Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα ψέμματα τελειώσαν!

 

https://c.mi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2247587

Καλυτερα ετσι........:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά εγώ που έβαλα μόλις την eu dev και λέω πριν αρχίσω να στήνω η eu stable έχει τα καλούδια της eu dev? Dark theme μόνιμες ειδοποιήσεις και τα σχετικά? Και παίζει κάποιο λινκ για fastboot ή μέσω twrp να τη περασουμε. Μην ξεκινάω στήνω τη dev που θα τη κόψουν και μετά ξανά στήνω από την αρχή την stable
Link to comment
Share on other sites

Και στο θέμα του F1, στο mi community, το τρώνε το κράξιμό τους για τη μπαταρία, το dark mode και τις μόνιμες ειδοποιήσεις.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάποια βλακεια έχω κάνει και όταν φορτίζω τη συσκευή, αυτή μάλλον σταματά να φορτίζει όταν σβήνει η οθόνη. Υπάρχει καμία ιδέα για σχετική ρύθμιση φόρτισης;
Link to comment
Share on other sites

Όποιος γνωρίζει έχει ασχοληθεί αρκετά με τις gcam ποια προτείνει και με τι ρυθμίσεις για τα καλύτερα αποτελέσματα? Ενδιαφέρομαι κυρίως για φωτογραφία και όχι τόσο για βίντεο. Η κάθε προταση-βοηθεια ευπρόσδεκτη. Σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση 10.3.5.0 που την βρήκατε την έψαξα και στο επίσημο τίποτα

http://en.miui.com/getrom.php?r=355&m=yes&app=false

 

Ουτε εμενα μου την εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση 10.3.5.0 που την βρήκατε την έψαξα και στο επίσημο τίποτα

http://en.miui.com/getrom.php?r=355&m=yes&app=false

 

H εκδοση 10.3.5.0 βγηκε σε eu stable και 9.6.20 σε eu dev τωρα για τις global δεν ξερω παιδια

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά εγώ που έβαλα μόλις την eu dev και λέω πριν αρχίσω να στήνω η eu stable έχει τα καλούδια της eu dev? Dark theme μόνιμες ειδοποιήσεις και τα σχετικά? Και παίζει κάποιο λινκ για fastboot ή μέσω twrp να τη περασουμε. Μην ξεκινάω στήνω τη dev που θα τη κόψουν και μετά ξανά στήνω από την αρχή την stable
δεν εχει ειδοποιησεις μονιμες η eu stable ακομα οποτε μειινε με dev οπως και γω
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία.....

 

Παιδιά το κινητό κοντεύει να κλείσει χρόνο. Περιμένουμε το 9Τ που θα είναι πολύ πιθανόν ο αντικαταστάτης του. Οπότε λογικό να πέσει λίγο η "κίνηση"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Ειμαι κάτοχος του pocophone εδώ και 1 μήνα. Δεν μπορώ να ορίσω δικό μου αρχείο για ringtone. Εχω δοκιμασει mp3, ogg, mid, m4a αλλά ... Αλλάζω το ringtone από Ηχος & δονηση>Ηχος κλησης τηλεφωνου και όπως και να επιλέξω ηχο αλλάζει για κανα μισαωρο αλλά μετά ξαναπαίρνει το δικό του ένα 3511. Το περίεργο ειναι ότι δεν βρισκω αυτό το αρχειο ηχου !!!! Όλους τους άλλους ηχους τους αλλάζω κανονικά (alrm, notifications, messages κλπ)

Καμια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Ειμαι κάτοχος του pocophone εδώ και 1 μήνα. Δεν μπορώ να ορίσω δικό μου αρχείο για ringtone. Εχω δοκιμασει mp3, ogg, mid, m4a αλλά ... Αλλάζω το ringtone από Ηχος & δονηση>Ηχος κλησης τηλεφωνου και όπως και να επιλέξω ηχο αλλάζει για κανα μισαωρο αλλά μετά ξαναπαίρνει το δικό του ένα 3511. Το περίεργο ειναι ότι δεν βρισκω αυτό το αρχειο ηχου !!!! Όλους τους άλλους ηχους τους αλλάζω κανονικά (alrm, notifications, messages κλπ)

Καμια ιδέα;

 

Με stable είσαι;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ναι, οριστε και το screenshot

 

Μήπως όρισες το αρχείο ως ήχο κλήσης και μετά το διέγραψες καταλάθος;

 

Ωραία.

 

Αν πας:

 

Ρυθμίσεις -> Ήχος και Δόνηση -> Ήχος κλήσης τηλεφώνου

 

Η 1η επιλογή στη λίστα, πάνω από τους ήχους κλήσης πρέπει να είναι η "Επιλογή τοπικού ήχου κλήσης".

 

Αν την επιλέξεις, θα εμφανιστούν 4 επιλογές.

 

"Ηχογράφηση", "Αρχεία ήχου", "Διαχείριση αρχείων", "Μουσική".

 

Εκεί επιλέγεις ανάλογα με το πού βρίσκεται το αρχείο σου.

 

Μου φαίνεται περίεργο, γιατί κι εγώ mp3 έχω ορίσει ως ήχο κλήσης.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

κανω αυτο τον τροπο, αλλά τίποτα. Άντε να κρατήσει για μια κλήση, μετά πάλι το χάνει !

 

Το αρχείο υπάρχει στη συσκευή;

 

Επίσης, σε ποιο φάκελο είναι;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει. Είναι στο φακελλο ringtone στην εσωτερικη χωρο αποθηκευσης

 

Οκ. Έχεις κάπου αποθηκευμένο το αρχείο, εκτός της συσκευής;

 

Αν ναι, όρισε κάποιον από τους εργοστασιακούς ήχους κλήσης ως ήχο, διέγραψε το αρχείο, πέρασέ το ξανά στο κινητό και επίλεξέ το πάλι.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...