Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, 2-3 ερωτήσεις από έναν ψιλό :wacko:άσχετο. Στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο, η Έκδοση Android μου γράφει πως είναι η 9PKQ1.181007.001 Είναι αυτή η έκδοση Android 9.0 ?. Mία δεύτερη ερώτηση: Παρακάτω που λέει - MIUI έκδοση - γράφει πως είναι η MIUI Global 10.2.1.0 Σταθερή. Έτσι πρέπει να γράφει ? Δηλαδή δεν δέχεται ενημερώσεις ? Και αν γίνεται, πως γίνεται να το ρυθμίσω στο Εβδομαδιαία ? Edited by badapatra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, 2-3 ερωτήσεις από έναν ψιλό :wacko:άσχετο. Στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο, η Έκδοση Android μου γράφει πως είναι η 9PKQ1.181007.001 Είναι αυτή η έκδοση Android 9.0 ?. Mία δεύτερη ερώτηση: Παρακάτω που λέει - MIUI έκδοση - γράφει πως είναι η MIUI Global 10.2.1.0 Σταθερή. Έτσι πρέπει να γράφει ? Δηλαδή δεν δέχεται ενημερώσεις ? Και αν γίνεται, πως γίνεται να το ρυθμίσω στο Εβδομαδιαία ?

 

Παίρνεις ενημερωσεις αλλα οχι σε τακτά χρονικα διαστήματα,για να παιρνεις καθε βδομαδα πρεπει να βαλεις dev,εσυ εχεις global.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μετά από το δεύτερο bootloop του v10 μου και μετά από πολυ ψάξιμο κατέληξα στο το mi max 3 λογο οθόνης φυσικά ,το περιμένω την τρίτη ,διαβάζω ότι έχει ένα θέμα με τον ήχο και ότι φτιάχνει αν το βάλω Ινδία ισχύει;και αν δουλεύουν όλα κανονικά αν το έχω Ινδία ίντερνετ κτλ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μετά από το δεύτερο bootloop του v10 μου και μετά από πολυ ψάξιμο κατέληξα στο το mi max 3 λογο οθόνης φυσικά ,το περιμένω την τρίτη ,διαβάζω ότι έχει ένα θέμα με τον ήχο και ότι φτιάχνει αν το βάλω Ινδία ισχύει;και αν δουλεύουν όλα κανονικά αν το έχω Ινδία ίντερνετ κτλ
Εγω προσφατα το εβαλα σε region Ινδία και δηλωνω ευχαριστημένος. Δυνατότερος ηχος στα ηχεια, themes, face unlock και αλλα. Τα μονα αρνητικά αν ενοχλουν καποιον είναι 2-3 εφαρμογές bloatware απο Ινδία και καμιά διαφήμιση. Αυτα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου ήρθε η αναβάθμιση για 10.3 global stable!
Μόλις την έκανα... όλα καλά... έχει αλλάξει το εικονίδιο της κάμερας!!! και επιτέλους έφτιαξε το bug της φωτεινότητας...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Eldir

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά όλα καλά κι εδώ46e2507389331077d7c9c08bf027fb2b.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μετά από συμβίωση με mi max 2 και mi max 3 σας χαιρετώ καθώς πέρασα σε poco.. καλή συνέχεια δεν θα τα ξεχάσω ποτέ τα θηρία
Link to comment
Share on other sites

Πόσο βλάκες είναι εκεί στην Xiaomi , τους στέλνουμε εδώ και μήνες αναφορές για την άθλια και προβληματική αυτόματη φωτεινότητα στην dev και μας γράφουν στα παπ@ρι@ τους. Κατά τα άλλα κάνουν εβδομαδιαίες " αναβαθμίσεις" .. Για τις ΑΘΛΙΕΣ κάμερες τους να μην μιλήσω καλύτερα, μάλλον δεν έχουν καμία επαφή στην Xiaomi τι σημαίνει κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει τώρα... μετα την αναβάθμιση 4G+111a91b3470a03b63228d15942e9f031.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει 4G+ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης πριν 2 εβδομάδες.ειμαι με dev εγώ. νόμισα ότι έβλεπαν αστρακια τα μάτια μου :)
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα για τι πάροχο μιλάτε όσοι είδατε 4G+;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μετά το update δεν είδα αλλαγές στην αυτόματη φωτεινότητα. Όταν βρίσκομαι σε σκοτεινό περιβάλλον, η οθόνη σχεδόν σβήνει.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η τελευταία dev μου έβγαλε προβλήματα και το γύρισα στην προηγούμενη dev.

Χθες κόλλησε 2 φορές το WiFi, δεν έβλεπε καθόλου δίκτυα και ήθελε επανεκκίνηση ενώ σήμερα όταν πήγα να το ξεκλειδώσω μου έδειχνε ένα κύκλο να περιστρέφεται και δεν ανταποκρινόταν καθόλου.

Edited by panospc
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια παιδια.ενω βαζω ακουστικα και ακουω κανονικα μουσικη οταν παω στις ρυθμισεις και παω στα ακουστικα και εφε ηχου μου λεει οτι δεν συνδεθηκαν ακουστικα και ολες οι ενδειξεις ειναι γκρι δεν μπορω να διαλεξω τυπο ακουστικων.οποιος μπορει ας βοηθησει πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο σε xiaomi κινητα που ειχα στο περελθον
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

πως αλλάζω το χρώμα των ονομάτων των εφαρμογών? έχω βάλει ανοιχτόχρωμο background και δεν φαίνεται σχεδόν τίποτα. ακόμα και το status bar είναι δύσκολο να το διακρίνεις, πρέπει συνέχεια να την κατεβάζω κάτω για να δω μπαταρία πχ. τελευταία global stable φοράω.
Link to comment
Share on other sites

Τρελή διάφορα στο ξεκλείδωμα με πρόσωπο με τη 10.3. Πλέον γίνεται αστραπιαία! (Δε δοκίμασα άλλες χώρες, Χονγκ Κονγκ το έχω εγώ)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κανένα apk της google cam να παίζει στο Max 3 στοκ όλα έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Λοιπόν όπως έχω ξαναγράψει είμαι κάτοχος του Mi max 2 από το οποίο όχι είμαι απλά ικανοποιημένος είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος ακόμα μετά από ενάμιση χρόνο είναι σούπερ σε όλα του ειδιαμ στην μπαταρία του την οποία την έχω κακομεταχειριστει σε φορτίσεις μπορεί να μου κρατήσει μέχρι και μιάμιση μέρα βαριας χρήσης. Θα ήθελα να ρωτήσω και επειδή εμένα τα δύο σημαντικότερα που θέλω σε ένα κινητό είναι νουμερο ένα ή μπαταρία και νουμερο δύο το ηχείο και τρίτο η κάμερα. Θα ήθελα να πω η μετάβαση στο 3 θα είναι αναβάθμιση σε αυτά η Ν Α μείνω στο 2 και να περιμένω το 4?ειδικα η μπαταρία του σε σχέση με το 2 πως είναι; ισάξια; καλύτερη; η χειρότερη;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Λοιπόν όπως έχω ξαναγράψει είμαι κάτοχος του Mi max 2 από το οποίο όχι είμαι απλά ικανοποιημένος είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος ακόμα μετά από ενάμιση χρόνο είναι σούπερ σε όλα του ειδιαμ στην μπαταρία του την οποία την έχω κακομεταχειριστει σε φορτίσεις μπορεί να μου κρατήσει μέχρι και μιάμιση μέρα βαριας χρήσης. Θα ήθελα να ρωτήσω και επειδή εμένα τα δύο σημαντικότερα που θέλω σε ένα κινητό είναι νουμερο ένα ή μπαταρία και νουμερο δύο το ηχείο και τρίτο η κάμερα. Θα ήθελα να πω η μετάβαση στο 3 θα είναι αναβάθμιση σε αυτά η Ν Α μείνω στο 2 και να περιμένω το 4?ειδικα η μπαταρία του σε σχέση με το 2 πως είναι; ισάξια; καλύτερη; η χειρότερη;;;
Κατα την ταπεινή μου γνώμη, αφου περίμενες τοσο καιρό με το 2, δεν αξιζει να δωσεις χρηματα τωρα για το 3αρι. Περιμενε 3 μηνακια ακομη, τίποτα δεν είναι, θα βγει το 4αρι που θα αξιζει 100% η μεταβαση. Βαλε και αλλα χρηματα στην άκρη στην τελική όσο περιμένεις. Αυγουστο θα εχει βγει αυτο. Αυτη ειναι η γνωμη μου εμενα που δουλεύω και τα 2. Πηρα το 3αρι για εμενα και έδωσα το 2 στον πατερα μου. Δεν υπάρχουν τρελες διαφορες, ειδικα για να κανεις τόσο καθυστερημένα την μεταβαση τωρα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...