Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο οτι διαβασα σε διαφορα φόρουμ ναι απο Αγγλια, τους εχω στείλει και μνμ για σίγουρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις καμία πρόταση?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μου στειλαν, οτι στελνουν απο Hong Kong αλλα με τέτοιο τρόπο που αυτα που πληρωνει ο πελατης ειναι το ποσο που αναγράφεται στο site και τιποτα παραπανω, τα υπολοιπα τα αναλαμβάνουν αυτοι3edbf5144f7db3bc816d6a61e62cbf90.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Φεύγει σαν ζεστό κουλούρι", τάδε έφη μαγαζάτορας από σκρουτζομάγαζο σε φίλο που το παράγγειλε...

 

Και που να φτιάξουν και τα χαζοbugs που έχουν...

Link to comment
Share on other sites

"Φεύγει σαν ζεστό κουλούρι", τάδε έφη μαγαζάτορας από σκρουτζομάγαζο σε φίλο που το παράγγειλε...

Και που να φτιάξουν και τα χαζοbugs που έχουν...

 

Ποιο σκρουτζ; εδω το banggood preorder εχει ακομη.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ναι τέλειο, ακόμα κ σε τιμή Σκρουτζ είναι ένα κινητό vfm . Κ στην εποχή που ζούμε είναι ο πιο σημαντικός παράγοντας στην αγορά
Link to comment
Share on other sites

285!! Πολύ καλή τιμή! Μόνο σε τίποτα προσφορες/κουπονια παίρνεις από κίνα σε τέτοια τιμή.

 

Με'γειες!

 

Για τις νυχτερινές φωτογραφίες, η gcam μπορεί να βοηθήσει και ίσως εκεί είναι που κάνει την διαφορά το MiA2, στο software. Έχει camera2 API το poco και κάτι μπορεί να γίνει μόλις το πιάσουν στα χέρια τους devs.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη τα ειχα κ τα δυο ,με τπτ δεν έχει το a2 καλύτερη κάμερα . Οποίο συγκριτικό κ να δεις είναι μπροστά το poco .Στο δε video είναι χαοτική η διαφορά τους
Link to comment
Share on other sites

Aπο τους λίγους που δεν σε παραμυθιαζουν.Οτι λέει ισχύει.

Για αυτό και το έβαλα.

Στη λίστα με σπονσοραρισμα είναι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παρ' όλη την γκρίνια μου για το ότι η κάμερα του Mi A2 είναι καλύτερη, το πήρα χθες από σκρουτζομάγαζο στα 285 ευρώ με τιμολόγιο. Είναι καταπληκτικά γρήγορο, καταπληκτικά πλαστικό αλλά πολύ ποιοτικό και το PocoMIUI είναι λιγότερο MIUI από τα υπόλοιπα Χiaomi πράγμα που απαλύνει τον πόνο μου από την απώλεια του pure Android του Mi A2. Tην ημέρα η κάμερα είναι εξαιρετική, το βράδυ του Mi A2 είναι καλύτερη. Ο μπροστινός φακός είναι ευρυγώνιος που βοηθάει πολύ. Έβαλα κατ' ευθείαν την 8.9.20 Developers' MIUI 10 και ρολάρει όπως οι πρωταθλητές της παγοδρομίας. Βέβαια, ως ερασιτεχνικό Xiaomi, ΔΕΝ λειτουργεί το Carrier Aggregation στο 4G οπότε 4G+ δεν θα δείτε κι ας υπάρχει η επιλογή στο μενού. Τα στερεοφωνικά ηχεία είναι μια ευχάριστη έκπληξη όταν βλέπουμε βίντεο.

 

AΠΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΆΖΕΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΕ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΦΠΑ (ΜΕΙΟΝ 24%) ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ. Όλοι έχουμε κάποιον φίλο/γνωστό να το πάρει με τιμολόγιο στο όνομα του...από τον φίλο υδραυλικό, αυτόν που έχει καφετέρια, τον μανάβη, τον περιπτερά της γειτονιάς...κλπ. Εσείς γλιτώνετε 24% κι αυτός το δικαιολογεί ως έξοδο και γλιτώνει φόρο. OPEN YOUR EYES!!!

 

Όσον αφορά το τιμολόγιο,έχω την εντύπωση οτι το φπα σε περίπτωση απαλλαγής,το καταβάλει ο αγοραστής-εταιρεία κατά την εκκαθάριση της δηλωσης του,χωρίς να μεσολαβεί το εκάστοτε κατάστημα(ως μέτρο κατά της φοροδιαφυγής).Ας μας πει κάποιος ο οποίος γνωρίζει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη τα ειχα κ τα δυο ,με τπτ δεν έχει το a2 καλύτερη κάμερα . Οποίο συγκριτικό κ να δεις είναι μπροστά το poco .Στο δε video είναι χαοτική η διαφορά τους

Εχει καλυτερη καμερα το α2,ειδικα σε βραδυνες θα δεις διαφορα.Μεγαλη μαλιστα.

Το επεστρεψα το f1 και δεν μπορω να βαλω δειγματα.

Βεβαια σαν συσκευη ειναι μπροστα το 1.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από woostore.gr ? Το έχει σε καλή τιμή και το σκέφτομαι.

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παίζει καλή προσφορά και από εδώ

Global Version Xiaomi POCOPHONE F1 6GB 64GB POCO F1 Snapdragon 845 4000mAh Dual Camera 6.18" Full Screen Smartphone

https://s.click.aliexpress.com/e/cPYHsazK

Μπα..πόρτο από Ελλάδα να γλυτώσεις και το τελωνείο φίλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αρκετά από εκεί και δεν υπάρχει τελωνείο, το λέει αλλωστε + δώρο το mi band 3!!! Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...