Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς κανονική stable; Είσαι σε κάποιο beta ή pilot πρόγραμμα μήπως;

 

Stable γράφει παιδιά... Αίτηση για mi pilot έκανα χθες, αλλά δεν νομίζω να έπαιξε ρόλο αυτό, αν αναλογιστούμε ότι οι εγγραφές είχαν κλείσει καιρό πριν. Region έχω Ελλάδα, κανονικά...

Δυστυχώς, δεν μπορώ να την περάσω ακόμα. Το wifi στη δουλειά είναι για τ' ανάθεμα...

Edited by cleancut
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και τώρα να μπεις στο pilot. Προφανώς γι'αυτό το λόγο πήρες την ενημέρωση νωρίς.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και τώρα να μπεις στο pilot. Προφανώς γι'αυτό το λόγο πήρες την ενημέρωση νωρίς.

Είναι ανοιχτό, ναι. Μπορείς να μπεις. Αλλά απ' ότι δίαβασα στο beta channel, οι εγγραφές για την MIUI 11 του poco, είχαν κλείσει. Αν γίνεις δεκτός τώρα, είναι για μελλοντικά updates. Τεσπα. Αν δεν σας ήρθε ακόμα, ίσως είναι επειδή βγαίνει σταδιακά...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ το MIUI 11. Έκανα χθες αίτηση για το Mi Pilot, αλλά υποτίθεται αν σε δεχθούν, λαμβάνεις email, και αν δεν σε δεχθούν, δεν λαμβάνεις τίποτα. Εγώ δεν έλαβα ποτέ email.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Άρα όσοι την έχετε πάρει, έχετε ήδη κάνει αίτηση για mi pilot. Δεν είναι σύμπτωση. Προφανώς την πήρατε για αυτό το λόγο και λογικά σας δέχτηκαν, απλα το σύστημα δεν σας έστειλε μήνυμα αποδοχής.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Είμαι με την pixel experience 10, επειδή δεν μου αρέσει το imui και το bloatware. Πρωτιμάω pure android.

Η εφαρμογή της κάμερας που ενσωματώνει, ενώ δίνει πολύ καλές φωτογραφίες, στο panorama είναι χάλια με τεράστιες μαυρίλες δεξιά και αριστερά.

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Όποιος έχει την καλοσύνη να απαντήσει, παρακαλώ να είναι λίγο αναλυτικός, γιατί λόγω και ηλικίας δεν τα πιάνω, όταν είναι κωδικοποιημένες οι απαντήσεις. Ευχαριστώ πολύ,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Είμαι με την pixel experience 10, επειδή δεν μου αρέσει το imui και το bloatware. Πρωτιμάω pure android.

Η εφαρμογή της κάμερας που ενσωματώνει, ενώ δίνει πολύ καλές φωτογραφίες, στο panorama είναι χάλια με τεράστιες μαυρίλες δεξιά και αριστερά.

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Όποιος έχει την καλοσύνη να απαντήσει, παρακαλώ να είναι λίγο αναλυτικός, γιατί λόγω και ηλικίας δεν τα πιάνω, όταν είναι κωδικοποιημένες οι απαντήσεις. Ευχαριστώ πολύ,

 

Μαλλον θα πρεπει να πας στο αντιστοιχο φορουμ στο xda developers και να αναφερεις το θεμα σου στα αγγλικα... Εκει την εχουν ολοι τη ρομ σου και πιθανοτατα θα σε βοηθησουν πιο καλα απο οτι εδω.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Είμαι με την pixel experience 10, επειδή δεν μου αρέσει το imui και το bloatware. Πρωτιμάω pure android.

Η εφαρμογή της κάμερας που ενσωματώνει, ενώ δίνει πολύ καλές φωτογραφίες, στο panorama είναι χάλια με τεράστιες μαυρίλες δεξιά και αριστερά.

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Όποιος έχει την καλοσύνη να απαντήσει, παρακαλώ να είναι λίγο αναλυτικός, γιατί λόγω και ηλικίας δεν τα πιάνω, όταν είναι κωδικοποιημένες οι απαντήσεις. Ευχαριστώ πολύ,

 

η android 10 είναι ακόμα σε beta στάδιο στις custom rom. Το panorama της gcam δεν λειτουργεί σωστά, όπως υπάρχουν και άλλα θέματα ακόμη σε όλες τις 10αρες rom. Αν χρησιμοποιείς συχνά το panorama θα σου πρότεινα προς το παρόν να πας σε 9 έκδοση μέχρι να διορθωθεί

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξερει κανεις πως να σταματησω την οθονη του κινητου απο το να ενεργοποιειται καθε φορα που παιζει καινουριο τραγουδι σε ytb, spotify κλπ;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια τη βοηθεια σας,

 

ευελικτο κ ομορφο το miui αλλα συνεχεια 'χανει' ρυθμισεις gadjets, δικο μου wallpaper,

εστησα nova κ apex αλλα παλι απορρυθμιζονται ολα...

 

Γενικα, θα ηθελα να παω σε καθαρο αντροιντ εστω κ παλια βερζιον να μην εχει προβληματα ομως

το μονο που θα ηθελα επιπλεον να εχει gcam..

 

Μπορειτε να προτεινετε καποια βερζιον πολυ σταθερη, δε χρειαζομαι αναβαθμισεις μετα...

 

ευχαριστω για το χρονο σας,

Link to comment
Share on other sites

παιδια τη βοηθεια σας,

 

ευελικτο κ ομορφο το miui αλλα συνεχεια 'χανει' ρυθμισεις gadjets, δικο μου wallpaper,

εστησα nova κ apex αλλα παλι απορρυθμιζονται ολα...

 

Γενικα, θα ηθελα να παω σε καθαρο αντροιντ εστω κ παλια βερζιον να μην εχει προβληματα ομως

το μονο που θα ηθελα επιπλεον να εχει gcam..

 

Μπορειτε να προτεινετε καποια βερζιον πολυ σταθερη, δε χρειαζομαι αναβαθμισεις μετα...

 

ευχαριστω για το χρονο σας,

 

https://forum.xda-developers.com/poco-f1/development/rom-viperos-6-1-9-0-t3901929

 

Εδώ είμαι εγώ, εδώ και μήνες.

Βράχος, με μηνιαία updates, ταχύτατη, ασφαλής και με όλα τα καλούδια που μπορείς να χρειαστείς.

Link to comment
Share on other sites

Με χώρα Ινδία και αναζήτηση ενημέρωσης μου έβγαλε την 11.

Την κατεβάζω τώρα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με χώρα Ινδία και αναζήτηση ενημέρωσης μου έβγαλε την 11.

Την κατεβάζω τώρα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

... και φαίνεται εξαιρετική!!!

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό υποστηρίζει 4G+;;

Γιατί δεν έχουν όλα τα Xiaomi LTE advanced

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Miui 11 μέσω Ινδίας και επιτέλους έχουμε μόνιμες ειδοποιήσεις, dark mode, hide notch με 2 τρόπους πέρα από το κανονικό. Το κινητό μόλις αναβαθμίστηκε κατά πολύ κατά τη γνώμη μου.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...