Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είχαμε αναφέρει κι άλλοι αυτό το bug και όντως έχει να κάνει με τον Chrome. Το πότε θα λυθεί, άγνωστο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ το είχα αναφέρει πρώτος και επειδή μου έσπασε το νεύρα άλλαξα default browser.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τα ακουστικά καμία υποδοχή μπορεί να προτείνει κάποιος γιατί μου έχει χαλάσει από Ελλάδα...;
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία ενημέρωση στον Chrome όποτε τον ανοίγω μου πειράζει την ισορροπία λευκού και πρέπει να πηγαίνω στην προβολή στο σχέδιο χρώματος να το φτιάξω. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;
Εδώ και δύο μέρες το κάνει και σε εμένα.Τι φάση; Είναι πολύ ενοχλητικό το βράδυ ειδικά αν έχεις ενεργοποιήσει την λειτουργία ανάγνωσης. Καμία λύση δεν υπάρχει?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο μέρες το κάνει και σε εμένα.Τι φάση; Είναι πολύ ενοχλητικό το βράδυ ειδικά αν έχεις ενεργοποιήσει την λειτουργία ανάγνωσης. Καμία λύση δεν υπάρχει?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

κάνε απεγκατασταση ενημερώσεων και θα φτιάξει. Μόλις ενεργοποιήσεις τον συγχρονισμό ιστορικό και σελιδοδείκτες υπάρχουν κανονικά
Link to comment
Share on other sites

κάνε απεγκατασταση ενημερώσεων και θα φτιάξει. Μόλις ενεργοποιήσεις τον συγχρονισμό ιστορικό και σελιδοδείκτες υπάρχουν κανονικά
Ωραίος..... ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει και σε άλλους μια ενημέρωση του play store και για να ολοκληρωθεί ζητάει επανεκκίνηση της συσκευής; Γιατί δεν μου έχει ξανατυχει
Link to comment
Share on other sites

κάνε απεγκατασταση ενημερώσεων και θα φτιάξει. Μόλις ενεργοποιήσεις τον συγχρονισμό ιστορικό και σελιδοδείκτες υπάρχουν κανονικά

 

Επειδή το κάνει και σε εμένα!! Μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο ποιο αναλυτικά πως κάνω απεγκατασταση ενημερώσεων !! Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το κάνει και σε εμένα!! Μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο ποιο αναλυτικά πως κάνω απεγκατασταση ενημερώσεων !! Ευχαριστώ!!

 

Στην αρχική οθόνη πάτησε παρατεταμένα πάνω στο εικονίδιο και θα σου βγάλει ένα μικρό παραθυράκι. Πατάς στις πληροφορίες εφαρμογές και μόλις ανοίξει θα λέει πληροφορίες για το chrome. Κάτω στην μέση της οθόνης λέει απεγκατασταση ενημερώσεων

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική οθόνη πάτησε παρατεταμένα πάνω στο εικονίδιο και θα σου βγάλει ένα μικρό παραθυράκι. Πατάς στις πληροφορίες εφαρμογές και μόλις ανοίξει θα λέει πληροφορίες για το chrome. Κάτω στην μέση της οθόνης λέει απεγκατασταση ενημερώσεων

 

Οκ !σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνενα λινκ να αγοράσω tempered glass της προκοπής υπάρχει..μόλις έσπασε αφτο που φοράω...αν γίνεται Ελλάδα να έρθει σχετικά γρήγορα.. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Κάνενα λινκ να αγοράσω tempered glass της προκοπής υπάρχει..μόλις έσπασε αφτο που φοράω...αν γίνεται Ελλάδα να έρθει σχετικά γρήγορα.. ευχαριστώ

 

https://www.protectionfilms24.com

Link to comment
Share on other sites

Έχω το mi 8 περίπου 2 χρόνια και το μόνο θεματάκι του είναι η μπαταρία του. Μου βγάζει περίπου 3 ώρες οθόνη με κανονική προς βαριά χρήση, το οποίο το θεωρώ καλό για τα χρόνια του. Άν αλλαξώ μπαταρία θα κερδίσω κάτι σεβαστό σε αυτονομία ή δεν αξίζει τον κόπο; Edited by vaiosgoun
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική οθόνη πάτησε παρατεταμένα πάνω στο εικονίδιο και θα σου βγάλει ένα μικρό παραθυράκι. Πατάς στις πληροφορίες εφαρμογές και μόλις ανοίξει θα λέει πληροφορίες για το chrome. Κάτω στην μέση της οθόνης λέει απεγκατασταση ενημερώσεων

 

Καλημέρα!! Σε ευχαριστώ και πάλι!! Το έκανα αλα σχεδόν από μια εβδομάδα μου το ξανακάνει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή άλλαξα την μπαταρία και έβαλα μια από ali, που αποδείχτηκε ότι δεν ήταν γνήσια, μετά την αλλαγή εμφανίζει με κάποια τεστ μέσω εφαρμογών accu batery, battery guru,μετά από περίπου 10 φορτίσεις, υγεία μπαταρίας περίπου 48-50%. Η αλήθεια είναι, πριν την αλλάξω, δεν έκανα τέστ στην παλιά. Ώρες οθόνης θα έλεγα περίπου 2,5-3 ώρες , 3 ώρες σε πολύ καλή περίπτωση, όχι μεγάλη αναμονή και με wifi. Θα ήθελα να ρωτήσω περίπου, σε σχέση με πριν 2 χρόνια, πόσο σας βγαίνει SOT με την αρχική μπαταρία και με καινούρια τώρα αν κάποιος έχει αλλάξει. Να πω την αλήθεια, με την μπαταρία που έβαλα, φαίνεται να είναι χειρότερα τα πράγματα, αν το ήξερα θα άφηνα την παλιά. Απλά αν κάποιος έχει αλλάξει με γνήσια, τί όφελος έχει δει (σύγκριση αρχικής με καινούρια original)? Μιλάω πάντα με official global εκδόσεις λογισμικού. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

https://a.aliexpress.com/_mrshAjb

Δε ρώτησες πριν αγοράσεις; Σε oem μπαταρίες αυτή η μάρκα παίζει να είναι καλύτερη και από την μαμά. Στην συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

https://a.aliexpress.com/_mrshAjb

Δε ρώτησες πριν αγοράσεις; Σε oem μπαταρίες αυτή η μάρκα παίζει να είναι καλύτερη και από την μαμά. Στην συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ενδιαφερον γιατι σιγα σιγα παω και γω για αλλαγη. Την εχεις δοκιμασει ο ιδιος, για καιρο, στο Mi8?

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά από όσους έχουν βάλει αυτήν την μπαταρία σε διάφορα xiaomi έχουν να πουν τα καλύτερα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το optical stabilization αν και με αρκετό φωτισμό πήγε περίπατο μάλλον ...

Απλά φίλε μου η φωτό τραβήχτηκε γρήγορα ...

Κατα τα άλλα μια χαρά βγήκε

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...