Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και αν θυμάμαι καλά πριν τον 15αύγουστο την είχα πάρει όχι τώρα. Την έχω καιρό.
Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως εγώ τόσο καιρό που έχω τη 12 δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα υπερθέρμανσης μόνο στο touch έχω το θέμα που ανέφερα παραπάνω. Τελικά κάνοντας επανεκκίνηση το πρόβλημα διορθώνεται αλλά κάποια στιγμή μετά ξανά εμφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ τόσο καιρό που έχω τη 12 δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα υπερθέρμανσης μόνο στο touch έχω το θέμα που ανέφερα παραπάνω. Τελικά κάνοντας επανεκκίνηση το πρόβλημα διορθώνεται αλλά κάποια στιγμή μετά ξανά εμφανίζεται.

 

Στις επαφές έχει στη πλαινη στήλη επιλογής ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Στα Αγγλικά είναι η στήλη όχι Ελληνικά και δεν βρίσκω να μπορώ να το αλλάξω από κάπου. Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου ήρθε και νέα αναβάθμιση η 12.0.1.0 stable.

https://imgur.com/1O3bp5l

κανε την να μας πεις τη γνωμη σου
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος όταν γράφουμε κάτι στην "Σύντομη Σημείωση" αυτό να ΜΗΝ αποθηκεύεται στις "Σημειώσεις". Μιλάμε είναι τέρμα εκνεθριστικό.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ρωτάω εδώ επειδή στου F2 Pro οι χρήστες είναι λιγότεροι.

 

Έχω Poco F2 Pro με Xiaomi.eu 12.0.8 stable (Android 10). Δε δουλεύει το VoWiFi ενώ είναι ενεργοποιημένα τα toggles. Στην τελευταία official MIUI 12 EEA που φορούσα πριν κάνω το unlock δούλευε κανονικά και το VoWiFi και το VoLTE.

 

Έπαιξα λίγο με το PDC (QPST Tool) και ενεργοποίησα κάποια προφίλ όπως TEF_Germany και Telefonica_UK που θυμάμαι ότι δούλευαν και στο OnePlus 5 μου αλλά τίποτα. Το προφίλ DT_Greece δεν υπάρχει καν στη λίστα δυστυχώς.

 

Εσείς στο F1 τι ρύθμιση κάνετε;

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όσοι ξέρω με f2 pro εμειναν συνειδητα στην 11 λόγω των προβληματων νεότητας που έχει η 12 στο κινητό δεν εχω άποψη! Ακόμα και στο δικό μας περιμένω να δω πως δουλεύει σε άλλους και μετά θα την βάλω...
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Το τηλέφωνο δεν φορτίζει όταν είναι αναμενο. Πρέπει να κάνω επανεκκίνηση και μετά όταν το συνδέω στο φορτιστή, ξεκινάει να φορτίζει. Είμαι ακόμα με την 11
Link to comment
Share on other sites

Ο θαυμαστός κόσμος του MIUI. Πραγματικά ώρες ώρες θέλω να αλλάξω κινητό μόνο και μόνο για το λειτουργικό του.

Ίσως το επόμενο τηλέφωνο μου να είναι Pixel για να γλυτώσω από όλη αυτήν την σαβούρα του MIUI.

Link to comment
Share on other sites

Ο θαυμαστός κόσμος του MIUI. Πραγματικά ώρες ώρες θέλω να αλλάξω κινητό μόνο και μόνο για το λειτουργικό του.

Ίσως το επόμενο τηλέφωνο μου να είναι Pixel για να γλυτώσω από όλη αυτήν την σαβούρα του MIUI.

γιατι δε βαζεις pixel experience plus ?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε εμένα δεν έχει έρθει ακόμα η νέα ενημέρωση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε εμένα δεν έχει έρθει ακόμα η νέα ενημέρωση.

 

Επίσημα δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Ούτε στο downmi υπάρχει κάτι ακόμα...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το ακουστικό του τηλεφώνου, ακούγεται ο συνομιλητής βαθιά.

Αξίζει να το αλλάξω λέτε η είναι πιο βαθιά η βλάβη..?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... τελευταία αντιμετωπιζω ενα σοβαρο θεμα..τα sms που στελνω φτανουν στον αποδεκτη μπορει και μετα απο 2-3 μερες.ποτε στην ωρα τους...το εχει αντιμετωπίσει κανενας? Τι να κανω ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... τελευταία αντιμετωπιζω ενα σοβαρο θεμα..τα sms που στελνω φτανουν στον αποδεκτη μπορει και μετα απο 2-3 μερες.ποτε στην ωρα τους...το εχει αντιμετωπίσει κανενας? Τι να κανω ?

 

εγω για να ξερω αν τους ερχονται, εχω βαλει να με ειδοποιει οταν παραδιδονται. Τωρα, για αυτο π λες, κανε μια επανεκκινηση κ αν δε φτιαξει, ισως θες επαναφορα σε εργοστασιακες ρυθμισεις. Καλου κακου πριν το κανεις αυτο βγαλε και ξαναβαλε τη σιμ βεβαια

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, μέσω του system apps updater, ήρθε ενημέρωση για την εφαρμογή των SMS. "Fix some bugs" λέει το changelog. Όσοι έχετε θέματα με τα sms κάντε το update και δείτε αν έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το ακουστικό του τηλεφώνου, ακούγεται ο συνομιλητής βαθιά.

Αξίζει να το αλλάξω λέτε η είναι πιο βαθιά η βλάβη..?

Καθάρισε τις τρυπουλες στο ακουστικό με μια καρφίτσα. Από τον ιδρώτα και τη σκόνη, λερώνονται.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως 5 ημέρες τώρα μετά τη νέα ενημέρωση που πήρε το τηλέφωνο (12.0.1.0) το πρόβλημα που είχα με το touch της οθόνης δεν μου το έχει παρουσιάσει μέχρι σήμερα. Και γενικά δεν παρατήρησα κάποιο άλλο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως 5 ημέρες τώρα μετά τη νέα ενημέρωση που πήρε το τηλέφωνο (12.0.1.0) το πρόβλημα που είχα με το touch της οθόνης δεν μου το έχει παρουσιάσει μέχρι σήμερα. Και γενικά δεν παρατήρησα κάποιο άλλο πρόβλημα.
απο miui 11 εχει καμια διαφορα ?
Link to comment
Share on other sites

απο miui 11 εχει καμια διαφορα ?

 

Εγώ προσωπικά εκτός από το γραφικό περιβάλλον μενού κλπ δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά το ίδιο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...