές θα εξαιρούνται του "σκοτεινιασματος".
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν θέμα με το dark mode, μπείτε στις ρυθμίσεις και κάτω κάτω υπάρχει επιλογή ποιες εφαρμογές θα εξαιρούνται του "σκοτεινιασματος".
το θεμα ξταν να παρουμε στο fb αμα ειναι να το εξαιρεσουμε τοτε γιατι ηρθαμε απο pixel ?
Link to comment
Share on other sites

Miui 12 ήρθε στη global. Μικρό μου φαίνεται για τόσο σημαντική αναβάθμιση.

790ΜΒ

 

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

55e0de5a4f3433eb29e93bc04c38d57c.jpg

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν τρέχω MiUI στο F1, τι android version είναι αυτό το update;

 

10. Ποια custom rom εχεις;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία Οκ.

Καλύτερη διαχείριση ram.

Ενδιαφέρον το νέο μενού ειδοποιήσεων α λα iPhone.

Κατά τα λοιπά τίποτα σπουδαίο διαφορετικό;

Αυτό με τα παραθυράκια δεν έχω ψάξει να δω πως δουλεύει.

Δεν έχει γίνει αλλαγή έκδοσης Android. Μόνο Miui.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα βαλει τη global και λαγκαρε στην ενναλαγη εφαρμογων
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα βαλει τη global και λαγκαρε στην ενναλαγη εφαρμογων
Global έχω κι εγώ. Χωρίς reset. Απλό update. Δεν είδα κάτι τέτοιο.. Ακόμα!

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει το εξής παίδες ... δηλαδή όταν ανοίγετε το app drawer και κάνετε σκρολάρισμα προς τα κάτω και ουσιαστικά τρέχουν οι εφαρμογές σαν ρόδα να φρενάρει κάπου και απλά μετα να συνεχίζει από μόνο του χωρίς να τρέχει κάτι.. εμένα το κάνει αυτό..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις από το τελευταίο update το οποίο έγινε μόνο του χθες βράδυ (δεν έκανα factory reset) :

 

1. Μπαταρία οκ με δεδομένο ότι μιλάμε για κινητό 2 ετών με φουλ καθημερινή χρήση (όχι games).

 

2. Διαχείριση RAM μια χαρά.

 

3. Αλλαγές στην εμφάνιση όχι ριζικές αλλά οκ.

 

4. Μέχρι στιγμής κανένα bug/lag.

 

 

Γνωρίζει κανείς αν είχαν πει τίποτα για Android 11?

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις από το τελευταίο update το οποίο έγινε μόνο του χθες βράδυ (δεν έκανα factory reset) :

 

1. Μπαταρία οκ με δεδομένο ότι μιλάμε για κινητό 2 ετών με φουλ καθημερινή χρήση (όχι games).

 

2. Διαχείριση RAM μια χαρά.

 

3. Αλλαγές στην εμφάνιση όχι ριζικές αλλά οκ.

 

4. Μέχρι στιγμής κανένα bug/lag.

 

 

Γνωρίζει κανείς αν είχαν πει τίποτα για Android 11?

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε πρόκειται ν πάρει

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση του miui12 ειχατε και εσεις θεμα με τις επαφές, να μην εμφανιζονται στην δεξια μπαρα τα ελληνικα γραμματα;
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση του update (MIUI 12) έχω σοβαρό lag (περίπου 1 δευτερόλεπτο) κατά τη μετάβαση από την αρχική οθόνη στις επόμενες (είτε αριστερά είτε δεξιά), στο άνοιγμα και κλείσιμο των φακέλων και κατά την κύλιση (scrolling) των εικονιδίων στο συρτάρι εφαρμογών. Είναι πολύ έντονο το πρόβλημα και πολύ εκνευριστικό.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Ξαφνικά η εφαρμογή του e-banking της τράπεζας alpha δεν ανοίγει με δαχτυλίδι αποτύπωμα. Λέει ότι η συσκευή μου δεν το υποστηρίζει. Και της τράπεζας Πειραιώς το ίδιο. Ξέρει κανείς τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...