Jump to content

BlackBerry Key 2


Leon_94
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 93
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή που μπορεί να βρεθεί αυτή την στιγμή;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παντώς σε κόκκινο είναι τρέλα, αν και δεν το εχω δει απο κοντά.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδια.

 

Σκεφτομαι να ξαναρθω στη bb με αυτο το κινητο. το εχει ενας συναδελφος στη δουλεια και εχω ενθουσιαστει. (τωρινος κατοχος note 9)

Link to comment
Share on other sites

Και θα δώσεις το θηρίο που έχεις για το ΒΒ;

Σε ρωτάω γιατί είμαι κολλημένος και εγώ με τα παλαιότερα ΒΒ αλλά και με τα Note

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τι λαχταράς εσύ και όχι τι λέω εγώ!

Προσωπικά, δεν θα έκανα την αλλαγή ειδικά αν είχα το Note 9. Πιστεύω θα σε κουράσει η μικρή οθόνη και το πληκτρολόγιο. Πιο γρήγορα πληκτρολογείς σε on screen.

Συν το πενάκι, συν την οθονάρα.......!

Εσύ αποφασίζεις όμως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ήθελα τις συμβουλές σας.

 

Έχω συνδέσει στο Bluetooth του αυτοκινήτου της δουλειάς το key2 εδώ και κάποιες μέρες, αλλά χρησιμοποιώ κάποιες μέρες της εβδομάδας και το Plantronics Explorer 110. Αν βρίσκομαι μέσα στο αυτοκίνητο και έχω ενεργοποιημένο το bluetooth στο BlackBerry συνδέεται αυτόματα με το bluetooth του αυτοκινήτου και έτσι η κλήση μεταφέρεται αυτόματα εκεί, ενώ επειδή πολλές φορές δεν είμαι μόνος μου μέσα, θέλω να απαντήσω από το plantronics, ώστε να παραμείνει προσωπική η επικοινωνία μου.

 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να έχει πάντοτε προτεραιότητα κάποια συγκεκριμένη σύζευξη;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα στο team.

 

Σήμερα πήγε να μου κανει ενα update το σύστημα (82.6 mb) και μολις φτασει στο 100% του download μου πετάει μήνυμα οτι το αρχείο λήψης δεν ειναι διαθέσιμο γιτι δεν ηταν δυνατη η συνδεση με το διακομιστή. Γνωρίζει κανείς παρακαλώ τι μπορεί να είναι?:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Μάλλον δεν θα δούμε Key 3, μίας καί η TCL που έχει το franchise δεν είναι ικανοποιημένη απο της πώλησης καί δεν θέλει να βγάλει άλλη συσκευή, ούτε θα ανανεώσει το συμβόλαιο που λίγη το καλοκαίρι του 2021.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ άσχημη εξέλιξη αυτή κι εγώ το διάβασα κάπου.

Πάνω που περίμενα το key3 , σε στρατηγική ένα μοντέλο ανά 2 έτη όπως είχαν υποσχεθεί.

Κρίμα πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Όντως κρίμα γιατί καλό είναι να υπάρχουν διαφορετικές λύσεις για τις ανάγκες του καθενός .... αν και η ίδια είναι υπεύθυνη με την πολλή υψηλή τιμή για τα χαρακτηριστικά του.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επίσημα πια η TCL ανακοίνωσε ότι σταματά την παραγωγή και πώληση συσκευών Blackberry απο 31/8/2020, αλλά θα συνεχίσει να υποστηρίζει της υπάρχουσες συσκευές ως 31/8/2022. Τώρα ποιός θα κατασκευάζει τα BlackBerry είναι προς το παρόν άγνωστο!
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Παρατηρώ το τελευταίο διάστημα πολλές φορές, ενώ η οθόνη της συσκευής μου είναι σβηστή, ότι ανάβει, χωρίς να έχει έρθει όμως κάποια ειδοποίηση.

 

Και το κάνει συνέχεια τελευταία.

 

Υπάρχει κάποια ρύθμιση που αν την απενεργοποιήσω μπορεί να λυθεί αυτό που περιγράφω; Το έχετε παρατηρήσει και στις δικές σας συσκευές;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Η διακοπή λειτουργίας σε ΒΒ, επιρεαζει και τα key?  Ή την γλιτώνουν επειδή είναι αυτόνομα? 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Τα Key και τα Evolve δεν έχουν θέμα έχουν λειτουργικό Android, μόνο αυτά που έχουν BB λειτουργικό έχουν θέμα, αν και της βασικές λειτουργίες της κάνουν. Κλήσεις, μυνήματα, σερφαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...