Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κακό όμως είναι πως ξεκλειδώνει και με μια φωτογραφία μας.. Και πως σκίζει την μπαταρία το face unlock :)

 

Δηλαδή το δοκίμασες και ξεκλείδωσε με φώτο σου; Γιατί εγώ δοκίμασα με 45 φώτος και δεν ξεκλείδωσε. Και το mi9 & το Poco. Τώρα πως κατάφερες να το ξεκλειδώσεις με φώτο, απορίας άξιο είναι. Για την μπαταρία δεν έχω ιδέα, δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το δοκίμασες και ξεκλείδωσε με φώτο σου; Γιατί εγώ δοκίμασα με 45 φώτος και δεν ξεκλείδωσε. Και το mi9 & το Poco. Τώρα πως κατάφερες να το ξεκλειδώσεις με φώτο, απορίας άξιο είναι. Για την μπαταρία δεν έχω ιδέα, δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

 

Έχει παρόμοιο σύστημα με του iPhone X. Χρησιμοποιεί αισθητήρα IR 3d απλά δεν εξελίχθηκε καλά το λογισμικό του ίσως και για αυτό να άργησαν να το δωσουν.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι βλέπω με το ύφος σου έχεις τσακωθεί με την ευγένεια...Πας να μας τρελάνεις κιόλας γράφοντας υπερβολές ...στο γράφουν βλέπω και άλλοι...Αν δεν σου αρέσει γιατί μπαίνεις στο poco; Πήγαινε στο τρομερό σου τηλέφωνο...δώσε και παραπάνω χρήματα να το πάρεις ....δικαίωμα σου....Εγώ που έπιασα στα χέρια μου το Poco δεν το αλλάζω με κανένα...και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα....Και είναι πιο γρήγορο.....σίγουρα...

Αγενης....εγω?Υπερβολες γραφω?:blink:

Και προφανως αφου εισαι οκ με την συσκευη μεινε με αυτην.

Ξαναγραφω μείνε με τους αριθμους,αλλα ο κανονας δεν ειναι.

Δεν εγραψα καπου το αντιθετο νομιζω,γεγονοτα αναφερω εγω.

 

@ALL

Δουλευει και στην stable το f.u.?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το κακό όμως είναι πως ξεκλειδώνει και με μια φωτογραφία μας.. Και πως σκίζει την μπαταρία το face unlock :)

 

Fake news. Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι γραφετε απλα ψεματα. Τίποτα απο τα δυο δεν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Trelara θα μας τρελάνεις έτσι? :blink:
λέω μπας και επειδή σκέφτομαι να γυρίσω από dev σε stanle
Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που μου την δινει, ειναι οτι για να ενημερωθει ο καιρος πρεπει να μπεις στην εφαρμογη στην αρχικη οθονη.

αυτο δεν μπορει να γινεται αυτοματα(π.χ.ειμαι στο κεντρο και αν παω παγκρατι πρεπει να ανοιξω την εφαρμογη του καιρου για να δειξει παγκρατι ταδε βαθμοι κελσιου)?

το ρωταω αυτο γιατι δεν ενημερωνεται αντιστοιχα και το huawei watch gt.

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που μου την δινει, ειναι οτι για να ενημερωθει ο καιρος πρεπει να μπεις στην εφαρμογη στην αρχικη οθονη.

αυτο δεν μπορει να γινεται αυτοματα(π.χ.ειμαι στο κεντρο και αν παω παγκρατι πρεπει να ανοιξω την εφαρμογη του καιρου για να δειξει παγκρατι ταδε βαθμοι κελσιου)?

το ρωταω αυτο γιατι δεν ενημερωνεται αντιστοιχα και το huawei watch gt.

Δοκίμασε να κλειδώσεις την εφαρμογή καιρού στην μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο προτέρημα στο Poco είναι οι χαμηλές τιμές SAR ειδικά στο κεφάλι....Κάτι που δεν το ανέφερε καθόλου ο τύπος με το MI 9T...Ας ψηθεί λοιπόν δικαιωμά του...Κοιτάω λέει αριθμούς....Αφού το έχω βλέπω πως τρέχει.... και όλα τα test δείχνουν πόσο γρήγορο είναι... τι αριθμούς αλλά και οι αριθμοί παίζουν τον ρόλο...τους...

 

 

Μετά την 10.3.6.0 το Play Store αλλαξε τα εικονίδια ...παιχνιδια,εφαρμογές,ταινίες κλπ από πάνω εμφανίζονται κάτω..

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο προτέρημα στο Poco είναι οι χαμηλές τιμές SAR ειδικά στο κεφάλι....Κάτι που δεν το ανέφερε καθόλου ο τύπος με το MI 9T...Ας ψηθεί λοιπόν δικαιωμά του...Κοιτάω λέει αριθμούς....Αφού το έχω βλέπω πως τρέχει.... και όλα τα test δείχνουν πόσο γρήγορο είναι... τι αριθμούς αλλά και οι αριθμοί παίζουν τον ρόλο...τους...

 

 

Μετά την 10.3.6.0 το Play Store αλλαξε τα εικονίδια ...παιχνιδια,εφαρμογές,ταινίες κλπ από πάνω εμφανίζονται κάτω..

 

Μην γραφεις οτι ναναι φιλε......εκτιθεσαι ξανα με τα ψησιμο και τα κουλουρακια.....ο τυπος λοιπον οτι λεει-γραφει το στιριζει με επιστημονικα κριτιρια και ερευνες,δεν αερολογη οπως εσυ.....:X

 

Κοιτα το video παρακατω να μαθεις 5 πραματακια,δεν ειναι κακο.

 

A και ξεχασα.....στην Ελλαδα τελος του μηνα θα ερθει το 9Τ pro με τον 855...και τιμη χαρισμα...ξεκινα οικονομιες,και κρατα αριθμους!

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μην γραφεις οτι ναναι φιλε......εκτιθεσαι ξανα με τα ψησιμο και τα κουλουρακια.....ο τυπος λοιπον οτι λεει-γραφει το στιριζει με επιστημονικα κριτιρια και ερευνες,δεν αερολογη οπως εσυ.....:X

 

Κοιτα το video παρακατω να μαθεις 5 πραματακια,δεν ειναι κακο.

 

Εσύ εκτίθεσαι με το να μας λες πράγματα που δεν στέκουν κοιτάω αριθμούς εσύ τι είδες που δεν κοιτάς ...άσε που η γνώμη σου είναι καθαρά υποκειμενική ενώ η δικιά μου είναι με αποδείξεις....δηλ αριθμούς....αλλά ξέχασα όποτε σε συμφέρει αερολογείς όποτε σε συμφέρει επιστημονικά κριτήρια...

 

Οσο αφορά το sar πίστευε εσύ αυτόν τον τύπο εμένα θα μου επιτρέψεις να κοιτάω τις τιμές sar... και τους αριθμούς....

 

Μην το παίζεις παντογνώστης...Κανείς δεν γεννήθηκε να ξέρει..ολοι μαθαίνουμε συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ εκτίθεσαι με το να μας λες πράγματα που δεν στέκουν κοιτάω αριθμούς εσύ τι είδες που δεν κοιτάς ...άσε που η γνώμη σου είναι καθαρά υποκειμενική ενώ η δικιά μου είναι με αποδείξεις....δηλ αριθμούς....αλλά ξέχασα όποτε σε συμφέρει αερολογείς όποτε σε συμφέρει επιστημονικά κριτήρια...

 

Οσο αφορά το sar πίστευε εσύ αυτόν τον τύπο εμένα θα μου επιτρέψεις να κοιτάω τις τιμές sar... και τους αριθμούς....

 

Μην το παίζεις παντογνώστης...Κανείς δεν γεννήθηκε να ξέρει..ολοι μαθαίνουμε συνέχεια...

 

A και ξεχασα.....στην Ελλαδα τελος του μηνα θα ερθει το 9Τ pro με τον 855...και τιμη χαρισμα...ξεκινα οικονομιες,και κρατα αριθμους!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μην γραφεις οτι ναναι φιλε......εκτιθεσαι ξανα με τα ψησιμο και τα κουλουρακια.....ο τυπος λοιπον οτι λεει-γραφει το στιριζει με επιστημονικα κριτιρια και ερευνες,δεν αερολογη οπως εσυ.....:X

 

Κοιτα το video παρακατω να μαθεις 5 πραματακια,δεν ειναι κακο.

 

A και ξεχασα.....στην Ελλαδα τελος του μηνα θα ερθει το 9Τ pro με τον 855...και τιμη χαρισμα...ξεκινα οικονομιες,και κρατα αριθμους!

 

 

Δηλαδή μας δείχνεις τον Κυρίτση που λέει τον κόσμο ηλίθιο, σε μία σειρά βίντεο που είναι για δήθεν ηλίθιους (πιο ηλίθιους από αυτόν αποκλείεται), παίρνοντας γνωστά πράγματα τα οποία αναπαράγει για να τα βλέπουν οι...αδαείς (ας μου επιτραπεί η έκφραση). Αυτό είναι επιστημονικό κριτήριο;

 

Επειδή παρακολουθώ το thread, είναι αλήθεια πως ο τρόπος σου φανερώνει αγένεια και επίτρεψέ μου, "ξερολισμό". Με συγχωρείς πολύ για την έκφραση, αλλά παριστάνεις τον υπεράνω και τον "τα ξέρω όλα" , αλλά παραθέτεις βίντεο του...Κυρίτση. Μας λες ότι έχεις δουλέψει τα πάντα κλπ και ότι είναι η δουλειά.

Είναι ο λόγος σου εναντίον του συνομιλητή σου σε περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει. Δεν έχεις αποδείξει τίποτα και είναι προσωπική σου εκτίμηση και μόνον αυτό τα όσα αναφέρεις. Και για να στο κάνω καλύτερο, δεν έχεις κάτι να αποδείξεις, ούτε εσύ, ούτε ο συνομιλητής σου. Ο καθένας με την γνώμη του. Εσύ απλά το χοντραίνεις προσπαθώντας να αποδείξεις (χωρίς να το κάνεις όμως) πως η δική σου γνώμη, έχει περισσότερη βαρύτητα. Δεν έχει my friend. :)

 

 

Mια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Κάποιες φορές, το ξυπνητήρι στο POCO της κοπέλας μου, δεν χτυπάει, ενώ είναι σωστά ρυθμισμένο. Δεν την πίστευα μέχρι που το "είδα με τα αυτιά μου " :p Ένα πρωί δεν χτύπησε, ενώ το είχε ρυθμισμένο Δευτέρα - Παρασκευή, 7:10 το πρωί. Ήμουν ξύπνιος και δεν ακούστηκε ποτέ. Έχει συμβεί σε κανέναν; Θα λυθεί με κάποιο factory reset? Thanx :)

Link to comment
Share on other sites

A και ξεχασα.....στην Ελλαδα τελος του μηνα θα ερθει το 9Τ pro με τον 855...και τιμη χαρισμα...ξεκινα οικονομιες,και κρατα αριθμους!

Φίλε μας ''kostast1'' ,δεν πρέπει να μαλώνουμε για τον μεγάλο δείκτη sar (είτε είναι πραγματικός κίνδυνος είτε όχι), απλά πρέπει να σεβόμαστε ότι σε κάποιους (όπως εμένα) με ενοχλεί στο κριτήριο επιλογής μου για κάποιο νέο κινητό που θα ήθελα να αγοράσω.

Οι διαφορετικές απόψεις δεν είναι κατ΄ανάγκη κακό, το αντίθετο θα έλεγα, διότι το ψάχνουμε απ΄ όλες τις πλευρές και όλο και κάτι καινούριο και εμπεριστατωμένο στο τέλος θα βγει. !!!

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μας ''kostast1'' ,δεν πρέπει να μαλώνουμε για τον μεγάλο δείκτη sar (είτε είναι πραγματικός κίνδυνος είτε όχι), απλά πρέπει να σεβόμαστε ότι σε κάποιους (όπως εμένα) με ενοχλεί στο κριτήριο επιλογής μου για κάποιο νέο κινητό που θα ήθελα να αγοράσω.

Οι διαφορετικές απόψεις δεν είναι κατ΄ανάγκη κακό, το αντίθετο θα έλεγα, διότι το ψάχνουμε απ΄ όλες τις πλευρές και όλο και κάτι καινούριο και εμπεριστατωμένο στο τέλος θα βγει. !!!

 

Δεν αντιλέγω αρκεί να στιριζονται τα γραφόμενα, που δυστυχώς δεν γίνεται αυτό. Τέλος του μήνα λοιπόν οποίος μπορεί πάει ένα βήμα παραπέρα. Νάσαι καλά φίλε μου και σου ζητώ συγνώμη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Κάποιες φορές, το ξυπνητήρι στο POCO της κοπέλας μου, δεν χτυπάει, ενώ είναι σωστά ρυθμισμένο. Δεν την πίστευα μέχρι που το "είδα με τα αυτιά μου " :p Ένα πρωί δεν χτύπησε, ενώ το είχε ρυθμισμένο Δευτέρα - Παρασκευή, 7:10 το πρωί. Ήμουν ξύπνιος και δεν ακούστηκε ποτέ. Έχει συμβεί σε κανέναν; Θα λυθεί με κάποιο factory reset? Thanx :)

 

Μου έχει συμβεί και εμένα μια φορά. Ακόμα δεν έχω εντοπίσει τον λόγο. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ, είναι ότι την ημέρα που συνέβη είχα το κινητό με την οθόνη να κοιτάει κάτω. Δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο όμως.

Link to comment
Share on other sites

Για το ξυπνητήρι που δε χτυπάει, μήπως ο ήχος του είναι στο 0;

 

Μόνο ο ήχος για το ξυπνητήρι.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί και εμένα μια φορά. Ακόμα δεν έχω εντοπίσει τον λόγο. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ, είναι ότι την ημέρα που συνέβη είχα το κινητό με την οθόνη να κοιτάει κάτω. Δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο όμως.

 

Θα ρωτήσω μήπως το είχε προς τα κάτω, αλλά δεν έχουμε αυτό που λέει να γυρνάμε ανάποδα το κινητό για να κλείνει το ξυπνητήρι :ooch:

 

Για το ξυπνητήρι που δε χτυπάει, μήπως ο ήχος του είναι στο 0;

 

Μόνο ο ήχος για το ξυπνητήρι.

 

Nope, καθώς χωρίς να πειραχτεί, κατά 95% χτυπάει. Αλλά έχει τύχει να μην χτυπήσει φορές που είναι crucial για το ξύπνημα :/

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που μου την δινει, ειναι οτι για να ενημερωθει ο καιρος πρεπει να μπεις στην εφαρμογη στην αρχικη οθονη.

αυτο δεν μπορει να γινεται αυτοματα(π.χ.ειμαι στο κεντρο και αν παω παγκρατι πρεπει να ανοιξω την εφαρμογη του καιρου για να δειξει παγκρατι ταδε βαθμοι κελσιου)?

το ρωταω αυτο γιατι δεν ενημερωνεται αντιστοιχα και το huawei watch gt.

 

Με την ευκαιρία με αυτό που ανέφερε ο φίλος ήθελα και εγώ να ρωτήσω κάτι. Ακριβώς επειδή έπρεπε να ανοίγω την εφαρμογή κάθε φορά για να ενημερωθεί ο καιρός αποφάσισα πριν καιρό να βάλω το AccuWeather που χρησιμοποιούσα και στο παλιό μου κινητό. Ενώ όλα πήγαιναν καλά μία μέρα χωρίς να έχω κάνει κάποιο update ή να έχω αλλάξει κάτι το widget σταμάτησε να κάνει ενημέρωση της τοποθεσίας ή για να είμαι πιο σωστός έκανε συνέχεια ενημέρωση χωρίς να βρίσκει την θέση μου. Έκανα διαγραφή cache αλλά τίποτα. Τέλος την απεγκατέστησα και την ξαναπέρασα την εφαρμογή ή οποία δούλεψε σωστά για 1-2 μέρες και μετά πάλι τίποτα.

Έχεις κανείς καμία ιδέα γιατί αυτό;

Και κάτι τελευταίο. Έβαλα τελικά το widget της Google το "At a glance" το οποίο φαίνεται αρκετά βολικό απλά δεν βρίσκω πως ανοίγουν οι ρυθμίσεις του για να το κάνω να φαίνονται, εκτός από ημερομηνία και καιρός, και οι υπενθυμήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Απο dev πηγα στην global 10.3.6.0

Ολα καλά εκτος απο το led των ειδοποιησεων που δεν λειτουργεί. Ενω απο τις ρυθμισεις το εχω στον on, δεν αναβει οταν π.χ. ερχεται mail ή μήνυμα στο viber.

Το τσεκαρα με τον φορτιστή μπας και τα έπαιξε, αλλά στην φορτιση ανάβει κανονικά.

Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?

 

Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ξαναπερασα την 10.3.6 απο την αρχη και έστρωσε. Τωρα λειτουργει μια χαρά :)

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Κάποιες φορές, το ξυπνητήρι στο POCO της κοπέλας μου, δεν χτυπάει, ενώ είναι σωστά ρυθμισμένο. Δεν την πίστευα μέχρι που το "είδα με τα αυτιά μου " :p Ένα πρωί δεν χτύπησε, ενώ το είχε ρυθμισμένο Δευτέρα - Παρασκευή, 7:10 το πρωί. Ήμουν ξύπνιος και δεν ακούστηκε ποτέ. Έχει συμβεί σε κανέναν; Θα λυθεί με κάποιο factory reset? Thanx :)

 

Οσες ρομ και αν αλλαξα και με global stable και με eu dev και με pixel experience τα ξυπνητηρια μου ποτε δεν ειχαν προβλημα και παντα χτυπουσαν(βαζω 6 ξυπνητηρια για να ειμαι σιγουρος οτι θα ξυπνησω) γιατι αλλιως θα ειχα εγω προβλημα με τη δουλεια μου!!! Οποτε πιστευω καποια ρυθμιση θα εβαλε η κοπελα σου που της ξεφυγε ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε. Αν δεν μπορειτε να βρειτε τη ρυθμιση αυτη να τη ξετσεκαρετε καλυτερα με ενα factory reset θα στρωσει φανταζομαι

 

Ξαναπερασα την 10.3.6 απο την αρχη και έστρωσε. Τωρα λειτουργει μια χαρά :)

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν σε προλαβα επειδη τις προαλλες ειχα και εγω θεμα γυρνωντας απο eu dev σε global stable. Κανοντας φλααρισμα της ρομ μεσω TWRP ενω στην αρχη εδιχνε οτι εγινε η δουλεια με τη 1η επανεκιννηση εβγαζε μηνυμα ο εντοπισμος της συσκευης σταματησε απροσδοκητα και εμπαινε απο μονο του στη twrp. Μετα απο 3 αποτυχημενα φλασαρισματαμεσω TWRP θυμηθηκα καποιον που ειχε γραψει παλιοτερα οτι για τη καλυτερη μεταβαση απο οποιαδηποτε eu version σε global version ο καλυτερος τροπος ειναι μεσω fastboot οποτε κατεβασα τη fastboot εκδοση της global stable 10.3.6 τη φλασαρα μεσω του xiaomi flash και ολα επιτελους δουλεψαν ρολοι οσες επανεκινησεις και αν εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε την εφαρμογή Ρολόι της Google παιδιά, όσα τηλέφωνα και να άλλαξα (είναι αρκετά) πάντα βάζω αυτή και δεν έχει τύχει να μη χτυπήσει ποτέ!

 

Που βρίσκουμε fastboot την 10.3.6 ;

Link to comment
Share on other sites

A και ξεχασα.....στην Ελλαδα τελος του μηνα θα ερθει το 9Τ pro με τον 855...και τιμη χαρισμα...ξεκινα οικονομιες,και κρατα αριθμους!

 

Κάτσε να έρθει να δούμε την τιμή χάρισμα....Μέχρι τώρα τιμή χάρισμα δεν βρήκα πουθενά....Στο poco ήταν όμως η τιμή άψογη! Και 'οπως είδες για πολλούς είναι αρνητικό να έχει ψηλή τιμή SAR....ένα τηλέφωνο και να είναι και πιο αργό και πιο ακριβό!!!

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

Οσες ρομ και αν αλλαξα και με global stable και με eu dev και με pixel experience τα ξυπνητηρια μου ποτε δεν ειχαν προβλημα και παντα χτυπουσαν(βαζω 6 ξυπνητηρια για να ειμαι σιγουρος οτι θα ξυπνησω) γιατι αλλιως θα ειχα εγω προβλημα με τη δουλεια μου!!! Οποτε πιστευω καποια ρυθμιση θα εβαλε η κοπελα σου που της ξεφυγε ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε. Αν δεν μπορειτε να βρειτε τη ρυθμιση αυτη να τη ξετσεκαρετε καλυτερα με ενα factory reset θα στρωσει φανταζομαι

 

 

Αδερφέ, όπως προείπα, έκανε, ότι κάνει πάντα. Μπροστά μου :) Δεν είναι δυνατόν να έβαλε το βράδυ κάποια ρύθμιση, ενώ πάντα βάζει το ξυπνητήρι και χτυπάει :) Το επόμενο ξυπνητήρι (που έβαλα εγώ στο κινητό της χωρίς να αλλάξω τίποτα, πάνω στο ίδιο ξυπνητήρι δλδ απλά άλλαξα την ώρα), χτύπησε. Αυτό το έκανα για να δω αν έχει τίποτα περίεργο ενεργό. Υποπτεύομαι ότι για κάποιο λόγο το ρολόι "ψοφάει", για αυτό και το ξυπνητήρι δεν χτυπάει. Πως είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο όμως; Μάλλον δεν είναι.

Το να βάλω οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή για ένα απλό ξυπνητήρι, το θεωρώ απλά αδιανόητο

Link to comment
Share on other sites

 

Που βρίσκουμε fastboot την 10.3.6 ;

 

http://en.miui.com/a-234.html ειναι προς το τελος της λιστας και η global stable και η global dev για fastboot

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...