Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω τπ 64αρι και εχω εναν που με ψηνει να ανταλλαξομε με mi 8

αξιζει ?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ωραιο το armored;;;

Το σκεφτομαι κι εγω.

Οι θηκες μπαινουν κανονικα;;;

 

Οι θήκες κουμπώνουν ωραιοτατα. Δεν ξέρω αν κάνω λάθος, αλλά δεν χρησιμοποιώ θηκη. Εμπιστεύομαι την αντοχή του ανθρακονημα τος

Link to comment
Share on other sites

εχω τπ 64αρι και εχω εναν που με ψηνει να ανταλλαξομε με mi 8

αξιζει ?

εγώ έκανα αυτήν την τραμπα χτες. Με το 128 mi 8 ..Νομίζω ειδικά για την κάμερα κ την amoled αξίζει
Link to comment
Share on other sites

Πάτα πάνω στν εικόνα 10, δέκα φορές συνεχομενα να σου ανοίξει η επιλογή. Κάντε λίγο υπομονή, στο επίσημο λένε ότι από χθες αργά βράδυ ξεκίνησε να διανέμεται η stable σιγά σιγά.

 

Και εγώ έτσι διάβασα..Ελπίζω σήμερα-αύριο να την έχουμε

Link to comment
Share on other sites

εχω τπ 64αρι και εχω εναν που με ψηνει να ανταλλαξομε με mi 8

αξιζει ?

NAI !!! με τα χιλια!! !!! :D

 

Και έχει και καταπληκτικό θέμα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=467878 !!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα θέμα γενικά με το κινητό.Καποιες φορές που ανοίγω το wifi του κινητού για να συνδεθώ,δεν συνδέεται στο internet,πρεπει να κλεισω το wifi και να το ξανα ενεργοποιήσω ή να πατήσω παρατεταμένα στο εικονίδιο και οταν με πηγαίνει στα διαθέσιμα δίκτυα τότε μονο συνδέεται. Αυτό μου το κάνει σε οποιοδήποτε δικτυο wifi ειναι διαθέσιμο. Δηλαδή 3/5 φορές πρέπει να ανοιγωκλείσω το wifi για να συνδεθεί. Ειμαι με stable 10.2.3
Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα αυτήν την τραμπα χτες. Με το 128 mi 8 ..Νομίζω ειδικά για την κάμερα κ την amoled αξίζει

 

Δεν θυσιάζω για καμία amoled την αυτονομία του ποκο. Κάμερα με gcam μια χαρά άψογη είναι. Μην τρελαθουμε κιόλας. :)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυσιάζω για καμία amoled την αυτονομία του ποκο. Κάμερα με gcam μια χαρά άψογη είναι. Μην τρελαθουμε κιόλας. :)
γούστα είν' αυτά φίλος . Εγώ να πω την αμαρτία μου το ψιλοβαρεθηκα και γι'αυτό πήγα στο mi 8 .Και ναι έχει διαφορά αρκετή η κάμερα
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα γούστα είναι. Αλλά εγώ το μι8 το θεωρώ σχεδιαστικά εξίσου βαρετό με το ποκο. Να μου λεγες για κάνα mi mix να πω οκ. (Κάτοχος ενός προσωπικά).

 

Για την κάμερα τι να πω. Εγώ ήμουν και είμαι ικανοποιημένος σε αυτό τον τομέα. Εάν είναι παραπάνω το μι8 χαλάλι του. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα γούστα είναι. Αλλά εγώ το μι8 το θεωρώ σχεδιαστικά εξίσου βαρετό με το ποκο. Να μου λεγες για κάνα mi mix να πω οκ. (Κάτοχος ενός προσωπικά).

 

Για την κάμερα τι να πω. Εγώ ήμουν και είμαι ικανοποιημένος σε αυτό τον τομέα. Εάν είναι παραπάνω το μι8 χαλάλι του. :lol:

 

Εντάξει έχουν διαφορες εμφανισιακά κ στην πλάτη κ στην οθόνη κ γενικά είναι αρκετά πιο premium σε σχέση με το poco. Απλά τo poco έχει σούπερ αυτονομία και η πλάτη κ να σπάσει δεν σε νοιάζει . Είναι ο ορισμός του vfm

Link to comment
Share on other sites

γούστα είν' αυτά φίλος . Εγώ να πω την αμαρτία μου το ψιλοβαρεθηκα και γι'αυτό πήγα στο mi 8 .Και ναι έχει διαφορά αρκετή η κάμερα
ποιο εχει καλυτερη καμερα ?απο μπαταρια ομως το ποκο ειναι ποιο πανω σωστα ?
Link to comment
Share on other sites

Αναμονή....

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Κανονικά σήμερα δε θα τη βγάζανε?

Link to comment
Share on other sites

μου εμφανισε κιτρινη κυλιδα στα δεξια της οθονης και το στελνω στο service εψαξα και βρηκα οτι και αλλοι εχουν παρομιο προβλημα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση καιρού γιατί δεν μου κάνει update την περιοχή που είμαι αυτή την στιγμή αλλά έχει παραμείνει στην περιοχή που έχω βάλει εγώ,έχω δώσει φυσικά όλα τα δικαιώματα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Ο EU την έβγαλε πάντως την φοράω ήδη την 94.11 πολύ πιο σπιρτοζικη μου φαίνεται και η μπαταρία λίγο καλύτερη.
Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση καιρού γιατί δεν μου κάνει update την περιοχή που είμαι αυτή την στιγμή αλλά έχει παραμείνει στην περιοχή που έχω βάλει εγώ,έχω δώσει φυσικά όλα τα δικαιώματα

 

Βάλε ΗΠΑ στις ρυθμίσεις. Ευρώπη δεν αφήνει.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε ΗΠΑ στις ρυθμίσεις. Ευρώπη δεν αφήνει.
Και σε αυτό θέλει έτσι

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα....?

 

Αν βάλεις ΗΠΑ σε ακολουθεί ο καιρός. Έτσι το έχω. Λέω ΗΠΑ για να μην βάλεις Ινδία και σε φορτώσει με τσάμπα bloatware.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ο EU την έβγαλε πάντως την φοράω ήδη την 94.11 πολύ πιο σπιρτοζικη μου φαίνεται και η μπαταρία λίγο καλύτερη.
ξέρουμε τι αλλαγές έχει?
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα....?

 

Αν βάλεις ΗΠΑ σε ακολουθεί ο καιρός. Έτσι το έχω. Λέω ΗΠΑ για να μην βάλεις Ινδία και σε φορτώσει με τσάμπα bloatware.

ναι το έκανα όπως είπες και όλα κομπλέ σε ακολουθεί ο καιρός εκεί που είσαι,άσχημο να μην δουλεύει πάντως σε Ευρώπη έτσι

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυσιάζω για καμία amoled την αυτονομία του ποκο. Κάμερα με gcam μια χαρά άψογη είναι. Μην τρελαθουμε κιόλας. :)
+1000

Αν εξαιρέσεις την εξωτερική εμφάνιση, δε νομίζω ότι έχει πολλά να ζηλέψει το poco.

Δύο mi 8 πέρασαν από τα χέρια μου και τελικά τα έδωσα.

Σε ότι αφορά την κάμερα, δεν είδα κάτι το φοβερό κάνοντας τη μεταβαση απο poco σε mi 8. Το ίδιο καλές μου φάνηκαν και οι δύο.

Η amoled καλή δε λέω, αλλά δεν είναι ο λόγος που θα σε κάνει να πας στο mi 8.

Βέβαια όπως ειπώθηκε και νωρίτερα, γούστα είναι αυτά.

Την αυτονομία πάντως του poco, θα πρέπει να υπάρχει ουσιαστικός λόγος για να τη θυσιάσω. Για μια amoled και μια, ας πούμε, πιο premium εμφάνιση, δε θα το έκανα.

Ή για να είμαι πιο ακριβής, το έκανα αλλά ξαναγύρισα στο poco.

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Στη stable έχει πχ με το face unlock οταν το κοιτάς να μη ξεκλειδώνει τέλειως το κιν αλλά να μένει στη lockscreen. Στη dev τα έχει αυτά?
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα έρχονται στην Dev αυτά τα χαρακτηριστικά και μετά στην stable. Εσύ Dev δεν έχεις τώρα? Δοκίμασε..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...