Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://ibb.co/T1zdR4c Η κάμερα κολλάει συνέχεια με το που πατάω το εικονίδιο να ανοίξει. Σας έχει τύχει; Το κινητό το έχω 3μερες.

Αν έχεις ορίσει αποθήκευση των φωτογραφιών σε κάρτα microsd άλλαξε στην εσωτερική μνήμη

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ορίσει αποθήκευση των φωτογραφιών σε κάρτα microsd άλλαξε στην εσωτερική μνήμη

Αν ξεκολλήσει ποτέ για να μπω στις ρυθμίσεις...

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκολλήσει ποτέ για να μπω στις ρυθμίσεις...

 

Πήγαινε στις γενικές ρυθμίσεις του κινητού και επίλεξε το force stop.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

sot*

Μια χαρα εισαι μην αγχωνεσαι καθολου. Απο τη στιγμη που βγαζει 1.5 με 2 μερες χαλαει μπαταρια το standby drain. Αν το κρατησεις ολη την μερα στα χερια σου και δουλευει συνεχεια θα σου αντεξει μια μερα και θα εχει τα sot που βλεπεις απο τους αλλους.

Έβαλα και το battery widget reborn και το έχω ρυθμίσει να κλείνει τα πάντα το βράδυ αλλά και πάλι δεν βελτίωσε πολλά. Το μόνο που σκέφτηκα είναι να βάλω custom rom για βελτίωση αλλά έχω βολευτεί τα τελευταία χρόνια με το Miui και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια. Οπότε θα συνεχίσω έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω το GPS αλλά δε μ αφήνει να επιλέξω υψηλή ακρίβεια. Γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω το GPS αλλά δε μ αφήνει να επιλέξω υψηλή ακρίβεια. Γιατί?

Εχει δικαιο ο αλλος........αλλαξε συσκευη εσυ.....:lol:

Δεν υπαρχεις!!!!!:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικαιο ο αλλος........αλλαξε συσκευη εσυ.....:lol:

Δεν υπαρχεις!!!!!:p

Μου πέταγε ένα μυνημα να ενεργοποιήσω κάτι στο GPS και πάταγα όχι και τώρα δεν ανοιγει

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και το battery widget reborn και το έχω ρυθμίσει να κλείνει τα πάντα το βράδυ αλλά και πάλι δεν βελτίωσε πολλά. Το μόνο που σκέφτηκα είναι να βάλω custom rom για βελτίωση αλλά έχω βολευτεί τα τελευταία χρόνια με το Miui και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια. Οπότε θα συνεχίσω έτσι!

Mα δεν διαβασες τι σου ειπα? Εισαι μια χαρα. Αν θες μια μερα που θα εχεις ελευθερο χρονο αλλαξε του τα φωτα ολη τη μερα και μετα δες screen on time αναλογα με αυτα που βλεπεις απο τα παιδια. 1μιση με 2 μερες ειναι απολυτως φυσιολογικο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

 

Με sim εξωτερικού πάντως και βρισκόμενος στο εξωτερικό το 4g+ δουλεύει μια χαρά χωρίς κάποια αλλαγή... Για 5G δεν νομίζω να το υποστηρίζει ακόμα και αν σου δίνει το δίκτυο που έχεις....

Link to comment
Share on other sites

Η νέα stable που θα έρθει τον Ιούνιο,θα εχει τα κλασσικά updates της 10.3.4 που όλοι την εχετε βάλει χειροκίνητα ή θα εχει και τίποτα καινούριο;
Link to comment
Share on other sites

Η νέα stable που θα έρθει τον Ιούνιο,θα εχει τα κλασσικά updates της 10.3.4 που όλοι την εχετε βάλει χειροκίνητα ή θα εχει και τίποτα καινούριο;
Θα έχει πολλά καινούργια

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τη μπαταρία. Εγώ χθες από τις 11 το πρωί μέχρι τις 3 τη νύχτα, έβγαλα 8 ώρες οθόνη. Με μικτή χρήση WiFi και δεδομένων. Κυρίως δεδομένα . Πολύ καλά νομίζω

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τη μπαταρία. Εγώ χθες από τις 11 το πρωί μέχρι τις 3 τη νύχτα, έβγαλα 8 ώρες οθόνη. Με μικτή χρήση WiFi και δεδομένων. Κυρίως δεδομένα . Πολύ καλά νομίζω
Εγώ βγάζω 3-4 ώρες όλες και όλες στις 2 μέρες. Δεν έιναι και άσχημα, όλα ανοικτά (wifi/data) με bluetooth και ΜιFit πάντα ανοικτό.
Link to comment
Share on other sites

Mα δεν διαβασες τι σου ειπα? Εισαι μια χαρα. Αν θες μια μερα που θα εχεις ελευθερο χρονο αλλαξε του τα φωτα ολη τη μερα και μετα δες screen on time αναλογα με αυτα που βλεπεις απο τα παιδια. 1μιση με 2 μερες ειναι απολυτως φυσιολογικο.

Όχι δεν λέω για την μπαταρία, είχες δίκιο. Απλά είπα αν δοκιμάσατε καμιά συμφορά συγκεκριμένή custom που να είναι πολύ καλύτερη, γιατί λόγω χρόνου δεν μπορώ να πειραματιστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βγάζω 3-4 ώρες όλες και όλες στις 2 μέρες. Δεν έιναι και άσχημα, όλα ανοικτά (wifi/data) με bluetooth και ΜιFit πάντα ανοικτό.
Mifit κι εγώ μόνιμα ανοιχτό και το block this να τρέχει μόνιμα. Απλά εγώ ψάχνω να βρω επιλογή να κλείνει όλες τις εφαρμογές εκτός από μερικές που θέλω. Δεν μ ενδιαφέρουν οι ειδοποιήσεις στις υπόλοιπες. Αν ξέρει κάποιος μου λέει

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα με το πάνελ (έχω το fts_ts) είναι θέμα software ή hardware? Υπάρχει περίπτωση να στρώσει με μελλοντικό update?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα με το πάνελ (έχω το fts_ts) είναι θέμα software ή hardware? Υπάρχει περίπτωση να στρώσει με μελλοντικό update?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Ποιο ακριβως προβλημα φιλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν ανταποκρίνεται η οθόνη πάντα σωστά κατά το πάτημα. Σαν να μην έχει ευαισθησία

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Εκανες μια επαναφορα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα μεταχειρα ...φοβερο τηλεφωνο και φωτος αψογες! με gcam οπως λετε θα ειναι ακομα καλυτερες.....μπορυνε να βαλουμε dns server στο miui 10?οπως σε στοκ αντροιντ?

αξιζει να δοκιμασουμε custom rom? θα ειναι καλυρερα? και ποια αξιζει να δοκιμασω?

απο gcam λεω να βαλω αυτη MGC_6.2.030_RazerPhone2_V2 ειναι καλη?

Link to comment
Share on other sites

Εκανες μια επαναφορα?

 

Δεν έχω κάνει αλλά θεωρείς ότι θα βοηθήσει; Το ίδιο πρόβλημα απ' ότι διάβασα, εμφανίζεται και σε άλλα παιδιά με το ίδιο πανελ.

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα μεταχειρα ...φοβερο τηλεφωνο και φωτος αψογες! με gcam οπως λετε θα ειναι ακομα καλυτερες.....μπορυνε να βαλουμε dns server στο miui 10?οπως σε στοκ αντροιντ?

αξιζει να δοκιμασουμε custom rom? θα ειναι καλυρερα? και ποια αξιζει να δοκιμασω?

απο gcam λεω να βαλω αυτη MGC_6.2.030_RazerPhone2_V2 ειναι καλη?

 

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GoogleCamera_6.2.030_stable.apk

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει αλλά θεωρείς ότι θα βοηθήσει; Το ίδιο πρόβλημα απ' ότι διάβασα, εμφανίζεται και σε άλλα παιδιά με το ίδιο πανελ.

Η πρώτη κίνηση είναι αυτή.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...