Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι firmware και rom; το ίδιο πράγμα είναι. Καθαρίζεις το κινητό με wipe, παιρνάς την ρομ, ροοτ εά θες να είσαι και είσαι κομπλέ. Όλα αυτά αρκεί να έχεις ξεκλειδώσει bootloader και έχεις περάσει twrp recovery. Εγώ έτσι τα ξέρω.
και γω αυτό το firmware δε το καταλαβα

Απλά λογικά κανεις clear και περνάς τη rom

EΓΩ όταν κάνω clear γιατί μένουν στο κιν ότι φώτο έχω κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χωρίς να μου πέσει χωρίς να υγρασία ο ήχος τα έπαιξε. Ακούγεται σαν να πήρε νερό και με τριγμούς. Εντελώς ξαφνικά.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χωρίς να μου πέσει χωρίς να υγρασία ο ήχος τα έπαιξε. Ακούγεται σαν να πήρε νερό και με τριγμούς. Εντελώς ξαφνικά.

 

Δοκιμαζεις τα κλασσικα,επανεκινηση,επαναφορα,και μετα στο service.

Με μαμα ρομ εισαι η σκαλισμενο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση έκανα, επαναφορά χρειάζεται;

 

Εαν δεν στρωσει δοκιμασε πριν πας στο service.

Eβαλες καποια εφαρμογη τελευταια?Καποιο update?

Απο που ειναι αγορασμενο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Από σκρουτζ, update πήρα την 10.3.7.0 εχθές. Και ένα security update που αδυνατεί να το λάβει.

 

Δοκιμασε επαναφορα λοιπον.

Εαν εισαι σε εγγυηση κανε τον σταυρο και πανε στο καταστημα αγορας να το δουν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Από σκρουτζ, update πήρα την 10.3.7.0 εχθές. Και ένα security update που αδυνατεί να το λάβει.

 

Μια χαρά τα ελαβα αυτά που λες χωρίς ΚΑΝΈΝΑ πρόβλημα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι θέμα hardware γιατί έβαλα ακουστικά και είναι οκ. Το ηχείο λογικά αλλά ούτε το χτύπησα ούτε υγρασία μπήκε είμαι σίγουρος γι αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα κι αυτό, ότι μπορεί να πήρε υγρασία τυχαία αλλά δεν θα είχε διορθωθεί από χθες; Κάνει το ίδιο τρίξιμο που έκανε κι ένα Sony που είχα που είχε πάρει νερό. Έβαλα και λίγο την σκούπα να τραβήξει τυχόν υγρασία αλλά δεν. Το θέμα είναι τώρα αντε στείλτο από Ήπειρο που ζω στην Αθήνα με κουριερ και τα σχετικά. Αύριο θα επικοινωνήσω με το σκρουτζομαγαζο που το πήρα. Εν τω μεταξύ στο YouTube έχει βίντεο με αποσυναρμολογηση και φαίνεται απλη διαδικασία.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποια άλλη συσκευή, βάλ' το σε ένα σακούλι με ρύζι για κανα 2ωρο.
Όντως πρέπει να το δοκιμάσεις αυτό. Του αδερφού μου το rn4 μετά από βρέξιμο με κοκα κολα σε μπαρ, ήταν για 1 μήνα μπουκωμένο. Ώσπου μια μέρα επανήλθε πλήρως. Λογικά στέγνωσε. Δοκίμασε το ρύζι

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω παιδιά γιατί είναι μεγάλο σπάσιμο η όλη διαδικασία να το στείλω, να περιμένω κάμποσες μέρες η και βδομάδες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Περίπου τον Μάιο είχε ένα ποστ που πρότεινε gcam. Την εβαλα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το θέμα είναι ότι με ρωτάνε και θέλω να προτεινω αυτή αλλά δεν μπορώ να τη βρω. Ούτε τι έκδοση έχω μπορώ να βρω ούτε έχω το apk.

Οπότε έχει κάποιος μια δοκιμασμένη με ρυθμίσεις να μας πει;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Περίπου τον Μάιο είχε ένα ποστ που πρότεινε gcam. Την εβαλα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το θέμα είναι ότι με ρωτάνε και θέλω να προτεινω αυτή αλλά δεν μπορώ να τη βρω. Ούτε τι έκδοση έχω μπορώ να βρω ούτε έχω το apk.

Οπότε έχει κάποιος μια δοκιμασμένη με ρυθμίσεις να μας πει;

Ευχαριστώ

 

Στις πληροφοριες στην εφαρμογη δεν λεει πια ειναι?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λέει έκδοση 6.2.024.239729896. Παίζει να τη βρούμε?

 

Aυτη ειναι?

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-6-2-024-239729896-release/

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μου κατεβάζει την εφαρμογή του netflix? Είμαι σε ελληνική dev
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Περίπου τον Μάιο είχε ένα ποστ που πρότεινε gcam. Την εβαλα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το θέμα είναι ότι με ρωτάνε και θέλω να προτεινω αυτή αλλά δεν μπορώ να τη βρω. Ούτε τι έκδοση έχω μπορώ να βρω ούτε έχω το apk.

Οπότε έχει κάποιος μια δοκιμασμένη με ρυθμίσεις να μας πει;

Ευχαριστώ

 

Κατεβάζεις το sd maid, από play store, και από οποία εφαρμογή έχεις εγκατεστημένη, κόβεις το apk και το κάνεις ό,τι θες.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μου κατεβάζει την εφαρμογή του netflix? Είμαι σε ελληνική dev
Μόνο από apkmirror και λοιπά site. Αν ξεκλειδώσεις bootloader το Netflix το ξεχνάς από Play store

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από apkmirror και λοιπά site. Αν ξεκλειδώσεις bootloader το Netflix το ξεχνάς από Play store

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Α δε το ήξερα αυτό αλλά και πάλι έχω βάλει μια ποιο παλιά έκδοση και μου παίζει. Αν περάσω την τελευταία έκδοση δεν την κάνει εγκατάσταση καν

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα ένα μαγαζί στην περιοχή μου που με 20 ευρώ αλλάζει το ηχείο. Το παιδί που μίλησα στο τηλ μου είπε ότι πρόκειται για απλή επισκευή. Άνοιξε, άλλαξε, κλείσε. Μάλλον θα το πάω εκεί για να γλιτώσω την μανούρα στείλε, περίμενε 2-3 βδομάδες κοκ. Βέβαια θα χάσω την εγγύηση του καταστήματος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...