Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου έγινε πιο γρήγορο από ένα security patch? Πλάκα κάνεις?

 

Και όμως δεν ξέρω γιατί, μου φαίνεται πιο σπίρτο γενικά.

Τι να πω λες να είναι ιδέα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν ξέρω γιατί, μου φαίνεται πιο σπίρτο γενικά.

Τι να πω λες να είναι ιδέα μου. :)

Πάντα μετά από update θα έχεις αυτή την εντύπωση γιατί το κινητό έχει καθαρίσει cache και δουλεύει πιο αεράτο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί πέρασα και εγώ την 10.3.8.0

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατάσταση της τελευταίας stable είδα στο μενού το digital wellbeing..τι είναι αυτό ποιος θα μας πει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έχω ένα πρόβλημα με ότι widget καιρού βάλω δεν ανοίγουν καν δειχνη ότι φωρτονει αλλά τίποτε. Αυτόματη έναρξη του έχω βάλει δικαιοματα το ίδιο τι λάθος κάνω?

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατάσταση της τελευταίας stable είδα στο μενού το digital wellbeing..τι είναι αυτό ποιος θα μας πει?

 

Google is your friend. Ειναι μια εφαρμογουλα της Google που σου δείχνει πόσο χρησιμοποιείς το κινητό σου και για ποιες εφαρμογές (με ώρες και φορές που τις άνοιξες) και μπορείς να βάλεις όρια στη χρήση σου.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα μετά από update θα έχεις αυτή την εντύπωση γιατί το κινητό έχει καθαρίσει cache και δουλεύει πιο αεράτο.

 

Μα δεν το λες και update γύρω στα 150mb.Ενημερωση ασφαλείας είναι εκτός και αν δεν είδα καλά

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 10.3.8.0 οποτε κανω επανεκκίνηση, το lockscreen wallpaper επανέρχεται στο εργοστασιακό.
Συνεχίζω να έχω το ίδιο πρόβλημα.

Αν δεν κάνω λάθος όμως εμφανίστηκε πριν την αναβάθμιση σε 10.3.8.0.

Πρέπει να ξεκίνησε μετά το τελευταίο update της εφαρμογής των θεμάτων.

Δεν έχω υπόψη κάποιο workaround ή κάποιο update προς το παρόν που να το επιλύει.

Συμβαίνει σε κάθε reboot είτε έχεις καθαρίσει cache είτε όχι.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω να έχω το ίδιο πρόβλημα.

Αν δεν κάνω λάθος όμως εμφανίστηκε πριν την αναβάθμιση σε 10.3.8.0.

Πρέπει να ξεκίνησε μετά το τελευταίο update της εφαρμογής των θεμάτων.

Δεν έχω υπόψη κάποιο workaround ή κάποιο update προς το παρόν που να το επιλύει.

Συμβαίνει σε κάθε reboot είτε έχεις καθαρίσει cache είτε όχι.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απ'ότι καταλαβαίνω υπάρχει κάποιο θέμα με το wallpaper carousel στην τελευταία αναβάθμιση. Εγώ προσωπικά, το έχω απεγκαταστήσει. Άχρηστο είναι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με την 10.3.8.0. Σε μενα που δεν εχει αναβαθμίσει ακόμα υπάρχει επίσης το πρόβλημα αυτο! Η εφαρμογή καρουσελ το κανει αλλά σπάνια με συχνότητα μια φορά στις 3 μέρες! Απλά επαναφέρω το θέμα του poco lancher και επανερχεται.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εκεί στην xiaomi παίζουν με τα update, έχει καταντήσει ανέκδοτο... Προχτές μου στέλνει screenshot από την αναβάθμιση η κοπέλα μου. Πάει χτες να την κάνει, εξαφανιζολ η αναβάθμιση. Seriously? 3η σερί φορά το ίδιο. Μην μου πείτε να αλλάξει region. Το έκανε.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια του Pocophone. Εννοώ ξεχωριστό brand και όχι το mi 9 t pro. Μέχρι τώρα δεν έχει ανακοινωθεί κάτι. Μεγάλο φάουλ από την xiaomi αν ισχύει κάτι τέτοιο. Ένα κινητό πού έκανε μπαμ και τρελές πωλήσεις θα έπρεπε να υπάρχει αντικατάστατης.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια του Pocophone. Εννοώ ξεχωριστό brand και όχι το mi 9 t pro. Μέχρι τώρα δεν έχει ανακοινωθεί κάτι. Μεγάλο φάουλ από την xiaomi αν ισχύει κάτι τέτοιο. Ένα κινητό πού έκανε μπαμ και τρελές πωλήσεις θα έπρεπε να υπάρχει αντικατάστατης.

Μάλλον δεν συμφέρει ούτε την Xiaomi να βγάζει τέτοια κινητά... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια του Pocophone. Εννοώ ξεχωριστό brand και όχι το mi 9 t pro. Μέχρι τώρα δεν έχει ανακοινωθεί κάτι. Μεγάλο φάουλ από την xiaomi αν ισχύει κάτι τέτοιο. Ένα κινητό πού έκανε μπαμ και τρελές πωλήσεις θα έπρεπε να υπάρχει αντικατάστατης.

 

Θα γίνει συλλεκτική η συσκευή μας! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν το F1 υποστηριζει ακουστικα με type-c συνδεση;

 

Ευχαριστω

 

Ναι κανονικά εγώ 2 ζευγάρια έχω και είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά εγώ 2 ζευγάρια έχω και είναι οκ.
Διάβασα ότι γενικά έχουν καλύτερη απόδοση τα type-c από τα κανονικά ακουστικά. Ισχύει;;;

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν συμφέρει ούτε την Xiaomi να βγάζει τέτοια κινητά... :lol:

 

Βλέπω να ανεβαίνει η αξία του... :shifty:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια του Pocophone. Εννοώ ξεχωριστό brand και όχι το mi 9 t pro. Μέχρι τώρα δεν έχει ανακοινωθεί κάτι. Μεγάλο φάουλ από την xiaomi αν ισχύει κάτι τέτοιο. Ένα κινητό πού έκανε μπαμ και τρελές πωλήσεις θα έπρεπε να υπάρχει αντικατάστατης.

 

Μαλλον δε θα βγει και ο λογος ειναι οτι ολα τα sub-brand της χιαομι εχουν κινητα που ανταγωνιζονται το ενα το αλλο και στο τελος μπερδευεται ο καταναλωτης. Μαλλον λοιπον θα σταματησει το ποκο και θα βγαινουν απο τις 2 αλλες. τη μι και τη ρεντμι. Τσεκαρε:

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά εγώ 2 ζευγάρια έχω και είναι οκ.

 

Πολυ ωραια, σε ευχαριστω για την ενημερωση.

 

Μπορεις να μου πεις αν συνδεοντας τα παιζει και το ραδιοφωνο (δηλαδη αν λειτουργουν ως κεραια μεσω type C) ή αν παιζει μονο με τα κλασσικα 3.5 mm;;

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια, σε ευχαριστω για την ενημερωση.

 

Μπορεις να μου πεις αν συνδεοντας τα παιζει και το ραδιοφωνο (δηλαδη αν λειτουργουν ως κεραια μεσω type C) ή αν παιζει μονο με τα κλασσικα 3.5 mm;;

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Οχι με τα δικά μου τουλάχιστον το ραδιοφωνο δεν παιζει μεσώ type c, μόνο μέσω 3,5mm.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην Παρεα.φιλος μου εεχει το κινητο και με ρωτησε αμα μπορει να βαλει Gcam.

υπαρχει τροπος ?? και αν ναι μπορει καποιος να μου στειλει ενα link?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση τόσο γρήγορα να εμφανιστεί το MIUI 11?

https://itechnews.gr/2019/10/miui-11-se-treis-faseis-tha-doyme-tin/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...