Jump to content

HTC One M9


doshy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στο forum.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί έχω καταμπερδευτεί λιγάκι.

Έχω το htc one m9 plus. Έχω ένα θεματάκι που άρχισε να μου την δίνει. Όταν συνδέω τα ακουστικά και ακούω μουσική η μιλάω κτλ, άμα ανεβάσω την ένταση πάνω από το μισό μου βγάζει κάποιο σφάλμα.

Μου βγάζει το μνμ:: "H διαδικασία com.android.systemui έχει σταματήσει" και κάνει κάτι σαν reset

Δοκίμασα κάποια πράγματα που βρήκα στο internet, έκανα επαναφορά εργοστασιακών αλλα τίποτα.

Το ερώτημα μου είναι (και αυτό με έχει μπερδέψει ποιο πολλή). Ψάχνω για να αλλάξω την rom. Ότι έχω βρει γραφει htc one m9.

Το m9 το απλό με το m9 το plus περνούν τις ίδιες rom. Δεν θέλω να αρχίσω τα πειράματα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν αγορασω το htcE9+ plus απο ebay πληρωνω τελωνειο για ποσό Ανω των 200€?

το βρήκα 222€ ενω Ελλαδα εχει 300€+Ανω...απλά το ενα δίνει εγγύηση 3 μήνες το άλλο 12...τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα! Αγόρασα το HTC M9 την περασμένη Πέμπτη και έχω το εξής σημαντικό πρόβλημα: δεν μπορώ επ ουδενί να συνδεθώ στο internet με τα δεδομένα της cosmote..ούτε καν εμφανίζει δίπλα στο εικονίδιο του σήματος έστω το 2g ή 3g ή 4g όταν πατάω ενεργοποίηση των δεδομένων..προσπάθησα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων σύνδεσης χωρίς επιτυχία. οι δε ρυθμίσεις apn υπάρχουν κανονικά . Υπάρχει πιθανότητα το πρόβλημα να δημιουργήθηκε από την αναβάθμιση σε android 7; διότι με το που άνοιξα την συσκευή ήρθε η ενημέρωση λογισμικού.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One M9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...