Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που είχα βάλει beta, βλέπω ότι ο Poco launcher είναι στην έκδοση 2.6.3.7, τι έγινε πέρασε από μόνος του από πάνω ο stable;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ βλέπω στο playstore την 2.6.3.7. Αυτή είναι stable η beta? Γιατί σήμερα μου έκανε ενημέρωση. Άρα μάλλον δεν πέρασε ο stable από μόνος του πάνω αυτομολωντας αλλά μάλλον τον βάλανε αυτοί που τον έφτιαξαν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα βάλει beta, βλέπω ότι ο Poco launcher είναι στην έκδοση 2.6.3.7, τι έγινε πέρασε από μόνος του από πάνω ο stable;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι και μένα μου ήρθε update στο play store μόλις έκανα εδώ μέσα την ερώτηση.:lol: wtf :p

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στο poco δεν υπάρχει china beta. υπάρχει μία και είναι global beta, η οποία κυκλοφόρησε χθες στους close beta testers. Σήμερα δεν κυκλοφόρησε γιατί υπάρχουν θέματα. Παρόλο αυτά ο ευρωπαίος την βρήκε και την τροποποίησε και την έδωσε. Χωρίς να σημαίνει ότι έχει φτιάξει τα προβλήματα που βρήκε η xiaomi. Η ενημέρωση που έχουμε είναι ότι υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή των θεμάτων. Τα λέμε "ίσως" την Δευτέρα
Πάντως εγώ που φόρεσα την 9.1.10 δεν παρατηρώ κάτι με τα θέματα.
Link to comment
Share on other sites

MIUI 10 9.1.10 Android Pie 9.0

 

Changelog

 

Sound

 

✓Casting volume field in Volume UI displays abnormally while casting (all devices)

 

Camera

 

✓Pictures taken by the shortcut keys to enter the camera will not be saved (MIX 3)

 

Fixes

 

✓New*App*Options in Recommended Section(App*Vault)

 

✓New Camera Back Animation

 

✓Disappearing calendar events issue fixed

 

✓EU Optimized Network type LTE/UMTS auto (PRL)

 

✓Updated MIUI scanner app version

 

✓Hide Notch added for Android 9.0 devices

 

 

Note

 

-✓This is the usual Friday global weekly build.

 

✓As server side changes are not done to flash it with updater, you can only flash it with TWRP/OFRP.

 

✓To update through updater, you can download the build and flash on Sunday when MI does server side changes

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by YpNoS
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το double tap to sleep στο νέο launcher αλλά τις ειδοποιήσεις πάνω στα εικονίδια των εφαρμογών πως τις βγάζει. Έρχεται μήνυμα ή email και αν δεν κατεβάσω το σεντόνι δεν βλέπω τι έχει έρθει.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Για το update 2.6.3.7 του Poco Launcher.

 

Βλέπω στα στοιχεία του στο play store να αναφέρεις ότι μπορούμε να αλλάξουμε τον τρόπο ειδοποιήσεων.

 

Όσοι έχετε κάνει το update, αυτή η αλλαγή είναι για τους αριθμούς στα εικονίδια; Και μπορούμε να τα έχουμε όπως και πριν το τελευταίο update;

 

Δεν έχω αναβαθμίσει ακόμα... :O

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σημανσεις ειδοποιήσεων.... 2 επιλογές...

Κύκλος ή αριθμός...

 

Για το update 2.6.3.7 του Poco Launcher.

 

Βλέπω στα στοιχεία του στο play store να αναφέρεις ότι μπορούμε να αλλάξουμε τον τρόπο ειδοποιήσεων.

 

Όσοι έχετε κάνει το update, αυτή η αλλαγή είναι για τους αριθμούς στα εικονίδια; Και μπορούμε να τα έχουμε όπως και πριν το τελευταίο update;

 

Δεν έχω αναβαθμίσει ακόμα... :O

Link to comment
Share on other sites

Σημανσεις ειδοποιήσεων.... 2 επιλογές...

 

Κύκλος ή αριθμός...

 

 

 

Αυτό κάνω αλλά δεν βγάζει κάτι. Σε ποιες εφαρμογές δουλεύει ;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνω αλλά δεν βγάζει κάτι. Σε ποιες εφαρμογές δουλεύει ;
Σε όλες φίλε. Γι ψαξτο καλύτερα.

Gmail, yahoo, viber, fb, messenger.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά έχω 2μερες στην beta πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι τρώει ποίο γρήγορα την μπαταρία εσείς τη λέτε?
Καλημέρα! Δούλεψε την καμιά βδομάδα και θα στρώσει η μπαταρία!!

 

The power of the Mi 8 be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά έχω 2μερες στην beta πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι τρώει ποίο γρήγορα την μπαταρία εσείς τη λέτε?

 

Όχι. Καμία διαφορά σε εμένα προσωπικά.

 

Η χθεσινή αναβάθμιση θα βγει ποτέ; Ένα hide notch περιμένω και μας έχει γκαστρώσει.

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά έχω 2μερες στην beta πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι τρώει ποίο γρήγορα την μπαταρία εσείς τη λέτε?

Μια από τα ίδια σε εμένα. Το ίδιο απίστευτη.

 

 

Η χθεσινή αναβάθμιση θα βγει ποτέ; Ένα hide notch περιμένω και μας έχει γκαστρώσει.

Αγάλι αγάλι......

Να έχουμε και κάτι να περιμένουμε.

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά έχω 2μερες στην beta πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι τρώει ποίο γρήγορα την μπαταρία εσείς τη λέτε?

 

Oχι μονο δεν τρωει ποιο γρηγορα την μπαταρια,αλλα ειναι και ακομα καλυτερη απο την stable

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι το αξιοσημείωτα περίεργο στην μπαταρία.

Το hide notch πάντως επέτρεψε στην 9.1.10. Μόνο εμένα μου αρέσει? Δεν με χαλάει να σας πω την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Oχι μονο δεν τρωει ποιο γρηγορα την μπαταρια,αλλα ειναι και ακομα καλυτερη απο την stable
Θα συμφωνήσω μαζί σου αν και είχα μια μέρα μόνο την συσκευή με stable στη beta είναι καλύτερα τα πράγματα, όχι ότι παίζει ρόλο μιας και η συσκευή έχει τρομερή αυτονομία

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι το αξιοσημείωτα περίεργο στην μπαταρία.

Το hide notch πάντως επέτρεψε στην 9.1.10. Μόνο εμένα μου αρέσει? Δεν με χαλάει να σας πω την αλήθεια.

 

Το ξέρουμε ότι επέστρεψε. Το update δεν ήρθε τη Παρασκευή όμως. Αυτό λέω. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σου τα εξήγησαν πιο πάνω αλλά εσύ τα αγνοείς. Κουρασαμε με τις εγγυήσεις.

 

Το ποιός αγνοεί άσε να το κρίνουν οι άλλοι που διαβάζουν... Στο είπα στο έγραψα αλλά μάλλον δεν θες να καταλάβεις ....Είχα αγοράσει LG G4 από Kaizer και η LG με κάλυψε κανονικά..και τώρα να αγοράσεις από Kaizer δίνει 2 χρόνια κανονικά στα LG ...Στα xiaomi όμως 1 χρόνο γιατί δεν τους καλύπτει η info..

Αν κουράζεσαι μην ανοίγεις θέμα και μην απαντάς...

Link to comment
Share on other sites

Το ποιός αγνοεί άσε να το κρίνουν οι άλλοι που διαβάζουν... Στο είπα στο έγραψα αλλά μάλλον δεν θες να καταλάβεις ....Είχα αγοράσει LG G4 από Kaizer και η LG με κάλυψε κανονικά..και τώρα να αγοράσεις από Kaizer δίνει 2 χρόνια κανονικά στα LG ...Στα xiaomi όμως 1 χρόνο γιατί δεν τους καλύπτει η info..

Αν κουράζεσαι μην ανοίγεις θέμα και μην απαντάς...

H InfoQ ΔΕΝ είναι XIAOMI HELLAS!! αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις! Διάβασε το ποστ #3146 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7755315#post7755315 και το ποστ #3184 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7756332#post7756332 Η InfoQ ΔΕΝ είναι επίσημη αντιπροσωπία της Xiaomi, είναι απλά ένας μεγαλο-εισαγωγέας όπως είναι και το kaizer και κάθε άλλο Σκρουτζομάγαζο. ΔΕΝ έχει καμιά υποχρέωση να καλύψει κανένα Xiaomi που φέρνει οποιοσδήποτε στην Ελλάδα. Δεν είναι θέμα της InfoQ που δεν καλύπτει όλα τα xiaomi στην χώρα μας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μια ερώτηση επειδή δε ξέρω καθόλου και είχα διαβάσει ότι από εδώ και πέρα δε θα ξεκλειδώνει ο bootloander. Τι ισχύει?επειδή σκέφτομαι να το πάρω..βασικά ανταλλαγή με το s9 plus που εχω.αλλα αν δεν γίνεται να ξεκλειδώσω bl και να περνάω ρομ δεν με ενδιαφέρει. Εχω διαβάσει κ εδώ στο forum ότι έχει καλή μπαταρία κάμερα γρήγορο εντάξει όλα αυτά.αξιζει τι λέτε?Είναι κανείς που να ήρθε σε poco από samsumg?Ευχαριστώ προκαταβολικά για όλες τις απαντήσεις

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by antriou23
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...