Jump to content

OnePlus Bullets Wireless


Exposed_Bone
 Κοινοποίηση

Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)  

51 members have voted

  1. 1. Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό διάβασα και εγώ πριν λίγο. Μαζί με την έλευση του 6Τ μάλλον.

Αυτά ήταν μόνιμα εκτός στοκ και τώρα θα βγάλουν καινούρια; Είναι λίγο τραγικοί.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 + xXx_NoLimits_2.9.2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Μιας και είναι διαθέσιμα είναι κάποιος που θέλει να τα παραγγείλει? Θα κάνω μια παραγγελία μια θήκη και κάτι πραγματάκια μέχρι τέλος του μήνα από την 1+ αν ειναι να κανουμε μαζί την αγορά για τα τζαμπα μεταφορικά
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ξέχασα τα ακουστικά και δεν μπόρεσα να τα ξανά βρω. Έκανα μια ψευτο έρευνα αγοράς, δεν με εντυπωσίασε κάτι κοντά στα ίδια λεφτά, οπότε διάλεξα ξανά τα ίδια.

 

Πρόσεξα ότι αυτή την φορά το μοντέλο γράφει BT32B και όχι BT31A. Δεν πρόσεξα κάποια εμφανή διαφορά. Ίσως λίγο μεγαλύτερο πουγκί. Επί ευκαιρίας το χρησιμοποιεί κανένας; μόνο εγώ το βρίσκω εξαιρετικά άβολο;

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα τα ακουστικά και δεν μπόρεσα να τα ξανά βρω. Έκανα μια ψευτο έρευνα αγοράς, δεν με εντυπωσίασε κάτι κοντά στα ίδια λεφτά, οπότε διάλεξα ξανά τα ίδια.

 

 

 

Πρόσεξα ότι αυτή την φορά το μοντέλο γράφει BT32B και όχι BT31A. Δεν πρόσεξα κάποια εμφανή διαφορά. Ίσως λίγο μεγαλύτερο πουγκί. Επί ευκαιρίας το χρησιμοποιεί κανένας; μόνο εγώ το βρίσκω εξαιρετικά άβολο;

Το χρησιμοποιώ εγώ. Αυτό που θα κάνεις αν δεν το κάνεις ήδη, αντί για δύο κύκλους στο σκληρό καλώδιο που μπαίνει πίσω από το λαιμό, θα κάνεις τρεις κι έτσι θα γίνεται πιο στενό και θα μπαίνει πιο μέσα όλο στο πουγκί.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δεν σου ανοίγουν εκεί μέσα ή τα αφήνεις απέξω;

Όπως και να έχει πέφτει πολύ τσαλάκωμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκεφτομουν να τα αγορασω αλλα τελικα βρηκα με λιγοτερα χρηματα ακουστικα της Anker και τα προτιμησα.

 

Νομιζω οτι η καλυτερη πατεντα στα ασυρματα ακουστικα την εχουν κανει με τις ιδιες τις θηκες που και φορτιζουν τα ακουστικα και φυσικα λειτουργουν σαν θηκες για αυτα οπως στα Airpods ή earbuds.

 

Σε ακουστικα bluetooth με καλωδια,δυστηχως θα γινει αυτο που περιγραψεις.

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δεν σου ανοίγουν εκεί μέσα ή τα αφήνεις απέξω;

Όπως και να έχει πέφτει πολύ τσαλάκωμα...

Τα βάζω πάντα μέσα. Δεν είναι ότι καλύτερο αλλά δεν έχω καταλάβει κάτι στα καλώδια μετά από 4 μήνες, είναι ακόμα σαν καινούργια.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
οταν βγηκαν τα 2, τα πρωτα σταματησαν οριστικα να ειναι διαθεσιμα ή οχι; χαλασε το auto connect στα δικα μου και περιμενουν στοκ για να στειλουν νεα αλλα δεν καταλαβα ποια θα στειλουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Λίγο η ζέστη, λίγο η φθορά, έφυγε το cover του μαραφέτι με του κουμπάκια.

Πήρα τα OnePlus Bullets Wireless Z. Το θεωρώ πιο πρακτικό να φοράω ένα περιλαίμιο όλη την ώρα, παρά να κουβαλάω κάτι επιπλέον μαζί.

 

Τα OnePlus Bullets Wireless Z, μπορώ να τα έχω ταυτόχρονα συνδεδεμένα και στο laptop και αναλόγως να ακούω ήχο;

Link to comment
Share on other sites

Τα OnePlus Bullets Wireless Z, μπορώ να τα έχω ταυτόχρονα συνδεδεμένα και στο laptop και αναλόγως να ακούω ήχο;

 

 

Οχι ταυτόχρονα. Μπορείς όμως να κάνεις εναλλαγή στις 2 συνδεδεμένες συσκευές (που επιτρέπουν τα συγκεκριμένα) με double click στο pairing κουμπί

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση στα wireless z να τελειώνει η τηλεφωνικής κλήση όταν κουμπώνουν τα ακουστικά; όπως σταματάει η μουσική.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...