Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στα θέματα αποθηκεύσει τα τελευταία 3θεματα που έχεις χρησιμοποιήσει ,αν θέλεις να βρεις την εφαρμογή της xiaomi με τα θέματα απλά γυρίζεις τη χώρα προέλευσης σε Ινδία η Κίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, κανένα με την ενημέρωση σε 11 έχουμε; Κατά βάση σε εμάς που έχουμε ακόμη Dev αν έχει έρθει σε κανέναν μπορεί να ενημερώσει. Και να πω πως εδώ και 5 μέρες τουλάχιστον δεν λειτουργεί η σελίδα της xiaomi με τις Rom, ξέρει κανείς για ποιο λόγο;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει αν στο Μi8, το MIUI 11 θα ερθει μαζι με το Android 10 η μονο του. Γιατι καποια μοντελα παιρνουν μονο την αναβαθμιση του MIUI.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει αν στο Μi8, το MIUI 11 θα ερθει μαζι με το Android 10 η μονο του. Γιατι καποια μοντελα παιρνουν μονο την αναβαθμιση του MIUI.
Και εγώ την έχω αυτή την απορία...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα θα πάρετε το 10 το καλό αφού ξεκίνησε με Pie αλλά έχω μια απορία εδώ μιας που έχω το 8 Lite. Τα major android updates συμβαίνουν μόνο μια φορά σε όλα τα Xiaomi; Γιατί το δικό μου ως πιο καινούριο είχε Oreo και την έκανε την αναβάθμιση σε Pie.
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει κινεζικη 11 miui με android 10 αλλα το βλεπω πρωτα να έρχεται με pie

 

Λογικά μαζί θα έρθουν αν ισχύει αυτό που έγραψες από τον ίδιο σέρβερ φεύγουν οι αναβαθμίσεις αλλά σταδιακά για να το σήκωσει ..λογικα θα πρέπει να περιμένουμε λίγο να έρθει και η σειρά μας.Το αντροιντ δέκα δεν έχει και κάτι ουαου που πρέπει να περιμένουμε το miui 11 μακάρι να βάλουν κάτι ωραίο να αλλάξει λίγο εγώ είμαι από αυτούς που έχω Poco launcher πάνω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Έβαλα κ γω τοποθεσία Ινδία για τα θέματα κ τώρα έχω διαφημίσεις ...

Πώς τις εξαφανίζω ;

Εννοείται ότι έχω βάλει πάλι την Ελλάδα ως τοποθεσία.

Edited by thodoros1369

Lenovo A806

 

Lenovo P2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Έβαλα κ γω τοποθεσία Ινδία για τα θέματα κ τώρα έχω διαφημίσεις ...

Πώς τις εξαφανίζω ;

Εννοείται ότι έχω βάλει πάλι την Ελλάδα ως τοποθεσία.

 

Άλλαξε το σε Ρωσία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Άσχετο /σχετικό με το νήμα αλλά θέλω να αγοράσω ένα smartwatch samsung galaxy watch ,γνωρίζει κάποιος από ιδία πείρα αν υπάρχει ζήτημα συμβατότητας με το mi8?Στο ίντερνετ υπάρχουν κάποιοι που λένε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και κάποιοι που λένε πως ούτε καν ολοκληρώνεται το pairing ,υπάρχει κάποιος που να είναι κάτοχος και των δύο συσκευών ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!Όταν μπαίνω στην εφαρμογή google με πετάει έξω από την εφαρμογή.Το κάνει και σε εσάς;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!Όταν μπαίνω στην εφαρμογή google με πετάει έξω από την εφαρμογή.Το κάνει και σε εσάς;

 

Όχι. Έχω βέβαια το κινητό μου στα αγγλικά, ίσως να κάνει διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, κανένα με την ενημέρωση σε 11 έχουμε; Κατά βάση σε εμάς που έχουμε ακόμη Dev αν έχει έρθει σε κανέναν μπορεί να ενημερώσει. Και να πω πως εδώ και 5 μέρες τουλάχιστον δεν λειτουργεί η σελίδα της xiaomi με τις Rom, ξέρει κανείς για ποιο λόγο;

 

Άλλαξε url. Τώρα χρησιμοποιείται αυτή:

http://c.mi.com/miuidownload/index

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Άσχετο /σχετικό με το νήμα αλλά θέλω να αγοράσω ένα smartwatch samsung galaxy watch ,γνωρίζει κάποιος από ιδία πείρα αν υπάρχει ζήτημα συμβατότητας με το mi8?Στο ίντερνετ υπάρχουν κάποιοι που λένε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και κάποιοι που λένε πως ούτε καν ολοκληρώνεται το pairing ,υπάρχει κάποιος που να είναι κάτοχος και των δύο συσκευών ???

 

Καλησπέρα, εγώ έχω το Galaxy watch και συνεργάζονται άψογα! Πάρτο άφοβα

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πότε θα έρθει η ενημέρωση .... Μας τα πρήζει λίγο η xiaomi

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To android 10 με mui 11 λεω

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πότε θα έρθει η ενημέρωση .... Μας τα πρήζει λίγο η xiaomi

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To android 10 με mui 11 λεω

 

Στην αρχή είχαν πει ότι miui 11 πάει στανταρ πακέτο με android 10. Τελικά μόνο miui 11 δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.Μηπως με καμμία ενημέρωση της εφαρμογής στρώσει;
κάνε εκκαθάριση προσωρινής μνήμης και θα στρώσει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...