Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια δεν μπορω να βρω τροπο να δω την ram usage στο κινητο,

προερχομαι απο lg g6 me 8.0 oreo,και το εβλεπα στα dev.options running services,

ουσιαστικα με το mi 8 δεν ξερω ποση ραμ τρωει το κινητο και τελος ποια apps καταναλωνουν ποση?

ευχαριστω

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

10.2.3.0 firmware εχω

ακομα να βγει καινουριο?

ουτε dark theme ή mode εχω που εχει αναφερθει

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν μπορω να βρω τροπο να δω την ram usage στο κινητο,

προερχομαι απο lg g6 me 8.0 oreo,και το εβλεπα στα dev.options running services,

ουσιαστικα με το mi 8 δεν ξερω ποση ραμ τρωει το κινητο και τελος ποια apps καταναλωνουν ποση?

ευχαριστω

 

παιδια παιζει καποιο tip?

μου τρωει κοντα στα 2,8-3gb ram και δεν ειμαι σε θεση να ξερω τι.

αλλα δεν θελω να βλεπω τα running apps με third party app αλλα απο την pie.

επισης επειδη το κινητο τωρα το πηρα,πως κανατε τις πρωτες φορτισεις?εγω του κανω ολικες απο 5-10%-100% με αργο φορτιστη και οχι τον μαμα fast charger που εχει.κανω σωστα η πρεπει να φορτιζω 30-85?

να στε καλα!

Edited by loumos123
"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη. Μετά από συγκρισεις που έκανα στο χωριό ..λόγω Πάσχα , κατέληξα πως η κάμερα του κινητού μέρα νύχτα είναι πολύ καλύτερη από την gcam σε θέμα λεπτομέρειας κ φυσικότητας χρώματων. Χάνει σε φωτεινότητα σε πολύ σκοτεινά σημεία αλλά αυτό ουσιαστικά δεν με απασχολεί γτ η gcam καίει τα σημεία που υπαρχει φως ( λάμπες προβολείς κλπ ) αλλά για κάποους αυτό δεν παυει να είναι σημαντικό. Το δε bokeh δουλεύει παραπάνω από εξαιρετικά.
Link to comment
Share on other sites

παιδια είμαι αναμεσα σε αυτό και το mi 9 se. Αλλά λόγω τιμής μάλλον θα επιλέξω το mi 8. Θέλω να ρωτησω ομως επειδή προέρχομαι από mi a1 και android one υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω; Το κινητό το παίρνω με προοπτική τουλάχιστον 2ετιας. Την gcam την παίρνει χωρις root ή πρέπει και να ροοταρω;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

παιδια είμαι αναμεσα σε αυτό και το mi 9 se. Αλλά λόγω τιμής μάλλον θα επιλέξω το mi 8. Θέλω να ρωτησω ομως επειδή προέρχομαι από mi a1 και android one υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω; Το κινητό το παίρνω με προοπτική τουλάχιστον 2ετιας. Την gcam την παίρνει χωρις root ή πρέπει και να ροοταρω;

 

Χωρίς ρουτ εννοείται. Αν κ η κάμερα έχει φτάσει σε εξαιρετικά επίπεδα σε σημείο που να μην χρησιμοποιω την gcam πάρα .μόνο για πολύ σκοτεινά σημεία που ίσως να μην έχει κ νόημα

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ρουτ εννοείται. Αν κ η κάμερα έχει φτάσει σε εξαιρετικά επίπεδα σε σημείο που να μην χρησιμοποιω την gcam πάρα .μόνο για πολύ σκοτεινά σημεία που ίσως να μην έχει κ νόημα

 

περιμενω να πεσει 260 να το παρω χωρις φπα λογω δουλειας. Το προτεινεις ετσι;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Πείτε καμιά πιο φρέσκια δοκιμασμένη όμως gcam

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κ από δω . Ήμουν στο poco κ έκανα την μετάβαση .. Χτες βγήκε αυτή η gcam η οποία είναι από bsg. https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130 .Έκανα κάτι ψιλοδοκιμες κ νομίζω ότι είναι απο τις καλύτερες gcam που εχουν βγει .θα βγάλω κ βραδινές να δω διάφορες .

 

 

 

Την εχω αρκετές μέρες και η συγκεκριμένη κυριολεκτικά είναι φανταστική.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την εχω αρκετές μέρες και η συγκεκριμένη κυριολεκτικά είναι φανταστική.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

συμφωνω εχω δει πολλα reviews apo youtubers και ψιλο-υποτιμουν τη συσκευη,

οταν το χεις στο χερι το κινητο ειναι αλλιως,πολυ ποιοτικη κατασκευη,ομορφο κινητο και γρηγορο,

πριν λιγες μερες του τρεξα antuntu και βγηκε η ποιο γρηγορη συσκευη με 845,πανω απο one plus 6 και εκει που εμεινα οτι ειναι για μονο 1000 ποντους αλλα πανω απο το p30 pro που φορα τον kirin 980 νεας γενιας,

 

απλα πολυ γρηγορο με καλη οθονη,καλη ψιλοκαλη μπαταρια και το dual setup καμερων που φορουν και τα iphone xs max,samsuns s10+,

πολυ ικανοποιημενος

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

παιδες σορυ που πεταγομαι σαν Π@@ αλλα επειδη μ εχετε χεσμ@@@ αξίζει η αγορά του στα 290 ή υπάρχει κατι που μπορει να το συναγωνιστει στην ιδια τιμη;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

παιδες σορυ που πεταγομαι σαν Π@@ αλλα επειδη μ εχετε χεσμ@@@ αξίζει η αγορά του στα 290 ή υπάρχει κατι που μπορει να το συναγωνιστει στην ιδια τιμη;

 

ρε φιλε μας δουλευεις?

εγω το πηρα πολωνια στα 335 και λεω φθηνο ειναι,

σε αυτα χρηματα δεν υπαρχει κατι καλυτερο....

 

αν θες λιγο καλυτερη καμερα παρε p20 pro η πιξελ 2 xl αλλλα θες 500 ευρω συν οτι το πιξελ εχει 4gb ram kai ton 835,οπως και ο kirin 970 δεν ειναι σαν τον 845

αλλα ομως και το π20 προ ειναι καλη αγορα,καλη οθονη,μεγαλη μπαταρια,τοπ καμερα,

εγω μεταξυ αυτων των 2 ημουν και πηγα mi 8

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε μας δουλευεις?

εγω το πηρα πολωνια στα 335 και λεω φθηνο ειναι,

σε αυτα χρηματα δεν υπαρχει κατι καλυτερο....

 

αν θες λιγο καλυτερη καμερα παρε p20 pro η πιξελ 2 xl αλλλα θες 500 ευρω συν οτι το πιξελ εχει 4gb ram kai ton 835,οπως και ο kirin 970 δεν ειναι σαν τον 845

αλλα ομως και το π20 προ ειναι καλη αγορα,καλη οθονη,μεγαλη μπαταρια,τοπ καμερα,

εγω μεταξυ αυτων των 2 ημουν και πηγα mi 8

 

κοιτα να δεις, ειμαι ερωτευμενος με το android one αλλα πιστευω ότι η MIUI πρέπει να δινει και δικα της καλουδια.

Η Huawei δεν την σηκωσε πολύ την μύτη; Και kirin; Ουτε καν

 

Το notch με χαλαει λιγο καθως ειναι πιο καλο στα νεα mi 9 αλλα το mi 9 δεν εχει ois. Μονο στο νοτσ κολλαω αλλιως xiaomi για μια ζωη (μεχρι να την δει huawei βασικα)

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις, ειμαι ερωτευμενος με το android one αλλα πιστευω ότι η MIUI πρέπει να δινει και δικα της καλουδια.

Η Huawei δεν την σηκωσε πολύ την μύτη; Και kirin; Ουτε καν

 

Το notch με χαλαει λιγο καθως ειναι πιο καλο στα νεα mi 9 αλλα το mi 9 δεν εχει ois. Μονο στο νοτσ κολλαω αλλιως xiaomi για μια ζωη (μεχρι να την δει huawei βασικα)

 

πιστεψε με το νοτς θα το ξεχασεις στη 1 βδομαδα χρησης....

ολα ειναι θεμα μοδας για να σου τρωνε τα λεφτα,δεν υπαρχει λογος να δωσεις 500 ευρω για μι 9,(για τον 855?δεν υπαρχει λογος)

το μι 8 ειναι οτι καλυτερο στα 320-330 ευρω αυτη το στιγμη,

το miui απο την αλλη ειναι γρηγορο και θα σου αρεσει,εχει γινει καλη δουλεια.

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

παιδες σορυ που πεταγομαι σαν Π@@ αλλα επειδη μ εχετε χεσμ@@@ αξίζει η αγορά του στα 290 ή υπάρχει κατι που μπορει να το συναγωνιστει στην ιδια τιμη;

 

Αξίζει και με το παραπάνω..

Πολύ αξιοπρεπής κάμερα Ειδικά με Gcam η οποία είναι πολύ Φωτεινή το βράδυ..

Ταχύτητα σφαίρα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ναυαρχίδες του 19 στη πράξη!

Ικανοποιητικό μέγεθος.

Μία χαρά οθόνη.

Πολύ δυνατή ανοιχτή ακρόαση

Ois στην κάμερα πράγμα που απουσιάζει στο mi 9

Σαν μείον θα έβαζα ίσως την μπαταρία ίσως είμαι όμως υπερβολικός γιατί έχω και το θηρίο Max 3 και ίσως ζητάω πολλά απ το Mi8.

Το μόνο όμως που εγώ δεν θα έκανα θα ήταν αγορα απο σκρουτζομαγαζο γιατί ειδικά με τα Xiaomi εχω πικρή εμπειρία δύο φορές που τους χρειάστηκα.

Στο τελευταίο Redmi Note 5 Pro μου μάλιστα άλλαξαν την οθόνη που είχε καμμένα pixel αλλά αυτοί που έβαλαν ήταν τόσο σκοτεινή που ουσιαστικά αχρήστευσαν το κινητό γιατί δεν ήταν γνήσια, απλά να είναι τυπικοί αυτοί με την εγγύηση.

Εγώ όμως δεν το άντεξα ούτε μέρα και το έδωσα σχεδόν τσάμπα

Κοίτα μεταχειρισμένα ελληνικά γνώμη μου..

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει και με το παραπάνω..

Πολύ αξιοπρεπής κάμερα Ειδικά με Gcam η οποία είναι πολύ Φωτεινή το βράδυ..

Ταχύτητα σφαίρα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ναυαρχίδες του 19 στη πράξη!

Ικανοποιητικό μέγεθος.

Μία χαρά οθόνη.

Πολύ δυνατή ανοιχτή ακρόαση

Ois στην κάμερα πράγμα που απουσιάζει στο mi 9

Σαν μείον θα έβαζα ίσως την μπαταρία ίσως είμαι όμως υπερβολικός γιατί έχω και το θηρίο Max 3 και ίσως ζητάω πολλά απ το Mi8.

Το μόνο όμως που εγώ δεν θα έκανα θα ήταν αγορα απο σκρουτζομαγαζο γιατί ειδικά με τα Xiaomi εχω πικρή εμπειρία δύο φορές που τους χρειάστηκα.

Στο τελευταίο Redmi Note 5 Pro μου μάλιστα άλλαξαν την οθόνη που είχε καμμένα pixel αλλά αυτοί που έβαλαν ήταν τόσο σκοτεινή που ουσιαστικά αχρήστευσαν το κινητό γιατί δεν ήταν γνήσια, απλά να είναι τυπικοί αυτοί με την εγγύηση.

Εγώ όμως δεν το άντεξα ούτε μέρα και το έδωσα σχεδόν τσάμπα

Κοίτα μεταχειρισμένα ελληνικά γνώμη μου..

 

Δεν φαντάζεσαι ποσο σε καταλαβαίνω φίλε μου. Είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία. Τo Μι Α1 μου έβγαλε burn in θέμα και μόλις το έστειλα για αλλαγή μου έβαλαν ιμιτασιον οθόνη. Σκοτεινή σαν φιμέ τζαμι. Το χειρότερο ήταν πως δεν την τοποθέτησαν σωστά και στην πρώτη πτώση η οθόνη έγινε να μην πω πως. Απο εκεί και πέρα άρχισε ένας γολγοθάς. Πήρα τηλέφωνο σε όλες τις μεγάλες εταιρείες (πχ public) για να μου επισκευάσουν την οθόνη με δικά μου εξοδα. Όλοι μου ειπαν ότι βάζουν ιμιτασιον οθόνη καλής ποιότητας και γνήσια δεν υπάρχει. Μόνο σε τοπικό κατάστημα μου ειπαν θα εβαζαν με 120 ευρω αυθεντική. Δεν τους πίστεψα. Εβαλα με 60 ιμιτασιον και στην πρώτη πτώση πάλι τέλος η οθόνη.

 

Αν δεν άλλαζα οθόνη με το burn in θέμα που δεν ήταν και κάτι το τρελό πιστεύω το κινητό με την ίδιες πτώσεις δεν θα είχε πάθει γρατσουνιά στην οθόνη. Ποτέ δεν μου είχε σπάσει αυθεντική οθόνη σε κινητό. Ποτέ δεν χρειάστηκα εγγυση. Έβγαλα τα ματια μου με τα χέρια μου. Οπότε πιστεύω και στην infoquest δεν πρέπει να βάζουν αυθεντικές οθόνες. Στα σκρουτζ τωρα το έχει 300, πιστεύω σε λίγο θα πέσει κοντά σε 260, εγώ το παινρω χωρίς ΦΠΑ, οπότε λιγότερα από 200€ άρα γι αυτό θα πάω εκει. Τι λε;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαντάζεσαι ποσο σε καταλαβαίνω φίλε μου. Είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία. Τo Μι Α1 μου έβγαλε burn in θέμα και μόλις το έστειλα για αλλαγή μου έβαλαν ιμιτασιον οθόνη. Σκοτεινή σαν φιμέ τζαμι. Το χειρότερο ήταν πως δεν την τοποθέτησαν σωστά και στην πρώτη πτώση η οθόνη έγινε να μην πω πως. Απο εκεί και πέρα άρχισε ένας γολγοθάς. Πήρα τηλέφωνο σε όλες τις μεγάλες εταιρείες (πχ public) για να μου επισκευάσουν την οθόνη με δικά μου εξοδα. Όλοι μου ειπαν ότι βάζουν ιμιτασιον οθόνη καλής ποιότητας και γνήσια δεν υπάρχει. Μόνο σε τοπικό κατάστημα μου ειπαν θα εβαζαν με 120 ευρω αυθεντική. Δεν τους πίστεψα. Εβαλα με 60 ιμιτασιον και στην πρώτη πτώση πάλι τέλος η οθόνη.

 

 

 

Αν δεν άλλαζα οθόνη με το burn in θέμα που δεν ήταν και κάτι το τρελό πιστεύω το κινητό με την ίδιες πτώσεις δεν θα είχε πάθει γρατσουνιά στην οθόνη. Ποτέ δεν μου είχε σπάσει αυθεντική οθόνη σε κινητό. Ποτέ δεν χρειάστηκα εγγυση. Έβγαλα τα ματια μου με τα χέρια μου. Οπότε πιστεύω και στην infoquest δεν πρέπει να βάζουν αυθεντικές οθόνες. Στα σκρουτζ τωρα το έχει 300, πιστεύω σε λίγο θα πέσει κοντά σε 260, εγώ το παινρω χωρίς ΦΠΑ, οπότε λιγότερα από 200€ άρα γι αυτό θα πάω εκει. Τι λε;

Τα ίδια με εμένα δλδ..

Όπως την πάτησα κι εγώ.

Η infoqest βάζει γνήσιες να ξέρεις.

Στο max2 στα 120-130 αν θυμάμαι καλά πέρυσι και ήταν σούπερ.

Αν έχεις Samsung από σκρουτζ πχ δεν υπάρχει θέμα αν είναι ευρωπαϊκό

Στο καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπεία.

Αλλά στα Xiaomi δυστυχώς αυτό δεν ισχύει.

Καλύτερα μεταχειρισμένο "ελληνικό" παρά σκρουτζ

Άσε που το δικό μου για παράδειγμα πχ που το έχω απ το Δεκέμβρη έχει πιο πολύ εγγύηση απ ότι αν πάρεις του σκρουτζ καινούριο.

Και επίσημη..

Εσύ αποφασίζεις αλλά εγώ την έχω πατήσει 2 φορές με Xiaomi σκρουτζ και δε πάει για τρίτη..

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια με εμένα δλδ..

Όπως την πάτησα κι εγώ.

Η infoqest βάζει γνήσιες να ξέρεις.

Στο max2 στα 120-130 αν θυμάμαι καλά πέρυσι και ήταν σούπερ.

Αν έχεις Samsung από σκρουτζ πχ δεν υπάρχει θέμα αν είναι ευρωπαϊκό

Στο καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπεία.

Αλλά στα Xiaomi δυστυχώς αυτό δεν ισχύει.

Καλύτερα μεταχειρισμένο "ελληνικό" παρά σκρουτζ

Άσε που το δικό μου για παράδειγμα πχ που το έχω απ το Δεκέμβρη έχει πιο πολύ εγγύηση απ ότι αν πάρεις του σκρουτζ καινούριο.

Και επίσημη..

Εσύ αποφασίζεις αλλά εγώ την έχω πατήσει 2 φορές με Xiaomi σκρουτζ και δε πάει για τρίτη..

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σκρουτζ κι ευρωπαικη εγγυηση επομενως δεν πανε μαζι;

ποιο μαγαζι προτεινεις;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

σκρουτζ κι ευρωπαικη εγγυηση επομενως δεν πανε μαζι;

ποιο μαγαζι προτεινεις;

Εαν το βρεις σε αυτην την τιμη το παιρνεις οπως ειπαν και παραπανω ειναι πολυ καλο κινητο,εγω βεβαια το ειχα βαλει αγγελια για αλλους λογους αλλα τελικα δεν θα το δωσω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά για να μην ανοίγω νέο θέμα.

Έχω δωροεπιταγη , Public 100 ευρώ.

Χτυπάω mi8 αλλά στα 429€(-100)

Η

Παίρνω p20 pro στα ίδια χρήματα χωρίς όμως τα 100€ του public;

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά για να μην ανοίγω νέο θέμα.

Έχω δωροεπιταγη , Public 100 ευρώ.

Χτυπάω mi8 αλλά στα 429€(-100)

Η

Παίρνω p20 pro στα ίδια χρήματα χωρίς όμως τα 100€ του public;

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το p 20 pro.εχει κορυφαία καμερα το mi ,8 καλύτερο hardware . Διαλέγεις κ παίρνεις

Link to comment
Share on other sites

Το p 20 pro.εχει κορυφαία καμερα το mi ,8 καλύτερο hardware . Διαλέγεις κ παίρνεις

 

σιγουρα καλυτερο hardware το mi 8,

οσο για την καμερα του p20 pro δεν ειναι οτι την μερα τραβα καλυτερες φωτο απο το mi 8 (το dual setup που φορα ειναι ιδιο του xs max kai s10+)

απλα εχεις x3 αν δεν κανω λαθος optical zoom και πολυ καλο night mode,αρα αν δεν σε νοιαζει πολυ το ζοομ η καποιος wide φακος (βλεπε lg η mate 20 pro) πας με το mi 8 και με gcam εισαι κομπλε για το βραδυ,αυτα.

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα καλυτερο hardware το mi 8,

 

οσο για την καμερα του p20 pro δεν ειναι οτι την μερα τραβα καλυτερες φωτο απο το mi 8 (το dual setup που φορα ειναι ιδιο του xs max kai s10+)

 

απλα εχεις x3 αν δεν κανω λαθος optical zoom και πολυ καλο night mode,αρα αν δεν σε νοιαζει πολυ το ζοομ η καποιος wide φακος (βλεπε lg η mate 20 pro) πας με το mi 8 και με gcam εισαι κομπλε για το βραδυ,αυτα.

Είχα το P20 pro

Έχω το Mi8

Κάπως έτσι είναι

Αν βρω φώτο στο ίδιο σημείο με περίπου ίδιες συνθήκες θα τα ποστάρω

Μιλάω για νύχτα πάντα.

Με gcam και το Mi8 είναι εξαιρετικό.

Μέρα ελάχιστες διαφορές.

Αλλά εγώ δεν αλλάζω το miui και τα καλούδια του όπως και την ταχύτητα του για το P20 με τίποτα...

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνούμε , κ μένα το miui με έχει βολεψει αφάνταστα σε σημείο που δεν θα πήγαινα σε άλλο ui για κανένα λόγο. Όσο για την κάμερα θεωρώ ότι η στοκ είναι καλύτερη από την gcam σε θέματα λεπτομέρειας κ φυσικότητας . Btw , κάπου πήρε το μάτι μου για update της stable στις 5 Μάη , ξερει κάνει κάτι ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...