Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγήκε σήμερα ίσως η τελευταία dev έκδοση δεν την έχω βάλει γιατί είμαι διακοπές και δεν έχω πολλά δεδομενα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορω απο Dev να παω σε stable μεσω updater χωρις να εχω προβλημα με roll back??Εαν όντως ηταν η τελευταια dev πρεπει να ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα.
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα εφαρμογη USB και οκ τα ειδε , παιζουν τα Βιντεο ... αλλα δεν μου εμφανιζει υποτιτλους , εχω διαφορους player (MX, HD, VLC, EES κλπ) το ιδιο στικακι usb που προσαρτω , το παιζουν κανονικα , και με υποτιτλους , ολα τα υπολοιπα που εχω , ειτε κινητά , ειτε Ταμπλετ ,με τους ίδιους pleyer!Αν απλα εχει θεμα το Xiaomi, μου ειναι παντελως άχρηστο..τι να την κανω την μεγαλη οθονη και την ισχυρή μπαταριά , αν δεν με εξυπηρετεί στο να δω καποια ταινια , τωρα στις διακοπες??(το εχω σαν δεύτερο) Edited by sevast99
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα ταινία από το κίνητο;

Ταινία στις διακοπές;

 

Κάμπινγκ κάνεις και είσαι σε σκηνή γιατί αν είσαι σε σπίτι το βλέπω απίθανο να μην υπάρχει μια τηλεοραση.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειμαι σπιτι δεν θα ειχα προβλημα.. ναι καμπινγ και ελευθερο.. με τροχοσπιτο,οποτε ρευμα με το σταγονομετρο..οποτε.. ειπα το εχω σαν 2ο..
Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε πριν φύγεις διακοπές να τα τέσταρεις αυτά.

Τώρα αν σε περίπτωση έχεις υπολογιστή η μπορείς να βρεις υπολογιστή κατέβασε το mkvtoolnix δεν θέλει εγκατάσταση βάλε μέσα την ταινία και τον υπότιτλο και τα ενσωματώνει δεν αργεί 2-3 λεπτά κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εφυγα ακομη ,εχω το προγραμμα που λες... Το θεμα μου ειναι αν λυνεται στο Xiaomi το θεμα, αυτο με ενοχλει, μηπως καποια ρυθμιση... απογοητευτηκα , δεν το συζητάμε....κανενα δεν ειχε προβλημα μεχρι τωρα...Ακομη μου λειτουργεί το Phablet της THL, αλλα η μπαταρια μετα απο 4-5 χρονια... Ουτε το Pipo ειχε και εχει προβλημα , ουτε το Lenovo.. και φυσικα ουτε το K zoom της Samsung που να φανταστω ...Πρωτη φορα συναντω κατι τετοιο, και αν δεν ειχα θεμα να μην ταιριαζουν τα στικακια , ενεκα micro C, δεν θα το έπαιρνα χαμπάρι.. Edited by sevast99
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα καταφερα :), τους ειδε ο MXplayer τωρα τι ακριβως εγινε..δεν ξερω με τοσα που δοκιμασα, καποιος file manager ειδε το usb (δεν το εβλεπαν ολοι)Γυρισα και την γλωσσα απο του συστήματος στα Ελληνικα..δεν ξερω αν αυτο βοηθησε..παντως τους ειδε και τους επαιξε κανονικα..Παιδεμα λιγο αλλα λυθηκε (ελπιζω να παραμενει λυμενο):)
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το max 3 μεταχειρισμενο , νοεμβριος 2018 4.5-6 ωρες sot οσο και το mi max λιγο πιο γρηγορο λιγο χεριοτερο wifi

ολα καλα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχουμε βρει απο που αλλαζουν οι συντομεύσεις στην αρχη τις οθονης αριστερά και δεξιά.......;;; για αλλαγη η κατάργηση;;;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το max 3 μεταχειρισμενο , νοεμβριος 2018 4.5-6 ωρες sot

 

Ανάλογης παλαιότητας το Mi Max 3 μου, ανάλογο SOT (7 ώρες). Έχω την εντύπωση ότι η γήρανση της μπαταρίας ήρθε εντυπωσιακά γρήγορα, παρότι ήμουν πολύ προσεκτικός με τις φορτίσεις (περίπου από το 40% ως το 80%).

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το κινητο το πειραμε πριν 2 μηνες ελπιζω να συνεχίσουνε τα uptades του λογισμικού για μερικα χρονια για να δουλευει σωστα οπως η sumsung μου φενετε για τουλαχιστον 5 χρονια.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το κινητο το πειραμε πριν 2 μηνες ελπιζω να συνεχίσουνε τα uptades του λογισμικού για μερικα χρονια για να δουλευει σωστα οπως η sumsung μου φενετε για τουλαχιστον 5 χρονια.

 

Άλλο πότε το πήρες και άλλο πότε βγήκε.

Αναβαθμίσεις θα έχει απλά κόπηκαν οι dev εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Εχω εδω και λίγες ημέρες το mi max3 και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα . Όσο δυνατά κι αν πιέσω το βύσμα στη θύρα ακουστικών δεν φαίνεται να κουμπώνει. Φτάνει μέχρι ένα σημείο, το κινητό αναγνωρίζει τα ακουστικά και ο ήχος παίζει κανονικά αλλά το βύσμα βγαίνει πολύ εύκολα από τη θέση του . Γνωρίζετε τι μπορεί να συμβαίνει; Ευχαριστώ πολύ .
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έγινε κάποια αλλαγή και στο modem πάντως με το τελευταίο update. έχω ένα mi router mini εδώ και χρόνια σαν repeater και σήμερα το μεσημέρι είδα το 5G του για πρώτη φορα. έχω και ένα mi router 3 επίσης repeater σε άλλο μέρος στο σπίτι αλλά εκείνο έβλεπα Day one το 5G του.
Link to comment
Share on other sites

5G η 4G+ μπερδεύτηκα
Προφανώς εννοεί την 5Ghz συχνότητα του WiFi στο router.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

εχει παρατηρήσει κανεις οτι οι αγνωστες κλείσεις δεν μπορουν να σβηστούν απο τον καταλογο τον κλησεων;;:mad:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...