Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κάνει μ@@@@κια στην αρχή. Το αυτοκόλλητο που βάζεις στο ακουστικό το έχει βάλει πολύ βαθειά. Στην ουσία το τζαμάκι πέφτει πάνω του. Στο 2ο μισό του βίντεο το έχει διορθώσει...άρα η 1η φορά δεν του βγήκε..και το ξανάκανε από την αρχή:)

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε χάνεις λεπτομέρεια βλέπω :D

Όντως ισχύει αλλά από τη στιγμή που ο Floss τα κατάφερε ο οποιοσδήποτε ήρεμος άνθρωπος μπορεί μιας και ο συγκεκριμένος είναι πολύ νευρικός. Εγώ πάντως σίγουρα δεν μπορώ γιατί είμαι ακόμη ποιο νευρικός και ανυπόμονος.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κάνει μ@@@@κια στην αρχή. Το αυτοκόλλητο που βάζεις στο ακουστικό το έχει βάλει πολύ βαθειά. Στην ουσία το τζαμάκι πέφτει πάνω του. Στο 2ο μισό του βίντεο το έχει διορθώσει...άρα η 1η φορά δεν του βγήκε..και το ξανάκανε από την αρχή:)

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό με το αυτοκόλλητο το πρόσεξα κι εγώ αλλά κατάλαβα την διαδικασία.

Είδα και το παρακάτω:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει

Ακριβό ξε ακριβό το dome αλλά πολύ πιο εύκολη εγκατάσταση από το tmax και νιώθω πως είναι καλύτερη ποιότητα το γυαλί.

Κράτησα βέβαια το γυαλί από το tmax βγάζοντας την κόλλα από πάνω του, για να το έχω μελλοντικά μην σπάσει το γυαλί που έχω τώρα στο κινητό.

Μόνο μια μικρή φυσαλίδα στο κάτω μέρος μου έκανε το dome, που δεν την δίνω και πολύ σημασία

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει κάμποσα.

Ποιο είναι το δικό σου Βαγγέλη (μη ψαχνω τώρα)

Ευχαριστώ

 

Το tip για την αποφυγή φυσαλίδων είναι όλα τα λεφτά;)

Link to comment
Share on other sites

Το tip για την αποφυγή φυσαλίδων είναι όλα τα λεφτά;)

 

Ευχαριστώ Βαγγέλη.

Καταγράφεται.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ το παρήγγειλα χθες και περιμένω την Τρίτη,δεν έχει νόημα να διαβάσω τα προηγούμενα ποστ,έτσι ρωτάω το εξής κλασικό.

Το τηλέφωνο είναι μπλε.Σε τι έχει καταλήξει το σάιτ όσον αφορά σε προστασία και θήκες;Υπάρχει κάτι στο οποίο καταλήξατε τελικά;Αξίζει τον κόπο να βάλω προστασία;Στο 8 είχα βάλει μία με κόλλα,όχι το Dome,αλλά την έβγαλα γιατί δεν μπορούσα να πληκτρολογήσω,δεν καταλάβαινε ο αισθητήρας.

Ούτε και η θήκη που έβαλα μου άρεσε τελικά,αλλά βαριόμουν να γυρίζω εδώ κι εκεί και να ψάχνω .Γι' αυτό ρωτάω αν καταλήξατε κάπου το οποίο να είναι λειτουργικό.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ το παρήγγειλα χθες και περιμένω την Τρίτη,δεν έχει νόημα να διαβάσω τα προηγούμενα ποστ,έτσι ρωτάω το εξής κλασικό.

Το τηλέφωνο είναι μπλε.Σε τι έχει καταλήξει το σάιτ όσον αφορά σε προστασία και θήκες;Υπάρχει κάτι στο οποίο καταλήξατε τελικά;Αξίζει τον κόπο να βάλω προστασία;Στο 8 είχα βάλει μία με κόλλα,όχι το Dome,αλλά την έβγαλα γιατί δεν μπορούσα να πληκτρολογήσω,δεν καταλάβαινε ο αισθητήρας.

Ούτε και η θήκη που έβαλα μου άρεσε τελικά,αλλά βαριόμουν να γυρίζω εδώ κι εκεί και να ψάχνω .Γι' αυτό ρωτάω αν καταλήξατε κάπου το οποίο να είναι λειτουργικό.

 

Συστήνω Dome glass αν εξαιρεθεί το δύσκολο (για μένα τουλάχιστον) της τοποθέτησης.

Δεν χάνεις απόκριση οθόνης.

Αίσθηση στο χέρι σαν γυμνή οθόνη, και απεικόνιση αν δεν απατώμαι ίδια με γυμνής οθόνης.

Μόνο να πετύχει η εφαρμογή!

Από εκεί και πέρα πάρα πολλές επιλογές σε θήκες ανάλογα με τα γούστα.

Τελευταία είμαι με spigen neo hybrid και μέχρι να την βαρεθώ δεν την αλλάζω.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Συστήνω Dome glass αν εξαιρεθεί το δύσκολο (για μένα τουλάχιστον) της τοποθέτησης.

Δεν χάνεις απόκριση οθόνης.

Αίσθηση στο χέρι σαν γυμνή οθόνη, και απεικόνιση αν δεν απατώμαι ίδια με γυμνής οθόνης.

Μόνο να πετύχει η εφαρμογή!

Από εκεί και πέρα πάρα πολλές επιλογές σε θήκες ανάλογα με τα γούστα.

Τελευταία είμαι με spigen neo hybrid και μέχρι να την βαρεθώ δεν την αλλάζω.

Aφού σε ευχαριστήσω,να σε ρωτήσω πού υπάρχει μεγάλη ποικιλία από θήκες για να μπορεί να διαλέξει κανείς;Και από τιμές,υπάρχει κάποιο μαγαζί με καλύτερες;

Οσον αφορά στο γυαλί,πουλιέται στην Ελλάδα ή το φέρνετε απ' έξω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Aφού σε ευχαριστήσω,να σε ρωτήσω πού υπάρχει μεγάλη ποικιλία από θήκες για να μπορεί να διαλέξει κανείς;Και από τιμές,υπάρχει κάποιο μαγαζί με καλύτερες;

Οσον αφορά στο γυαλί,πουλιέται στην Ελλάδα ή το φέρνετε απ' έξω;

 

Με μια αναζήτηση στο skroutz-best price μπορείς εύκολα να δεις όλες τις θήκες.

Και βάζοντας φίλτρα πχ μάρκα samsung spigen κτλ περιορίζεις το αποτέλεσμα και βλέπεις αυτές που σ αρέσουν περισσότερο.

Το τζαμάκι πωλείτε και στην Ελλάδα.

Επίσης με μια αναζήτηση μπορείς να το βρεις.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό: https://www.frogs.gr/hofi-full-glue-tempered-glass-case-friendly-samsung-galaxy-note-9-black.html

 

Θα το πω άλλη μια φορά. Το γυαλί είναι εξαιρετικό από κάθε άποψη. Είναι full glue, δε κολλάει μόνο στις άκρες δηλαδή, το δάχτυλο γλιστράει πολύ καλά, δε κάνει rainbow effect και θεωρώ ότι σε αυτά τα λεφτά είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί.

Όποιος φοβάται με τις κόλλες, όποιος δε θέλει να δώσει τα χρήματα του εξαιρετικού dome, είναι μια σούπερ λύση. Εγώ αυτό θα βάλω ξανά.

 

Το μόνο που πρέπει να προσέξει όποιος το επιλέξει είναι ότι στη τοποθέτηση αφήνει κάποια κενά αέρα που όμως με υπομονή και με το δάχτυλο φεύγουν όλες. Όπως βλέπετε δεν έχω ούτε μισή φουσκάλα.

 

υ.γ.: τα κενά που αφήνει στο πλάι είναι ελάχιστα και δεν ενοχλούν. Δεν έχει μαύρο πλαίσιο περιμετρικά που προσωπικά σιχαίνομαι.

υ.γ..2: σε άλλο μαγαζί που διαφημίζει και το φόρουμ το έχουν 20+€ :/

 

Παίδες αυτό το γυαλί υπάρχει πουθενά σε λογική τιμή ? Δεν το βρίσκω στο παραπάνω μαγαζί και μετά βρίσκω στο 20αρικο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζόμαστε ιατρική βοήθεια.... :lol:

Ευχαριστώ για το καλώδιο. Φορτίζει κιόλας? Νομίζω πως είχε αναφερθεί κι ένα τέτοιο.

 

Για μένα αν είναι να δώσεις 50 ευρω καλύτερα να πάρεις αυτό

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ ένα τρελό άγχος για το πως θα τοποθετήσω το Dome. Δεν έχω βάλει ποτέ ούτε απλό γυαλακι σε κινητό.

Τι πρέπει να προσέξω (πέραν την επίπεδης επιφάνειας και της σκόνης)?

Φίλος ο οποίος έχει μαγαζί με θήκες γυαλιά κλπ όταν τον ρώτησα για dome Μου είπε ότι επιχείρησε να βάλει & την Τρίτη φορά τα κατάφερε. Εντωμεταξύ ο τύπος έχει βάλει εκατομμύρια γυαλιά, μεμβράνες κλπ. Εγώ έχω βάλει xone το οποίο είναι άψογο στα 20 κάτι ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Φίλος ο οποίος έχει μαγαζί με θήκες γυαλιά κλπ όταν τον ρώτησα για dome Μου είπε ότι επιχείρησε να βάλει & την Τρίτη φορά τα κατάφερε. Εντωμεταξύ ο τύπος έχει βάλει εκατομμύρια γυαλιά, μεμβράνες κλπ. Εγώ έχω βάλει xone το οποίο είναι άψογο στα 20 κάτι ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχω ήδη αγορασμένο σε προσφορά οπότε θα κάνω το ντου να το βάλω

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το DOME δε χρειαζεται να το φοβαστε,δωστε βαση στα βιντεο με τη διαδικασια...και κατα την εφαρμογη καντε το βημα-βημα οπως στο βιντεο χωρις βιασυνες...μη το φοβαστε αλλα επαναλαμβανω μην βιαζεστε ,εγω το εβαλα πρωτη φορα κι εκατσε τελεια στο δικο μου !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το DOME δε χρειαζεται να το φοβαστε,δωστε βαση στα βιντεο με τη διαδικασια...και κατα την εφαρμογη καντε το βημα-βημα οπως στο βιντεο χωρις βιασυνες...μη το φοβαστε αλλα επαναλαμβανω μην βιαζεστε ,εγω το εβαλα πρωτη φορα κι εκατσε τελεια στο δικο μου !

 

Τα ίδια κι εδώ. Αν έχεις δει 2 βίντεο δε χρειάζεται να πιάνουν καν τα χέρια σου. Μπαίνει πανεύκολα (εδώ εγώ δεν είχα καν flat γραφείο και το εσωσα πριν κυλήσει η κόλλα στα πλαϊνά ...)

Ένα μεγάλο ατού του dome, που δεν έχει πχ το xone που έχω στο s9+ που υπάρχει σπίτι, είναι ότι αφήνει πολύ λιγότερες δάκτυλιες και χρειάζεται λιγότερο καθάρισμα στο τέλος της ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνηθίζω σε όλα τα τηλ. που αγοράζω να βάζω εκτός από την κλασική θήκη, και μία πρόσθετη από χοντρό μαύρο πανί,σαν τσέπη.Το θέμα είναι πάντα ότι αυτές οι θήκες είναι σχεδιασμένες για τηλ. χωρίς κανονική θήκη,οπότε αν βάλουμε κι εκείνη,το τηλ. δεν χωράει να μπει στην πάνινη εξωτερική.

Ετσι μπαίνει το ερώτημα.Εχει κανείς δοκιμάσει να βάλει τέτοια "θήκη πάνω στη θήκη", με το Note 9;Βρήκε κάποια δηλαδή που να χωράει τον συνδυασμό,τηλέφωνο- κανονική θήκη;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ είσαι δικός μου χα χα χα

Εγώ βάζω αυτήν... χωράει το note 9 με τη θήκη protective standing cover.ffc7bef9c327e01d3ee464e7143d792e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Όπως σας είπα πιο πίσω το Hofi τζαμάκι έσπασε και ήδη παρήγγειλα άλλο.

ΟΜΩΣ ένας φίλος που έχει κατάστημα σε περιοχή των Αθηνών (δε θα κάνω ακόμα διαφήμιση) έφερε, όπως μου είπε, πολύ καλό γυαλί με κόλλα και κάνει και ο ίδιος τη τοποθέτηση. Η τιμή του 19,90€.

 

Επειδή έχω, όπως πολλοί εδώ το μικρόβιο, θα πάω να το δοκιμάσω σήμερα ή τη Δευτέρα. και θα σας ενημερώσω αν αξίζει.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Θα κάνω μια σύνοψη για όποιον θέλει μια καλή προστασία με γυαλί στο κινητό του, μιας και δοκίμασα και φοράω το παραπάνω tempered που ανέφερα το Σάββατο.

Οι επιλογές λοιπόν, πάντα κατά τη προσωπική μου άποψη, είναι οι εξής:

 

1. Dome Glass:

υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ, άψογο scrolling.

Κατά: ακριβό, αγχωτικό στη τοποθέτηση που θα πρέπει να έχεις μια κάποια εμπειρία σε εφαρμογή tempered glass.

Τιμή: περίπου 50€

 

2. Hofi glass:

Υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ, άψογο scrolling.

Κατά: θέλει αρκετή υπομονή στη τοποθέτηση μιας και αφήνει φουσκάλες. Δε πρέπει να απογοητευθείτε και να συνεχίσετε με το δάχτυλο να διώχνετε τις οποίες φουσκάλες. Θέλει κι αυτό μια κάποια εμπειρία.

Περιμετρικά έχει ένα πολύ λεπτό μαύρο πλαίσιο που, αν και δε φαίνεται καθόλου μετά τη τοποθέτηση, κάποιους μπορεί να τους ενοχλεί.

Τιμή: 12,90€ από frog.gr

 

3. Glass με κόλλα τυπου dome από mrs.gr:

Υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ., Αν είστε Αθήνα (το κατάστημα είναι Γαλάτσι) στο τοποθετούν στο μαγαζί και το παίρνετε αλφαδι. Η τιμή του είναι πολύ καλή για τυπου dome.

Κατά: scrolling 9/10. Τα παραπάνω είναι ένα κλικ καλύτερα. Αν είστε επαρχία πρεπει να σκεφτείτε τη τοποθέτηση μιας και δεν έχει το toolkit του dome.

Τιμή: 19.90€

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ για τα γυαλάκια.Είχα βάλει ένα στο Note 8,το οποίο τελικά και έβγαλα λόγω του ότι η οθόνη έχασε την ευαισθησία της και δυσκολευόμουν να πληκτρολογήσω.Εκτός απ' αυτό όμως,η κόλλα που είχε μπει δημιούργησε ένα λευκό στρώμα το οποίο φαινόταν πολύ όταν το τηλ. ήταν κλειστό.Ετσι λοιπόν είναι όλα αυτά τα γυαλάκια;Ασπρίζουν δηλαδή όταν είναι κλειστά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ είσαι δικός μου χα χα χα

Εγώ βάζω αυτήν... χωράει το note 9 με τη θήκη protective standing cover.ffc7bef9c327e01d3ee464e7143d792e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι,ωραία,αλλά ποιό ακριβώς είναι το πραγματάκι αυτό;Πώς το ζήτησες;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ για τα γυαλάκια.Είχα βάλει ένα στο Note 8,το οποίο τελικά και έβγαλα λόγω του ότι η οθόνη έχασε την ευαισθησία της και δυσκολευόμουν να πληκτρολογήσω.Εκτός απ' αυτό όμως,η κόλλα που είχε μπει δημιούργησε ένα λευκό στρώμα το οποίο φαινόταν πολύ όταν το τηλ. ήταν κλειστό.Ετσι λοιπόν είναι όλα αυτά τα γυαλάκια;Ασπρίζουν δηλαδή όταν είναι κλειστά;

Όχι, τα γυαλιά που ανέφερα παραπάνω δεν έχουν κανένα τέτοιο πρόβλημα. Δε φαίνεται ότι φοράει κάτι.

 

Σημείωση: παραπάνω δε λέω ότι είναι τα μοναδικά γυαλιά με (σχεδόν) άριστο αποτέλεσμα. Αν γνωρίζετε κάποιο άλλο, το αναφέρετε.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Σ' ευχαριστώ πολύ,το χτύπησα ήδη.:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Θα κάνω μια σύνοψη για όποιον θέλει μια καλή προστασία με γυαλί στο κινητό του, μιας και δοκίμασα και φοράω το παραπάνω tempered που ανέφερα το Σάββατο.

Οι επιλογές λοιπόν, πάντα κατά τη προσωπική μου άποψη, είναι οι εξής:

 

1. Dome Glass:

υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ, άψογο scrolling.

Κατά: ακριβό, αγχωτικό στη τοποθέτηση που θα πρέπει να έχεις μια κάποια εμπειρία σε εφαρμογή tempered glass.

Τιμή: περίπου 50€

 

 

2. Hofi glass:

Υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ, άψογο scrolling.

Κατά: θέλει αρκετή υπομονή στη τοποθέτηση μιας και αφήνει φουσκάλες. Δε πρέπει να απογοητευθείτε και να συνεχίσετε με το δάχτυλο να διώχνετε τις οποίες φουσκάλες. Θέλει κι αυτό μια κάποια εμπειρία.

Περιμετρικά έχει ένα πολύ λεπτό μαύρο πλαίσιο που, αν και δε φαίνεται καθόλου μετά τη τοποθέτηση, κάποιους μπορεί να τους ενοχλεί.

Τιμή: 12,90€ από frog.gr

 

3. Glass με κόλλα τυπου dome από mrs.gr:

Υπέρ: άριστη εφαρμογή, χωρίς rainbow effect κτλ., Αν είστε Αθήνα (το κατάστημα είναι Γαλάτσι) στο τοποθετούν στο μαγαζί και το παίρνετε αλφαδι. Η τιμή του είναι πολύ καλή για τυπου dome.

Κατά: scrolling 9/10. Τα παραπάνω είναι ένα κλικ καλύτερα. Αν είστε επαρχία πρεπει να σκεφτείτε τη τοποθέτηση μιας και δεν έχει το toolkit του dome.

Τιμή: 19.90€

Το Dome το βάζει κάποιος πωλητής,ή πρέπει ο καθένας μόνος του;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Dome το βάζει κάποιος πωλητής,ή πρέπει ο καθένας μόνος του;

 

Εξαρτάται από το κατάστημα αγοράς αν είναι διατεθειμένος και έμπειρος ο εκάστοτε πωλητής να το εγκαταστήσει, αλλιώς ακολουθείς πιστά τα βήματα που θα βρεις σε διάφορα video που κυκλοφορούν στο youtube.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πού υπάρχει κατάλογος για συμβατές θήκες με το Dome,γιατί δεν μπορώ να βρω.

Εχω δει μία απλή διαφανή θήκη σιλικόνης για να φαίνεται και το μπλε χρώμα του τηλ.,αυτήν εδώ,

Baseus Safety Airbag Case Θήκη Σιλικόνης Διάφανη (Samsung Galaxy Note 9), αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζει με το Dome.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...