Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά είναι λογικό που ακόμη είμαι στην 10.2.3.0;Δεν μου βγάζει την επόμενη έκδοση όταν κάνω αναζήτηση. Εσείς είστε με 10.3.4.0 όλοι;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι λογικό που ακόμη είμαι στην 10.2.3.0;Δεν μου βγάζει την επόμενη έκδοση όταν κάνω αναζήτηση. Εσείς είστε με 10.3.4.0 όλοι;
10.3.4.0 έχω, αλλά κάνε υπομονή είναι θέμα ημερών να δώσουν νέα αναβάθμιση.

 

 

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Οκ το κινητό πάει σφαίρα και τώρα δεν το συζητάμε, απλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν μου βγάζει την 10.3.4.0
Link to comment
Share on other sites

Οκ το κινητό πάει σφαίρα και τώρα δεν το συζητάμε, απλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν μου βγάζει την 10.3.4.0

 

Φίλε μου μέσα στον Ιούνιο θα βγεί και εγώ την περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,αν γνωριζει καποιος μια λυση καθε βοηθεια δεκτη!

Ξαφνικα σημερα δεν μου ανοιγει το playstore και μου βγαζει συνεχεια σφαλμα διακομιστη!

Εκανα εκαθαρισση δεδομενων και παλι το ιδιο...Θελω να κατεβασω κατι και μου εχει σπασει τα νευρα!!!

Ericsson T28/Nokia8210/Nokia6600/Sony Ericsson k800i/Nokia N95/ Samsung Galaxy Sii/Huawei Honor 6:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,αν γνωριζει καποιος μια λυση καθε βοηθεια δεκτη!

 

Ξαφνικα σημερα δεν μου ανοιγει το playstore και μου βγαζει συνεχεια σφαλμα διακομιστη!

 

Εκανα εκαθαρισση δεδομενων και παλι το ιδιο...Θελω να κατεβασω κατι και μου εχει σπασει τα νευρα!!!

Υπάρχει παγκόσμιο πρόβλημα. Σε λίγο θα λειτουργούν όλα κανονικά

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει παγκόσμιο πρόβλημα. Σε λίγο θα λειτουργούν όλα κανονικά

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Δεν το γνωριζα φιλαρακι,ευχαριστω πολυ :)

Ericsson T28/Nokia8210/Nokia6600/Sony Ericsson k800i/Nokia N95/ Samsung Galaxy Sii/Huawei Honor 6:D
Link to comment
Share on other sites

Μου παραπονέθηκε η κοπέλα μου ότι καταναλώνεται η μπαταρία γρήγορα. Όντως, 3.5 ώρες SOT με απλή χρήση, δεν έχουν λογική. Στη χρήση μπαταρίας είδα πως το xiaomi service framework έχει καταναλώσει το 25%... Τι στην ευχή; Βρήκα αυτό εδώ.

Γύρισα σε Ινδία και θα κάνουμε το update γιατί σε ένα άλλο link είδα πως το update το λύνει. Μετά το update θα κάνουμε και ένα factory reset.

Άλλος κανείς με το συγκεκριμένο πρόβλημα;

Πάντα σε μαμά ρομ, όχι dev

Link to comment
Share on other sites

Μου παραπονέθηκε η κοπέλα μου ότι καταναλώνεται η μπαταρία γρήγορα. Όντως, 3.5 ώρες SOT με απλή χρήση, δεν έχουν λογική. Στη χρήση μπαταρίας είδα πως το xiaomi service framework έχει καταναλώσει το 25%... Τι στην ευχή; Βρήκα αυτό εδώ.

Γύρισα σε Ινδία και θα κάνουμε το update γιατί σε ένα άλλο link είδα πως το update το λύνει. Μετά το update θα κάνουμε και ένα factory reset.

Άλλος κανείς με το συγκεκριμένο πρόβλημα;

Πάντα σε μαμά ρομ, όχι dev

Θα πας στα προγράμματα και θα το βρεις. Μπες μέσα στην εφαρμογή υπάρχει ένας διακόπτης , θα τον κάνεις off.

Στέλνει data στην xiaomi.

Στη επόμενη φόρτιση δεν θα υπάρχει.

 

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στα προγράμματα και θα το βρεις. Μπες μέσα στην εφαρμογή υπάρχει ένας διακόπτης , θα τον κάνεις off.

Στέλνει data στην xiaomi.

Στη επόμενη φόρτιση δεν θα υπάρχει.

 

 

Pocophone F1

 

Αυτό έχει και σχέση με το mi cloud όμως, έτσι δεν είναι; Μπορώ δηλαδή να το απενεργοποιήσω εντελώς χωρίς πρόβλημα; Θα το δοκιμάσω.

Πάντως δεν βλέπω να έχει κάποια συσχετιζόμενη εφαρμογή. Που την βρίσκω;

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει και σχέση με το mi cloud όμως, έτσι δεν είναι; Μπορώ δηλαδή να το απενεργοποιήσω εντελώς χωρίς πρόβλημα;

Κοίτα εγώ δεν είχα τέτοιο drain που λες αλλά ήταν πάνω από όλα τα γνωστά services που τρέχουν, πλέον δεν υπάρχει πια. a98a783f15c4c810aefa3b7b46e9bcef.jpg728d6c2b6d8fb14dfddd3e4993c452d6.jpg

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ δεν είχα τέτοιο drain που λες αλλά ήταν πάνω από όλα τα γνωστά services που τρέχουν, πλέον δεν υπάρχει πια. a98a783f15c4c810aefa3b7b46e9bcef.jpg728d6c2b6d8fb14dfddd3e4993c452d6.jpg

 

Pocophone F1

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μπω στην εφαρμογή που λες παραπάνω; Γιατί δεν βρίσκω τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μπω στην εφαρμογή που λες παραπάνω; Γιατί δεν βρίσκω τίποτα

Δες την διαδρομή 02db82de49e21723b186db0929657688.jpgb4631fa6060202b5efb0fc2c8a3b7ffa.jpg93a33f6d2eda277eb016465a52514e0c.jpg7779e826f4d58b9ea0e6c5cee5c5fa49.jpged1617e4cc0461dad3083156f6b000db.jpgf947ead2d4170041c1d70ea49a2bc76e.jpg

 

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, δεν είχα πατήσει μέσα εκεί , ενώ το υπομενού το είχα βρει :lol:

Θα το τσεκάρω μετά την φόρτιση ξανά! Thanx.

Το αξιοπερίεργο είναι, για ποιο λόγο και εντελώς ξαφνικά άρχισε να χρησιμοποιείται αυτό τόσο πολύ. Πχ στο δικό μου xiaomi είναι στο 1-2% το πολύ. Επίσης, μάλλον επειδή είμαι σε DEV εγώ , δεν υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιήσω :(

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση: Από ποιότητα σήματος και κλήσεων τα πάει καλά η συσκευή παρακαλω;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τη συσκευη την εχει ο πατερας μου...απο ποιοτητα σηματος και κλησεων ειναι μια χαρα.

Και στους 2 αριθμους που καλω κανενα θεμα,με κοσμοτε κι ολας οταν εχει VoLTE/WiFi Calling εξισου μια χαρα ειναι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μέσα στον Ιούνιο θα βγεί και εγώ την περιμένω

Νόμιζα ότι η 10. 3.4.0 είναι η προηγούμενη έκδοση και εγώ είχα την πιο παλιά. Οκ αναμένεται. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τη συσκευη την εχει ο πατερας μου...απο ποιοτητα σηματος και κλησεων ειναι μια χαρα.

 

Και στους 2 αριθμους που καλω κανενα θεμα,με κοσμοτε κι ολας οταν εχει VoLTE/WiFi Calling εξισου μια χαρα ειναι.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι η 10. 3.4.0 είναι η προηγούμενη έκδοση και εγώ είχα την πιο παλιά. Οκ αναμένεται. Ευχαριστω.

 

Επειδή το έχει #£%£#% λίγο η Xiaomi τώρα τελευταία, δεν έχουμε όλοι τη 10.3.4.0...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Την 10.3.4.0 την παίρνεις εύκολα αν γυρίσεις το κινητό σε Ινδία για region. Στην βγάζει αμέσως όταν ψάξεις. Ωστόσο θα δοθεί σε όλους, σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

Την 10.3.4.0 την παίρνεις εύκολα αν γυρίσεις το κινητό σε Ινδία για region. Στην βγάζει αμέσως όταν ψάξεις. Ωστόσο θα δοθεί σε όλους, σύντομα.

 

Sorry, αλλά έχοντας διάφορα Xiaomi εδώ και χρόνια, αυτό το 2μηνο (?) το έχει @#*#* η Xiaomi.

 

Σαν Ελλάδα περιμένω το update. Αφού τα global updates είναι "global".

 

Κάτι παρόμοιο κάνει και με το Note 5.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά έχοντας διάφορα Xiaomi εδώ και χρόνια, αυτό το 2μηνο (?) το έχει @#*#* η Xiaomi.

 

Σαν Ελλάδα περιμένω το update. Αφού τα global updates είναι "global".

 

Κάτι παρόμοιο κάνει και με το Note 5.

Tοτε περιμενε την σειρα σου.:)

Αναλογα τα sereal πανε τα update.

Το δικο σου ειναι Ελληνικο εισαγωγή απο info?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Tοτε περιμενε την σειρα σου.:)

Αναλογα τα sereal πανε τα update.

Το δικο σου ειναι Ελληνικο εισαγωγή απο info?

 

Ναι, από το Mi Store.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ναι, από το Mi Store.

Τοτε στην αναμονη,η γυρνας μια Ινδια,κανεις το update και ξανα Ελλαδα.

Ολα εχουν να κανουν με την σειρα που δινονται τα update (οχι οτι εχουν καποια διαφορα απο χωρα σε χωρα σαν s/w),και τις αδειες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τοτε στην αναμονη,η γυρνας μια Ινδια,κανεις το update και ξανα Ελλαδα.

Ολα εχουν να κανουν με την σειρα που δινονται τα update (οχι οτι εχουν καποια διαφορα απο χωρα σε χωρα σαν s/w),και τις αδειες.

 

Άντε να δούμε. Ελπίζω να δώσουν το 10.3.4.0 και το επόμενο αυτού του μήνα μαζί.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...