Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχει βρει κανείς λύση για το auto location του stock weather με region Greece???

 

Με region ευρωπης μην περιμένεις λύση.

 

Μια χαρά ακολουθεί με ΗΠΑ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία αν είσαι stable ή beta;

Εγώ που είμαι σε beta κι έβαλα δοκιμαστικά ΗΠΑ, όσο κι αν πατούσα ανανέωση δεν ακολουθούσε.

Τι να πω;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Με region ευρωπης μην περιμένεις λύση.

 

Μια χαρά ακολουθεί με ΗΠΑ.

και εμενα με ΗΠΑ ολα μια χαρα ακολουθει.

Link to comment
Share on other sites

έχει βρει κανείς λύση για το auto location του stock weather με region Greece???

 

Έχω βάλει Ινδία region και είναι κομπλέ με ακολουθεί κανονικά

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει Ινδία region και είναι κομπλέ με ακολουθεί κανονικά

 

Η Ινδία σε φορτώνει και bloatware για αυτό προτείνω ΗΠΑ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Η Ινδία σε φορτώνει και bloatware για αυτό προτείνω ΗΠΑ.
οκ θα το αλλάξω τώρα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ξαναγύρισα σε ΗΠΑ κι επιβεβαιώνω ότι ακολουθεί. Για εντός Αττικής μιλάω γιατι στο χωριό δεν έβρισκε τίποτα.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν κάνει ανανέωση ανά τακτά χρονικά διαστήματα ή δουλεύει μόνο χειροκίνητα;

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

με USA λειτουργεί αλλά σου απενεργοποιεί το face unlock....

 

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και μην χρησιμοποιείτε αυτή την ανασφαλή σαχλαμάρα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

με USA λειτουργεί αλλά σου απενεργοποιεί το face unlock....

Έτσι είδα δυστυχώς και ξανά έβαλα Ινδία

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρετε αν κάνει ανανέωση ανά τακτά χρονικά διαστήματα ή δουλεύει μόνο χειροκίνητα;

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Κάνει ανά τακτά μόνο του

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και μην χρησιμοποιείτε αυτή την ανασφαλή σαχλαμάρα.

 

έχεις δίκιο αλλά είναι πολύ πρακτικό και γρήγορο...σε συνδυασμό με το "hey google" κάνεις τα πάντα στο αυτοκίνητο χωρίς να το ακουμπάς...αρκεί να σε "κοιτάει" από τη βάση....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και μην χρησιμοποιείτε αυτή την ανασφαλή σαχλαμάρα.

Για το face unlock το λες ή υπάρχει και κάτι άλλο που θα πρέπει να προσέξουμε;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ σήμερα αποσυνδέσεις από το WiFi του σπίτιου μου εκεί που έχω κανονικά WiFi ξαφνικά χάνετε τελείως το σήμα σα να μη βλέπει καν το router για λίγο και μετά ξαναμπαινει

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ενώ στη γειτονιά έχουμε 300 δίκτυα το κιν βλέπει μόνο 4-5

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ σήμερα αποσυνδέσεις από το WiFi του σπίτιου μου εκεί που έχω κανονικά WiFi ξαφνικά χάνετε τελείως το σήμα σα να μη βλέπει καν το router για λίγο και μετά ξαναμπαινει

 

Αυτο το κανει και σε μενα μόνο αν χαθεί τελείως το gsm σήμα. Μενω σε περιοχή με πολύ κακο σήμα. Η λυση που βρηκα ειναι να το βαζω σε 2g οταν ειμαι σπίτι και ετσι δεν αποσυνδέεται ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το κανει και σε μενα μόνο αν χαθεί τελείως το gsm σήμα. Μενω σε περιοχή με πολύ κακο σήμα. Η λυση που βρηκα ειναι να το βαζω σε 2g οταν ειμαι σπίτι και ετσι δεν αποσυνδέεται ποτέ.
εμενα σημερα ξεκινησε να μου το κανει αλλα δε ξερω αν ειναι θεμα ρουτερ η κινητου

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορούμε να κάνουμε reset στις ρυθμίσεις του WiFi του κινητού η πρέπει hard reset?

Link to comment
Share on other sites

εμενα σημερα ξεκινησε να μου το κανει αλλα δε ξερω αν ειναι θεμα ρουτερ η κινητου

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορούμε να κάνουμε reset στις ρυθμίσεις του WiFi του κινητού η πρέπει hard reset?

Δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και μην χρησιμοποιείτε αυτή την ανασφαλή σαχλαμάρα.

 

Από που ως που λες τέτοιες βλακειες με σιγουριά κιόλας? Το face unlock του Ποκο συγκεκριμένα που είναι με infared sensor και όχι όπως τα περισσότερα με τη κάμερα είναι εξαιρετικό και δουλεύει αμέσως ακόμα και στο σκοτάδι. Είναι must στο κινητό μας και πολύ πιο ασφαλες σε σχέση με άλλα που ανοίγουν και απλά με φωτογραφίες(σαμσουνγκ, one plus). Εν τέλει αν έχεις τα μυστικά του κράτους και φοβάσαι μη σε πιάσουν οκ, στο 99% των χρηστών όμως το face unlock είναι καταπληκτικό μη διαβάζετε τέτοιες βλακειες και δν το ενεργοποιείτε.

Link to comment
Share on other sites

Από που ως που λες τέτοιες βλακειες με σιγουριά κιόλας? Το face unlock του Ποκο συγκεκριμένα που είναι με infared sensor και όχι όπως τα περισσότερα με τη κάμερα είναι εξαιρετικό και δουλεύει αμέσως ακόμα και στο σκοτάδι. Είναι must στο κινητό μας και πολύ πιο ασφαλες σε σχέση με άλλα που ανοίγουν και απλά με φωτογραφίες(σαμσουνγκ, one plus). Εν τέλει αν έχεις τα μυστικά του κράτους και φοβάσαι μη σε πιάσουν οκ, στο 99% των χρηστών όμως το face unlock είναι καταπληκτικό μη διαβάζετε τέτοιες βλακειες και δν το ενεργοποιείτε.

 

Φιλε εαν θες πραγματικη ασφαλεια ΜΟΝΟ με το δαχτυλικο αποτυπωμα,και αυτο οχι 100%.

Ναι τι να την κανεις την ασφαλεια οταν εχει αποθηκευμενα ολα σου τα ειναι σε ενα κινητο......

Οσο για το συγκριτικό με αλλες μαρκες αστο καλυτερα......ειπαμε καλο το ποκο αλλα εχει και ορια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Από που ως που λες τέτοιες βλακειες με σιγουριά κιόλας? Το face unlock του Ποκο συγκεκριμένα που είναι με infared sensor και όχι όπως τα περισσότερα με τη κάμερα είναι εξαιρετικό και δουλεύει αμέσως ακόμα και στο σκοτάδι. Είναι must στο κινητό μας και πολύ πιο ασφαλες σε σχέση με άλλα που ανοίγουν και απλά με φωτογραφίες(σαμσουνγκ, one plus). Εν τέλει αν έχεις τα μυστικά του κράτους και φοβάσαι μη σε πιάσουν οκ, στο 99% των χρηστών όμως το face unlock είναι καταπληκτικό μη διαβάζετε τέτοιες βλακειες και δν το ενεργοποιείτε.

 

I rest my case.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εαν θες πραγματικη ασφαλεια ΜΟΝΟ με το δαχτυλικο αποτυπωμα,και αυτο οχι 100%.

Ναι τι να την κανεις την ασφαλεια οταν εχει αποθηκευμενα ολα σου τα ειναι σε ενα κινητο......

Οσο για το συγκριτικό με αλλες μαρκες αστο καλυτερα......ειπαμε καλο το ποκο αλλα εχει και ορια.

Με αυτή τη λογική αν θες πραγματικη ασφαλεια μη χρησιμοποιείς public wifis, μη συνδέεις τα πάντα σε μια συσκευή που είναι πάντα στο ίντερνετ και μείνε offline γενικότερα. Όλα σπάνε. Οπότε και εσύ και το άλλο παιδί αφήστε τις εξυπνάδες.

Οσο για το συγκριτικό δες ότι το face unlock των συσκευων που ανέφερα σπάει απλά με φωτογραφίες ενώ αντιθέτως του Ποκο όχι. Δν είπα κάτι περίεργο ούτε κάτι που δν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική αν θες πραγματικη ασφαλεια μη χρησιμοποιείς public wifis, μη συνδέεις τα πάντα σε μια συσκευή που είναι πάντα στο ίντερνετ και μείνε offline γενικότερα. Όλα σπάνε. Οπότε και εσύ και το άλλο παιδί αφήστε τις εξυπνάδες.

Οσο για το συγκριτικό δες ότι το face unlock των συσκευων που ανέφερα σπάει απλά με φωτογραφίες ενώ αντιθέτως του Ποκο όχι. Δν είπα κάτι περίεργο ούτε κάτι που δν ισχύει.

 

Εγω να δω συγκριτικά.....που κάνω κάθε μέρα συγκριτικά λόγο επαγγέλματος......:blink:

Οτι γραψεις.......εγω παντως καμια συσκευη μου και δεν γραφω μονο για το ποκο,αλλα και συσκευες που εχω για δοκιμες και ειναι 3-4πλασιας τιμης απο το ποκο< δεν την αφηνω ποτε με f u.

Και αλλη φορα να γραφεις καλυτερα......τα περι εξυπνάδων φίλε....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...