Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλέ μου άνθρωπε που ήσουν χθες όλη μέρα που παιδευομουν να'σαι καλά αυτή ήταν η λύση αν και δεν είχε μέσα σε αυτό το path φάκελο του ξέρω από την εσωτερική μνήμη το όνομα του και έφτιαξα ένα και δουλεψεεεε επιτελους

Ωραία, αν είσαι εξοικοιωμενος με επεξεργασία αρχείων συστήματος σε rooted συσκευές, μπορείς να κάνεις την αλλαγή στο platform.xml ώστε να μην υπάρχει αυτός ο περιορισμός στις εφαρμογές σύμφωνα με το παρακάτω

http://zidroid.com/how-to-fix-extsdcard-mount-issue-on-kitkat-and-lollipop/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από justech έχει αγοράσει κανείς; Να το προτιμησω; Υπάρχει στο φόρουμ θέμα για σκρουτζομαγαζα;
Link to comment
Share on other sites

Τα βίντεο του YouTube δεν παίζουν στο παρασκήνιο; Ή τα βίντεο από ιστοσελίδες; Τι γίνεται με το multitasking;;;

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Τα βίντεο του YouTube δεν παίζουν στο παρασκήνιο; Ή τα βίντεο από ιστοσελίδες; Τι γίνεται με το multitasking;;;
Σε ποιο κινητό τα βίντεο του YouTube παίζουν στα παρασκήνιο;

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κινητό τα βίντεο του YouTube παίζουν στα παρασκήνιο;

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Νόμιζα ότι όσο προχωράει η τεχνολογία θα το έφτιαχναν κι αυτό. Το multitasking τότε που χρησιμεύει; Η αλήθεια είναι ότι χθες έβλεπα αγώνα μπάσκετ σε ιστοσελίδα το έκανα minimize και συνέχισε να παίζει σε μια μικρή οθόνη, χωρίς να κλείσει

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, αν είσαι εξοικοιωμενος με επεξεργασία αρχείων συστήματος σε rooted συσκευές, μπορείς να κάνεις την αλλαγή στο platform.xml ώστε να μην υπάρχει αυτός ο περιορισμός στις εφαρμογές σύμφωνα με το παρακάτω

http://zidroid.com/how-to-fix-extsdcard-mount-issue-on-kitkat-and-lollipop/

 

Το δοκιμασα αυτο που γραφει στο λινκ αλλα για καποιο λογο δεν κανει απο ro σε rw το φακελο system δειχνει και καλα οτι το κανει αλλα μετα αν βγω και ξανανοιξω το mount rw παραμενει το system ως ro δυστυχως ετσι ωστε δεν μπορω να σωσω αλλαγες στο profile.xml

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι όσο προχωράει η τεχνολογία θα το έφτιαχναν κι αυτό. Το multitasking τότε που χρησιμεύει; Η αλήθεια είναι ότι χθες έβλεπα αγώνα μπάσκετ σε ιστοσελίδα το έκανα minimize και συνέχισε να παίζει σε μια μικρή οθόνη, χωρίς να κλείσει

Xαχαχα δεν ειναι θεμα αντροιντ ή τεχνολογιας. Αν θες αυτο το feature πληρωσε να βαλεις youtube red. (η κανε ρουτ και περνα youtube vanced τζαμπα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε s9 plus κ s10 plus κ a5 2017 samsung κ σε κάνα 2xiaomi έβαλα το vanced κ δουλευει ρολόι δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να ρουταρει κάποιος για κάτι τέτοιο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε s9 plus κ s10 plus κ a5 2017 samsung κ σε κάνα 2xiaomi έβαλα το vanced κ δουλευει ρολόι δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να ρουταρει κάποιος για κάτι τέτοιο

Aααα ναι το vanced μπαινει και χωρις ροοτ σορρυ το ξεχασα!

Link to comment
Share on other sites

Aααα ναι το vanced μπαινει και χωρις ροοτ σορρυ το ξεχασα!
εμενα που δεν εχω ροοτ και ειμαι με eu dev γιατι δε μου κανει log in το micro g ?
Link to comment
Share on other sites

εμενα που δεν εχω ροοτ και ειμαι με eu dev γιατι δε μου κανει log in το micro g ?

Ποια έκδοση MicroG και YTV φοράς;

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που τελειωσα με περασμα TWRP και εκανα και root δεν ξερω τι να κανω να μεινω με stable να παω σε dev ή στην ελληνικη XTRV?

 

Εδώ είσαι.

 

Εκτός αν τα έκανες όλα αυτά για να βάλεις MiUI.

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση MicroG και YTV φοράς;
την τελευταια που βρίσκω στο site του YouTube vanced

Πριν κάνα μήνα που το είχα βάλει όταν είχα global δούλευε κανονικά. Τώρα εδώ και μια βδομάδα με EU dev δε το δέχεστε. Τώρα δε ξέρω τι παιζει

Link to comment
Share on other sites

dev update available...
Τώρα μόλις μου ήρθε ειδοποίηση.

Αλλαγές;;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η 9.5.17 ?

Έχω που την έχω από τη Παρασκευή που έχω eu δε κατάλαβα τι άλλαγες εχει

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας καποια εκδοση gcam που εχει επιλογη για 4κ βίντεο με 60fps?

 

Δε νομίζω να βρεις gcam mod που να αξίζει για το βίντεο της. Για την ώρα βίντεο μόνο με τη μαμά κάμερα...

Link to comment
Share on other sites

Ιούνιο.

 

Pocophone F1

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...