Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λαβατε ολοι το μηνυμα του 112 χθες?

Γιατι ουτε γω ουτε η γυναικα μου το λαβαμε (poco + redmi note 6 pro).

 

Δεν εχω πειραξει καποια ρυθμιση στα μηνυματα και ειναι ενεργοποιημενες οι ειδοποιησεις για τετοια συμβαντα.

 

Φανταζομαι πως θα ειχε καποιο θεμα η κεραια της Wind ενδεχομενως..

 

edit: https://www.civilprotection.gr/el/eidopoiiseis-ekpompis-kypselis-se-xiaomi

οι ρυθμίσεις είναι ΟΚ..

Και εγώ με Vodafone κανονικά πήρα το μύνημα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Λαβατε ολοι το μηνυμα του 112 χθες?

Γιατι ουτε γω ουτε η γυναικα μου το λαβαμε (poco + redmi note 6 pro).

 

Δεν εχω πειραξει καποια ρυθμιση στα μηνυματα και ειναι ενεργοποιημενες οι ειδοποιησεις για τετοια συμβαντα.

 

Φανταζομαι πως θα ειχε καποιο θεμα η κεραια της Wind ενδεχομενως..

 

edit: https://www.civilprotection.gr/el/eidopoiiseis-ekpompis-kypselis-se-xiaomi

οι ρυθμίσεις είναι ΟΚ..

 

 

πειτε λιγο που ειναι η ρυθμιση στο τελευταιο miui στο poco γιατι δεν την βρισκω για τις κυψελλες

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

πειτε λιγο που ειναι η ρυθμιση στο τελευταιο miui στο poco γιατι δεν την βρισκω για τις κυψελλες

 

κάνε αναζήτηση στις ρυθμίσεις για "Ειδοποιήσεις Έκτακτης Ανάγκης"

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

κάνε αναζήτηση στις ρυθμίσεις για "Ειδοποιήσεις Έκτακτης Ανάγκης"

 

εναμιση χρονο εχω το κινητο.... ουτε ειχα δει οτι εχει αναζητηση στις ρυθμισεις

 

σε ευχαριστω πολυ

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

εναμιση χρονο εχω το κινητο.... ουτε ειχα δει οτι εχει αναζητηση στις ρυθμισεις

 

σε ευχαριστω πολυ

 

No problem :) Κι εγώ το έμαθα πέρισυ όταν και είχαμε ακόμα δικαίωμα να αλλάξουμε το server του GPS με αυτόν της Google για να κλειδώνει πιο γρήγορα.. δυστυχώς το έκοψαν και αυτό.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με Cosmote πήρα το μήνυμα στο Poco χωρίς να έχω κάνει κάποια ρύθμιση, αλλά στης γυναίκας μου το Redmi Note 4 δεν το πήρε. Υποτίθεται όμως ότι και χωρίς sim δεν έρχεται το μήνυμα ή κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο xiaomi καταστρέφεις και κίνητρα χωρίς λόγο και αιτία. Κανονικά με αυτήν την χρήση έπρεπε να πάει δύο μέρες χαλαρά....08a62a91d4df977dc160c0dac55fc29f.jpgd6e4f6a0f67051365e2ae8d3ba23ab4e.jpg5347dfcf44f561aac633d6add96e062d.jpg

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να το διορθώσει γιατί μετά την αναβάθμιση ... η διάρκεια μπαταρίας πήγε περίπατο με τα others και την ενεργή οθόνη.
:baby:
Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία.

 

POCO F1

Stock; δεν το έχεις ξεκλειδώσει;

 

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stock δεν μπαίνω στο τριπάκι.

Έφυγε το μικρόβιο.

 

POCO F1

Εγώ ξεκλειδωσα και δοκίμασα custom, αλλά πάλι στοκ γύρισα σήμερα το πρωί με κλείδωμα ξανά,δεν υπάρχουν κέρδη πλέον από το ξεκλείδωμα, ίσα ίσα μπαταρία και smoothness η στοκ global Rom είναι καλύτερη

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω ένα ρισετ το μεσημέρι μπας και σωθεί η κατάσταση. Και εγώ δεν θέλω να πάω σε άλλη τον

 

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω πρόβλημα με το μικρόφωνο μετά την τελευταία αναβάθμιση. Κάποια στιγμή σταματάει να δουλεύει και δεν με ακούνε, γυρίζω στο ηχείο ή σε bluetooth για να ακούσω. Κάνω restart και διορθώνετε, όμως σε 2-3 μέρες θα μου το ξανακάνει. Επειδή το να χάνω κλήσεις δεν παίζει λόγω δουλείας, θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία και την επόμενη φορά που θα το κάνει θα του περάσω pixel experience. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο, βρήκε καμία λύση?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω πρόβλημα με το μικρόφωνο μετά την τελευταία αναβάθμιση. Κάποια στιγμή σταματάει να δουλεύει και δεν με ακούνε, γυρίζω στο ηχείο ή σε bluetooth για να ακούσω. Κάνω restart και διορθώνετε, όμως σε 2-3 μέρες θα μου το ξανακάνει. Επειδή το να χάνω κλήσεις δεν παίζει λόγω δουλείας, θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία και την επόμενη φορά που θα το κάνει θα του περάσω pixel experience. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο, βρήκε καμία λύση?

 

Δεν περνας απο πανω το λογισμικο που ηδη εχεις, ξανακατεβαζοντας το απο τον updater, προτου περασεις πιξελ; Δεν χρειαζεσαι ουτε μπακαπ ουτε τπτ(αν και κακο δεν κανει). Απλα πατας στις τρεις τελειες: Κατεβασμα τελευταιου πακετου και απο το ιδιο σημειο το ξαναπερνας με το "επιλογη πακετου εγκαταστασης". Αν δεν διορθωθει, βαλε πιξελ.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση γιατί λίγο δεν παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό. Η τελευταία stable που έχουμε είναι η 11.0.4.0 ή έχει βγει και νεότερη; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα δοκιμάσω να βάλω καμία Ελβετία ή Ινδία μήπως και μου βγάλει την αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλοι καλά!

1. Δε μου έχει έρθει ακόμα η 11.0.6.0, είμαι με 11.0.4.0 ακόμα. Είμαι ο μόνος;

2. Δε μου έρχονται οι ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης, καθώς και τα μηνύματα απάντησης από το 13033. Τί πάει στραβά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλοι καλά!

1. Δε μου έχει έρθει ακόμα η 11.0.6.0, είμαι με 11.0.4.0 ακόμα. Είμαι ο μόνος;

2. Δε μου έρχονται οι ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης, καθώς και τα μηνύματα απάντησης από το 13033. Τί πάει στραβά;

 

Για το πρωτο π λες, ουτε εμενα μ εχει ερθει αλλά δεν αγχωνομαι. Και η 10αρα που ηρθε, το μετανιωσα π την εβαλα. Οσον αφορα το 2ο, εμενα μ ερχονται κανονικα. sms δεν εστειλα, αλλά δεν ξερω κατα τα αλλα

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομάδα έχω ένα θέμα προσπαθώ να συνδέσω το τηλέφωνο στον υπολογιστή για να ξεκλειδώσω bootlander αλλά ο υπολογιστής δεν το διαβάζει μου γράφει ότι έχει πρόβλημα έχω κατεβάσει τους drivers που βρήκα στο διαδίκτυο αλλά τίποτα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα.

Εγω δεν λαμβάνω μηνύματα απο το 112.

Μέχρι το καλοκαίρι έρχοντουσαν κανονικά . Τωρα δεν έχσει ερθει ούτε ένα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...