Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως με pixel experience (10) πλέον βλέπω ένα τηλέφωνο, πιο smooth, πιο γρήγορο και προς το παρόν χωρίς το παραμικρό bug.

Πολύ καλή δουλειά!!

Αυτονομία.???

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το εκανες ρουτ το κινητο, την εγγυηση την εχεις χασει, εκτος αν μπορεις να το γυρισεις και να μη φανει οτι το κανες ρουτ. Αν ομως απλα ξεκλειδωσες bootloader, δεν εχεις θεμα εγγυησης. Το ειπε σε βιντεο στο YouTube και αυτος που το παρουσιαζε στην Ινδια.
ακομα και αν το κιν παει στο service και ειναι ξεκλειδωτο εχει εγγυηση ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτονομία.???

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

εγω που ειχα την 9 το κιν πεταγε

η 10 εχει dark theme παντου ?

Link to comment
Share on other sites

Με ξεκλειδωτο bootloader εχει εγγυηση, ωστοσο αν δεν το εχεις παρει απο infoquest, αλλά απο σκρουτζ, οπως εγω θα σ λενε "μα μου, ειναι παραεισαγωγη και μλκιες".
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πλέον όταν κρατάς πατημενη την οθόνη για αλλαγή ταπετσαρίας ανοίγει η εφαρμογή,η το κάνει μόνο σε μένα;e0e06d0fa8d1823db32c17c5c372259d.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Wallpaper ταπετσαρίες26611a4463189628aa969fe0f06ee7bb.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ποια χώρα το έχεις;

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χώρα το έχεις;

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Ινδία

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Είχα ξεκλειδώσει bootloader και το είχα κάνει root για κάποιες εφαρμογές.

Πλέον το έβγαλα το root αλλά ο bootloader είναι ξεκλειδωτος.

Δοκίμασα να βάλω Fortnite , αλλά με πετάει έξω λόγω unlocked.

Αν ξανά κλειδώσω το bootloader θα θέλει εργοστασιακές, θα χαθουν οι εφαρμογές;

Link to comment
Share on other sites

οποτε μπαινω στο google play να δω αν εχει βγαλει ενημερωσεις παντα μου δεινχει ενημερωση το fb την οποια την κανω αλλα παλι βγαζει ενημερωσει

αυτο μου το κανει το τελευταιο 2μηνο με miui11

ειναι κολλημα του google play η της miui ?

Link to comment
Share on other sites

οποτε μπαινω στο google play να δω αν εχει βγαλει ενημερωσεις παντα μου δεινχει ενημερωση το fb την οποια την κανω αλλα παλι βγαζει ενημερωσει

αυτο μου το κανει το τελευταιο 2μηνο με miui11

ειναι κολλημα του google play η της miui ?

 

Εμένα εδώ και πολύ καιρό μου δείχνει ενημέρωση στο Netflix αλλά βγάζει σφάλμα ότι δεν μπορεί να την κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και πολύ καιρό μου δείχνει ενημέρωση στο Netflix αλλά βγάζει σφάλμα ότι δεν μπορεί να την κάνει.

παρομοιο δλδ

τι φαση ?με pixel experience εχει κανεις το ιδιο θεμα ?γιατι σκεφτομαι να παω εκει

Link to comment
Share on other sites

οποτε μπαινω στο google play να δω αν εχει βγαλει ενημερωσεις παντα μου δεινχει ενημερωση το fb την οποια την κανω αλλα παλι βγαζει ενημερωσει

αυτο μου το κανει το τελευταιο 2μηνο με miui11

ειναι κολλημα του google play η της miui ?

Από τα ίδια μου κάνει και εμένα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

οποτε μπαινω στο google play να δω αν εχει βγαλει ενημερωσεις παντα μου δεινχει ενημερωση το fb την οποια την κανω αλλα παλι βγαζει ενημερωσει

αυτο μου το κανει το τελευταιο 2μηνο με miui11

ειναι κολλημα του google play η της miui ?

 

καλησπέρα. επειδή το έχω πάθει και εγώ αυτό, κάνεις απεγκατάσταση ενημέρωσης και ξανά εγκατάσταση και τα περνάει κανονικά. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. επειδή το έχω πάθει και εγώ αυτό, κάνεις απεγκατάσταση ενημέρωσης και ξανά εγκατάσταση και τα περνάει κανονικά. :)
εννοεις τη mui11 ?

γιατι το facebook την εχω ποσσες φορες αλλα παλι τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Να κανω μια ερώτηση , ποια είναι η καλύτερη έκδοση gcam για tap to shoot φωτογραφίες;

Έχω δοκιμάσει πολλές και νομίζω πως η τελευταία stable του sannity ηταν αρκετά καλή , αλλά καποιοι λένε για την 6.2.021 BSG.

 

Επίσης εαν εγκαταστήσω κάποια gcam μετά δε μπορω να βάλω και άλλη , μοτ βγάζει η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε. Οταν την απεγκαθιστώ μπορω να περάσω όποια άλλη θέλω μετα. Υπάρχει τρόπος να βάλω όσες θέλω ταυτόχρονα;

Link to comment
Share on other sites

εννοεις τη mui11 ?

γιατι το facebook την εχω ποσσες φορες αλλα παλι τα ιδια

 

Εννοώ το πρόγραμμα το οποίο είναι από την google play, το απεγκατάσταση το πρόγραμμα η απεγκατάστασης ενημέρωσης, το ξανά εγκαταστήσεις και έχει περάσει την τελευταία έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ το πρόγραμμα το οποίο είναι από την google play, το απεγκατάσταση το πρόγραμμα η απεγκατάστασης ενημέρωσης, το ξανά εγκαταστήσεις και έχει περάσει την τελευταία έκδοση.
το χω κανει και ξανακανει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Άλλο κόλλημα ανακάλυψα σήμερα. Η εφαρμογή gallery δεν μου δείχνει όλες τις φωτογραφίες όταν φτιάχνω φακέλους. Ευτυχώς τις βλέπω όμως με την εφαρμογή photos της Google που έχω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Άλλο κόλλημα ανακάλυψα σήμερα. Η εφαρμογή gallery δεν μου δείχνει όλες τις φωτογραφίες όταν φτιάχνω φακέλους. Ευτυχώς τις βλέπω όμως με την εφαρμογή photos της Google που έχω.

 

Ισχυει. Και μενα καμια φορα δεν δειχνει screenshots και εικονες αποθηκευμενες απο φβ κλπ. Με τον ιδιο τροπο το αντιμετωπιζω.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο - ασήμαντο - θέμα: τα εικονίδια συστήματος (πάνω δεξιά και στο notification shade, δηλαδή) του poco theme, δε δουλεύουν ακόμη, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο - ασήμαντο - θέμα: τα εικονίδια συστήματος (πάνω δεξιά και στο notification shade, δηλαδή) του poco theme, δε δουλεύουν ακόμη, έτσι;

Καλησπέρα.

Δεν δουλεύουν όλα. Έχω βρει ένα που λέγεται AOSP Stylized και τα αλλάζει. Κάποια έχουν και θέμα με το dark theme της miui από έχω δει. Με το λευκό τα αλλάζουν, με το dark γυρίζουν στα κλασικά της ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν λεει τιποτα αν εισαι συνεχεια σε wifi με την φωτεινοτητα στο 5% και σημα καμπανα.

 

Real life σεναριο ειναι ανοιχτο wifi/data με μεσο σημα και φωτεινοτητα >40%

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν λεει τιποτα αν εισαι συνεχεια σε wifi με την φωτεινοτητα στο 5% και σημα καμπανα.

 

Real life σεναριο ειναι ανοιχτο wifi/data με μεσο σημα και φωτεινοτητα >40%

 

Με μέση φωτεινότητα ήμουν .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...