Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το Note 8 τα 550€ συνολικά δεν τα λες και άσχημη τιμή.

Μην μπλέκεσαι. μιλάμε για 450€ γιατί τα 100€ τα έχεις έκπτωση ούτως ή άλλως λέμε.

450€ εγώ πάντως δεν βρίσκω νοτε σε αγγελια

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τρελή απάτη η επιστροφή συσκευής τελικά. Τα 100€ τα δινουν ούτως ή άλλως χωρίς συσκευή και έβαλαν τον κόσμο και γύρισε τα κινητα του για ένα κομμάτι ψωμί για να επωφεληθεί και καλά τα 100€.

Κλασική πολιτική καταστημάτων. Κανέναν σεβασμό. Μεγάλη μπιζνα. Τουλάχιστον όσοι δεν την πάτησαν ακόμα ας πάνε να πάρουν την έκπτωση χωρίς να σκοτώσουν το κινητό τους

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Εδώ παιδιά πήγαν κάτι συσκευές 3 ετιας και πήραν 100 ευρώ από το πουθενά . Επίσης εμένα το mate 10 το έπαιρναν όσο θα το πούλαγα στο insomnia. Το 100 που δίνουν είναι η μαγκιά . Αν απλά έπαιρναν το κινητό χωρίς το επιπλέον 100 τότε ναι θα συμφωνούσα.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μην μπλέκεσαι. μιλάμε για 450€ γιατί τα 100€ τα έχεις έκπτωση ούτως ή άλλως λέμε.

450€ εγώ πάντως δεν βρίσκω νοτε σε αγγελια

Εγώ έχω βάλει το δικό μου 550€ και δεν έχει ενδιαφερθεί κανείς, οπότε το trade in θα με βολέψει. Σίγουρα υπάρχει κέρδος γι' αυτούς δεν το κάνουν έτσι αλλά δεν το θεωρώ και τελείως εκμετάλλευση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Εδώ παιδιά πήγαν κάτι συσκευές 3 ετιας και πήραν 100 ευρώ από το πουθενά . Επίσης εμένα το mate 10 το έπαιρναν όσο θα το πούλαγα στο insomnia. Το 100 που δίνουν είναι η μαγκιά . Αν απλά έπαιρναν το κινητό χωρίς το επιπλέον 100 τότε ναι θα συμφωνούσα.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

 

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι γράφω. χωρίς να γυρίσεις καμία απολύτως συσκευή παίρνεις σήμερα έκπτωση 100€

Βρέθηκε δυστυχώς άνθρωπος που έδωσε το Note 5 για 86€ και άλλος Samsung S3: 16€

Το τυράκι ήταν ότι πήραν 186€ και 116€ αλλά τα 100€ τα πληρώνει η Samsung ούτως ή άλλως.. Πραγματικά πόνεσε η καρδιά μου. Δεν το έδινε στο γιο του να το σπάσει η σε κανέναν μπάρμπα του να χαρεί κιόλας ότι πήρε σύγχρονο κινητό

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ έχω βάλει το δικό μου 550€ και δεν έχει ενδιαφερθεί κανείς, οπότε το trade in θα με βολέψει. Σίγουρα υπάρχει κέρδος γι' αυτούς δεν το κάνουν έτσι αλλά δεν το θεωρώ και τελείως εκμετάλλευση.

 

Για να καταλάβεις πόσο χαμηλή είναι η τιμη βάλε το νοτε 8 που έχεις 450€ και αν δεν βρεις τουλάχιστον δέκα αγοραστές επιτοπου εγώ θα διαγράψω τον λογαριασμό μου.

 

Τα άλλα είναι για να λέμε

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

https://www.public.gr/cat/tilefonia/kinita-smartphones/note-9-trade-in/

Πάντως δεν βλέπω να ισχύει το 450 για το note 8 + 100 ευρώ. ....

Εκτός και αν από κοντά σου λένε άλλη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο πλαισιο χωρις κανενα trade in δεν εδωσα καμια συακευη κ πηρα 100 μειον το νοτε

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα κάνει προ-παραγγελία γιατί δεν ήμουν σίγουρος.

 

Παίρνω τηλέφωνο σήμερα το πρωί το Public Καλαμάτας, τους λέω έχετε Note 9 σε μπλε; Ναι μου λένε. Παρότι δεν το είχα παραγγείλει μου έδωσαν κανονικά το trade'n'save, έτσι επέστρεψα το S9+ μου.

 

Tα λέμε κι από εδώ πλέον. :)

Το s9+ πόσο στο πήραν; σου ζήτησαν κουτί και περιεχόμενα;

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το s9+ πόσο στο πήραν; σου ζήτησαν κουτί και περιεχόμενα;
400€+100€=500€. Συσκευή, κουτί, και φορτιστής.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο πλαισιο χωρις κανενα trade in δεν εδωσα καμια συακευη κ πηρα 100 μειον το νοτε

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως αυτό συμβαίνει μόνο στο Πλαίσιο ? Γιατί και νωρίτερα κάποιος ανέφερε για Πλαίσιο πάλι και 100ευρω έκπτωση (υποθέτω χωρίς trade in γιατί δεν ανέφερε κάτι).

 

.... Α, μόλις τώρα είδα ότι εσύ το ανέφερες. Έχει συμβεί με κάποιον άλλο και σε άλλο κατάστημα?

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτό συμβαίνει μόνο στο Πλαίσιο ? Γιατί και νωρίτερα κάποιος ανέφερε για Πλαίσιο πάλι και 100ευρω έκπτωση (υποθέτω χωρίς trade in γιατί δεν ανέφερε κάτι).

 

.... Α, μόλις τώρα είδα ότι εσύ το ανέφερες. Έχει συμβεί με κάποιον άλλο και σε άλλο κατάστημα?

 

Αν δεις στο site του Κωτσοβολου γράφει ότι έχει έκπτωση 100€ αν το πάρεις από κατάστημα ή τηλεφωνικά. Και σου δίνουν έως 36 άτοκες δόσεις χωρίς πιστωτική καρτα.

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω στον Κωτσοβολο ισχυει η εκπτωση 100€.Ενω ειχα κανει προπαραγγελια τηλεφωνικα την Τριτη χθες τους πηρα τηλεφωνο και μου περασαν την εκπτωση κανονικα.

Εννοειτα χωρις trade in.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kapapa
Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Τότε πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να ανταλλάξω το Mate 10 Pro ή να βρω κάποιον να το πουλήσω (που δεν βρίσκω όμως). Με 400ε το πουλάνε και γενικώς δεν το πολυαγοραζει κανείς με τόσα. 260+100 ήταν με ανταλλαγή οπότε ήταν μια χαρά τιμή... Τώρα δεν ξέρω...
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Τότε πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να ανταλλάξω το Mate 10 Pro ή να βρω κάποιον να το πουλήσω (που δεν βρίσκω όμως). Με 400ε το πουλάνε και γενικώς δεν το πολυαγοραζει κανείς με τόσα. 260+100 ήταν με ανταλλαγή οπότε ήταν μια χαρά τιμή... Τώρα δεν ξέρω...
Τώρα δεν σε συμφέρει . Το δίνεις μόνος σου γύρω στα 350 . Εάν θες το note αυτομάτως έχεις κ έκπτωση 100 ευρώ χωρίς να δώσεις συσκευή. Στην ουσία έχουν κάνει αναμόρφωση τιμής 100 ευρώ κάτω. Οπότε όσοι έκαναν trade τελικά δεν συμφερε. έχασαν 100 ευρώ.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και limited offer να ειναι η εκπτωση των 100 ευρω, σε ενα μηνα σιγουρα θα εχει πεσει η τιμη του. Ειναι κλασσικη τακτικη της samsung να εχει υψηλες τιμες σε καθε λανσαρισμα της.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos το βρήκα σε έναν Γερμανό αν το πάρω θα έχει λογότυπο κοσμοτε μέσα ;;;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Προπαραγγελια από 13/8 παραλαβή ι σήμερα από public αγ.παρασκευης (για άλλη μια φορά άριστοι σε όλα) με trade και έκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είμαστε στη φάση που συμβαίνει το παράδοξο να πουλάνε οι μεγάλες αλυσίδες (€ 949) το Ν9 φθηνότερα από τα σκρουτζομάγαζα (€ 1.011) !

Αυτή η Samsung με το bonus των €100 έβγαλε τα σκρουτζομάγαζα από τα πόδια των μεγάλων.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είμαστε στη φάση που συμβαίνει το παράδοξο να πουλάνε οι μεγάλες αλυσίδες (€ 949) το Ν9 φθηνότερα από τα σκρουτζομάγαζα (€ 1.011) !

Αυτή η Samsung με το bonus των €100 έβγαλε τα σκρουτζομάγαζα από τα πόδια των μεγάλων.

 

Αυτο ειναι μια παγκοσμια προωθητικη ενεργεια φιλε.Απο 1η Σεπτεμβριου τελος! Παντως και τα μαγαζια στο σκρουτζ δεν εριξαν καθολου τις τιμες οπως παλαιοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι η εκπτωση των 100€ ισχυει μεχρι 1η Σεπτεμβρη.Εκανα προπαραγγελια τηλεφωνικα στο Κωτσοβολο την Τριτη.Χτες μου εστειλαν μηνυμα για αγορα του note 9 με 100€ εκπτωση.Συνολικα ηταν 4 κωδικοι.Δυο κωδικοι ηταν μεχρι 31/8 και δυο κωδικοι μεχρι 30/9.Ευτυχως που δε ειχα παραλαβει.Τους πηρα τηλεφωνο και μου περασαν την εκπτωση.Υπομονη τωρα να παραλαβω την Τριτη.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...