Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά μην περιμένεις άλλο update.

Σταμάτησε η υποστήριξη της συσκευής μας.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω να πάρουμε android 11 ή miui 13, εννοώ αυτές τις μικρές επιμέρους αναβαθμίσεις που έρχονται κατά καιρούς και περιέχουν διορθώσεις σφαλμάτων.

Πιστεύεις ότι θα σταματήσουν άμεσα και αυτές;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει σταματήσει γενικά η ανάπτυξη λογισμικού.

Από τις 5 Σεπτεμβρίου που ήτανε και η τελευταία Developer που βγάλανε.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειναι πολυ κριμα που δεν έρχεται έστω και παραεισαγωγη σε Σκρουτζ κτλ. Θα το ειχα ηδη τιμήσει. Ολα τα υπόλοιπα ειναι θεοστενα και ψηλα. Τα δε huawei mate 20x και s20 ultra πανάκριβα (για εμενα τουλάχιστον)

Θα βγει και ενα Nokia τεράστιο βέβαια, το 8.3 το πολυ σε κανα μήνα. Για δες https://m.gsmarena.com/nokia_8_3_5g-10142.php

Τι τεράστιο ρε τυπε

6.8...

Δηλ σχεδόν σαν τα άλλα τα 6.67...

Καμμία σχέση

Και πανάκριβο..και...νοκια...

Help...

Link to comment
Share on other sites

Τι τεράστιο ρε τυπε

 

6.8...

 

Δηλ σχεδόν σαν τα άλλα τα 6.67...

 

Καμμία σχέση

 

Και πανάκριβο..και...νοκια...

 

Help...

Τύπε μου δεν υπάρχει κάτι μεγαλύτερο δυστυχώς. Μας έχει γραμμένους η Τσαόμι. Βγάζει 150 παραλλαγές του ίδιου τηλεφώνου σε κάθε μοντέλο της αλλά αν βγάλει ένα μεγάλο 7" με φαρδιά οθόνη θα χρεοκοπήσει μάλλον. Μόνο η Honor έχει ένα πραγματικά μεγάλο τηλέφωνο, το Χ10 Max αλλά δεν έρχεται Ευρώπη και ούτε έχει γκούγκλε φυσικά, ούτε καν 400άρα. Έχω βολευτεί κι εγώ τώρα με ένα Note 10+ στις 6.8 και 19/9 αλλά δεν συγκρίνεται ούτε κι αυτό. Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μετά την αναβάθμιση έχω κολλήματα έχετε τέτοια προβλήματα ?

 

Όχι δεν έχω δει κάτι.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω κολλήματα, κυρίως όταν επιστρέψω στην αρχική οθόνη βγαίνοντας από κάποιο app.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύετε την συσκευή με full screen gearures?

 

sent from S10 Lite

 

Ναι. Λες να έχει οφείλονται σε αυτό τα κολλήματα; Πάντως πριν το τελευταίο update όλα έτρεχαν ικανοποιητικά.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπερα να ρωτησω το κινητο αυτο εχει cast? ελεγα να παρω αυτο το wireless που μπαινει στην τηλεόραση για να βλεπω τα βιντεο εκει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω το κινητο αυτο εχει cast? ελεγα να παρω αυτο το wireless που μπαινει στην τηλεόραση για να βλεπω τα βιντεο εκει?

 

Έχει cast. Εγώ βλέπω τα πάντα στην τηλεόραση. Απλά για θέαση ταινίας δεν προτείνετε. Τουλάχιστον στο δικό μου setup. Έχει ψιλοδιακοπές. Για απλά προσωπικά βίντεο ή φωτό είναι μια χαρά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να το παρω για την μανα μου να βλεπει youtube στην tv απο το κινητο με ζωα φυση και ετσι.........ειπα να παρω ενα φτηνο απο τον αλι και τον τρισαλι αλλα ειδα οτι βγαζουν θεματα και ετσι ειπα να παραγειλω το Google Chromecast (3rd Generation) εχει καμια 400ρια θετικες κριτικες....... δηλαδη αμα βαλεις κανα netflix στην χειρότερη κανει διακοπες;;
Link to comment
Share on other sites

Για να δεις με Google Chromecast είναι διαφορετικό. Νομίζω έτσι δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ σου λέω να δεις με cast κατευθείαν την οθόνη του κινητού στην τηλεόραση. Αυτό νόμιζα ότι ρωτάς.

Η δική μου με Chromecast παίζει απροβλημάτιστα.

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ενα tv box θα έλυνε το προβλημα , φθηνό και αξιόπιστο για τα παντα , και απο Ελλαδα! με 40-50 Ε τζαμι
Link to comment
Share on other sites

Ενα tv box θα έλυνε το προβλημα , φθηνό και αξιόπιστο για τα παντα , και απο Ελλαδα! με 40-50 Ε τζαμι

Συμφωνώ. Έχει ένα κακό.

Το 2ο τηλεχειριστήριο.....

Κατά τα άλλα η καλύτερη λύση.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Είδα για το Xiaomi Mi 11 με AMOLED 6.81" το δικο μας ειναι 6,9 μικρη διάφορα πιστεύω το θεμα ειναι ποσο θα εχει.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Οθόνη flat 6.9" 18:9 και 6.8" edge με 20:9 τις χωρίζει ένα χάος. Δεν υπάρχουν εναλλακτικές δυστυχώς πλην του Honor X10 Max απο Κίνα και ό,τι αυτό συνεπάγεται.
Link to comment
Share on other sites

Τι συνεπάγεται δηλαδη;; Δηλαδη το αλλο μπορεις να παρεις στο απεσως μικροτερο απο το δικο μας;; το το edge και το ratio σε τι υστερούν;; Edited by dukepapas
Link to comment
Share on other sites

Πειρα το Xiaomi Mi 10T το max έφυγε με την μια βαρέθηκα να περιμένω το κινητο πάλιωσε......ετσι και αλλιως δεν εχεις να περιμείνεις κατι πια απο αυτο , παμε για τα 5g μετα εχει ο θεος.........
Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνω την επιθυμία για αλλαγή αλλά η συσκευή δεν έχει παλιώσει καθόλου. Δουλεύει Μία χαρά σε οτιδήποτε χρειάζομαι Δεν βρίσκω το λόγο να την αλλάξω τουλάχιστον για ένα χρόνο ακόμα
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλή χρονιά σε όλη την παρέα. Το τηλέφωνο μου κάνει πολλά κολλήματα τις τελευταίες ημέρες και για μένα είναι εργαλείο δουλειάς που σημαίνει ότι εάν χαλάσει θα έχω πρόβλημα. Δυστυχώς πρέπει να πάω σε αγορά νέου. Τι μου προτείνετε σε xiaomi που να έχει μια αξιοπρεπή οθόνη.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρώτα να δοκίμαζες να κάνεις μία επαναφορά εργ. ρυθμίσεων;

Αυτό που λες δεν δείχνει να έχει χαλάσει το κινητό παρά να έχει ''κουραστεί'' το λογισμικό.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Του έχω κάνει επαναφορά αλλά δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα. Για δύο χρόνια με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. Μάλλον γερνάει.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εάν αγόραζα σήμερα κινητό χωρίς να έχω τρελές απαιτήσεις από την κάμερα θα πήγαινα σε αυτό

 

ΥΓ Το παλιό πάντως εάν δεν το θες και θέλεις να το ξεφορτωθείς....εδώ είμαστε...:rolleyes::happy::ninja:

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...