Jump to content

Xiaomi Mi A2 Lite


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που είχα κάνει την αναβάθμιση όταν είχε πρώτο βγει δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα που δεν αντιμετώπιζα και πριν. Λύθηκε, μόνο, το πρόβλημα με την αποσύνδεση της SD.

Γενικά το τηλέφωνο "ρολαρει" κάπως καλύτερα. Το μόνο που μπορώ να του προσαψω είναι ότι δε λειτουργεί και πολύ καλά το swipe up για ξεκλείδωμα της οθόνης.

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν το έχετε αναφέρει, αλλά πλέον λειτουργεί και τo vowifi που δεν λειτουργούσε. Βέβαια για κάποιο λόγο δεν εμφανίζονται τα εικονίδια πάνω δεξια, αλλά λειτουργούν κανονικα και το volte και το vowifi (cosmote)

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχετε αναφέρει, αλλά πλέον λειτουργεί και τo vowifi που δεν λειτουργούσε. Βέβαια για κάποιο λόγο δεν εμφανίζονται τα εικονίδια πάνω δεξια, αλλά λειτουργούν κανονικα και το volte και το vowifi (cosmote)

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το volte δουλευει ναι αλλα το vowifi πως το εκανες και δουλευει σε σενα? και γω cosmote whatsup εχω . εκανες καποια περαιτερω ρυθμιση; σε κινητο mi a2 lite αναφερομαι...

Link to comment
Share on other sites

Για το α2lite λέω, απλά στέλνω από το a3.

Γράψε *#*#869434#*#* για να κάνεις disable τον έλεγχο της cosmote.

Μετά πας στις ρυθμίσεις του dialer και ενεργοποιείς το vowifi. Έπειτα βαλε λειτουργία πτήσης και δοκίμασε το.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το α2lite λέω, απλά στέλνω από το a3.

Γράψε *#*#869434#*#* για να κάνεις disable τον έλεγχο της cosmote.

Μετά πας στις ρυθμίσεις του dialer και ενεργοποιείς το vowifi. Έπειτα βαλε λειτουργία πτήσης και δοκίμασε το.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φιλαρακι εσυ καλα θα τα λες δε λεω αλλα μαλλον κατι κανω λαθος ή δεν γινεται στο δικο μου! τι να πω... βαζω κι αυτες τις φωτο... (οταν στελνω βεβαια μνμ στο 1333 wificall μου γραφει κ συσκευη σας δεν ειναι συμβατη)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλαρακι εσυ καλα θα τα λες δε λεω αλλα μαλλον κατι κανω λαθος ή δεν γινεται στο δικο μου! τι να πω... βαζω κι αυτες τις φωτο... (οταν στελνω βεβαια μνμ στο 1333 wificall μου γραφει κ συσκευη σας δεν ειναι συμβατη)
Για κάποιο λόγο δεν ανέβηκαν πρινdb867c135967da45832ea91bf8515c3a.jpg51d4aa09fce0153643a8e953b12cc5a8.jpga6f85fe6f70cd6afb303059f6dcdbe50.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενεργοποιείται με μήνυμα. Πρέπει να τους πάρεις τηλ. Αν λειτουργεί το volte είναι ενεργοποιημένο και το vowifi γιατί πάνε πακετο. Μπες στο card 1647913f0081e797066a4f34c6a7b15da.jpg26cdca238791e795164c0864d35195d9.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενεργοποιείται με μήνυμα. Πρέπει να τους πάρεις τηλ. Αν λειτουργεί το volte είναι ενεργοποιημένο και το vowifi γιατί πάνε πακετο. Μπες στο card 1

 

Επειδή δεν καταλαβαίνω σε ποιο μενού έχεις μπει για να το βρεις αυτό, μπορείς να το δώσεις με βήματα; Settings και μετά;

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση στη 10 όλα καλά με μια εξαίρεση, στο viber έμφανίζονται οι ειδοποιήσεις αλλά δεν έχουν ήχο. (έχω ορίσει ήχο, ειναι ενεργόςκτλ) , γνωρίζετε κάποια λύση;;;;

 

Προς ενημέρωση το πρόβλημα λύθηκε, μετέτρεψα το αρχείο από mp3 σε wav.απλα το γράφω για να μην την πάτησει κ άλλος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν καταλαβαίνω σε ποιο μενού έχεις μπει για να το βρεις αυτό, μπορείς να το δώσεις με βήματα; Settings και μετά;
Όχι στις γενικές ρυθμίσεις. Μπες στην εφαρμογή των κλήσεων, πάνω δεξιά ρυθμισεις. Μετά λογαριασμοί κλησης και επιλέγεις την κάρτα σου.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και ενεργοποίησα το Wi-Fi calling εγώ σε Vodafone. Το έβαλα και σε λειτουργία πτήσης που είπε ο φίλος παραπάνω και κατάφερα και πήρα κανονικά τηλέφωνο. Το θέμα είναι πότε θα καταλαβαίνει να κάνει την αλλαγή σε WiFi? Ελπίζω να μη μιλάω για αρκετά λεπτά με κομμένο ήχο και καθυστερημένα να καταλαβαίνει και να μου το γυρίζει σε WiFi διότι είναι άχρηστη η υπηρεσία έτσι. Πρέπει να έχω τις ρυθμίσεις στο 4G ή δουλεύει ακόμα κι αν το έχω στο 2G?
Link to comment
Share on other sites

εγω οτι και να εχω κανει ακομα δεν μπορω να το ενεργοποιησω. κοσμοτε πηρα και μου ειπαν καλυετρα να μιλησετε με xioami μηπως ειναι καποιο bug αλλα εν κατακλειδι απο κει μου ειπαν ακομα δεν ειναι διαθεσιμο! θα περιμενω μηπως "γιατρευτει " μονο του καποια στιγμη!!
Link to comment
Share on other sites

Παππούλη ,την έκανες την αναβάθμιση σε android 10?

 

ναι ναι κανονικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να ρωτησω κατι αλλο αμα ξερει καποιος που ξεχασα να ρωτησω στην xiaomi οταν πηρα τηλ. μπορει να γινει εγκατασταση miui11 σε mia2 lite με android one λογισμικο?

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και ενεργοποίησα το Wi-Fi calling εγώ σε Vodafone. Το έβαλα και σε λειτουργία πτήσης που είπε ο φίλος παραπάνω και κατάφερα και πήρα κανονικά τηλέφωνο. Το θέμα είναι πότε θα καταλαβαίνει να κάνει την αλλαγή σε WiFi? Ελπίζω να μη μιλάω για αρκετά λεπτά με κομμένο ήχο και καθυστερημένα να καταλαβαίνει και να μου το γυρίζει σε WiFi διότι είναι άχρηστη η υπηρεσία έτσι. Πρέπει να έχω τις ρυθμίσεις στο 4G ή δουλεύει ακόμα κι αν το έχω στο 2G?

 

Δουλεύει η υπηρεσία και σε 2G, δε παίζει ρόλο. Το θέμα ειναι (και για αυτό εγώ το απενεργοποίησα το VoWiFi) ότι δε γίνεται αυτόματα η εναλλαγή. Δηλαδή αν μιλάς μέσω WiFi και ξαφνικά χαθεί το σήμα δε θα επιστρέψει αυτόματα στο σήμα κινητής. Θα κλείσει η γραμμή. Θα τερματίσει η κλήση!!!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Για το α2lite λέω, απλά στέλνω από το a3.

Γράψε *#*#869434#*#* για να κάνεις disable τον έλεγχο της cosmote.

Μετά πας στις ρυθμίσεις του dialer και ενεργοποιείς το vowifi. Έπειτα βαλε λειτουργία πτήσης και δοκίμασε το.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είσαι αρχηγός, το είχα ξεχάσει τελείως τούτο οτι μπορεί να γίνει, μονο το volte carrier θυμόμουν!!!

δουλεύει κανονικα ΚΑΙ ΣΕ κοσμοτέ πλέον!

 

Τα εικονίδια ΔΥΣΤΥΧΩΣ είναι θέμα της 10αρας και δεν τα δείχνει, στην 9αρα τα εβγαζε κανονικα (HD εγραφε διπλα απο το εικονιδιο του σήματος)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω οτι και να εχω κανει ακομα δεν μπορω να το ενεργοποιησω. κοσμοτε πηρα και μου ειπαν καλυετρα να μιλησετε με xioami μηπως ειναι καποιο bug αλλα εν κατακλειδι απο κει μου ειπαν ακομα δεν ειναι διαθεσιμο! θα περιμενω μηπως "γιατρευτει " μονο του καποια στιγμη!!

 

Θα πρέπει να βάλεις την σιμ σου σε συμβατή συσκευή για να ενεργοποιήσεις αρχικά την υπηρεσία.Το Δικό μας δεν το υποστηρίζουν!

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

Δες εδώ ποιες είναι οι συμβατές.

Αφού το ενεργοποιήσεις σε αλλο κινητό, το κουμπώνεις στο λαιτ και παίζει κανονικα!

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Θα πρέπει να βάλεις την σιμ σου σε συμβατή συσκευή για να ενεργοποιήσεις αρχικά την υπηρεσία.Το Δικό μας δεν το υποστηρίζουν!

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

Δες εδώ ποιες είναι οι συμβατές.

Αφού το ενεργοποιήσεις σε αλλο κινητό, το κουμπώνεις στο λαιτ και παίζει κανονικα!

 

ειναι το μοναδικο πραγμα που δεν εχω κανει μεχρι στιιγμης. πρεπει να βρω καποιον τωρα να βαλω την καρτα... ευχαριστω πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

Έμενα μου ενεργοποίησαν την υπηρεσία τηλεφωνικα, δεν χρειάστηκε να βάλω τη σιμ σε άλλη συσκευή. Έχει όμως αρκετούς μήνες που το έκανα και δεν ξέρω αν γίνεται ακόμη με αυτόν τον τρόπο.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει η υπηρεσία και σε 2G, δε παίζει ρόλο. Το θέμα ειναι (και για αυτό εγώ το απενεργοποίησα το VoWiFi) ότι δε γίνεται αυτόματα η εναλλαγή. Δηλαδή αν μιλάς μέσω WiFi και ξαφνικά χαθεί το σήμα δε θα επιστρέψει αυτόματα στο σήμα κινητής. Θα κλείσει η γραμμή. Θα τερματίσει η κλήση!!!

 

Αν η κλήση ξεκινήσει κανονικά μέσω 2G αλλά δεν είναι καλή η λήψη ,μπορεί να μεταπηδήσει σε Vo-WiFi ΠΡΙΝ δημιουργηθούν οι πρώτες διακοπές?

Αν η μετάβαση δεν γίνεται ή αν γίνεται αλλά με καθυστέρηση,βράστα.... Δηλαδή αν εμένα μου λέει ο συνομιλητής μου πως δεν με ακούει καλά εδώ και 5 λεπτά και η μετάβαση σε VoWiFi είτε δεν πραγματοποιείται καθόλου, είτε καθυστερεί σημαντικά, τι να το κάνω?

 

Πάντως έστω την ώρα που είσαι σε GSM και ακούς τον συνομιλητή σου διακεκομένα,να μπορείς να μεταπηδάς σε Vo-WiFi χειροκίνητα με κάποιο κουμπί, δεν φαίνεται να μπορεί να γίνει.

 

Δουλεύει η υπηρεσία και σε 2G, δε παίζει ρόλο.

H Vodafone πάντως στους Όρους υπηρεσίας Vodafone Wifi Calling που ανέβηκαν τον Ιούνιο του 2019 λέει άλλα...

Τι να πω ,δεν ξέρω...

Screenshot-1.png

Edited by IBAGASA
Link to comment
Share on other sites

Η μεταφορά της κλήσης από και προς VoWiFi γίνεται μόνο υπάρχει κάλυψη 4G και είναι ενεργοποιημένο το VoLTE.

Αν η κλήση γίνεται πάνω από 2G/3G, δεν μπορεί να μεταφερθεί σε VoWiFi και έτσι η κλήση πέφτει αν δεν υπάρχει πια εμβέλεια σήματος.

Edited by silverag
Link to comment
Share on other sites

Η μεταφορά της κλήσης από και προς VoWiFi γίνεται μόνο υπάρχει κάλυψη 4G και είναι ενεργοποιημένο το VoLTE.

Αν η κλήση γίνεται πάνω από 2G/3G, δεν μπορεί να μεταφερθεί σε VoWiFi και έτσι η κλήση πέφτει αν δεν υπάρχει πια εμβέλεια σήματος.

Ιανουάριος 2020:

Η Vodafone ενεργοποίησε στο 4G δίκτυό της τις τεχνολογίες VoLTE (Voice over LTE) και VoWiFi (Voice Over WiFi) που φέρνουν ακόμη πιο υψηλή ποιότητα κλήσεων στις υπηρεσίες φωνής, μεγαλύτερες ταχύτητες, αλλά και αδιάλειπτη επικοινωνία, μέσα από τη δυνατότητα εναλλαγής ανάμεσα στο κινητό δίκτυο και το Wi-Fi και την υπηρεσία Giga WiFi Calling.

 

O συνδυασμός του VoLTE και της υπηρεσίας Giga WiFi Calling καθιστά εφικτή την αυτόματη μεταφορά μίας κλήσης μεταξύ δικτύων κατά τη διάρκεια της εκτέλεσής της. Για παράδειγμα, εάν ο χρήστης μετακινηθεί εκτός της εμβέλειας του WiFi, ακόμα και εν μέσω μιας κλήσης, η επικοινωνία θα συνεχιστεί κανονικά με την κλήση να μεταφέρεται στο δίκτυο 4G χωρίς διακοπή. Το ίδιο συμβαίνει και κατά την αντίθετη μετάβαση, δηλαδή από το δίκτυο 4G σε WiFi.

https://techblog.gr/internet/vodafone-energopoiise-tis-technologies-volte-kai-vowifi/

 

Φίλε Sliverag επιβεβαιώνεσαι. Είναι εύκολο λιγάκι να μας το εξηγήσεις? Εγώ έχω 1 στις 4 γραμμές σήμα σε 4G στο σπίτι. Έχω δλδ σήμα μεν αλλά οριακό. Τi πρέπει να κάνω?

Έχω ενεργοποιήσει το VoWifi άρα σύμφωνα με τα λεγόμενα σου θα πρέπει να ενεργοποιήσω και το VoLTE.

Θα στείλω οπότε *#*#86583#*#* και αν είναι Disabled , το βρίσκω ακολούθως στο μενού και το ενεργοποιώ?

Θα είμαι εντάξει μετά λες?

Edited by IBAGASA
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να έχεις εμβέλεια 4G για να γίνει το handover, δηλαδή η μεταφορά της κλήσης. Άπαξ και ενεργοποιηθούν VoLTE και VoWiFi, θα είσαι εντάξει.

Και γω με μία γραμμή 4G είμαι μέσα στο σπίτι αλλά δεν με επηρεάζει κάπως, γιατί έχω ορίσει προτεραιότητα το VoWiFi στο Xiaomi (Phone/Settings/Calling Accounts/<Πάροχος>/Wi-Fi Calling/Calling Preference).

Αν για κάποιο λόγο βρεθώ εκτός Wi-Fi (φύγω από το σπίτι/πέσει το ίντερνετ κλπ) και εκείνη την ώρα έχω 4G καλώς, θα συνεχίσω να μιλάω. Αν δεν, θα πέσει η κλήση.

Όσο είσαι σπίτι πάντως και έχεις καλό σήμα στο Wi-Fi, δεν πιστεύω ότι θα έχεις θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να έχεις εμβέλεια 4G για να γίνει το handover, δηλαδή η μεταφορά της κλήσης. Άπαξ και ενεργοποιηθούν VoLTE και VoWiFi, θα είσαι εντάξει.

Και γω με μία γραμμή 4G είμαι μέσα στο σπίτι αλλά δεν με επηρεάζει κάπως, γιατί έχω ορίσει προτεραιότητα το VoWiFi στο Xiaomi (Phone/Settings/Calling Accounts/<Πάροχος>/Wi-Fi Calling/Calling Preference).

Αν για κάποιο λόγο βρεθώ εκτός Wi-Fi (φύγω από το σπίτι/πέσει το ίντερνετ κλπ) και εκείνη την ώρα έχω 4G καλώς, θα συνεχίσω να μιλάω. Αν δεν, θα πέσει η κλήση.

Όσο είσαι σπίτι πάντως και έχεις καλό σήμα στο Wi-Fi, δεν πιστεύω ότι θα έχεις θέμα.

 

Βάζοντας προτεραιότητα το wifi όση ώρα είσαι στο router συνδεδεμένος θα μείνει η κλήση εκεί αλλα όταν απομακρυνθείς απο το router και βγείς εκτός εμβέλειας δεν θα κάνει την μετάβαση στο 4G αλλα θα διακοπεί η κλήση..είναι δοκιμασμένο δυστυχώς.. το καλό έιναι οτι όση 'ώρα είσαι στο router συνδεδεμένος και κακό σήμα 4G να έχεις με μία γραμμή ή και καμία θα μιλάς άνετα με και με HD κλήση..αλλα με την μετάβαση όπως είπα δεν....

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Και πως ενεργοποιεί κάποιος το VoLTE στη συγκεκριμένη συσκευή; Το υποστηρίζει;

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Κουμπί ''Enhanced 4G LTE Mode'' που λένε στα ξένα Forums παρά το '' *#*#86583#*#* '' που πληκτρολόγησα , δεν μου εμφανίστηκε στο μενου. Ίσως το LTE σκέτο να είναι η επιλογή που πρέπει να κάνω.Και αυτήν έκανα.Μου έγραφε πάντως HD το κινητό.

Σε κάθε περίπτωση και μετά από δοκιμές 30 λεπτών με όλους τους πιθανούς συνδυασμούς δικτύου δεν είναι καλά τα πράγματα.

Ναι μεν κατάφερε και έκανε το Transition όταν κόπηκε το WiFi (βγήκα έξω στον δρόμο και περπάτησα μέχρι να χαθεί το WiFi σήμα) αλλά η ποιότητα της κλήσης και κατά την διάρκεια της WiFi κλήσης αλλά και όταν βγήκα έξω στον δρόμο που δεν είχα WiFi αλλά 4G, ήταν κακή με διακοπές.

 

Εν κατακλείδι εγκατέστησα το LTE Discovery σε 3 κινητά ώστε να μετρήσω τα DB του σήματος. Samsung A8 (2018) , BlackView BV6800 Pro & Α2 Lite.

Τελικά διαπίστωσα αυτό που φοβόμουν. Πολύ μεγάλες οι διαφορές σε 4G, 3G αλλά και 2G. Ειδικά σε 2G το Samsung ήταν στα -51DB & το Α2 Lite στα -80db.

Έτσι εξηγείται που ακόμα και στο 2G που το έχω, πάλι παραπονιούνται για περιστασιακές διακοπές οι συνομιλητές μου.

Μιας που όπως έχω αναφέρει το κινητό το πήρα δώρο στην μάνα μου,πλέον δημιουργείται πρόβλημα. Τι να το κάνει που είναι όμορφο,δεν κολλάει,γρήγορo στα Apps όταν δεν έχει καλό σήμα? Η περιοχή είναι όντως δύσκολη καθώς είναι υπόγειο,το πιθανότερο είναι στο 99% των υπόλοιπων περιοχών να μην έχει κανένας άλλος πρόβλημα, αλλά δυστυχώς σπάει νεύρα η κατάσταση. Να είναι το χαμηλό SAR της συσκευής που φταίει? Δεν ξέρω.

Δεν λέω, έχω κι εγώ με το Α8 περιστασιακά θέματα που δεν με ακούνε αλλά στις 5 κλήσεις μου παραπονιούνται 1 φορά. Με το A2 Lite ,στις 5 κλήσεις της μητέρας μου παραπονιούνται τις 4 φορές.

 

Δυστυχώς δεν έχω άλλη επιλογή να το πουλήσω ή να το κρατήσω για δεύτερο. Όποιος ενδιαφέρεται το δίνω 100€ κι ας το πήρα 163€ πριν 12 μέρες.

Το θέμα είναι που θα βρω άλλο κινητό που αποδεδειγμένα θα έχει τόσο καλή λήψη όσο το A8(2018) μου...Nα κοιτάω το SAR και να διαλέγω εκείνο με το υψηλότερο SAR? Έχω πελαγώσει πραγματικά...Έχω στενοχωρηθεί κιόλας γιατί ήταν δώρο μου και εκτείθομαι.

 

*To Calling Preference που λέει ο Silverag δεν μπορώ να το βρω. Μία επιλογή μόνο για να ενεργοποιήσεις ή όχι το WiFi Call βλέπω...

Edited by IBAGASA
Link to comment
Share on other sites

Να κοιτάξεις να πάρεις συσκευή που να είναι συμβατή με WiFicall και αφου θα είσαι κοντά σε router δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...