Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το bug με το wallpaper στη lockscreen, που έχει παρουσιαστεί και σε άλλες xiaomi συσκευές, έχει προκύψει απο το τελευταίο update της εφαρμογής wallpaper carousel.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κάνεις ολοκληρωτικά το dark mode στο poco? Δηλαδή να είναι και οι ρυθμισεις dark και οι εφαρμογες οπως ινστα, facb κλπ να μπαίνουν αυτοματα στο dark?
Link to comment
Share on other sites

Στις εφαρμογές που το υποστηρίζουν όπως το ινστα πχ ναι. Με την τελευταία miui eu dev που είχε dark theme. Δεν ξέρω τι κάνουν με τις stable. Τώρα που θα βγει η miui 11 θα έχει σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Bλέπω το dark mode στο ταπεινό Redmi 7 (σκέτο, ούτε καν το Note 7) της μητέρας μου και το ζηλεύω. Είναι απίστευτο. Δεν μπορώ να καταλάβω με ποια λογική το έχει το 7 και όχι το Poco.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Bλέπω το dark mode στο ταπεινό Redmi 7 (σκέτο, ούτε καν το Note 7) της μητέρας μου και το ζηλεύω. Είναι απίστευτο. Δεν μπορώ να καταλάβω με ποια λογική το έχει το 7 και όχι το Poco.
Βάλε ένα θέμα. Τόσα υπάρχουν...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

4a6561a8f036acc7e4f0c112be1c0010.jpg77b136df442c82c955c6b752916c2b57.jpg451b466d71d3102a18d41410d0f1f06a.jpg

Αυτό έχω βάλει εγώ 531328485b2c9d5e437933f1f20c69cd.jpg

Edited by nikos_nia86
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δεν είναι σαν το εργοστασιακό που είναι αψεγάδιαστο.
Δοκίμασε το και μου λες. Δε μ αρέσει γενικά το dark mode. Αυτό όμως το έχω καιρό και δεν το αλλάζω

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει δεν ξέρω αν έτσι είναι σε όλα αλλά ότι θέμα βάζεις και ας έχει διαφορετικό σχέδιο ενδείξεις μπαταρία βγάζει συνέχεια το μαμά

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει δεν ξέρω αν έτσι είναι σε όλα αλλά ότι θέμα βάζεις και ας έχει διαφορετικό σχέδιο ενδείξεις μπαταρία βγάζει συνέχεια το μαμά
Όχι σ εμένα δεν το κάνει αυτό. Βγάζει πάντα το εικονίδιο του θέματος

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι σ εμένα δεν το κάνει αυτό. Βγάζει πάντα το εικονίδιο του θέματος

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Σε εμένα δεν αλλάζει και έχω επιλέξει όλα να αλλάζουν στο θέμα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα δουλεύουν τα πάντα κομπλέ εκτός της μπαταρίας. Έχει λίγο καιρό που πέφτει πολύ γρήγορα. Πχ σ ένα 7ωρο σ αναμονή το βράδυ, πέφτει 15%

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι βάζοντας dark theme, αλλαζει αυτόματα και σε dark στο instagram, facebook κλπ? ή μονο με το επίσημο γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι βάζοντας dark theme, αλλαζει αυτόματα και σε dark στο instagram, facebook κλπ? ή μονο με το επίσημο γίνεται?

 

Μονο με το επισημο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το και μου λες. Δε μ αρέσει γενικά το dark mode. Αυτό όμως το έχω καιρό και δεν το αλλάζω

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Τα ονόματα των επαφών σου όλα τα λεφτά. :lol:

 

Διέγραψε το screenshot με τα sms. Εμφανίζεται ο αριθμός σου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω dark theme στην eu dev μήνες τώρα δν το χρησιμοποιώ. Μου φαίνεται ότι απλά σε δυσκολεύει στο διάβασμα έξω με τον ήλιο της Ελλάδας.
Link to comment
Share on other sites

έχει dark mode το Pocco

 

adb shell settings put secure ui_night_mode 2

 

Μονο μέσω pc δηλαδή με εντολη, οχι απο τον ίδιο το pocco?

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έβαλα Pixel experience beta 10 και είναι πολύ καλή, ακόμη και για daily driver, και εννοείται με native dark theme.
εγω που την εβαλα ειχε ασυμβατοτητα με το smartwatch μου και στις επαφες οταν εμπαινες σε μια μεσα δεν ειχε dark

βασικα καποια ρυθμιση ηταν που τη βρηκα μετα τυχαια

Link to comment
Share on other sites

παιδες, εμενα στα θεματα εχει μονο δυο κλασικ και το ποκο launcher. Μαλιστα, δεν μπορω να πατησω επιλογη αλλου θεματος, γιατι δεν υπαρχει σαν επιλογη
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

παιδες, εμενα στα θεματα εχει μονο δυο κλασικ και το ποκο launcher. Μαλιστα, δεν μπορω να πατησω επιλογη αλλου θεματος, γιατι δεν υπαρχει σαν επιλογη
Έπλεξε Ινδία σα περιοχή.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...