Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τιμές sar

Head: 1.584 W/kg

Body: 1.417 W/kg

Δεν θεωρείται ότι είναι μεγάλες??έτσι μου φαίνεται.για όσους κοιτάνε το sar.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Πες μας αν παει καλυτερα με το 10 κ αν εχει βελτιωσεις γενικα..

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Έχει εξαφανιστεί το θελα με τον αισθητήρα φωτεινότητας, ελαφρώς πιο σβέλτο, ποιο μεγάλη γραμματοσειρα στο σήμα και στην μπαταρία, πολλά καλούδια παντού, ρολαρει γενικός καλύτερα. Μπαταρία ακόμα δεν μπορώ να κρίνω.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την ένταση του ακουστικού το είχες; Αν ναι, διορθώθηκε;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το link για την recovery έκδοση της china stable v10.0.3.0

http://bigota.d.miui.com/V10.0.3.0.OEDCNFH/miui_MIMAX3_V10.0.3.0.OEDCNFH_68b4bc90fe_8.1.zip

Τιμές sar

Head: 1.584 W/kg

Body: 1.417 W/kg

Δεν θεωρείται ότι είναι μεγάλες??έτσι μου φαίνεται.για όσους κοιτάνε το sar.

 

Εαν πάω στο Settings -> My Device -> Certification μου γράφει SAR 0.730W/KG χωρίς να διευκρινίζει τίποτα άλλο.

Μπορεί κάποιος με global έκδοση να μας πει τι γράφει στο δικό του;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το link για την recovery έκδοση της china stable v10.0.3.0

http://bigota.d.miui.com/V10.0.3.0.OEDCNFH/miui_MIMAX3_V10.0.3.0.OEDCNFH_68b4bc90fe_8.1.zip

 

 

Εαν πάω στο Settings -> My Device -> Certification μου γράφει SAR 0.730W/KG χωρίς να διευκρινίζει τίποτα άλλο.

Μπορεί κάποιος με global έκδοση να μας πει τι γράφει στο δικό του;

Ακριβώς το ίδιο!

Οθόνη πιο μεγάλη αλλά στις ίδιες διαστάσεις και λίγο πιο βολικό στο κράτημα από το 2 γιατί είναι ελάχιστα πιο στενό λόγω 16:9 επίσης η οθόνη πιο φωτεινή και καλύτερα χρώματα.

Επεξεργαστής πιο γρήγορος αισθητή η διαφορά.

Κάμερες μεγάλη διαφορά κυρίως σε βίντεο.

Μπαταρία νωρίς ακόμη για συμπεράσματα αλλά φαίνεται να είναι στα ίδια επίπεδα.

Γενικά τα αξίζει τα λεφτά του κι όποιος έχει το 2 αξίζει η αναβάθμιση.

couldn't agree more:cool:

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

[/url]

 

 

Εαν πάω στο Settings -> My Device -> Certification μου γράφει SAR 0.730W/KG χωρίς να διευκρινίζει τίποτα άλλο.

Μπορεί κάποιος με global έκδοση να μας πει τι γράφει στο δικό του;

 

https://www.mi.com/en/certification/rfexposure/

Εδώ για τις τιμές του sar.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την ένταση του ακουστικού το είχες; Αν ναι, διορθώθηκε;

 

Πρόβλημα στο ακουστικό δεν είχα. Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω πρόβλημα με την ένταση του ακουστικού αλλά βλέπω αρκετούς στις αξιολογήσεις/συζητήσεις του skroutz που το αναφέρουν. Ίσως έχει να κάνει και με την global rom, εγώ πάντως με την κινέζικη rom δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με global κανένα θέμα και πιστεύω ότι όσοι έχουν θέμα με ακουστικό είναι με την ψεύτικη global που κυκλοφόρησε στην αρχή
Link to comment
Share on other sites

έστειλα μήνυμα στη mi Greece και μου είπε ότι σύντομα θα ανακοινωθεί διαθεσιμότητα επίσημα άρα όσοι σκοπεύουμε να το πάρουμε αξίζει να περιμένουμε λίγο και να κινηθούμε αναλόγως.
Link to comment
Share on other sites

έστειλα μήνυμα στη mi Greece και μου είπε ότι σύντομα θα ανακοινωθεί διαθεσιμότητα επίσημα άρα όσοι σκοπεύουμε να το πάρουμε αξίζει να περιμένουμε λίγο και να κινηθούμε αναλόγως.

 

Και γιατί να μην το πάρεις από Banggood που είναι και Global, είναι και σε στοκ και βγαίνει στα 210€ με κουπόνι;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους. Ισχύει ότι τζαμάκι εξεχει πιο πάνω απο τα bezels του κινητου? Ειναι αισθητη η διαφορα? Ερωτηση σε ολους τους κατοχους. Ετοιμαζομαι για το max 3 ή διαφορετικα για το Honor 8 max 7,12 ιντσων που λενε οτι και αυτο ειναι σουπερ εργαλειο. Προσοχη!!! Δεν τρολλαρω...

Ευχαριστω.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

πλεον η ψαλιδα μεταξυ σκρουτζ και κινας κλεινει αρκετα, σε σημειο που κοντευει να ειναι ολα κ ολα κανα 30αρι η διαφορα, εκτος και κατσει καμια προσφορα με κανα κουπονι. κ εγω αναμενω να δω τι θα κανει η infoq και μολις ανακοινωσει προχωρω αμεσα. (αν κ με βλεπω να μη το χαιρομαι για πολυ, γιατι μολις το δει η γυναικα θα πεσει με τα μουτρα και παιζει να τα ζευγαρωσω... :lol: :lol: :p :p :p )
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην το πάρεις από Banggood που είναι και Global, είναι και σε στοκ και βγαίνει στα 210€ με κουπόνι;:rolleyes:

 

Θα περιμενουμε με ΥΠΟΜΟΝΗ να το φερει η Info Quest στην Ελλαδα , και ας πληρωσουμε λιγα ευρω παραπανω .

 

Μην βιαζεστε , ειναι η γνωμη μου . Για μερικα χρηματα πιο λιγα .

Edited by Athens2020
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην το πάρεις από Banggood που είναι και Global, είναι και σε στοκ και βγαίνει στα 210€ με κουπόνι;:rolleyes:
Εγγύηση και πάλι εγγύηση χωρίς εγγύηση τέτοιες συσκευές δεν αγοράζω (εκτός και αν είναι κάνα 100 ευρώ που απλά το πετάς και παίρνεις άλλο)
Link to comment
Share on other sites

Να πληρωσω 100+ επειδη θα εχω δυο χρονια αντι για ενα με τιποτα.

Δειτε το ιστορικο της info με τα προηγουμενα κινητα που πουλουσε δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει τουλαχιστον 100 ευρω πανω απο την τιμη που το βρισκουμε απο Κινα.

 

Συν οτι μερικα μαγαζια στο skroutz δινουν 2 χρονια οποτε δεν μπλεκεις καθολου με κινα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!

Έχω πρόβλημα. .

Παρέλαβα χθες το xiaomi mi max 3 από Κίνα με global Rom miui global 9.6 σταθερή. .το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω κλησεις ή μηνύματα. .ούτε δέχομαι! Από τις 20 προσπάθειες πήρε μια φορά μόνο τηλ και δεχτηκε μια μόνο κλήση. Ενώ σήμα έχει και στο κλείδωμα οθόνης γράφει το δίκτυο vodafone.. ξέρει κάποιος γιατί? διάβασα και αλλού ότι είναι εξαιτίας της rom.τι πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

εγγύηση Κίνας έχουν τα κινεζομαγαζα. στειλτο Κίνα και περίμενε να ξαναέρθει, κάνα δίμηνο χωρίς συσκευή. από σκρουτζ είναι παραεισαγωγη άρα δεν ξέρουμε που το στέλνουν για φτιάξιμο. προτιμώ επίσημη εγγύηση κι ας την πληρώσω να έχω ήσυχο το κεφάλι μου.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!

Έχω πρόβλημα. .

Παρέλαβα χθες το xiaomi mi max 3 από Κίνα με global Rom miui global 9.6 σταθερή. .το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω κλησεις ή μηνύματα. .ούτε δέχομαι! Από τις 20 προσπάθειες πήρε μια φορά μόνο τηλ και δεχτηκε μια μόνο κλήση. Ενώ σήμα έχει και στο κλείδωμα οθόνης γράφει το δίκτυο vodafone.. ξέρει κάποιος γιατί? διάβασα και αλλού ότι είναι εξαιτίας της rom.τι πρέπει να κάνω?

 

Σιγουρα ειναι global εχει Αγγλικα στο κουτι και το κοκκινο αυτοκολλητο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...