Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραια την βρισκω στο mozik..αυτη ελπιζω να ειναι...

 

Ταιριαζει με θηκεσ samsung αυτεσ που ειναι σαν πορτοφολι?? Με την spigen thin 360?? Αλλιωσ για μεγιστη προστασια ανεξαρτητου κοστους τι θα προτεινατε???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

https://www.bestprice.gr/cat/3145/screen-protectors.html?q=dome+glass

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά η Dome αφήνει δακτυλιές???

Και για ασύρματο φορτιστή τι λέτε για αυτόν

https://www.public.gr/product/asyrmatos-fortistis-belkin-boost-up-wireless-charging-pad-qi-mayro/prod8470911pp/?source=recommendations_viewed_4

 

ή να πάρω τις Samsung μόνο που τις Samsung είναι 2 amper ενώ αυτός είναι 3 amper, τι προτείνετε εσείς?????

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις > Συνθετες Λειτουργειες > Ευαισθησια αφης. Δοκιμασε το μηπως παει καλυτερα με το τζαμακι που εβαλες

Χιλια ευχαριστώ !! και εγω ειχα θεματάκι με το τζαμάκι της Sentio .,,αξιόλογη βελτίωση στη Αφή !! ..

Αν εκλεινε και η θηκη της Samsung ολα μια χαρα !!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Dome αφήνει δακτυλιές???

 

Στην αρχή όχι αργότερα κανονικά όπως όλες οι οθόνες..

 

Έχω τον ασύρματο φορτιστή ep-pg950 και θέλει 30 λεπτά 30%... απελπησία...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η rugged armor και έδεσε το γλυκό. Δε λέω καλή η led αλλά η απευθείας πρόσβαση στην οθόνη δίνει άλλο πλεονέκτημα. Με αυτές τις δύο πάντως έκλεισα από θήκες. Για προστασία έχω day one το τζαμάκι της sentio, το οποίο μετά τη ρύθμιση για την ευαισθησία της οθόνης συμπεριφέρεται μια χαρά. Έχω και μια ζελατίνα της spigen αλλά προς το παρόν θα μείνω με αυτό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για docking station με usb-c για το γραφείο του και συγχρόνως ασύρματος φορτιστής εγώ έχω αυτόν και είναι πολύ αξιόπιστο!

https://www.hypershop.com/collections/hyperdrive/products/hyperdrive-7-5w-wireless-charger-stand-usb-c-hub

 

επίσης θα βγει σε λίγο και το καινούριο μοντέλο

https://www.indiegogo.com/projects/hyperdrive-7-5w-qi-wireless-charger-usb-c-hub#/

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Έδωσα το dex πήρα το ανταπτοράκι της samsung από type c σε hdmi. Το συνέδεσα με την οθόνη και δουλεύει άψογα. Φοβάμαι όμως μήπως δεν έκανα καλά που έδωσα το dex πρώτον γιατί με αυτό ήταν συνδεδεμένο το τηλέφωνο στο ethernet και είχε άλλη ταχύτητα η σύνδεσή του και δεύτερον γιατί έτσι πια δεν φορτίζει. Το ότι βέβαια έχει πλέον μπαταρία τούμπανο το σώζει λίγο.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα το dex πήρα το ανταπτοράκι της samsung από type c σε hdmi. Το συνέδεσα με την οθόνη και δουλεύει άψογα. Φοβάμαι όμως μήπως δεν έκανα καλά που έδωσα το dex πρώτον γιατί με αυτό ήταν συνδεδεμένο το τηλέφωνο στο ethernet και είχε άλλη ταχύτητα η σύνδεσή του και δεύτερον γιατί έτσι πια δεν φορτίζει. Το ότι βέβαια έχει πλέον μπαταρία τούμπανο το σώζει λίγο.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Το ανταπτοράκι είναι καλό για on the go καταστάσεις

Νομίζω δεν έκανες καλά που το έδωσες γιατί για γραφείο είναι τέλειο και από ότι έχω διαβάσει το δουλεύεις αρκετά.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Το ανταπτοράκι είναι καλό για on the go καταστάσεις

Νομίζω δεν έκανες καλά που το έδωσες γιατί για γραφείο είναι τέλειο και από ότι έχω διαβάσει το δουλεύεις αρκετά.

Άσε, ήδη το έχω μετανοιώσει...

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τον ανταπτορα δεν μπορεί να δουλέψει; δηλαδή με ένα απλό καλώδιο type c to HDmi. Νομίζω ότι γίνεται.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να αγοράσει αντάπτορα καλό θα ήταν να πάρει κάποιον που να έχει και τροφοδοσία για ρεύμα

κάτι τέτοιο δηλαδή

https://www.bestdeals.gr/ypologistes/foritoi-ypologistes/accesories/lindy-43196-usb-3.1-type-c-to-hdmi-converter-with-usb-power-delivery/

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και της Samsung σε άλλη τιμή βέβαια...

https://phonegallerystore.gr/samsung-adapter-for-hdmi-usb-3.0-c-port-black/

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και της Samsung σε άλλη τιμή βέβαια...

https://phonegallerystore.gr/samsung-adapter-for-hdmi-usb-3.0-c-port-black/

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Δεν το γνώριζα ότι έχει βγάλει η Samsung

Είμαι υπέρ των original οπότε ακόμα καλύτερα!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω αν δεν έπαιρνα τον άλλο αντάπτορα θα τον χτυπούσα, αλλά έδωσα 40€ ήδη να δώσω και άλλα 80€ μου φαίνονται πολλά... Θα μείνω με αυτόν που έχω και θα φροντίζω η συσκευή να είναι φορτισμένη ώστε να μου κρατάει για όση ώρα χρειάζομαι
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τον ανταπτορα δεν μπορεί να δουλέψει; δηλαδή με ένα απλό καλώδιο type c to HDmi. Νομίζω ότι γίνεται.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Κάποιος που το δοκίμασε υπάρχει να μας πει αν λειτουργεί απευθείας;

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, Καποιο αξεσουαρ να μπαινει το κινητο για οσο πιο σταθεροποιημενα βιντεο σε κινηση εχετε κατα νου παιδια? Δοκιμασμενο..
Link to comment
Share on other sites

Εχθές τοποθετησα μεμβράνη προστασίας στη συσκευή σε κατάστημα medi@ m@rkt.

Έχουν τεχνικό που την τοποθετεί επί τόπου.

Στην αρχή φαινόταν χάλια με αρκετές φουσκάλες και ήμουν έτοιμος να του ζητήσω να την ξαναβάλει αλλά μου είπε να την αφήσω 48 ώρες για να στρώσει.

Πράγματι μετά από 2 ημέρες έχει εφαρμόσει πλήρως στην οθόνη, η αφή είναι σαν να ακουμπάς απευθείας την οθόνη χωρίς χαμένα πατήματα και δεν αλλοιώνει τα χρώματα.

Την έχει εφαρμόσει ακριβώς στα πλάγια ώστε να μην την πετάει η θήκη της spigen Liquid air.

Τιμή €17,99 και εγγύηση 6 μηνών για εκ νέου τοποθέτηση σε περίπτωση που ξεκολλήσει ή χαλάσει.

Νομίζω ότι αξίζει λόγω της 6μηνης εγγύησης για όποιον θέλει μια καλή ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τον ανταπτορα δεν μπορεί να δουλέψει; δηλαδή με ένα απλό καλώδιο type c to HDmi. Νομίζω ότι γίνεται.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Και βέβαια γίνεται, το ίδιο ακριβώς είναι.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε καποιος liquid screen protector?ειδα στο youtube εμτυπωσιακα πραγματα και λεω να το αγορασω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια γίνεται, το ίδιο ακριβώς είναι.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Οπότε αύριο να παραγγείλω ένα καλώδιο να βρίσκετε.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω αν δεν έπαιρνα τον άλλο αντάπτορα θα τον χτυπούσα, αλλά έδωσα 40€ ήδη να δώσω και άλλα 80€ μου φαίνονται πολλά... Θα μείνω με αυτόν που έχω και θα φροντίζω η συσκευή να είναι φορτισμένη ώστε να μου κρατάει για όση ώρα χρειάζομαι

 

Η άλλη επιλογή είναι να το βάλεις σε έναν ασύρματο φορτιστή. Αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τις θερμοκρασίες, αν ζορίζεται με το dex θα ζεσταθεί αρκετά..

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Εχθές τοποθετησα μεμβράνη προστασίας στη συσκευή σε κατάστημα medi@ m@rkt.

Έχουν τεχνικό που την τοποθετεί επί τόπου.

Στην αρχή φαινόταν χάλια με αρκετές φουσκάλες και ήμουν έτοιμος να του ζητήσω να την ξαναβάλει αλλά μου είπε να την αφήσω 48 ώρες για να στρώσει.

Πράγματι μετά από 2 ημέρες έχει εφαρμόσει πλήρως στην οθόνη, η αφή είναι σαν να ακουμπάς απευθείας την οθόνη χωρίς χαμένα πατήματα και δεν αλλοιώνει τα χρώματα.

Την έχει εφαρμόσει ακριβώς στα πλάγια ώστε να μην την πετάει η θήκη της spigen Liquid air.

Τιμή €17,99 και εγγύηση 6 μηνών για εκ νέου τοποθέτηση σε περίπτωση που ξεκολλήσει ή χαλάσει.

Νομίζω ότι αξίζει λόγω της 6μηνης εγγύησης για όποιον θέλει μια καλή ζελατίνα.

 

Τη ζήτησες με κάποιο συγκεκριμένο όνομα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα τη Screenknight μπρος πίσω. Στο μπροστά μέρος έκοψα τα αυτάκια αριστερά δεξιά στο πάνω μέρος της οθόνης και τώρα εφαρμόζουν οι θήκες χωρίς κανένα θέμα. Στα χρώματα είναι πολύ καλή και πιστεύω ότι δε χάνει καθόλου. Στα πατήματα μερικές φορές θα χάσω κάποιο, στα 100 θα χάσω 1 δηλαδή αλλά όταν έβαλα την λειτουργία για την ευαισθησία της οθόνης τότε λύθηκε και αυτό το 1%. Γενικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με την ζελατίνα αυτή από εποχές s7 edge .

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...