Jump to content

Φωτογραφίες / Βίντεο με το Huawei P20 PRO


tsiglas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ωραίες εσύ αδερφέ.. Ότι είχε με θάλασσα ειδικά οι πανοραμικές ηταν τέλειες, είδαμε και κάτι διαφορετικό. όσο για τα βίντεο δεν χόρταινα να τα βλέπω ξανά και ξανά. Πρέπει να κατεβασω άλλη εφαρμογή για βίντεο?.. Γιατί προσπάθησα με αυτή που ανεβάζω φώτο και δεν το υποστηρίζει

 

Όχι εγώ κανονικά με το app του Flickr τα ανέβασα αλλά το λινκ μόνο από Pc ναι δεν το βγάζει το flickr2bbcode

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 572
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και ξαφνικά νιώθω μια χαλάρωση.... Υπέροχες
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά νιώθω μια χαλάρωση.... Υπέροχες

Χαίρομαι που σας χαλαρώνουν τα θέματα των λήψεων που κάνω..

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

42183625910_30a7b69e1a_b.jpgHUAWEI P20 Pro Night mode on Flickr

 

Δεν ήξερα που να κάνω Focus(έκανα στο La Sera στο τέλος) :p

Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές οι φωτος παιδιά ειδικά η τελευταία Αντρέα!

Όπλο το εργαλείο!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Γιάννη ..!!! καλά σήμερα έχω δεί δύο από τίς καλύτερες νυχτερινές λήψεις, μπράβο στα παιδιά !! Η δεύτερη σε άλλο νήμα.. Edited by Margelis
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Cactus flower by Jason

 

πως βαζω και την εικονα εδω δεν ξερω..ειναι με Pro mode χωρις ζουμ..Καντε τη κλικ να δειτε λεπτομερεια.Ευχαριστω.

Edited by bikos68
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Cactus flower by Jason

 

πως βαζω και την εικονα εδω δεν ξερω..ειναι με Pro mode χωρις ζουμ..Καντε τη κλικ να δειτε λεπτομερεια.Ευχαριστω.

Σου απάντησα σε π.μ

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

43996578711_7de2d3b908_c.jpg

#greece #rhodes #summer2018 #beach #bar #night #Huawei #p20pro by konstantinos kontos - Flickr2BBcode LITE

 

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

42233366835_3105c8df92_c.jpg

#greece #rhodes #summer2018 #sunset by konstantinos kontos - Flickr2BBcode LITE

 

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές φίλε σε αφήνουν άφωνο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στην κατώτερη οθόνη του redmi note 5Α της Xiaomi που τις βλέπω γιαλιζουν η φωτογραφίες, πραγματικά!!!!
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καθαρά και μόνο για φωτογραφία θα άξιζε η αλλαγή από huawei mate 10 pro σε huawei p20 pro;

 

Αυτό θα το κρίνεις μόνος σου βλεπωντας αυτά που έχουμε ανεβάσει εδώ....

Παντως έχω την εντύπωση ότι και το Mate 10 Pro μετά τα update παίρνει πάρα πολύ καλές φωτογραφίες... Όχι εγώ θα σου πρότεινα να πας όταν μπορέσεις σε Mate 20 με το καλό όταν βγει

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις αυτό το λάθος Νικίτα και βγάλει ο Κινέζος μέγα μεγατόνων με το Mate 20 και τα πετάξουμε και εμείς το P20 pro μετά χαχα χα
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές φίλε σε αφήνουν άφωνο
Ευχαριστώ! Πραγματικά το κινητό είναι φοβερό!!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έχει τρελαθεί τώρα που είναι μπλοκ 2c5524e0deed110fd2d7c689344677ff.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T585 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έχει τρελαθεί τώρα που είναι μπλοκ 2c5524e0deed110fd2d7c689344677ff.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T585 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι εγώ τον έκανα μπλοκ και στο Flickr.... Εχει λυσσάξει

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γελανε και τα σκυλια με το τυπο..Φουλ στα ψυχολογικα,γι αυτο ζει..Ποσο μεγαλο κριμα τετοιοι ανθρωποι...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λυπάμαι τέτοιους ανθρώπους με την καλή έννοια, γιατί πιστεύω δεν έχουν γνωρίσει αγάπη στην ζωή τους ίσως και έχουν κακομεταχειριστει και ξεσπάνε με αυτόν τρόπο.. έχουν απωθημένα πώς το λένε
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λυπάμαι τέτοιους ανθρώπους με την καλή έννοια, γιατί πιστεύω δεν έχουν γνωρίσει αγάπη στην ζωή τους ίσως και έχουν κακομεταχειριστει και ξεσπάνε με αυτόν τρόπο.. έχουν απωθημένα πώς το λένε

 

Και ετσι να ειναι οπως τα λες δεν το δικαιολογω για τπτ.Ξερεις τι βρυσιδι και τι απειλες εχει ριξει αυτος ο ανθρωπος?με 2α 3α 4α προφιλ?

Αστο καλυτερο φιλε μου δεν θες να μαθεις.

Δεν μπορεις να εκφερεσαι ετσι σε δημοσιο φορουμ ποσο οταν αυτο ειναι και τεχνολογικο.

Συγγνωμη για το off-topic :X

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα.. έχεις δίκιο Γιάννη,δεν προσπάθησα να τον δικαιολογήσω σε καμμιά περίπτωση.. απλά αιτιολογησα τα αίτια αυτής τίς συμπεριφοράς τίποτα άλλο
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανεις με τα raw αρχεια του P20 και το Lightroom στον υπολογιστη?

Τα διαβαζει ολα κομπλε?

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, και με το συμπάθειο που λένε,αλλά αν κάθεσαι κάτω από τους πυλώνες που βλέπω στη φωτό, καλύτερα να το ξανασκεφτείς.Από μελέτες που έχουν γίνει θεωρούνται ότι δημιουργούν συνθήκες για ανάπτυξη καρκίνου σε ανθρώπους που μένουν κοντά.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...