Jump to content

OnePlus Bullets Wireless


Exposed_Bone
 Κοινοποίηση

Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)  

51 members have voted

  1. 1. Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν φορτίζουμε με τον φορτιστή που φορτίζουμε την συσκευή θα υπάρχει θέμα;

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αν φορτίζουμε με τον φορτιστή που φορτίζουμε την συσκευή θα υπάρχει θέμα;

 

ONEPLUS A5010

Μα μόνο με αυτόν θα έχεις dash charge!

Αυτός είναι ο official.

Link to comment
Share on other sites

Μα μόνο με αυτόν θα έχεις dash charge!

Αυτός είναι ο official.

sorry λαθος διατυπωση ενοω με το καλώδιο οπου φορτιζουμε την συσκευη ωστε να μην χρειαζεται να κουβαλαω και αλλο καλώδιο

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

sorry λαθος διατυπωση ενοω με το καλώδιο οπου φορτιζουμε την συσκευη ωστε να μην χρειαζεται να κουβαλαω και αλλο καλώδιο

 

Ναι δεν υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καμια ενημερωση για την νεα διαθεσιμοτητα των ακουστικων.? ποτε θα τα ξαναβγαλουν.??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καμια ενημερωση για την νεα διαθεσιμοτητα των ακουστικων.? ποτε θα τα ξαναβγαλουν.??

Τους έστειλα μήνυμα σήμερα για το πότε θα είναι ξανα διαθέσιμα αλλά ούτε αυτοί γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα μήνυμα σήμερα για το πότε θα είναι ξανα διαθέσιμα αλλά ούτε αυτοί γνωρίζουν.

 

με βαση καποιους δικους μου υπολογισμους που εκανα τα περιμενω η αυτη την τριτη η την μεθεπομενη τριτη που μας ερχεται...!! Εσυ τα εχεις ακομα? εισαι κομπλε ευχαριστημενος??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

με βαση καποιους δικους μου υπολογισμους που εκανα τα περιμενω η αυτη την τριτη η την μεθεπομενη τριτη που μας ερχεται...!! Εσυ τα εχεις ακομα? εισαι κομπλε ευχαριστημενος??

Οχι δεν τα πήρα ακόμα λέω να τα πάρω να τα δοκιμάσω αλλά και αυτά ολο out of stock είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
με αυτα τα ακουστικα τι θα γινει ρε παιδια? θα τα ξαναβγαλουν ποτε.? στο τελος θα τα παραγγειλω απο κανα aliex στα 100 ευρω και ειναι κριμα..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

με αυτα τα ακουστικα τι θα γινει ρε παιδια? θα τα ξαναβγαλουν ποτε.? στο τελος θα τα παραγγειλω απο κανα aliex στα 100 ευρω και ειναι κριμα..!!
Πάρε Meizu EP52 η πάρε της Xiaomi sports αντίστοιχα που είναι και καλύτερα σε απόδοση ήχου. Δε χρειάζεται απαραίτητα να περιμένεις της OnePlus. Πέρα από αυτό μου φαίνεται ότι η OnePlus χρησιμοποιεί την "τεχνητή έλλειψη" τους για να δείξει ότι πουλάει αβερτα. Όχι ότι δεν πουλάνε, αλλά νομίζω ότι είναι τεχνητό αυτό το out of stock επί μονίμου βάσεως.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε Meizu EP52 η πάρε της Xiaomi sports αντίστοιχα που είναι και καλύτερα σε απόδοση ήχου. Δε χρειάζεται απαραίτητα να περιμένεις της OnePlus. Πέρα από αυτό μου φαίνεται ότι η OnePlus χρησιμοποιεί την "τεχνητή έλλειψη" τους για να δείξει ότι πουλάει αβερτα. Όχι ότι δεν πουλάνε, αλλά νομίζω ότι είναι τεχνητό αυτό το out of stock επί μονίμου βάσεως.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα περιμένω λίγο ακόμα και αν δεν δω φως ίσως πάρω ένα από αυτά που λες! Εσύ πια έχεις? Αν έχεις. Και Είσαι ευχαριστημένος;

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε Meizu EP52

και γω πήρα τα EP52 και είμαι πολύ ευχαριστημένος!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα περιμένω λίγο ακόμα και αν δεν δω φως ίσως πάρω ένα από αυτά που λες! Εσύ πια έχεις? Αν έχεις. Και Είσαι ευχαριστημένος;
Τα Meizu EP52. Ελάχιστα πιο φθηνά τα βρίσκεις από Ελλάδα και από Κίνα αν θες να περιμένεις ακόμα πιο φθηνά. Πολύ καλά ακουστικά, καλή ποιότητα ήχου, αδιάβροχα για ιδρώτα, παναλαφρα και πολύ βολικά. Επίσης έχουν μαγνητακια όπως της OnePlus. Τα Xiaomi έχω ακούσει ότι έχουν λιγο καλύτερη ποιότητα ήχου από τα Meizu, αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει να σου πω αντικειμενικά. Βέβαια εκείνα εκτός ότι έρχονται σε ένα μικρό κουτάκι με τα ανταλλακτικά τους χύμα, δεν μου αρέσουν σχεδιαστικά. Τα Meizu αντιθέτως σου αφήνουν έναν πιο premium χαρακτήρα και με πιο προσεγμένη συσκευασία με όλα τακτοποιημένα μέσα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συγκρινονται σε ποιότητα ήχου όλα τα παραπάνω σε σχέση με ενσυρματα ακουστικά ίδιας τιμής?

Η για να φτάσουμε την ίδια απόδοση θέλουμε αρκετά καταπάνω λεφτά?

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγκρινονται σε ποιότητα ήχου όλα τα παραπάνω σε σχέση με ενσυρματα ακουστικά ίδιας τιμής?

Η για να φτάσουμε την ίδια απόδοση θέλουμε αρκετά καταπάνω λεφτά?

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Νομίζω πως θα θες κάτι παραπάνω και κάτι πιο επωνυμο σε ασύρματα πάντα, για να έχεις τα μέγιστα σε ποιότητα ήχου.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάποια άλλη πηγή αγοράς για τα OnePlus Bullets Wireless γνωρίζουμε? Εκτός από το aliex που εκεί τα δίνουν 100+ ευρώ? Έψαξα amazon δεν υπάρχουν καν......

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια άλλη πηγή αγοράς για τα OnePlus Bullets Wireless γνωρίζουμε? Εκτός από το aliex που εκεί τα δίνουν 100+ ευρώ? Έψαξα amazon δεν υπάρχουν καν......

 

Από την OnePlus ειπαν ότι θα ξαναστοκαρουν μέσα Σεπτεμβρίου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
in stok μαγκες.. προλαβεται...!!! χτυπησα 2 ζευγαρια..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

in stok μαγκες.. προλαβεται...!!! χτυπησα 2 ζευγαρια..!!

 

Out off stock πάλι. ! Το μάθαμε το κόλπο τους. Αύριο παραλαμβάνω εγώ.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Όποιος τα θέλει τα δίνω εγώ σφραγισμένα όσο τα πήρα. Πήρα 2 κομμάτια ένα για μένα και ένα για την γυναίκα και δεν της άρεσαν :confused:
Link to comment
Share on other sites

Όποιος τα θέλει τα δίνω εγώ σφραγισμένα όσο τα πήρα. Πήρα 2 κομμάτια ένα για μένα και ένα για την γυναίκα και δεν της άρεσαν :confused:

 

Εσύ δεν τα είχες πάρει πάλι με πόντους? Η κάνω λάθος? Μπορεί να κάνω λάθος. Πάντως είναι άψογα.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν τα είχες πάρει πάλι με πόντους? Η κάνω λάθος? Μπορεί να κάνω λάθος. Πάντως είναι άψογα.!

Μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλο

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο σορυ.! Εσύ με είχες βοηθήσει στην υπογραφή μου..!! Πώς τα βλέπεις? Τα δοκίμασες?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήμουν αυτός που τα έκραξε περισσότερο αλλά κάθε μέρα να τα φοράω.

 

Y.γ.: Συνεχίζω να πιστεύω ότι έχουν απαράδκετο μπάσο

Υ.γ.2: Στα setting του ήχου/handfree τι είναι το bluetooth absolute volume?

Edited by Exposed_Bone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...