Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 200 καλύτερα να πάρει κάποιος το poco x3 nfc για να παίζει free fire. Δεν είναι gaming κινητό.

 

Αναλογως τι θελει ο αλλος εγω πχ οθονη σοκοφρετα 20:9 δεν θα αγοραζα ποτε.

Εχθες ηρθε φιλος που ειναι σε σκεψη να παρει το δικο μου για δευτερο κινητο για GPS που ειναι ταξιτζης και εχει το Mi 9t pro

 

Το Mi 9t pro εγω δεν θα το αγοραζα ποτε ειναι πολυ μικρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

3 χρόνια σχεδόν με την συσκευή ευχαριστημενος αλλα πλεον αρχιζουν και γινονται πολλες εφαρμογες βαριες… Το κραταω μονο και μονο για την οθονη…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στον πειρασμό να πάρω το Mate 20x είναι στα 330 στο ινσομνια αλλά τελευταία στιγμή το μετάνιωσα

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και πολύ καλά έκανες. Τηλέφωνο μόνο καινούργιο κι όχι ακριβό.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

3 χρόνια σχεδόν με την συσκευή ευχαριστημενος αλλα πλεον αρχιζουν και γινονται πολλες εφαρμογες βαριες… Το κραταω μονο και μονο για την οθονη…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενεργοποιησε τις επιλογες προγραμματιστη και απο εκει απενεργοποιησε ολα τα κινουμενα σχεδια (3 συνολικα ) και θα πηγαινει μπαλα το κινητο... ετσι το εχω εγω.. και αμα εχεις καιρο να το κανεις εργοστασιακες ρυθμισεις καντο.. θα ειναι σαν καινουριο..

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η συσκευή θα πάρει MIUI 12.5?

 

Παιδιά βγήκε 12.5.1 Miui στο Xiaomi.eu.

 

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MIMAX3_V12.5.1.0.QEDCNXM_v12-10.zip/download

 

Νομίζω ότι θα έρθει και ΟΤΑ σε όσους δεν έχουν πειράξει Ρομ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε 12.5.1 Miui στο Xiaomi.eu.

 

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MIMAX3_V12.5.1.0.QEDCNXM_v12-10.zip/download

 

Νομίζω ότι θα έρθει και ΟΤΑ σε όσους δεν έχουν πειράξει Ρομ.

 

τη δοκίμασες να μας πεις εντυπώσεις?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

τη δοκίμασες να μας πεις εντυπώσεις?

Θα την βάλω σήμερα το βράδυ κατά πάσα πιθανότητα.

 

Δουλεύω εδώ και καιρό όμως μια GSI Port 12.6 και δεν έχω προβλήματα. Δουλεύει υποδειγματικά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Του δουλεύει κανενός το Wifi call με Vodafone? Έχω κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις και από το κινητό και την εταιρεία και άλλα τίποτα! :(
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει έρθει σε κανέναν ΟΤΑ η 12.5.1 Miui?

 

Ναι ηρθε σε μενα .Αλλα δεν δουλευει το play store και γενικα οτι αφορα την google πχ gmail κλπ.

Το κινητο ειναι china version 6/128 .

Υπαρχει καμια λυση:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηρθε σε μενα .Αλλα δεν δουλευει το play store και γενικα οτι αφορα την google πχ gmail κλπ.

Το κινητο ειναι china version 6/128 .

Υπαρχει καμια λυση:

 

Δοκίμασε να κάνεις διαγραφή δεδομένων από όσες εφαρμογές έχουν την λέξη Google στον τίτλο, όπως επίσης και τα Services framework.

Αλλιώς κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό και στήνεις απ' την αρχή.

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Θα την βάλω σήμερα το βράδυ κατά πάσα πιθανότητα.

 

Δουλεύω εδώ και καιρό όμως μια GSI Port 12.6 και δεν έχω προβλήματα. Δουλεύει υποδειγματικά.

 

Τι εγινε την εβαλες τελικα να μας πεις?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι την έβαλα. Δουλεύει καλά όπως και όλες οι EU που έχω δοκιμάσει. Σταθερότατη και σωστή διαχείριση μπαταρίας.

Υπόψιν μιλάω πάντα για custom rom από Xiaomi.eu

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απ' ότι φαίνεται δεν θα πάρουμε την αναβάθμιση σε 12.5.... λογικό βέβαια, η συσκευή κλείνει 3 χρόνια πλέον!! 

Από την άλλη φοβάμαι και να περάσω custom rom γιατί έχω τραπεζικές εφαρμογές μέσα στο τηλέφωνο.... 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Γειά σας και από εμένα επειδή το max 3 που έχω τα έχει παίξει θα ήθελα αν κάποιο μέλος σκοπεύει να πουλήσει το δικό του ας μου πει. 

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Τι έπαθε και λες τα έχει παίξει;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

 Δεν ξέρω δεν ανταποκρίνεται η οθόνη ορισμένες φορές, πατιούνται λειτουργίες χωρίς να τις έχω πατήσει εγώ τρωει κολλήματα 

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, xagios said:

 Δεν ξέρω δεν ανταποκρίνεται η οθόνη ορισμένες φορές, πατιούνται λειτουργίες χωρίς να τις έχω πατήσει εγώ τρωει κολλήματα 

Δεν δοκιμάζεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

Λύνει πολλά προβλήματα και θα σιγουρέψεις ότι δεν είναι θέμα ΡΟΜ.

***** Κρατάμε πάντα backup πιο πριν. ******

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

και εμένα έχει φτάσει ήδη τα τρία χρόνια Βέβαια ακόμα λειτουργεί άψογα αλλά για πείτε καμία γνώμη Αν θελήσουμε να κάνουμε μία αλλαγή τι προτείνετε σε φυσιολογική τιμή Εγώ το πήρα 250 ευρώ ας πούμε 250 με 350

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια αναλογία οθόνης δεν υπάρχει κανένα πλέον. Και 7'' να πάρει κάποιος πάντα θα φαίνεται πιο μικρό/μακρόστενο.

Ελπίζω μήπως και αναθεωρήσουν εκεί στην Xiaomi και συνεχίσουν τη σειρά.... χλωμό βέβαια αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 15/12/2021 at 5:37 ΠΜ, akilleas said:

Με τέτοια αναλογία οθόνης δεν υπάρχει κανένα πλέον. Και 7'' να πάρει κάποιος πάντα θα φαίνεται πιο μικρό/μακρόστενο.

Ελπίζω μήπως και αναθεωρήσουν εκεί στην Xiaomi και συνεχίσουν τη σειρά.... χλωμό βέβαια αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

Nα στελενετε αναφορές στη Xiaomi εγω τους εστειλα για την σειρά mi max.
Aν δεν δουν ενδιαφέρον δεν πρόκειται να βγάλουν κάτι αντίστοιχο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...